گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

پویان ط

عضو جدید
بچه ها شما قراره باهم امسال بهم کمک کنید....از الان چقد باهم اختلاف نظر دارید و باهم

سر جنگ دارید....باور کنید تو تاپیک پارسال بچه ها خیلی باهم رفیق بودیم و خیلی بهم احترام میذاشتیم

شماهم لطفا باهم کنار بیاید..چون قراره یکسال از طریق مجازی با افکار هم آشنا بشید....و تو تاپیک های رفع اشکال

کمک حال هم باشید نه اینکه همش باهم سرجنگ داشته باشید..
موافقم . بچه ها مطمئن باشید کنترل رو دیگه اینطور نمیدن. پس بخونید برای صد. اگه کسی برا الکترونیک میتونه راهکاری بگه چون من الکترونیکم ضعیفه

arshadi95

عضو جدید
این مباحث کاملا حاشیه ای هست ، وظیفه ما اینه که سعی کنیم به همه دروس مسلط بشیم

حالا اگه ساده اومد خوش به حالمون... .

حرف زدن در مورد اینکه سوالهای سال آینده سخت میاد یا آسون به نظرم هیچ کمکی بهمون نخواهد کرد.

ما باید اونقدر تلاش کنیم و مسلط باشیم تا برای بدترین شرایط آمادگی لازم را داشته باشیم.

لطف کنین دوستان دیگه این موضوع را ادامه ندیدن و به اصل مطلب بچسبین

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
. ببخشید ولی دکتر جبه دار یبار سر کلاس گفت خیلی از شماها جای ادمی نشستید که دانشش از شما خیلی بیشتره ولی نتونست جلسه رو مدیریت کنه .

سلام اقا نوید دوست خوبم... اقا این جمله از اون جملاتی بود که هر کسی قدرشو نمی دونه و کلا نمی دونه... ممنونم.... قدر این استادا رو باید واقعا دونست....

پویان ط

عضو جدید
این مباحث کاملا حاشیه ای هست ، وظیفه ما اینه که سعی کنیم به همه دروس مسلط بشیم

حالا اگه ساده اومد خوش به حالمون... .

حرف زدن در مورد اینکه سوالهای سال آینده سخت میاد یا آسون به نظرم هیچ کمکی بهمون نخواهد کرد.

ما باید اونقدر تلاش کنیم و مسلط باشیم تا برای بدترین شرایط آمادگی لازم را داشته باشیم.

لطف کنین دوستان دیگه این موضوع را ادامه ندیدن و به اصل مطلب بچسبین
صد در صد کنترلش حسابی اسونه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا پویا شما درستو بخون...شما ماموریتت اینه همه دروس رو کامل بخونی...کاری هم نداشته باش که کدوم درس

آسونه و کدوم درس سخته....کنترل رو هیچ وقت آسون نمیدن...اینو خیالتو راحت کنم....هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت

کنترل آسون نمیدن....میدونی چرا؟؟؟چون رشته مهندسی برق یه رشته ایه که هر روز مفاهیم تازه ای ازش بیرون میاد...

اگه قرار باشه نکات کنترل تموم بشه که واویلا....مثلا میتونند نایکویست رو با مفاهیم زمان ترکیب کنند....

خیلی ایده داره کنترل...خیلی زیاد....اگه قرار بود آسونش کنند..از سال 88 به بعد آسونش میکردن

keyhan386

عضو جدید
تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم

تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم

سلام دوستان
مرکز سنجش آزمون پزشکی برای سوم بار مهلت 2 روزه ای را برای جاماندگان از آزمون کارشناسی علوم پزشکی اعلام کرد . براساس این مهلت
افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

لینک منبع :
http://www.sanjeshp.ir

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مرکز سنجش آزمون پزشکی برای سوم بار مهلت 2 روزه ای را برای جاماندگان از آزمون کارشناسی علوم پزشکی اعلام کرد . براساس این مهلت
افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

لینک منبع :
سلام
آدم فکر میکنه به مشکل مالی برخورد کردن اینقد تمدید میکنن......اخه ظرفیت هاشونو که سال به سال کاهش میدن .....شرکت کننده ی زیاد برای چشون هست من نمی دونم !

qmars10

عضو جدید
سلام دوستان

لینک منبع :
داخل این زمان فرصت ویرایش رو هم دارن یانه ؟!

A R A S T E

عضو جدید
سلام دوستان

لینک منبع :
داخل این زمان فرصت ویرایش رو هم دارن یانه ؟!

حرفی از ویرایش نزده لابد یه روز دیگه ام میخوان زمان بدن واسه ویرایش معلوم نیست چی به چیه !

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آدم فکر میکنه به مشکل مالی برخورد کردن اینقد تمدید میکنن......اخه ظرفیت هاشونو که سال به سال کاهش میدن .....شرکت کننده ی زیاد برای چشون هست من نمی دونم !

پول جمع میکنن دیگه مثل ۀزمون استخدامی . کلی پول جمع میکنن آخرش هیشکی هم قبول نمیشه

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام. روز همه بخیر
عرض به خدمتتون یه ازمون استخدامی قراره شرکت کنم که یکی از دروس ازمون برای بچه های برق درس الکترونیک هست. من قدرت بوده رشتم با این اوصاف به نظر دوستان من چه کتابی بخونم که تو این یه ماهو نیم یه مقدار الکترونیک بفهمم؟ مرسی

پویان ط

عضو جدید
آقا پویا شما درستو بخون...شما ماموریتت اینه همه دروس رو کامل بخونی...کاری هم نداشته باش که کدوم درس

آسونه و کدوم درس سخته....کنترل رو هیچ وقت آسون نمیدن...اینو خیالتو راحت کنم....هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت

کنترل آسون نمیدن....میدونی چرا؟؟؟چون رشته مهندسی برق یه رشته ایه که هر روز مفاهیم تازه ای ازش بیرون میاد...

اگه قرار باشه نکات کنترل تموم بشه که واویلا....مثلا میتونند نایکویست رو با مفاهیم زمان ترکیب کنند....

خیلی ایده داره کنترل...خیلی زیاد....اگه قرار بود آسونش کنند..از سال 88 به بعد آسونش میکردن
ترکیب نایکوئیست با حوزه زمان .یعنی سوال کاملن مهندسی.کاشکی اونطوری بدن ولی دیگه سوالاش خیلی اسون میشه.پویان هستم نه پویا

alk1370

کاربر بیش فعال
حذف نمره مردودي از معدل دانشجويان

دكتر نوه ابراهيم از تصويب آيين نامه دوره كارداني و كارشناسي خبر داد و در مورد تغييرات عمده اين آيين نامه با آيين نامه قبلي توضيح داد: از تغييرات عمده اين است كه تا دو هفته قبل از پايان ترم به دانشجو اجازه داده شد اگر شرايط حضور در امتحان را ندارد درس را حذف كند، همچنين اگر در گذشته دانشجويان مردود مي شدند نمره مردود در كارنامه مي ماند و در معدل كل هم حساب مي شد اما در آيين نامه جديد نمره مردود در معدل كل حساب نمي شود.
منبع : خبرگزاري ايسنا

Sajjad_k

عضو جدید
سلام
بچه ها یه سوال راجع به روش خوندن داشتم
بعد ار این که یه مبحث درسی رو می خونیم حالا از کتاب یا جزوه. یه سری مثال حل شده هست توی متن درس. سوالم اینه که وقتی نتونستیم سوال رو حل کنیم، سریع بریم و جواب رو ببینیم؟ یا نه... دوباره درس رو مرور کنیم و برگردیم تا اینکه حلش کنیم؟

