++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

فقط یه مشکلی دارم الان موندم نمیتونم تصمیم بگیرم!

نتونستم توی سراسری قبول شم و نتیجه ی خوبی بگیرم چون بعضی از درسا رو بلد نبودم و مرور هم نکردم و خیلی کم تست زدم

میخوام واسه ازاد بخونم و وقتی قبول شدم بازم بخونم واسه سراسری اما موندم اگه توی ازاد واحدهایی رو پاس کنم بعدا اگه دولتی قبول شدم میتونم تطبیق واحد بدم یا نه!؟

من از رستمی پرسیدم گفت نمی تونی اما شبانه یا غیر انتفاعی میتونی یعنی میشه شبانه زد دو ترم آخرو روزانه گذروند کارشناسی اینجوری بود که باید نمره بالای 12 حساب میکرند برای این انتقال یعنی زیر 12 باید پاس میکرد الان قانونو نمیدونم:D

sharifqc

عضو جدید
به نظرتون منی که مغناطیس رو صفر که چه عرض کنم زیر صفرم با دی وی دی باغستانی شروع کنم بعدم پارسه وطاهری.. تا کنکور خودمو میتونم برسونم یا وقت تلف کردنه؟

دوست عزیز اگه شما دانشگاه ارومیه خوندی با دکتر د.ن خیلی باید تلاش کنی که هم بتونی خوب مغناطیس بزنی تو وقته کم و هم واسه الک خوب وقت بذاری و خیلی بالا بزنی الک و

sharifqc

عضو جدید
اینجا نسخه های زیادی پیچیده میشه هر کس باید خودش استدلال کنه که کدوم نسخه واسش مفیدتره.. اینایی که گفته میشه یه نظره تحمیل نیس که..

مگه من گفتم تحمیله ؟:eek: گفتم بیایم تو سطوح مختلف بحث کنیم که کسی سردرگم نشه وگرنه که آقا یوسف تحمیلم بکنن ما ندید قبول میکنیم :D

Muhammad1986

عضو جدید
من از رستمی پرسیدم گفت نمی تونی اما شبانه یا غیر انتفاعی میتونی یعنی میشه شبانه زد دو ترم آخرو روزانه گذروند کارشناسی اینجوری بود که باید نمره بالای 12 حساب میکرند برای این انتقال یعنی زیر 12 باید پاس میکرد الان قانونو نمیدونم:D

یعنی نمیشه!؟؟؟

از کدوم سایت میشه پرسید؟

controlqueen

عضو جدید
بچه ها لطفاکمکم کنید .3روزه که قصدکردم شروع کنم درس بخونم واسه ارشد اماهروقت سراغ جزوم میرم یه صفحه بیشترنمیتونم بخونمو همش دوست دارم اززیرش دربرم دیگه کلافه شدم....

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بچه ها لطفاکمکم کنید .3روزه که قصدکردم شروع کنم درس بخونم واسه ارشد اماهروقت سراغ جزوم میرم یه صفحه بیشترنمیتونم بخونمو همش دوست دارم اززیرش دربرم دیگه کلافه شدم....
معمولا 2 دلیل وجود داره تو این حالت:یا درس واست مفهموش سخته یا هم انگیزه نداری.. مورد دوم رو اگه داشته باشی مورد اول با پشتکار حل میشه اما در مورد اول توصیه میکنم بیاین اینجا و پستها رو بخونید وقتی ببینید همه دارن میخونن خودبخود شما هم انگیزه تون بیشتر میشه یا با دوستانی باشی که میخوان واسه ارشد بخونن..اینطوری کلا جو میگیرتتون میخونید:D

sharifqc

عضو جدید

میدونی چیه دوست من؟نباید خیلی ایده الیستی فک کنی و بگی من میخام شروع کنم به درس خوندن وپس باید روزی 10 ساعت درس بخونم . لازم نیست از الان با سرعت شروع کنی به درس خوندن چون اینطوری نه حوصله میکنی درس بخونی و نه کلا از زندگیت لذت میبری (بلا نسبت زندگی رو واسه خودت کوفت میکنی) به جای این کارا یه درس و که خیلی دوس داری و از خوندنش لذت میبری انتخاب کن و بگو آقا من روزی 1ساعت ازین درس و میخام واسه دله خودم بخونم همین . اولشو اینجوری لایت شروع کن بعد خیلی آروم آروم ساعت مطالعتو ببر بالا

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظرتون کار عاقلانه ای هست که کسی که رشتش الکترونیک باشه برای ارشد بره قدرت یا کنترل ؟
کم نمیاره ؟ مخصوصا تو قدرت ؟؟؟؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شد منم این حالت اتمام تشکرو تجربه کردم وگرنه هیچ وقت شماهارو درک نمیکردم . واقعا الان میفهمم شما چه ها که نکشیدید واقعا ترک تحصیل قرار گرفتم :crying2:
اشکمونو در نیار عامو:crying2::Dحالا گریه نکن فردایی هم هست باز تشکرامون هم پر میشه:D

