گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره

و آرامش کامل در انتظارتون باشه
..>>>>>>>>>>>>>

آخی الان سر کنکور هستید امیدوارم موفق بشید:)

uchiha_keyvan

عضو جدید
من اوووووووووووووووووووووول :w18:
زبان و ریاضی و مدار بصورت مضحکی آسون بود که به شک انداختم

سیگنال و کنترل کمی نسبتا اسون تا قسمتی متوسط
الکترونیک عمیقا ر......دم(با اینکه قوی ترین درسم بود) :w06:(یا سخت بود یا من دسته کم گرفته بودمش) (سوالای پارسال الک هلو بودن خدایی)
خدا خیرشونم بده فضا برا محاسبات عاااااالی بود خدایی
همه برگه سوالا سفید بود;)
فقط دوستان جونه مادرتون دیگه تو فکر این نرین کدوم سوال کدوم گزینه میشد
ریلکس حال کنین تا نتیجه ها بیاد و اصلا بهش فک نکنید
و دیگر خلاااااااص:w33::w33:
من دیگه برم به مدت یه هفته اینقد فیلم ببینم که منفجر بشم:w32::w32:

aliale94

عضو جدید
من كه آزمايشي دادم امسالو ولي آخه الكترونيك ٧تا سوال از fet آخه؟ چه خبره؟ كنترل هم كه آز كنترل خطي بود ٥ تا سوالش دياگرام بد و نايكوييست بود
ولي در كل خوب بود كنكور و زبان هم محشر بود آسون ترين زبان سال هاي اخير
Goodluck

alice7952

عضو جدید
من اوووووووووووووووووووووول :w18:
زبان و ریاضی و مدار بصورت مضحکی آسون بود که به شک انداختم

سیگنال و کنترل کمی نسبتا اسون تا قسمتی متوسط
الکترونیک عمیقا ر......دم(با اینکه قوی ترین درسم بود) :w06:(یا سخت بود یا من دسته کم گرفته بودمش) (سوالای پارسال الک هلو بودن خدایی)
خدا خیرشونم بده فضا برا محاسبات عاااااالی بود خدایی
همه برگه سوالا سفید بود;)
فقط دوستان جونه مادرتون دیگه تو فکر این نرین کدوم سوال کدوم گزینه میشد
ریلکس حال کنین تا نتیجه ها بیاد و اصلا بهش فک نکنید
و دیگر خلاااااااص:w33::w33:
من دیگه برم به مدت یه هفته اینقد فیلم ببینم که منفجر بشم:w32::w32:

ریاضی اش برای من سخت بود واقعا کنکورمو افتضاح دادم :( فک کنم باید یه سال دیگه بخونم اصلا نمی خوام بدونم درصدام چی میشه تا یه ماه دیگه که نتایج بیاد ... :((((

uchiha_keyvan

عضو جدید
ریاضی اش برای من سخت بود واقعا کنکورمو افتضاح دادم :( فک کنم باید یه سال دیگه بخونم اصلا نمی خوام بدونم درصدام چی میشه تا یه ماه دیگه که نتایج بیاد ... :((((

فدایه سرت خواهر
اصلا بهش فکر نکن
نهایت لذتتو ببر نتیجه اومد اگه راضی نبودی ایشالا ساله بعد
من خودمم 95 درصد برا ساله بعد بازم بخونم(سنی ندارم هنوز فقط 27 سالمه :biggrin: )

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
2 تا دلیل داره که بچه ها نیومدن اینجا هنوز

یا ترکوندن و از خوشحالی دارن:w33::w33:

یا گند زدن و تو اتاقشون در این حالتن :w22: :w22:

maryam.heidari

عضو جدید
پس چه جوری دفترچه اول براتون آسون بوده وقتی به احتمال 95 درصد میخواید بزارید برای سال بعد

Pencil

عضو جدید
خوشبحالتون برای منکه امروز توی حوزه امتحانی یک فاجعه رخ داد مجبور شدم کنکور رو به جای 8 ساعت 9:15 توی بدترین و پر سر وصداترین قسمت یعنی کنار پنجره با صدای مته بادی آسفالت کنی و قرقر کولر وباد شدیدش شروع کنم آخرش هم یه بنده خدایی سهوا پاسخنامه ام رو خیس کرد :(
داستانش خیلی طولانیه اما امروز شانس با من اصلا یار نبود فکر کنم زحمت یه ساله به باد رفت ....
الانم به خاطر باد کولر سینوزیتم عود کرده دارم از گلو درد میمیرم :(

uchiha_keyvan

عضو جدید
پس چه جوری دفترچه اول براتون آسون بوده وقتی به احتمال 95 درصد میخواید بزارید برای سال بعد
چون قبل از کنکور تصمیم قطعیمو گرفتم اگه زیر پنجاه نیارم یا بهتره بگم مخابرات سیستم و الک دیجیتال شریف نیارم نمیرم
واسه ساله بعدم میخونم
حالا یا نتیجشو میگیرم یا دیگه خیالم راحت میشه زورمو زدم
بخدا دیگه حوصله ندارم دوسالم ارشد بخونم و بازم همین حایه امروزم باشم

uchiha_keyvan

عضو جدید
خوشبحالتون برای منکه امروز توی حوزه امتحانی یک فاجعه رخ داد مجبور شدم کنکور رو به جای 8 ساعت 9:15 توی بدترین و پر سر وصداترین قسمت یعنی کنار پنجره با صدای مته بادی آسفالت کنی و قرقر کولر وباد شدیدش شروع کنم آخرش هم یه بنده خدایی سهوا پاسخنامه ام رو خیس کرد :(
داستانش خیلی طولانیه اما امروز شانس با من اصلا یار نبود فکر کنم زحمت یه ساله به باد رفت ....
الانم به خاطر باد کولر سینوزیتم عود کرده دارم از گلو درد میمیرم :(

داداش فدایه سرت
ایشالا که رتبت خوب بشه
اگم نشد اصلا ناراحت نباش
دوستانه پیشنهادم اینه اگه دانشگاه خوب نتونستی بیاری برو خدمت
بعد از خدمت از نو شروع کن با خیال راحت دوباره بخون

uchiha_keyvan

عضو جدید
مثله اینکه تو کنترل از دوازده تا سوال سه تاش جوابش تو گزینه ها نباشه داره تبدیل به یه اصل اساسی میشه!!!!!!
سنجشم خودشو مسخره کرده طراح بیشعور کنترلو عوض نمیکنه!!!

alice7952

عضو جدید
چون قبل از کنکور تصمیم قطعیمو گرفتم اگه زیر پنجاه نیارم یا بهتره بگم مخابرات سیستم و الک دیجیتال شریف نیارم نمیرم
واسه ساله بعدم میخونم
حالا یا نتیجشو میگیرم یا دیگه خیالم راحت میشه زورمو زدم
بخدا دیگه حوصله ندارم دوسالم ارشد بخونم و بازم همین حایه امروزم باشم

خیلی دوق کردم پس آدمایی هم هستن که تصمیماتشون مث من باشه منم 26 سالمه و بیکارم!!ینی داره جونم بالا میاد از بیکاری ...چون دخترم سر هر کار آزادی هم نمی تونم برم سال پیش الکی کنکور دادم امسال خوندم ولی دقیقا تصمیم گرفتم تال دانشگاه تاپ قبول نشم بازم برای سال بعد بخونم و چون نمی خوام این زندگی دوباره تکرار شه معدل لیسانسمم افتضاحهه همه امیدم ارشد خوندن و بعدم اپلای گرفتنه که اونم اولین شروطش واسه منی که پول هم ندارم دانشگاه خوب و جبران کم کاری لیسانسه منم مخابرات سیستم یا مهندسی پزشکی می خوام :) هر دو شو دوس دارم البته با شناخت اندکی که دارم.فک کنم منم باید جزو تاپیک بچه های 96 باشم

