گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

alk1370

کاربر بیش فعال
عرفان جان اگه می خوای فقط تمرینات کتاب رضوی رو حل کنی به نظر من نیازی به تهیه کتابش نیست هم کتاب هم حل مسائلش تو اینترنت هست حل مسائلش دستنویس دکتر رضوی هست و موقع مطالعه اش یه حس خوبی بهت دست میده!!!

حالا یه سوالی برام مطرح شد!تو مقدمه کتاب دکتر رضوی ایشون گفته بودند که حداقل سه ساعت نیازه برا مطالعه این درس بدون موبایل و کامپیوتر و ایمیل و ... بعد سوالم اینه که این اساتید معروف مثل دکتر جبه دار و رضوی و ... یا اساتیدی مثل پروفسور اگاتا و نایس و اپنهایم و اینها چجوری درس خوندند که تاپ شدند؟!! من هر کاری می کنم موقع مطالعه تمرکزم کامل نیست!حالا نمیدونم اونها چون خارج از کشور بودند تونستند یا دیگه....

شما برای تمرکز حواس چه کار می کنید؟یعنی دختر خانوما یا آقا پسرای این فروم وقتی درس می خونید حواستون به هیچی دیگه از زندگیتون نمیره؟!! یا چجوری مدیریتش می کنید؟!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

عرفان جان اگه می خوای فقط تمرینات کتاب رضوی رو حل کنی به نظر من نیازی به تهیه کتابش نیست هم کتاب هم حل مسائلش تو اینترنت هست حل مسائلش دستنویس دکتر رضوی هست و موقع مطالعه اش یه حس خوبی بهت دست میده!!!

حالا یه سوالی برام مطرح شد!تو مقدمه کتاب دکتر رضوی ایشون گفته بودند که حداقل سه ساعت نیازه برا مطالعه این درس بدون موبایل و کامپیوتر و ایمیل و ... بعد سوالم اینه که این اساتید معروف مثل دکتر جبه دار و رضوی و ... یا اساتیدی مثل پروفسور اگاتا و نایس و اپنهایم و اینها چجوری درس خوندند که تاپ شدند؟!! من هر کاری می کنم موقع مطالعه تمرکزم کامل نیست!حالا نمیدونم اونها چون خارج از کشور بودند تونستند یا دیگه....

شما برای تمرکز حواس چه کار می کنید؟یعنی دختر خانوما یا آقا پسرای این فروم وقتی درس می خونید حواستون به هیچی دیگه از زندگیتون نمیره؟!! یا چجوری مدیریتش می کنید؟!
چون اعصاب خوردی نداشتن :D
خود من صبح که پا میشم از خواب همش سر درد دارم و اعصابم خرابه .
اصلا ثانیه ای تمرکز ندارم .
نمیدونم چیکار کنم دیگه :(
هرجوری هم برنامه ریزی کردم واسه مطالعه نشده درست بخونم . و بیخیالش شدم .
سرگرمی و تفریحم که کلا نداریم . که خستگیمونو رفع کنیم . همینجوری خستگی رو خستگی جمع میشه تا موتور مارو از کار میندازه :mad:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خود من صبح که پا میشم از خواب همش سر درد دارم و اعصابم خرابه .
اصلا ثانیه ای تمرکز ندارم .
نمیدونم چیکار کنم دیگه :(
هرجوری هم برنامه ریزی کردم واسه مطالعه نشده درست بخونم . و بیخیالش شدم .
سرگرمی و تفریحم که کلا نداریم . که خستگیمونو رفع کنیم . همینجوری خستگی رو خستگی جمع میشه تا موتور مارو از کار میندازه :mad:

سلام عرفان جان ... لطفا جسارت منو ببخش... میخوای دوباره بهزاد بخونی که چی بشه؟؟ الان چند سالته مگه چقدر دیگه میخوای کنکور بدی و درس بخونی و از واقعیت فرار کنی ؟! واسه کنکور ارشد خوبه ادم ترم هشت یا نهایتش ده کنکور بده و اگه یک ضرب قبول شه که عالیه نشد دیگه بذاریش برای یک فرصت بعد...

شما درمانت ..درمان این اعصاب خوردی ها..این عدم تمرکز ها...این بی حوصلگی ها توی هیچ کتابی نیست... بلکه توی کاره... توی در اوردن پول و بدست اوردن حس مثبت و اعتماد به نفسه... بهتره که فکر کار کردن باشی.. و از کار کردن ننگت نگیره... یادت باشه واقعا ادمای زیادی هستند که کاری متناسب با علمشون ندارند مخصوصا اوایل که کاری رو شروع می کنند... شما اگه کار کنی و پول در بیاری و بتونی کلی نیازای دیگه که هر مردی رو داره نیازی مثل تشکیل خانواده نیازی مثل این که حس کنی میتونی یکی بهت تکیه و اعتماد کنه این که واسه جامعه مفید باشی رو توی خودت ارضا کنی مطمئن باش اون وقت هم تفریح میکنی هم بهتر درس میخونی و کلا همه چیز درست میشه.

بالاخره باید از یک جا شروع کرد هر چند شاید مطلوب و ایده المون نباشه...برات ارزوی بهترین ها رو دارم.
التماس دعا.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام عرفان جان ... لطفا جسارت منو ببخش... میخوای دوباره بهزاد بخونی که چی بشه؟؟ الان چند سالته مگه چقدر دیگه میخوای کنکور بدی و درس بخونی و از واقعیت فرار کنی ؟! واسه کنکور ارشد خوبه ادم ترم هشت یا نهایتش ده کنکور بده و اگه یک ضرب قبول شه که عالیه نشد دیگه بذاریش برای یک فرصت بعد...

شما درمانت ..درمان این اعصاب خوردی ها..این عدم تمرکز ها...این بی حوصلگی ها توی هیچ کتابی نیست... بلکه توی کاره... توی در اوردن پول و بدست اوردن حس مثبت و اعتماد به نفسه... بهتره که فکر کار کردن باشی.. و از کار کردن ننگت نگیره... یادت باشه واقعا ادمای زیادی هستند که کاری متناسب با علمشون ندارند مخصوصا اوایل که کاری رو شروع می کنند... شما اگه کار کنی و پول در بیاری و بتونی کلی نیازای دیگه که هر مردی رو داره نیازی مثل تشکیل خانواده نیازی مثل این که حس کنی میتونی یکی بهت تکیه و اعتماد کنه این که واسه جامعه مفید باشی رو توی خودت ارضا کنی مطمئن باش اون وقت هم تفریح میکنی هم بهتر درس میخونی و کلا همه چیز درست میشه.

بالاخره باید از یک جا شروع کرد هر چند شاید مطلوب و ایده المون نباشه...برات ارزوی بهترین ها رو دارم.
التماس دعا.
سلام پایدار جان خوبی داداش !?
سپاس بابت راهنماییت
اتفاقا سرکارم رفتم ولی به خاطر حواس پرتی و عدم تمرکز موفق نبودم .
عدم تمرکزم اصلا ماله کنکور و استرس نتیجش نیستا . کلا اینجوریم . اصلا به نتیجه کنکور فکرم نمیکنم .
به سفر نیاز دارم . همین میتونه ذهنمو آروم کنه :D

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام پایدار جان خوبی داداش !?
سپاس بابت راهنماییت
اتفاقا سرکارم رفتم ولی به خاطر حواس پرتی و عدم تمرکز موفق نبودم .
عدم تمرکزم اصلا ماله کنکور و استرس نتیجش نیستا . کلا اینجوریم . اصلا به نتیجه کنکور فکرم نمیکنم .
به سفر نیاز دارم . همین میتونه ذهنمو آروم کنه :D

ممنونم عرفان جان... ازه شکر خدا خوبم...شکر...
خواهش میکنم...

پستمو دقیق خوندی ؟ منم نگفتم که استرس و ... به دلیل کنکور هستش... گفتم واسه بیکاری هستش...

سفر هم بد نیست...ولی برای بعدش باید برنامه داشت... امیدوارم خبرای موفقیتتو این جا بشنوم.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنونم عرفان جان... ازه شکر خدا خوبم...شکر...
خواهش میکنم...

پستمو دقیق خوندی ؟ منم نگفتم که استرس و ... به دلیل کنکور هستش... گفتم واسه بیکاری هستش...

سفر هم بد نیست...ولی برای بعدش باید برنامه داشت... امیدوارم خبرای موفقیتتو این جا بشنوم.
بله خوندم
انشالا همچنین خبرهای موفقیت تورو ببنیم .

بازم سپاسگذارم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

معلومه که هرکس یه درجه ای از حواس پرتی رو داره. اما داشتن هدف های کوتاه مدت به جای هدف های بلند مدت و تخیلی و غیر منطقی خیلی ارامش میده. ورزش ام عالیه. تفریح و پیاده روی. دیدن فیلم هایی که .تهش به جایی میرسه مثل ذهن زیبا و خیلی فیلم های دیگه. داشتن یه کار با ساعت کار کم ولی روزانه
کلا اگه سرتون شلوغ باشه خیلی عالی میشه و مجبور میشین برای ثانیه ثانیتون برنامه ریزی کنید. ولی اگه صب تا شب شب ام تا صب وظیفتون آمادگی برای کنکور و درس خوندن باشه میشه فاجعه ا! در نهایت آرامش انست که ایمان قلبی داشته باشی هر لحظه دست تو در دست خداست.
یه چیزی ام تهش اضافه کنم راستش من یکی رو میدیدم با تمرکز بالا شب تا صب صبم تا شب درس میخوند و من مونده بودم چه طوری. آخرش کشف کردم ایشون کلا قابلیت اینکه به چیز دیگه ای ام فکر کنه نداره اصلا. ولی مثلا من خودم نشستم دارم یه آهنگ انگلیسی گوش میدم که نیاز به تمرکزم داره فهمیدنش ولی یه هوو میگم مامان این جا اگه پیش بخاری باشه چقد خوب میشه ویوش یا دارم فیلم میبینم همه در حیرت اند که چی داره چی میگه من در عین حال میگم عه پرده شونو ببین چه مدلی داره!!!هر کس یه طوریه دیگه. اما هدف خیلی راسخ واقعا ادم رو میخ کوب میکنه.

HassanRouhi

عضو جدید
سلام دوستان

من یه سری کتاب چاپ قدیم دارم .با توجه به نزدیک بودن نمایشگاه،قصد دارم کتاب هایی که درس نامه و یا حل تست هاش تغییر کردند، عوض کنم و جدید ترین چاپ رو بخرم.ممنون میشم اگر کمکم کنید تا بدونم نیازی هست عوضش کنم یا نه! چون 2 سال کامل از فضای کنکور ارشد دور بودم.

1-کنترل-پوران پژوهش-رضایی -چاپ دوم -پاییز 91
آیا درس نامه این کتاب در چاپ های جدید تغییر کرده؟با توجه به اینکه کنترل هر سال سوال های جدیدی میاد،آیا نیازی هست که این کتاب رو عوض کنم؟

2-مدار الکتریکی 1 - پوران پژوهش -کارو زرگر -چاپ دهم-بهار 91
مدار 2 -راهیان ارشد-تقوی -چاپ دوم-پاییز 90
مدار 1 -راهیان ارشد -تقوی-چاپ دوم-پاییز 89

3-ریاضی مهندسی:

راهیان ارشد-مومن زاده-چاپ دوم- 90
نصیر-کریمی-چاپ ششم-90

4-معادلات :

نصیر-کریمی-چاپ دوم-90

5-ماشین های الکتریکی:

ماشین 1-پوران پژوهش-حلم زاده-چاپ اول- پاییز 90
ماشین 2-پوران پژوهش-حلم زاده-چاپ اول-پاییز 91

6-بررسی - مدرسان-احدکاظمی -چاپ هفتم-بهار91

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

من یه سری کتاب چاپ قدیم دارم .با توجه به نزدیک بودن نمایشگاه،قصد دارم کتاب هایی که درس نامه و یا حل تست هاش تغییر کردند، عوض کنم و جدید ترین چاپ رو بخرم.ممنون میشم اگر کمکم کنید تا بدونم نیازی هست عوضش کنم یا نه! چون 2 سال کامل از فضای کنکور ارشد دور بودم.

آیا درس نامه این کتاب در چاپ های جدید تغییر کرده؟با توجه به اینکه کنترل هر سال سوال های جدیدی میاد،آیا نیازی هست که این کتاب رو عوض کنم؟

3-ریاضی مهندسی:

نصیر-کریمی-چاپ ششم-90

4-معادلات :

نصیر-کریمی-چاپ دوم-90

5-ماشین های الکتریکی:

سلام دوست عزیز.اون چیزی که من میدونم رو بهت میگم اما بازم بقیه دوستان راهنمایی می کنند

در مورد کنترل تا سال قبل من احوال پرس کتاب پوران بودم همون کتاب قطور قبلی بود!! و در کل منبع مناسبی نیست تو این درس که پاسخگوی سوالات کنکور چند سال اخیر باشه

کتاب مدار زرگر اگه جلد کتابتون سفیده و رو جلدش فکر کنم عکس یه اسیلوسکوپ کشیده بود!! که نیازی نیست اما اگه اون چاپ آبی فکر کنم بود اونو دارین که آره تغییرات زیادی کرده

کتاب تقوی رو در جریان نیستم ولی فکر کنم تو سایتش گفته بود که کتابهاش چاپ جدیدش پاییز میاد!! از سایتش پیگیری کن.واسه تهیه منابع مناسب این درس با بقیه دوستان مشورتی داشته باشید و بعد کتاب جدید بگیرین!شاید منابع بهتری باشن تو نمایشگاه کتاب!!

ریاضی مهندسی من مومن زاده رو دارم کریمی هم دارم.هر دوشون هم مال سال 90 هستش فکر کنم!کتاب کریمی فرقی که کرده اینه که دو جلدی شده و جلد دومش هم حل تستهای جلد اول بود.شما که اون کتابش رو داری به نظرم فقط جلد دوم کتابشو تهیه کن و هر جا متوجه نشدی به کتاب مومن زاده رجوع کن.

معادلات هم من چاپ 92 شو دارم که تک جلدیه و جدیدا دو جلدی شده ولی همون تک جلدیش بسیار کامل هست 800 صفحه و نیازی به تهیه چاپ جدیدش نیست.

ماشین هم من ماشین 1 رو دارم و ماشین دو هم همون چاپ اولش رودارم یعنی همون کتابهای شما رو دارم و به احتمال صد درصد!!! تغییری نداشته کتاباش چون هنوز عمر زیادی ندارن که نیاز به ویرایش داشته باشن!!

بررسی هم کتاب مدرسان فکر کنم دو سالی هست که تازه چاپ شده و بعیده که تغییراتی تو متنش صورت گرفته باشه!

در کل آپدیت کتاب تو ایران معمولا هر چند سال یک بار انجام میشه و اکثر کتب تغییراتی به جز اضافه شدن سوالات کنکور سال های اخیر ندارن!سوالات دو سه سال قبل هم با حل اکثر اساتید هم اینجا هم تو سایتهای اساتید هست.اگه هم نیاز به منبعی برای سوالات سالهای اخیر دارین به نظرم جلد سوم کتاب دانشگاه تهران رو بگیرین که حل هاش معتبر تره.هر چند نیازی نیست به این کار چون حل تستهای 91 به بعد تو سایت هست.موفق باشید.

HassanRouhi

عضو جدید
سلام دوست عزیز.اون چیزی که من میدونم رو بهت میگم اما بازم بقیه دوستان راهنمایی می کنند

در مورد کنترل تا سال قبل من احوال پرس کتاب پوران بودم همون کتاب قطور قبلی بود!! و در کل منبع مناسبی نیست تو این درس که پاسخگوی سوالات کنکور چند سال اخیر باشه

کتاب مدار زرگر اگه جلد کتابتون سفیده و رو جلدش فکر کنم عکس یه اسیلوسکوپ کشیده بود!! که نیازی نیست اما اگه اون چاپ آبی فکر کنم بود اونو دارین که آره تغییرات زیادی کرده

کتاب تقوی رو در جریان نیستم ولی فکر کنم تو سایتش گفته بود که کتابهاش چاپ جدیدش پاییز میاد!! از سایتش پیگیری کن.واسه تهیه منابع مناسب این درس با بقیه دوستان مشورتی داشته باشید و بعد کتاب جدید بگیرین!شاید منابع بهتری باشن تو نمایشگاه کتاب!!

ریاضی مهندسی من مومن زاده رو دارم کریمی هم دارم.هر دوشون هم مال سال 90 هستش فکر کنم!کتاب کریمی فرقی که کرده اینه که دو جلدی شده و جلد دومش هم حل تستهای جلد اول بود.شما که اون کتابش رو داری به نظرم فقط جلد دوم کتابشو تهیه کن و هر جا متوجه نشدی به کتاب مومن زاده رجوع کن.

معادلات هم من چاپ 92 شو دارم که تک جلدیه و جدیدا دو جلدی شده ولی همون تک جلدیش بسیار کامل هست 800 صفحه و نیازی به تهیه چاپ جدیدش نیست.

ماشین هم من ماشین 1 رو دارم و ماشین دو هم همون چاپ اولش رودارم یعنی همون کتابهای شما رو دارم و به احتمال صد درصد!!! تغییری نداشته کتاباش چون هنوز عمر زیادی ندارن که نیاز به ویرایش داشته باشن!!

بررسی هم کتاب مدرسان فکر کنم دو سالی هست که تازه چاپ شده و بعیده که تغییراتی تو متنش صورت گرفته باشه!

در کل آپدیت کتاب تو ایران معمولا هر چند سال یک بار انجام میشه و اکثر کتب تغییراتی به جز اضافه شدن سوالات کنکور سال های اخیر ندارن!سوالات دو سه سال قبل هم با حل اکثر اساتید هم اینجا هم تو سایتهای اساتید هست.اگه هم نیاز به منبعی برای سوالات سالهای اخیر دارین به نظرم جلد سوم کتاب دانشگاه تهران رو بگیرین که حل هاش معتبر تره.هر چند نیازی نیست به این کار چون حل تستهای 91 به بعد تو سایت هست.موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

در مورد کنترل ،راستش من قصد دارم با توجه به تایم زیادی که مونده، ابتدا نایس رو بخوانم . در مورد کتاب کنکوری هنوز به جمع بندی نرسیدم.یکی میگه پوران خوبه، یکی میگه خوب نیست.در مورد کتاب جهش اطلاعی دارید؟
کلا به نظر شما و همچنین سایر دوستانی که این متن رو میخوانند، چه کتاب کنکوری رو برای کنترل پیش نهاد میکنید.

همچینن به کمک و نظر سایر دوستان در مورد پست 432 نیازمندیم:smile:

alk1370

کاربر بیش فعال
ممنون دوست عزیز

در مورد کنترل ،راستش من قصد دارم با توجه به تایم زیادی که مونده، ابتدا نایس رو بخوانم . در مورد کتاب کنکوری هنوز به جمع بندی نرسیدم.یکی میگه پوران خوبه، یکی میگه خوب نیست.در مورد کتاب جهش اطلاعی دارید؟
کلا به نظر شما و همچنین سایر دوستانی که این متن رو میخوانند، چه کتاب کنکوری رو برای کنترل پیش نهاد میکنید.

خواهش می کنم.

به نظر من متن کتاب نایس رو نیای نیست بخونید و اگه همون کتاب پوران هم بخونید در حد سه سوال میشه پاسخ داد.کتاب پوران تا قبل مکان هندسی خوبه ولی از مکان هندسی به بعد یه ذره افت می کنه!شما همون کتاب پوران رو بخونید و در کنارش مثالهای متن و تمرینات کتاب نایس رو حل کنید.بین منابع کنترل ظاهرا جزوه شیرین آبادی وضعیت بهتری داره تو این درس.
چون منبعی برا مغناطیس نگفته بودین حتما قصد دارین حذفش کنید و من نظرم اینه که شما تمرکز اصلیت روی چهار درس مدار و ریاضیات و ماشین و بررسی باشه و کنترل هم در همون حد سه چهار سوال بزنی تاثیر بسیار خوبی داره.البته کلا بستگی به پایه کنترلتون داره و اینکه چقدر به این درس علاقه دارین.ولی این درس اعصاب خیلی ها رو بعد کنکور میریزه به هم برا همون گفتم که ضریب سختی ماشین و بررسی نسبت به کنترل چند سال اخیر راحت تر بوده و سرمایه گذاری روی اون دروس بهتر جواب خواهد داد .معمولا اساتیدی که کتاب نوشتند و تدریس هم می کنند اکثر روشهاشون رو سر کلاس میگن و یه جوری کتابشون رو می نویسند که ملزم به شرکت در کلاسشون بشید یا جزوشونو حداقل بخونید.برا همین از جزوات اساتیدی که کتابشون رو می خونید هم استفاده کنید تو تاپیک جزوات هم هستند بعضیاشون.

HassanRouhi

عضو جدید
سلام دوستان

3-ریاضی مهندسی:

نصیر-کریمی-چاپ ششم-90

4-معادلات :

نصیر-کریمی-چاپ دوم-90

5-ماشین های الکتریکی:

دوستان ممنون میشم نظرتون رو راجب این پست بدید.

همچنین برای درس مدار، قصد دارم با کتاب هدتنی شروع کنم.چون کتاب کارو رو خوانده بودم قبلا و خیلی حس خوبی نداشتم بهش.کلا برای مدار چه کتابی رو توصیه میکنید/.؟

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان ممنون میشم نظرتون رو راجب این پست بدید.

همچنین برای درس مدار، قصد دارم با کتاب هدتنی شروع کنم.چون کتاب کارو رو خوانده بودم قبلا و خیلی حس خوبی نداشتم بهش.کلا برای مدار چه کتابی رو توصیه میکنید/.؟

اگه پایه مدارتون خوبه برین سراغ کتاب هدتنی و گر نه زده میشید از مدار.چون کتاب دکتر هدتنی خیلی ریاضی وار نوشته شده!من استاد مدار و کنترلم شاگرد دکتر هدتنی بود می گفت ایشون از نظر علمی که جزو بزرگان هستند ولی از نظر جزوه گویی و کتاب نوشتن خیلی خوب نیستند و کتابها و جزواتشون رو برا کسایی مینویسن که بیس ریاضیاتی بالایی داشته باشند!البته سال قبل ظاهرا طراح سوالات مدار دکتر هدتنی نبوده.کلا نظر منو می خواین همون نظری دارم که در مورد کتاب نایس داشتم یعنی فقط مثالها و تمرینات کتاب دکتر هدتنی رو حل کنید تو تابستون و مطالب رو از کتابهای کنکوری بخونید.

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام.یه مستندی دیدم تو اینترنت که واقعا الگوی بسیار مناسبی واسه قشر جوون هست.مستند زندگی دکتر بهنام شکیبایی یکی از 4 مغز دنیا در حوزه دندان پزشکی!وقتی این مستند رو دیدم واقعا به من ثابت شد که هیچ موفقیتی بدون گذر از سختی ها و مشکلات فراوان امکان پذیر نیست!!

دکتر بهنام شکیبائی مقدم متخصص جراحی فک و ایمپلنت از آلمان که جزو نوابغ علم دندانپزشکی کشور و جهان محسوب می شود از مسیر بسیار مشکلی که از کودکی تا به امروز پشت سر گذاشته می گوید.
شکیبایی مقدم یکی از پرافتخارترین دندانپزشکان ایرانی است که از آلمان به ایران بازگشته است.
وی نخستین دندانپزشک ایرانی است که دو بار موفق به دریافت جایزه اول علمی جراحان لثه آلمان در سال‌ های 2007 و 2010 شده است. این پزشک ایرانی همچنین برنده جایزه علمی پروفسور یلدا از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 2011 است.
این نابغه ایرانی یکی از چهار فوق تخصص جراحی ‌های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت در جهان به شمار می رود و به دلیل اختراعات و تحقیقاتش از او به عنوان ابداع کننده کاربرد بزرگنمایی و ابزارهای میکروسرجری در زمینه ایمپلنتولوژی در دنیا نام برده می‌ شود؛ شکیبایی نخستین مخترع ایرانی است که ابزارها و تکنیک‌ های جراحی کم تهاجمی او در دانشگاه‌ های معتبر اروپائی و آمریکائی تدریس می شوند.
وی همچنین اولین پژوهشگر ایرانی محسوب می شود که تکنیک جراحی ‌اش در زمینه بازسازی میکروسکوپی استخوان فک به صورت 3 بعدی و زنده در سه قاره جهان همزمان از طریق ماهواره پخش شد.

دانلود قسمت اول:
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/d13fcc0b9293ba5b736c7deb369a638d543120__46272.mp4
دانلود قسمت دوم:
http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/c38e5573fc312eeaa21c946bde229e50543386__13934.mp4
دانلود قسمت سوم:
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/9db3bcb139eeca2fd1769c97f83c24ca543397__39834.mp4

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.یه مستندی دیدم تو اینترنت که واقعا الگوی بسیار مناسبی واسه قشر جوون هست.مستند زندگی دکتر بهنام شکیبایی یکی از 4 مغز دنیا در حوزه دندان پزشکی!وقتی این مستند رو دیدم واقعا به من ثابت شد که هیچ موفقیتی بدون گذر از سختی ها و مشکلات فراوان امکان پذیر نیست!!

دکتر بهنام شکیبائی مقدم متخصص جراحی فک و ایمپلنت از آلمان که جزو نوابغ علم دندانپزشکی کشور و جهان محسوب می شود از مسیر بسیار مشکلی که از کودکی تا به امروز پشت سر گذاشته می گوید.
شکیبایی مقدم یکی از پرافتخارترین دندانپزشکان ایرانی است که از آلمان به ایران بازگشته است.
وی نخستین دندانپزشک ایرانی است که دو بار موفق به دریافت جایزه اول علمی جراحان لثه آلمان در سال‌ های 2007 و 2010 شده است. این پزشک ایرانی همچنین برنده جایزه علمی پروفسور یلدا از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 2011 است.
این نابغه ایرانی یکی از چهار فوق تخصص جراحی ‌های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت در جهان به شمار می رود و به دلیل اختراعات و تحقیقاتش از او به عنوان ابداع کننده کاربرد بزرگنمایی و ابزارهای میکروسرجری در زمینه ایمپلنتولوژی در دنیا نام برده می‌ شود؛ شکیبایی نخستین مخترع ایرانی است که ابزارها و تکنیک‌ های جراحی کم تهاجمی او در دانشگاه‌ های معتبر اروپائی و آمریکائی تدریس می شوند.
وی همچنین اولین پژوهشگر ایرانی محسوب می شود که تکنیک جراحی ‌اش در زمینه بازسازی میکروسکوپی استخوان فک به صورت 3 بعدی و زنده در سه قاره جهان همزمان از طریق ماهواره پخش شد.

دانلود قسمت اول:
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/d13fcc0b9293ba5b736c7deb369a638d543120__46272.mp4
دانلود قسمت دوم:
http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/c38e5573fc312eeaa21c946bde229e50543386__13934.mp4
دانلود قسمت سوم:
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/9db3bcb139eeca2fd1769c97f83c24ca543397__39834.mp4

منم این مستند رو دیدم -بیچاره اومده بود ایران بهش یه وام نمیدادند و باید مثل کسی که تو ایران کارشناسی داره تو نوبت وام بمونه هههههههه

فقط به خاطر دختر کوچیکش اومده ایران و به زودی هم میره

Pencil

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز
شما ها امسال علاوه بر کتاب و جزوه مناسب رو که همه میخونن تصمیم دارید چه کار های جانبی برای ارشد انجام بدید؟ مثلا میخوان آزمون آزمایشی شرکت کنید کلاس حضوری شرکت کنید و.... اگه براتون مقدور هست دلیلش هم بگید مثلا چرا میخواید آزمون آزمایش x رو شرکت کنید اما y رو نه یا اصلا نمیخواید شرکت کنید یا مثلا چرا فکر میکنید فلان درستون ضعیفه و نیاز به کلاس دارید...

:gol:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز

کتاب جهش و یکی از دوستای من داشت راضی بود
پورانم یکی از دوستام یه دور خوند 27 درصدتو کنکور 92 زد. پایشم خ ضعیف بود تو کنترل اتفاقا

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

دانلود قسمت اول:
دانلود قسمت دوم:
دانلود قسمت سوم:
تلاش یه بحثه اینکه تلاشت مثمرثمرباشه هم یه بحث دیگه است . کشوری که ایشون توش تحصیل کردند کافیه برای اینک دیگ بحثی توش نباشه. شما برای اینکه روشنتر بشین و واقعیت جایی ک هستین رو از خیالات تمیز بدین کتاب استاد عشق رو هم میتونین بخونیدو ببیند که نظریه ی استثائی دکتر حسابی کجا به بارنشست. ب نظر من اینجا تخصص شایدبشه گرفت اونم با خون دل خوردن اما کار تخصصی...فرق زیادی بین رویا و واقعیت هست.

minoo z

عضو جدید
سلام دوستان گرامی.من 2 ساله که از فضای درس و دانشگاه دور بودم و امسال میخوام کنکور ارشد بدم.به نظرتون میرسم تا 2 ماه اینده ریاضی مهندسی معادلات و مدار 1-2 رو تموم کنم؟

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان گرامی.من 2 ساله که از فضای درس و دانشگاه دور بودم و امسال میخوام کنکور ارشد بدم.به نظرتون میرسم تا 2 ماه اینده ریاضی مهندسی معادلات و مدار 1-2 رو تموم کنم؟

سلام دوست عزیزخیلی ها با شرایط شما نه تنها تونستن دروس رو بخونند بلکه بعضا رتبه های بسیار خوبی هم آوردند سندش هم تاپیکهای کنکورهای سال قبل و قبل ترش!

حالا چه عجله ای هست که تا دو ماه آینده تموم شن؟شما تا آخر تابستون 4 تا درس رو خوب بخونید خیلی جلو می افتید.کلا مشاورا میگن حالت ایده آل اینه که یا چهار تا درس رو تا آخر تابستون مسلط باشید یا اینکه همه درسها رو تا آخر تابستون یک دور خونده باشید.شما مدار و ریاضی و کنترل و سیگنال(یا الکترونیک بسته به گرایشتون!) بخونید بقیه دروس هم پاییز بخونید.برای اینکه خیلی وقتتون گرفته نشه رو دور اول مطالعه خیلی گیر ندین به همه مطالب و هر جایی مشکل داشتین و متوجه نشدین ازش رد بشین و مشکلتون رو اینجا بگین بچه ها کمکتون می کنند.و اینکه تست هم نیاز نیست تو دور اول خیلی بزنید.و یه چیزی دیگه این که منابعتون رو هم بگین تا اگه منابع نامناسبی باشند الکی وقتتون هدر نره!

البته بستگی به یه فاکتور دیگه هم داره.اگه می خوان کلاس شرکت کنید یه ذره قضیه فرق می کنه.من برای درس سیگنال از مهندس تقدسی پرسیدم که زمان مناسب برای دور اول جقدره ایشو گفتند که حدود سه ماه برای دور اول زمان میبره ولی خوب این قضیه طبیعتا برا همه یکسان نیست.

همین که سربازی ندارین خیلی خوشحال باشید که حداقل یه دغدغه فکری کمتری دارید.موفق باشید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

3-ریاضی مهندسی:

نصیر-کریمی-چاپ ششم-90

4-معادلات :

نصیر-کریمی-چاپ دوم-90

5-ماشین های الکتریکی:

سلام دوست عزیز

کنترل خطی کتاب مهندس رضایی رو نمیخواد بخری چون درسنامه فوق العاده طولانی و تشریحی داره ! و ارزش مجدد خریدن نداره .

در کل شما اگه کتابهای قدیمی رو دارید با این حال تستهای 4 سال رو ندارید خب به نظرتون حلاش رو از کجا میاید؟!

تا اونجا که من میدونم کتاب مداراستاد تقوی هر ویرایشش تغییر میکنه میتونید برید تو سایتش و تو اون قسمت کتابها اخرین ویرایششو نگاه کنید .

کتاب مدار کارو زرگر هم به نظرم تغییر میکنه چون یه بار تو سایتش گفته بودن این مورد رو ! البته به نظرم بین این دو کتاب مدار یکی رو چاپه جدیدشو بگیرید که باز پیشنهاد همون اقای زرگر هستش چون کتاب استاد تقوی فعلا تجدید چاپ نشده. و میتونید از روی استاد تقوی درسنامش بخونید و تستای جدیدتر رو از کتاب استاد زرگر بزنید

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ﻣﻴﺒﻴﻨﻢ ﮐﻪ ﺟﻤﻌﺘﻮن ﻫﻤﻪ ﺟﻌﻤﻪ ،ﻓﻘﻂ ﺷﺎدﻣﺎﻧﺘﻮن ﮐﻢ ﺑﻮد ﮐﻪ ﻣﻨﻢ اوﻣﺪم...ﺗﻮ رو ﺧﺪا زﺣﻢت نكشيد پانشيد :D
سلام خوبيد بجه ها؟؟ آخ جند روز ديه نتايج مياد ... در جه حاليد؟؟
زهرا خانم شما جيكار كردي ؟؟ بعد از كنكور نديدمتون اين ورا :D

ستاد شدت دهي استرس :D

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، میگم کسی از شیوه اموزش محور اطلاع نداره چطوره؟ والا تو دانشگاههای درجه 1 هم ارائه میشه. یه نفر یه توضیح بده لطفا.

alk1370

کاربر بیش فعال
ﻣﻴﺒﻴﻨﻢ ﮐﻪ ﺟﻤﻌﺘﻮن ﻫﻤﻪ ﺟﻌﻤﻪ ،ﻓﻘﻂ ﺷﺎدﻣﺎﻧﺘﻮن ﮐﻢ ﺑﻮد ﮐﻪ ﻣﻨﻢ اوﻣﺪم...ﺗﻮ رو ﺧﺪا زﺣﻢت نكشيد پانشيد :D

سلام.دوباره شادی و شادمانی به تالار برگشت!فقط این عکس آواتارت جوجه معتاده خیلی شادمان نست!!! این تناقض داره با نام کاربریت!
من که در دو راهی خدمت مقدس!! و کنکور هستم و اگه قبول نشم منو میبرن مرزبانی تحویل میدن:biggrin: و به شدت نگران از بابت اینکه اعزامم دقیقا می افته وسط دوره مطالعاتیم ولی می خوام بر همه چی غلبه کنم تا به عشقم برسم!البته عشقم شریفه ها!! سوء برداشت نشه:d

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، میگم کسی از شیوه اموزش محور اطلاع نداره چطوره؟ والا تو دانشگاههای درجه 1 هم ارائه میشه. یه نفر یه توضیح بده لطفا.
سلام.فقط می دونم که تو ادامه تحصیل در مقطع دکتری ممکنه به مشکل بخوری!به نظر من که بی خیالش شو چون سیستم آموزشی خیلی وقته که به صورت پژوهش محوره برا همون به این سیستم جدید خیلی اعتباری نیست و یه وقت بعدها باعث پشیمونیت نشه.بعضی ها میگن بی خیال ما که نمی خوام دکتری بخونیم ولی این تصمیمشون رو الان میگیرن و مسلما چند سال دیگه خیلیاشون به فکر دکتری خوندن می افتن مخصوصا وقتی ازدواج کنند به کوری چشم اقوام زن یا مرد!!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام

واسه این بلند نشدم دیدم سلام نکردی ... تاریخ دقیق نتایج هنوز الام نشده شادمان جان ؟

فقط می تونم بگم دنبالش نرو ... به همین سادگی

سلام.دوباره شادی و شادمانی به تالار برگشت!فقط این عکس آواتارت جوجه معتاده خیلی شادمان نست!!! این تناقض داره با نام کاربریت!
من که در دو راهی خدمت مقدس!! و کنکور هستم و اگه قبول نشم منو میبرن مرزبانی تحویل میدن:biggrin: و به شدت نگران از بابت اینکه اعزامم دقیقا می افته وسط دوره مطالعاتیم ولی می خوام بر همه چی غلبه کنم تا به عشقم برسم!البته عشقم شریفه ها!! سوء برداشت نشه:d

دوست من اگر از رتبه ات خوشت نیامد حتما سربازی تو برو خیلی به نفعته

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

اي بابا ..جرا همه به آوانار من جيز ميكن ...خو از درون ميخنده ...:D

اصلا شماها آواتار شناس نيستيد.... بيشي بيا منو بخور:|

از من ميشنوي عشقتو عوض كن , بي وفاست:D

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

واسه این بلند نشدم دیدم سلام نکردی ... تاریخ دقیق نتایج هنوز الام نشده شادمان جان ؟

فقط می تونم بگم دنبالش نرو ... به همین سادگی

دوست من اگر از رتبه ات خوشت نیامد حتما سربازی تو برو خیلی به نفعته

برادر از شما بعيد بوداااااا...خط دوم سلام كردم خوووووو:|

مردم كلا هوش و حواسشونو از دست دادنااا.....بقيه استرس نتايج دارن شما جراااا ؟؟

نه هنو اعلام نشده ...يعني نمي دونم ..بايس از توكلي ببرسم :D

Piruz-68

عضو جدید
دوستان به نظرتون کتاب ماشین مدرسان چاپ 90 با چاپ 93 خیلی تفاوت کرده؟ارزش خرید دوباره داره؟
کتاب مغناطیس مدرسان به نظرتون چاپ 93 رو بگیرم اشکال نداره؟چون معلوم نیست چاپ جدیدش کی میاد و اینکه منم به نمایشگاه دسترسی ندارم

ehsan0641

کاربر بیش فعال
برادر از شما بعيد بوداااااا...خط دوم سلام كردم خوووووو:|

مردم كلا هوش و حواسشونو از دست دادنااا.....بقيه استرس نتايج دارن شما جراااا ؟؟

نه هنو اعلام نشده ...يعني نمي دونم ..بايس از توكلي ببرسم :D

بش بگو احسان گفته حلالت نمیکنم اگه رتببمو خراب کنی واسم!:confused:

بالا