aydaaaa

کاربر بیش فعال
سلام
بعد ار این که یه مبحث درسی رو می خونیم حالا از کتاب یا جزوه. یه سری مثال حل شده هست توی متن درس. سوالم اینه که وقتی نتونستیم سوال رو حل کنیم، سریع بریم و جواب رو ببینیم؟ یا نه... دوباره درس رو مرور کنیم و برگردیم تا اینکه حلش کنیم؟
دوباره درس رو مرور کن و برگرد حلش کن.اینجوری میبینی خودت دقت نکردی یا اصلا با اون چیزایی که خوندی میشه حلش کرد و باید منبع دیگه ای رو بخونی

aydaaaa

کاربر بیش فعال
حذف نمره مردودي از معدل دانشجويان

دكتر نوه ابراهيم از تصويب آيين نامه دوره كارداني و كارشناسي خبر داد و در مورد تغييرات عمده اين آيين نامه با آيين نامه قبلي توضيح داد: از تغييرات عمده اين است كه تا دو هفته قبل از پايان ترم به دانشجو اجازه داده شد اگر شرايط حضور در امتحان را ندارد درس را حذف كند، همچنين اگر در گذشته دانشجويان مردود مي شدند نمره مردود در كارنامه مي ماند و در معدل كل هم حساب مي شد اما در آيين نامه جديد نمره مردود در معدل كل حساب نمي شود.
منبع : خبرگزاري ايسنا
همه دانشگاهها؟ پیام نورم شامل میشه؟

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام

بیشتر اساتید اینجوری میگن که تو دور اول مطالعه خیلی وسواس نداشته باشید!جواب بعضی سوالات رو برین جلوتر می فهمین!برا همون به نظر من شما یه فصل رو کامل بخون و اگه سوالی برات دشوار بود ازش رد شو اینجوری خیالت راحته که فرضا از فصل یک مدار مثلا تونن رو یاد نگرفتی ولی بقیه اش رو بلدی! بعد اینکه فصلو کامل خوندی برگرد رو اونها دوباره فکر کن اگه نتونستی جواب بدی بعدش مراجعه کن به پاسخش.ممکنه مثلا همون خط اول پاسخ رو بخونی متوجه بشی . بقیه شو خودت حل کنی ولی اگه خیلی مشکل داشتی پاسخ رو بررسی کن و چند بار هم اون سوال رو مرور کن!
کلا یه چیزی بگم اینکه کتابهای تستی یه جورایی مثل حل المسائل کتابهای مرجع هست و یکی از اساتید می گفت که علت اصلی اینکه دانشجویان خارجی قدرت تحلیل بالایی تو حل مسائل مهندسی دارند اینه که تو خارج استفاده از حل المسائل برای دانشجو ممنوع هست! بر عکس اینجا که از همون اول ابتدایی تا دکتری گام به گام جزئی از زندگی دانش آموزی و دانشجویی است!!تو خارج اکثر دانشجویان خودشون رو سوالات اینقدر تفکر می کنند که پاسخ رو به دست بیارند اگه نتونستند میرن به صورت گروهی روی اون سوال فکر می کنند.اگه نشد میرن سراغ چند تا کتاب مرجع و اگه دیدند خیلی خیلی دشواره با استادشون در تماس اند و در نهایت موفق میشن حلش کنند!

مثلا تو کتاب حل المسائل مدار ویلیام هیت نوشته:

only to
teachers and educators for course preparation. If you are a student using this Manual, you are using it without permission.

amir3620

عضو جدید
1

1

چون سوالات تستی است مثلا تشخیص غلط حل کردن زیاد سخت نیست 1) مجددا حل روچک می کنیم شاید اشتباه محاسباتی کرده باشیم و بتوانیم ان را پیدا کنیم 2)متن درس قسمت مربوطه به سوال رو مجدد خوانده و مجدد سوال رو حل میکنیم. 3)درصورتی که به پاسخ درست نرسیدیم حالا گزینه صحیح رو نگاه میکنیم وسعی میکنیم اشتباه خود رو اصلاح کنیم. 4)پاسخ درست رو کاملا بررسی و اشکال خود رو پیدا کرده ودرصورت لزوم نکته برداری می کنیم.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز یه e^x و x^2 داشتن تو شهر ریاضیات قدم میزدن متوجه میشن یه مغازه اعلامیه زده همه اجناس این مغازه رایگان است فقط در ازای هر جنس که میخرید، یک بار از شما مشتق خواهیم گرفت.x^2 ناراحت میشه میگه اینکه خیلی بی انصافیه من اگه سه تا جنس بردارم میشم صفر، e^x دلداریش میده میگه نگران نباش داداش هرچی خواستی بگو خودم برات میخرم برای من که فرقی نداره...e^x میره داخل فروشگاه و چند لحظه بعد با عجله و استرس میاد بیرون و میگه : فرار کن، زود باش ... نامردا دارن نسبت به y مشتق میگیرن!!!!

:eek:

armin707

عضو جدید

«آبراهام لینکلن» در 12 فوریه 1809 (همزمان با چارلز داروین) در خانواده اي فقير و در کلبه ای چوبی در مزرعه «سینکینگ اسپرینگ» به دنیا آمد. پدرش «توماس لینکلن» و مادرش «ننسی هانکز» نام داشت و هر دو بی سواد بودند. آبراهام یک خواهر بزرگتر به نام سارا لینکلن داشت که در سال 1805 به دنیا آمد. برادر کوچک وي، توماس در اوان کودکی جان سپرد.
والدین آبراهام عضو کلیسای پروتستان بودند که به دلیل رد حمایت از برده داری، از کلیسای بزرگ جدا شده بود. وي از دوران کودکی برخورد زيادي با احساسات ضد برده داری داشت. با این وجود، هرگز به کلیسای پدر و مادرش و یا کلیساهای دیگر نپیوست. در سال 1816، زمانی که لینکلن 7 ساله بود، همراه با پدر و مادرش به بخش بری هند نقل مکان کرد. در این ناحیه، در کلبه‌ای چوبی و بدون در و پنجره زندگي مي كردند كه کف آن پر از علف‌های وحشی بود. رختخواب‌هائی که تشک‌های آن را با برگ خشک پر کرده بودند، یک یا دو چهار پایه، یک میز و یک کتاب مقدس، همه اثاث و دارایی آنها را تشکیل می داد. او بعدها پی برد که این جابجایی بعضاً به دلیل برده داری و نیز به علت مشکلات اقتصادی موجود در کنتاکی صورت گرفته است. در سال 1818، مادرش در سن 34 سالگی و بر اثر عارضه ای جان باخت. اندک زمانی بعد، پدر لینکلن با سارا بوش جانستون ازدواج کرد. سارا، لینکلن را مانند بچه های خودش بزرگ کرد و در مقایسه لینکلن با پسر واقعی خودش چنین گفت : «هر دو بچه های خوبی بودند. اما اکنون که دیگر هیچکدام نیستند، باید بگویم که آبراهام بهترین پسری بود که در تمام عمرم دیدم » ( لینکلن، نوشته دیوید هربرت دونالد، 1995).
تحصیلات رسمی او احتمالاً فقط 18 ماه آموزش، آن هم به وسیله معلمان غیر رسمی بوده است. در واقع، او خود آموخته بود، هر کتابی كه می توانست، قرض می گرفت و می خواند. بر انجیل، آثار ویلیام شکسپیر، تاریخ انگلستان و تاریخ آمریکا کاملاً مسلط بود و خود شیوه ای بسیار ساده برای سخن گفتن برگزید که حضار را - که به سخنان پرطمطراق عادت کرده بودند - متحیر می ساخت. روزی کتابی کهنه و موش خورده از شرح زندگی واشنگتن بدست آورد، آنرا با دقت فراوان خواند و بقدری شیفته آن شد که شاید اساس فکری و شخصیت ترقی جوی آبراهام متاثر از آن باشد.
در ۱۸ سالگی، در دکانی کوچک مشغول به كار شد. در ۱۵ مایلی خانه‌اش، دادگاههائی در فصول معینی از سال تشکیل می‌گردید. لینکلن گهگاه صبح زود خود را به ‌آنجا می‌رسانید و پس از آنکه تمام روز خود را به شنیدن سخنان قاضیان و دادستان و متهمان مي گذراند، شامگاهان به خانه باز می‌گشت. او کتاب « قانون اساسی تجدید نظر شده ایالت ایندیانا» را نيز برای مطالعه به عاريه گرفت. مدتی نیز به كمك برادر ناتنی خود، کشتی بی بادبان مسطح می‌ساخت و چون با دقت فراوان این کار را به انجام رسانید، صاحب کار، تصدی یک کارخانه و همچنين دکان بزرگی در نیوسالم را به او واگذار نمود. لینکلن با مشتریان رفتار خوبی داشت. یکبار از یک مشتری اشتباهاً حدود ۶ سنت اضافه گرفته بود، شب هنگام دو سه مایل راه رفت تا مبلغ مزبور را به مشتری پس بدهد.
لينكلن كه در خانواده اي فقير پا به دنيا گذاشت، در تمام طول زندگيش با ناكامي مواجه شد. او در هشت دوره انتخابات شكست خورد و دو بار در كار تجارت ناكام ماند و به درهم ريختگي رواني دچار شد. بارها امكان داشت كه از همه چيز دست بشويد و تسليم شود، اما چنين نكرد و بزرگترين رئيس جمهور در تاريخ آمريكا شد. لينكلن قهرمان بود و هيچ گاه اسير ياس و نااميدي نشد. وي در سال 1860 و در سن 51 سالگی به ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شد و در سال 1865، در آغاز دومین دوره ریاست جمهوری خود به قتل رسید وي در اين مورد بيان داشت:
« راهي خسته كننده و لغزنده بود، يك پايم لغزيد و به پاي ديگرم خورد تا آن را هم از راه رفتن باز دارد، ولي من به خود آمدم و گفتم اين صرفاً لغزشي است، نه از پا افتادن».
آبراهام لينكلن پسر يك كفاش بود و زماني كه رئيس جمهور آمريكا شد، طبعاً همه‎ اشراف زادگان سخت برآشفتند، و آزرده و خشمگين شدند.
در اولين روزي كه مي‎رفت تا نطق افتتاحيه‎ خود را در مجلس سناي آمريكا ارائه دهد، درست موقعي كه داشت از جا برمي‎خاست تا به طرف تريبون برود، اشراف زاده ا‎ي بلند شد و گفت : « آقاي لينكلن، هر چند شما بر حسب تصادف پست رياست جمهوري اين كشور را اشغال كرده‎ايد، اما فراموش نكنيد كه هميشه به همراه پدرتان به منزل ما مي‎آمديد تا كفش‎هاي خانواده‎ ما را تعمير كنيد و در اين جا خيلي از سناتورها كفش‎هايي به پا دارند كه پدر شما آن‎ها را ساخته است. بنابراين، هيچ گاه اصل خود را از ياد نبريد». اين مرد فكر مي‎كرد با اين كار او را تحقير مي‎كند؛ اما انسان‎هاي عاليقدر فراتر از تحقيرند. آبراهام لينكلن گفت :
« من از شما سپاسگزارم كه درست پيش از ارائه اولين خطابه‎ام به مجلس سنا، مرا به ياد پدرم انداختيد. پدرم چنان طينت زيبايي داشت، چنان هنرمند خلاقي بود كه هيچ كس قادر نبود كفش‎هايي به اين زيبايي بدوزد. من خوب مي‎دانم كه هر كاري هم انجام دهم، هرگز نمي‎توانم آن قدر كه او آفرينش‎گر بزرگي بود، رئيس جمهور بزرگي باشم. من نمي‎توانم از او پيشي بگيرم. در ضمن، مي‎خواهم به همه‎ شما اشراف زادگان خاطر نشان سازم، اگر كفش‎هاي ساخت دست پدرم پاهايتان را آزار مي‎دهد، من هم اين هنر را زير دست او آموخته‎ام. البته من كفاش قابلي نيستم، اما حداقل مي‎توانم كفش‎هايتان را تعمير كنم. كافي است به من اطلاع بدهيد تا خودم شخصاً به منزلتان بيايم ».
سكوتي سنگين بر فضاي مجلس حكمفرما شد.
لينكلن تلاش بسياري براي لغو بردگي نمود و تصميم گرفت تا برده فروشي را بطور قطع براندازد. وي در 23 سپتامبر 1862به اعضاي کابينه گفت، من با خداي خود عهد کرده‌ام که اين عمل را انجام دهم و به دنبال آن، اعلاميه آزادي را صادر نمود که به موجب آن، چهار ميليون برده آزاد مي شدند. اين اقدام لينكلن، بزرگترين حادثه قرن نوزدهم به شمار مي‌رود.
در 14 آوريل 1865 ( ساعت 10 و چند دقيقه شب )، پنج روز پس از پايان جنگ داخلي 4 ساله آمريكا، آبراهام لينكلن رئيس جمهوري وقت اين كشور در جايگاه شماره 7 تماشاخانه فورد در مركز شهر واشنگتن هدف گلوله « جان ويلكس بوث John Wilkes Booth » يك بازيگر 26 ساله تئاتر و از هواداران كنفدراسيون آمريكا ( طرفداران كاهش قدرت دولت مركزي ــ جنوبي ها ) قرار گرفت و چند ساعت بعد ( ساعت 7 و 22 دقيقه بامداد 15 آوريل ) درگذشت. ضارب موفق شد از پنجره فرار كند و با اسبي كه از قبل زير پنجره آماده بود، از محل دور شد. وي پس از تيراندازي به لينكلن، كه در كنار همسرش نشسته بود و صحنه را تماشا مي كرد، فرياد زد : جنوب انتقام گرفت. بوث از فاصله يك متر و نيمي تنها يك گلوله به پشت جمجمه لينكلن شليك كرده بود.

نامه آبراهام لينكلن به آموزگار پسرش
- او بايد بداند كه همه مردم عادل و صادق نيستند.
- به پسرم بياموزيد كه به ازاي هر آدم شياد، انسانهاي درست و صديق هم وجود دارند.
- به او بگوييد در ازاي هر سياستمدار خودخواه، رهبر باحميتي نيز وجود دارد.
- به او بياموزيد كه در ازاي هر دشمن، دوستي هست.
- مي دانم كه وقت مي گيرد، اما به او بياموزيد، اگر با كار و زحمت يك دلار كسب كند، بهتر از اين است كه پنج دلار از روي زمين پيدا كند.
- به او بياموزيد كه از باختن پند بگيرد و از پيروز شدن لذت ببرد.
- او را از غبطه خوردن برحذر داريد. به او نقش و تاثير مهم خنديدن را يادآور شويد.
- اگر مي توانيد به او نقش مهم كتاب در زندگي را آموزش دهيد.
- به او بگوييد كه تعمق كند:
به پرندگان در حال پرواز در دل آسمان،
به گلهاي درون باغچه،
به زنبورها كه در هوا پرواز مي كنند، ‌دقيق شود.
- به پسرم بياموزيد كه در مدرسه بهتر است مردود شود، اما با تقلب به قبولي نرسد.
- به پسرم ياد دهيد كه با ملايم ها، ‌ملايم و با گردن كشان، گردن كش باشد.
- به او بگوييد به باورهایش ايمان داشته باشد، ‌حتي اگر همه خلاف او حرف بزنند.
- به پسرم ياد بدهيد كه همه حرفها را بشنود و سخني را كه به نظرش درست مي رسد، انتخاب كند.
- ارزش هاي زندگي را به پسرم آموزش دهيد، اگر مي توانيد به پسرم ياد دهيد كه در اوج اندوه تبسم كند.
- به او بياموزيد كه در اشك ريختن خجالتي وجود ندارد.
- به او بياموزيد كه مي تواند براي فكر و شعورش مبلغي تعيين كند، اما قيمت گذاري براي دل بي معناست.
- به او بگوييد تسليم هياهو نشود و اگر خود را بر حق مي داند، پاي سخنش بايستد و با تمام قوا بجنگد.
- در كار تدريس به پسرم ملايمت بخرج دهيد، اما از او يك نازپرورده نسازيد؛ بگذاريد كه شجاع باشد.