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی چیه دوست من؟نباید خیلی ایده الیستی فک کنی و بگی من میخام شروع کنم به درس خوندن وپس باید روزی 10 ساعت درس بخونم . لازم نیست از الان با سرعت شروع کنی به درس خوندن چون اینطوری نه حوصله میکنی درس بخونی و نه کلا از زندگیت لذت میبری (بلا نسبت زندگی رو واسه خودت کوفت میکنی) به جای این کارا یه درس و که خیلی دوس داری و از خوندنش لذت میبری انتخاب کن و بگو آقا من روزی 1ساعت ازین درس و میخام واسه دله خودم بخونم همین . اولشو اینجوری لایت شروع کن بعد خیلی آروم آروم ساعت مطالعتو ببر بالا
منم همینجوری می خوام لایت شروع کنم بعد یواش یواش لایتش بیشتر کنم:w05::d
بچه ها همگی مرسی از راهنماییاتون (تشکر ندارم خو:cry:)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظرتون کار عاقلانه ای هست که کسی که رشتش الکترونیک باشه برای ارشد بره قدرت یا کنترل ؟

منم رشته ام الکترونیک بوده ولی می خوام مخابرات بخونم
نه که کم نمیاره زیاد هم میاره:D
الکترونیک مثل مادر گرایشای دیگه برقه خیلی از اساتید هم من دیدم لیسانس الکترونیک داشتن ولی ادامشو گرایشای دیگه رفتن:)

sharifqc

عضو جدید
اشکمونو در نیار عامو:crying2::Dحالا گریه نکن فردایی هم هست باز تشکرامون هم پر میشه:D

هه هه هه :biggrin:عامو واسه منو یه آدم خیری اومد شارژ کرد دوباره برو یه فکری به حال خودت کن که مهندس بی تشکر مثل زنبور بی عسله :D بعلهههههههه این طوریاست فاطیما خانوم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه هه :biggrin:عامو واسه منو یه آدم خیری اومد شارژ کرد دوباره برو یه فکری به حال خودت کن که مهندس بی تشکر مثل زنبور بی عسله :D بعلهههههههه این طوریاست فاطیما خانوم
فخر می فروشیییییییییییییییی؟:crying2::D
خو تشکر ندارم از کجا بیارم من که مثه شما پارتی ندارم:cry::D

خوشبحالتون(با حسرت و حسادت:D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
معلومه ديگه معقوله....فرقي نداره كه....هستن آدمايي از برق ميرن مكانيك

والا من ندیدم از برق برن مکانیک از قدیم ما با مکانیکا ....
ولی تا دلت بخواد از مکانیک به برق اومدن تابستون ما یه مهمون از مکانیک آوردیم برق؛ و مخابراتیش کردیم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
منم رشته ام الکترونیک بوده ولی می خوام مخابرات بخونم
نه که کم نمیاره زیاد هم میاره:D
الکترونیک مثل مادر گرایشای دیگه برقه خیلی از اساتید هم من دیدم لیسانس الکترونیک داشتن ولی ادامشو گرایشای دیگه رفتن:)

منم میخوام کنترل بخونم لطفا بچه ها برا ماشین کمکم کنید :D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
شریف جون منم زنبور بی عسل موندم 777 (41).gif

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

الکترونیکیا میگن قدرت سختتره قدرتیا میگن الکترونیک سختتره!! منم الکترونیکی ام میگم الکترونیک سختتره:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
شریف جون منم زنبور بی عسل موندم مشاهده پیوست 136256

من دارم صرفه جویی میکنم به بچه های خودمون بیشتر تشکر میدم:D فک میکنم از اونور یکی باید تشکر بده تا توهم بتونی چندتا تشکر تو اون هفت تیر برزیلیهات بریزی داش یوسف:D اون شکلک با دوتا هفت تیر برزیلیش تو حلقم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
الکترونیکیا میگن قدرت سختتره قدرتیا میگن الکترونیک سختتره!! منم الکترونیکی ام میگم الکترونیک سختتره:D

خو خداییش الکترونیک و مخابرات سخت تره:D
یادمه ماشین عینه گل و بلبل بود :D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
چجوری اونوخت؟:cry:اشکمو در اوردی خوب ممنونم
راستش من هنوز نفهمید قضیه ی تشکرا چیه:D
الان تشکر داری؟ خب پای پستات تشکر زدم الان شارژ شدی دیگه البته فک میکنم
اگه نه که خب اشتب حدس زدم:smile:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرایش فقط الکترونیک، مخصوصا ادوات دیجیتال الکترونیک نباشه منم نیستم:w47: یه شوالیه ها یه شمشیرش یه علی با الکترونیکش:w43:
من شنیدم درسای ارشد الکترونیک زیادی فیزیکی میشه مثل فیزیک الکترونیک ولی گرایشای دیگه برقی میمونن.راسته؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من دارم صرفه جویی میکنم به بچه های خودمون بیشتر تشکر میدم:D فک میکنم از اونور یکی باید تشکر بده تا توهم بتونی چندتا تشکر تو اون هفت تیر برزیلیهات بریزی داش یوسف:D اون شکلک با دوتا هفت تیر برزیلیش تو حلقم

777 (10).gif خیلی چاکریم 777 (44).gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا