گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چطورید؟ چقدر اینجا سوت و کور شده. تار عنکبوت بسته تاپیک :crying2:

بیاین بگید چیکار میکنید؟ مشکوک میزنیدا!
از بچه های سرباز چه خبر؟ معافیا؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان یه سوال.
کسی که روزانه قبول شه و نره تکلیفش چیه؟ کارت پایان خدمت هم داره. میتونه سال بعد شرکت کنه باز؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
شهریه ارشد شبانه ترمی چند در میاد؟ فرض کنید واسه ترم اول که معمولا 9 واحد درس میدن

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان یه سوال.
کسی که روزانه قبول شه و نره تکلیفش چیه؟ کارت پایان خدمت هم داره. میتونه سال بعد شرکت کنه باز؟

طبق قانون وزارت علوم اگه عوض نشده باشه!! اگه روزانه قبول بشه و نره سال بعدش محرومه.کارت پایان خدمت هم فکر نکنم به این قانون ربطی داشته باشه

Armin-Z

کاربر ممتاز
دوستان یه سوال.

سلام مسعود جان و سایر بچه ها
دلم واستون تنگ شده بود، هی یادش بخیر چه روزایی داشتیم اینجا

مسعود فک میکنم ربطی به سربازی نداره، یه جور جریمه اس واسه اینکه بیخودی جای کسی رو تو ظرفیت روزانه نگیری و تحت هر شرایطی نری محروم میشی سال بعد

شهریه هم واسه ما الان ترمی حدود یک و 900 در اومد واسه 9 واحد، پایان نامه هم بیاد که دیگه اوضاع بدترم میشه...
ترمی یک و صد و پنجاه هم وام میدن

eftekharifard

عضو جدید
سلام ممنون از راهنماییتون شما کسی رو دیدین لیسانس فیزیک باشه و ارشد برق تهران جنوب قبول بشه؟؟؟قبولیه تهران جنوب خیلی سخته؟؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

مسعود فک میکنم ربطی به سربازی نداره، یه جور جریمه اس واسه اینکه بیخودی جای کسی رو تو ظرفیت روزانه نگیری و تحت هر شرایطی نری محروم میشی سال بعد

شهریه هم واسه ما الان ترمی حدود یک و 900 در اومد واسه 9 واحد، پایان نامه هم بیاد که دیگه اوضاع بدترم میشه...

سلام آرمین جون خوبی؟ دانشگاه خوش میگذره؟ فکر کنم ادم وقتی میبینه با تلاش یک سالش میتونه بهترین دانشگاها درس بخونه خستگی یک ساله از بدنش درمیاد.
وای چرا اینقدر گرونه :دی
وامو که آخر ترم میدن!
اگه کسی یه ترم بخونه بعد انصراف بده چه مشکلاتی میتونه براش پیش بیاد؟ :دی
ترم یک رو مرخصی میدن؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام ممنون از راهنماییتون شما کسی رو دیدین لیسانس فیزیک باشه و ارشد برق تهران جنوب قبول بشه؟؟؟قبولیه تهران جنوب خیلی سخته؟؟؟

سلام خوبین.
نمیدونم چرا دغدغه فکریتون این سواله!
من کسیو نمیشناسم .حتی اگه کسیم نباشه دلیل نمیشه شما تلاشتونو نکنید! خب شما بشو اولین نفر که قبول میشه! مگه چیت کمه؟! یکم اعتماد بنفس داشته باش خب

armin707

عضو جدید
سلام . دوستان قبولی روزانه و نرفتن باعث میشه یک سال نتونی کنکور بدی یا نه تا ابد نمیشه امتحان داد

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

درود آرمین جان
شما شبانه هستید یا آزاد ؟

pouya13691369

عضو جدید

سلام شهریه شبانه یک و 900؟؟؟؟؟؟این که ازآزاد سنگین تره......

کدوم دانشگاه؟؟

اطلاع دارید تا چه رتبه شبانه شیراز اصفهان و تهران قبولی میاره ؟

پویان ط

عضو جدید
تا 2 سال محرومی
نشد برو فنلاند . یکی از فامیل فوق رفت فنلاند. الان ام ای تی درس میخونه. دوستانی که از تنبلی نمیتونن حتی درسی مثل کنترل کنکور رو سخت میدوننhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif برن اونجاhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon4.gif

llvll.asoud

کاربر ممتاز
خو با این قیمت اصلا ارزش نداره :| مگه دانشگاه خیلی خوبی باشه . آزاد کمتر درمیاد هزینش :D

آرمین جون شبانه دانشگاه تهران میخونه.
البته شبانه های دانشگاه های شهرستان ارزون تر هستش ولی اونم نهایت یک و نیم اینا دربیاد با این تفاسیر!
خیلی گرونه خداییش :دی

juvefans

کاربر ممتاز
خو با این قیمت اصلا ارزش نداره :| مگه دانشگاه خیلی خوبی باشه . آزاد کمتر درمیاد هزینش :D

اما برای آزادکردن مدرک کسایی که میخوان برن خارج هزینه کمتری با دادن شهریه نسبت به روزانه ها پرداخت میشه . و اینکه میشه با انتخاب شبانه بین دوتا دانشگاه رفت دانشگاه بهتر.
به نظرم برای کسی که ایران میخواد ادامه بده ، روزانه بهتره .:razz:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان در حالت کلی بهتره چند درس تا آخر بهار خونده بشه؟ اگه به صورت روز در میان دروس مدار و سیگنال و ریاضی مهندسی و کنترل برای کسی که می خواد کنترل بخونه خوبه یا تعدا درسهاش زیاده؟!و معادلات رو بهتره اول خوند یا گذاشت واسه تابستون؟از هر کسی یه نظری شنیدم در مورد معادلات

تو الکترونیک هم چون لیسانسم قدرت بوده یه مقدار (بیش از یه مقدار:D) ضعف دارم و بعضی ها میگن کنترل رو حذف کن به جاش الان الکترونیک بخون و کنترل رو بزار برا تابستون ولی من اگه کنترل نخونم می میرم!!! سیگنال هم که مهندس تقدسی می گفت چون نکاتش زیاده باید زودتر خوندش.مدار و ریاضی هم که باید اول خونده بشن!حالا سوالم اینه که تابستون هم برا خوندن الکترونیک برا پایه ضعیف دیر نیست؟ البته درصد بالایی از ماشین و الکترونیک نمی خوام و میخوام درصد بالام رو از این چهار تا درس بیارم .کلا نظرتون چیه؟:)

alk1370

کاربر بیش فعال
بی وجدانا یه ترقه انداختن در خونمون چهار متر از جام پریدم.:biggrin:خدایا چهارشنبه سوری رو بی خطر کن.خدا میدونه چه آدمهایی امشب نمیتونن بیان وات ساپ و این چیزا!!! یکی انگشت نداره یکی چشم نداره یکی ....اینها کاریه آخه بچه ها سر خودتون میارین!حرف من ریش سفید رو گوش کنید!!:Dمن چهار ترقه از شما بیشتر ترکوندم:cool:

95_passenger

عضو جدید
سلام دوستان در حالت کلی بهتره چند درس تا آخر بهار خونده بشه؟ اگه به صورت روز در میان دروس مدار و سیگنال و ریاضی مهندسی و کنترل برای کسی که می خواد کنترل بخونه خوبه یا تعدا درسهاش زیاده؟!و معادلات رو بهتره اول خوند یا گذاشت واسه تابستون؟از هر کسی یه نظری شنیدم در مورد معادلات

تو الکترونیک هم چون لیسانسم قدرت بوده یه مقدار (بیش از یه مقدار:D) ضعف دارم و بعضی ها میگن کنترل رو حذف کن به جاش الان الکترونیک بخون و کنترل رو بزار برا تابستون ولی من اگه کنترل نخونم می میرم!!! سیگنال هم که مهندس تقدسی می گفت چون نکاتش زیاده باید زودتر خوندش.مدار و ریاضی هم که باید اول خونده بشن!حالا سوالم اینه که تابستون هم برا خوندن الکترونیک برا پایه ضعیف دیر نیست؟ البته درصد بالایی از ماشین و الکترونیک نمی خوام و میخوام درصد بالام رو از این چهار تا درس بیارم .کلا نظرتون چیه؟:)

سلام دوست عزیز
من از رتبه 11 سال قبل شنیدم که ریاضی و معادلات. رو فقط خونده بود و کامل خلاصه نویسی کرده بود براش و جمع کرده بود
البته سال قبلشم خونده بود و کلاس هم تابستون رفت
به نظرم دوتا که یکیش ریاضی یا مدار باشه خوبه

پرسپولیس باخت حالمون گرفته شد. هرچند هنوز صدریم:redface:

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام آرمین جون خوبی؟ دانشگاه خوش میگذره؟ فکر کنم ادم وقتی میبینه با تلاش یک سالش میتونه بهترین دانشگاها درس بخونه خستگی یک ساله از بدنش درمیاد.
وای چرا اینقدر گرونه :دی
وامو که آخر ترم میدن!
اگه کسی یه ترم بخونه بعد انصراف بده چه مشکلاتی میتونه براش پیش بیاد؟ :دی
ترم یک رو مرخصی میدن؟

ممنونم مسعود جان، بدک نیستم، همچنان مشغول خونه تکونی :razz:
خوش که میگذره، مخصوصا وقتی واسه عید پیک نوروزی داشته باشی :D
آره خستگیت در میره اما به شرطی که اون "بهترین دانشگاه" واقعا باشه! والا ما که تا الانش چیزی از اون تعریفایی که میکردن ندیدیم، چیز خاصی ندیدیم... از لحاظ درسی و استادا هر جور که نگاه میکنم دانشگاه تهران توی کنترل به گرد پای خواجه نصیر هم نمیرسه، فک کن درسایی که ارائه دادن این ترم، ته ته ته درس کنترلیشون کنترل صنعتی پیشرفته و شناسایی سیستم ه!!! از لحاظ استاد هم به جز دکتر یزدان پناه (که تو ایران حداقل فک میکنم رو دست نداشته باشه!) و دکتر اعرابی و دکتر نیلی ( که اینا هم مستقیما کنترلی نیستن، وابسته کنترلن)، باقی استادا فقط یه مدرک خوب و رزومه خوب دارن و قسمت "استاد" رو ندارن.
خلاصه گروه کنترلشون خیلی بد شده... من خودم که رفتم سمت رباتیک
درد دل شد!:D
حالا ایشاللا موقع انتخاب رشته میام واسه کنترلیا نکات لازم رو میگم :smile:
خوندن و انصراف رو نمیدونم ولی مرخصی رو میشه، یکی هست که کنترل قبول شده و ما هنوز ندیدیمش، 2 ترم مرخصی گرفته انگار :D

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنونم مسعود جان، بدک نیستم، همچنان مشغول خونه تکونی :razz:
خوش که میگذره، مخصوصا وقتی واسه عید پیک نوروزی داشته باشی :D
آره خستگیت در میره اما به شرطی که اون "بهترین دانشگاه" واقعا باشه! والا ما که تا الانش چیزی از اون تعریفایی که میکردن ندیدیم، چیز خاصی ندیدیم... از لحاظ درسی و استادا هر جور که نگاه میکنم دانشگاه تهران توی کنترل به گرد پای خواجه نصیر هم نمیرسه، فک کن درسایی که ارائه دادن این ترم، ته ته ته درس کنترلیشون کنترل صنعتی پیشرفته و شناسایی سیستم ه!!! از لحاظ استاد هم به جز دکتر یزدان پناه (که تو ایران حداقل فک میکنم رو دست نداشته باشه!) و دکتر اعرابی و دکتر نیلی ( که اینا هم مستقیما کنترلی نیستن، وابسته کنترلن)، باقی استادا فقط یه مدرک خوب و رزومه خوب دارن و قسمت "استاد" رو ندارن.
خلاصه گروه کنترلشون خیلی بد شده... من خودم که رفتم سمت رباتیک
درد دل شد!:D
حالا ایشالا موقع انتخاب رشته میام واسه کنترلیا نکات لازم رو میگم :smile:
خوندن و انصراف رو نمیدونم ولی مرخصی رو میشه، یکی هست که کنترل قبول شده و ما هنوز ندیدیمش، 2 ترم مرخصی گرفته انگار :D

خدا بهت صبر بده :D
به به پیک نوروزی یادش بخیر :biggrin: خوبه سرت مشغول میشه حوصلتم سر نمیره
کارشناسی کدوم دانشگاه بودی؟اخه از کجا میدونی نمیرسه مگه رفتی کلاس درس اساتیدش نشستی؟ بری میبینی وضعش از تهران بدتره
این درسایی که میگی نمیدونم که چیه :biggrin: همه اساتید کنترل دانشگاه تهرانو که نام بردی :surprised:
آرمین من ارادت خاصی نسبت به یکی از اساتید گروه مهندسی پزشکی دارم دیدیش سلام برسون اسمش دکتر حمید سلطانیان زاده هستش :redface:
واسه مخابراتیا نکات نمیگی؟:cry:
اینکه مرخصی گرفته انگیزش چی بوده؟همون ترم اول مرخصی میدن مگه؟

دوستان یه سوال کسی که روزانه قبول شه و از پاییز 94 دانشجوی ارشد بشه در چه صورتی میتونه دوباره توی ارشد شرکت کنه؟ کی باید انصراف بده؟ ترم سه انصراف بده میتونه ارشد 95 شرکت کنه؟اصلا ارزش داره :دی؟ من احتمالا دانشگاه ارومیه قبول شم بعد فاجعس دروسی که توی ارشد ارائه میده اونقدر کمه که درواقع همش اجباری میشه درسی به نام درس اختیاری نداره!

آخرین ویرایش:

Armin-Z

کاربر ممتاز
خدا بهت صبر بده :D
به به پیک نوروزی یادش بخیر :biggrin: خوبه سرت مشغول میشه حوصلتم سر نمیره
کارشناسی کدوم دانشگاه بودی؟اخه از کجا میدونی نمیرسه مگه رفتی کلاس درس اساتیدش نشستی؟ بری میبینی وضعش از تهران بدتره
این درسایی که میگی نمیدونم که چیه :biggrin: همه اساتید کنترل دانشگاه تهرانو که نام بردی :surprised:
آرمین من ارادت خاصی نسبت به یکی از اساتید گروه مهندسی پزشکی دارم دیدیش سلام برسون اسمش دکتر حمید سلطانیان زاده هستش :redface:
واسه مخابراتیا نکات نمیگی؟:cry:
اینکه مرخصی گرفته انگیزش چی بوده؟همون ترم اول مرخصی میدن مگه؟

دوستان یه سوال کسی که روزانه قبول شه و از پاییز 94 دانشجوی ارشد بشه در چه صورتی میتونه دوباره توی ارشد شرکت کنه؟ کی باید انصراف بده؟ ترم سه انصراف بده میتونه ارشد 95 شرکت کنه؟اصلا ارزش داره :دی؟ من احتمالا دانشگاه ارومیه قبول شم بعد فاجعس دروسی که توی ارشد ارائه میده اونقدر کمه که درواقع همش اجباری میشه درسی به نام درس اختیاری نداره!

امام خمینی قزوین بودم
نمیدونم شایدم همینجور که میگی باشه، ولی خلاصه این ترم که حسابی تهران کفر ما رو درآورد، فک کن نصف کنترلیا رفتن رباتیک پیشرفته برداشتن از بی درسی!!! سمینار هم تنها گروهی که ارائه نداده کنترل ه، هیچ استادی حالش رو نداشته!:surprised:
خو همین استادایی که نام بردم از بینشون فقط دکتر اعرابی شناسایی ارائه داده، دو تای دیگه درس ارائه ندادن!!!
دکتر سلطانیان زاده رو زیاد دیدم، البته فقط دیدم :D

اخه من اصن از گروه مخابرات اونجا هیچ اطلاعاتی ندارم، ولی اگه سوالی چیزی داشتید از استادا و دانشجو ها با کمال میل در خدمتم :smile:
انگیزش؟ دقیق نمیدونم ولی فک میکنم گذراندن دوران بارداری :redface: اگه شرایط ایشون رو داشته باشی بله میدن :D

salar13

عضو جدید
سلام آرمین خان
خیلی خوشحالم که دوباره به اینجا سر می زنید :Dشما از کسانی هستید که با انگیزه صحبت می کنید و امیدوار!!!:)
عیدم پیشاپیش تبریک میگم.

پویان ط

عضو جدید
امام خمینی قزوین بودم
نمیدونم شایدم همینجور که میگی باشه، ولی خلاصه این ترم که حسابی تهران کفر ما رو درآورد، فک کن نصف کنترلیا رفتن رباتیک پیشرفته برداشتن از بی درسی!!! سمینار هم تنها گروهی که ارائه نداده کنترل ه، هیچ استادی حالش رو نداشته!:surprised:
خو همین استادایی که نام بردم از بینشون فقط دکتر اعرابی شناسایی ارائه داده، دو تای دیگه درس ارائه ندادن!!!

اخه من اصن از گروه مخابرات اونجا هیچ اطلاعاتی ندارم، ولی اگه سوالی چیزی داشتید از استادا و دانشجو ها با کمال میل در خدمتم :smile:
انگیزش؟ دقیق نمیدونم ولی فک میکنم گذراندن دوران بارداری :redface: اگه شرایط ایشون رو داشته باشی بله میدن :D
اگه تهران به گرد پا خواجه نمیرسه . پس چرا همه بدون استثنا تهران رو اول میزنن. مثل اینه گوجه گندیده ها رو اول مشتری ها بر دارن خوب ها رو بذارن برا بقیه.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

پویان ط

عضو جدید
امام خمینی قزوین بودم

خیلی از اعتبار به دانشجوهاست . استیو جابز توی شرکت اپل ادم درجه دو نمیگرفت چون به قول خودش هر ادم درجه 2 ممکنه یکی دیگه مثل خودش رو بیاره و شرکت ضعیف بشه. مشکل اسم دانشگاه و رتبه و اینا نیست. مشکل عدم ارتباط دانشگاه ها و صنعته . الان توی المان توی هر دانشگاه بسیار با صنعت در تعامل هستن و در نتیجه رقابت مفید و سازنده است . شما ممکنه توی دانشگاه دهمش بتونی با صنعت قوی کار کنی. ولی یکی دیگه توی دانشگاه بهتر نتونه . چون ملاک توانایی شخصه نه دانشگاه .

بالا