eftekharifard

عضو جدید
سلام
خواهش میکنم جواب بدین
رشته من فیزیک هست و دروس مدار/الکترونیک 1 و2 /ریاضی مهندسی یه دور خوندم پارسال امسال در ازمون دانشگاه آزاد رشته برق شرکت کردم کسی از تراز قبولی و اسون و سخت بودن سوالات دانشگاه آزاد اطلاع داره؟؟امکان قبولی با زدن تست های سالهای گذشته دانشگاه آزاد وجود داره؟؟؟؟
پیشاپیش از راهنماییاتون ممنون

Sajjad_k

عضو جدید
سلام
خواهش میکنم جواب بدین
رشته من فیزیک هست و دروس مدار/الکترونیک 1 و2 /ریاضی مهندسی یه دور خوندم پارسال امسال در ازمون دانشگاه آزاد رشته برق شرکت کردم کسی از تراز قبولی و اسون و سخت بودن سوالات دانشگاه آزاد اطلاع داره؟؟امکان قبولی با زدن تست های سالهای گذشته دانشگاه آزاد وجود داره؟؟؟؟
سلام
من پارسال شرکت کردم . تقریبا هیچی نخونده بودم واسه این امتحان ولی الک قزوین قبول شدم. زبان و دو تا درس رو 30 اینا زده بودم. به نظر من که امتحانش الکیه! جز علوم تحقیقات که یکم براش رقابت وجود داره بقیه رو با یکم اغراق بگم : سر جلسه شرکت کنی قبولی!

eftekharifard

عضو جدید
مرسی که راهنمایی کردین راستش من انتخاب اولم رو تهران جنوب زدم تهران جنوبم ریسک داره ؟؟؟؟شما رشتتون برق بوده ؟؟اخه من فیزیکم استرسم بیشتر به خاطره اینه که فیزیکم

Sajjad_k

عضو جدید
مرسی که راهنمایی کردین راستش من انتخاب اولم رو تهران جنوب زدم تهران جنوبم ریسک داره ؟؟؟؟شما رشتتون برق بوده ؟؟اخه من فیزیکم استرسم بیشتر به خاطره اینه که فیزیکم
بله برق بودم. تهران جنوب هم دوستام زدن راحت قبول شدن. البته من انصراف دادم من که از آزاد دله خوشی ندارم. امیدوارم شما ازش بهترین استفاده رو ببرین

مهدی علمشاهی

عضو جدید
من فارغ التحصیل تهرا جنوبم.بسیار دانشگاه خوبیه.قبولیشم خیلی راحت نیست.استادای بسیار خوبی هم داره.لسانی و حقی فام و ....

پویان ط

عضو جدید
سلام
خواهش میکنم جواب بدین
تحصیل همزمان با خدمت قراره امکان پذیر بشه

pouya13691369

عضو جدید
آقا کسی پیشنهادی سراغ داره واسه تقویت زبان که مربوط به رشته برق هم باشه بشه کاری کرد؟

زبانم متوسط به بالاست....

3aber-sr

عضو جدید
آقا کسی پیشنهادی سراغ داره واسه تقویت زبان که مربوط به رشته برق هم باشه بشه کاری کرد؟

زبانم متوسط به بالاست....

چون سطحتون همنطور که خودتون گفتین متوسط رو به بالاست میتونید از کتاب های خوبی که که در این زمینه نوشته شده کمک بگیرید .

بالا