آخرین ویرایش:

maryam.heidari

عضو جدید
بله کار خوبی میکنید
امسال انقدر سوال ها سبکش متفاوت شده بود مخصوصا تو سیگنال که وضع اونایی هم که خونده بودن شده مثل کسی که بدون هیچ اطلاعات قبلی میره سر جلسه
البته امیدوارم همه به نتیجه دلخواهشون برسنچون مطمئنا عمر از دست رفته قابل برگشت نیست

giga12

عضو جدید
داداش فدایه سرت
ایشالا که رتبت خوب بشه
اگم نشد اصلا ناراحت نباش
دوستانه پیشنهادم اینه اگه دانشگاه خوب نتونستی بیاری برو خدمت
بعد از خدمت از نو شروع کن با خیال راحت دوباره بخون

با سلام خدمت دوستان عزیز من هم با شما دوست گرامی موافقم چون با این اوضاع درس خوندن در هر جایی ارزش نداره

amin_amini

عضو جدید
من فقط مدار و الک زبان خونده بودم.
زبان رو که همون سر جلسه حساب کردم بین 50 تا 70 درصد.
مدار هم سوالای نسبتا اسونی بود. کسی که خونده بود واقعا راحت میتونست 50 درصد رو بزنه.
الکترونیک هم نمومنه تستهاش رو حل کرده بودم اونم راحت بود.
بقیه درسا رو نخونده بودم.
توکل به خدا ببینیم چی میشه.
تهران قبول نشمیرم سربازی

کسی میتونه کمکم کنه دفترچه تست کنکورهای ازاد سال گذشته رو پیدا کنم؟؟

آخرین ویرایش:

unlucky

عضو جدید
خیلی دوق کردم پس آدمایی هم هستن که تصمیماتشون مث من باشه منم 26 سالمه و بیکارم!!ینی داره جونم بالا میاد از بیکاری ...چون دخترم سر هر کار آزادی هم نمی تونم برم سال پیش الکی کنکور دادم امسال خوندم ولی دقیقا تصمیم گرفتم تال دانشگاه تاپ قبول نشم بازم برای سال بعد بخونم و چون نمی خوام این زندگی دوباره تکرار شه معدل لیسانسمم افتضاحهه همه امیدم ارشد خوندن و بعدم اپلای گرفتنه که اونم اولین شروطش واسه منی که پول هم ندارم دانشگاه خوب و جبران کم کاری لیسانسه منم مخابرات سیستم یا مهندسی پزشکی می خوام :) هر دو شو دوس دارم البته با شناخت اندکی که دارم.فک کنم منم باید جزو تاپیک بچه های 96 باشم
آفرین... مهم اینه که تسلیم نشی و به تلاشت ادامه بدی تا به هدفت برسی و البته از اشتباهاتت درس بگیری و بهتر عمل کنی..

alice7952

عضو جدید
بچه ها میشه برای منابع راهنمایی ام کنین مخصوصا کنترل و مدار و ریاضی مهندسی ؟

amir-chiko

عضو جدید
دوست عزیز بنظر میرسه امسال میانگین درصدا پایینتر واسه همین نمیشه زیاد تخمین زد .صبر کنین تا 22 کلید اولیه بیاد مثل اینکه سایت موسسه نصیر سامانه تخمین رتبه داره

amin_amini

عضو جدید
سلام به همه
من اصن نگاه هم نکردم یعنی هیشکی نگفت باید چک بشه...
احتمالش خیلی خیلی ضعیفه ک یکی نباشن درسته؟؟؟؟
آره نگران نباش.

سلام

ریاضی16
مدار 16
ماشین 75
بررسی 30

حدودا چه رتبه ای میارم؟

زیر 1000 احتالا میشی البته قطعی نمیشه گفت.
با توجه به نتایج سالهای دیگخ میشه پیش بینی کرد که زیر 1000 یا 1500 میشی

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
بچه من رتبم چن میشه با این درصدا؟
ریاضی 33
مدار 41
ال 47
سیگنال خاک برسرم گند زدم با اینکه خیلی بلد بودم همه اش بی دقتی کردم شده 16
امیدی به تهران قبول شدن هست؟ :(:(:(:cry::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

بالا