گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره تو فصل سریها تقریبا تمام کتابها ناقص هستن چون فقط چندتا رابطه اوردن. بهرحال الان اولویت با معتقدی و کریمی هست. میشه از هر دو هم استفاده کرد.

بله درست میگید باید به صورت مکملی استفاده بشه .
تو تمام دروس همینجوره .
من برای هر درس از 2 منبع و بعضی درسها بیش از 2 منبع استفاده کردم

Sajjad_k

عضو جدید
بله درست میگید باید به صورت مکملی استفاده بشه .
تو تمام دروس همینجوره .
من برای هر درس از 2 منبع و بعضی درسها بیش از 2 منبع استفاده کردم
این که از چند منبع استفاده کنیم حالا واسه هر درسی ... آیا کاره درستیست؟:biggrin:
آخه هم حضورا هم غیابا از خیلی اساتید شنیدم کاره اشتباهیست

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که از چند منبع استفاده کنیم حالا واسه هر درسی ... آیا کاره درستیست؟:biggrin:
آخه هم حضورا هم غیابا از خیلی اساتید شنیدم کاره اشتباهیست

منظورم این نیست هر 2 منبع کامل بخونیم .
یک منبع اصلی داشته باشیم . مثلا برای معادلات کریمی اصلی بزاریم . و یک منبع مکمل و فرعی فقط برای تکمیل مباحث ناقص کتاب اصلی .

اساتید درست میگن . اشتباهه 2-3 تا منبع کامل برای یه درس بخونی . ولی مکمل هم باشن خوبه .

I amir

عضو جدید
دوستان کتاب معادلات اقای نیکوکار رو هم فراموش نکنند اگر جایی مشکل داشتند میتوانند از آن هم استفاده کنند.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
معرفی منابع در تاپیک منابع با مطالعه قوانین و ضوابط پست 1 صورت بگیرد.

با تشکر

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من تو مباحث حد و پیوستگی و مثلثات مشکل دارم . چجوری حلشون کنم ؟!
کتاب حسابان سوم دبیرستان دیدم همش قصه و داستان بود . نمیشد خوند و فهمید .
جزوه ای چیزی ندارید ؟

arshadi95

عضو جدید
دوستان من تو مباحث حد و پیوستگی و مثلثات مشکل دارم . چجوری حلشون کنم ؟!
کتاب حسابان سوم دبیرستان دیدم همش قصه و داستان بود . نمیشد خوند و فهمید .
جزوه ای چیزی ندارید ؟

کدوم قسمت مثلثات رو مشکل داری ؟ 2 تا جزوه pdf دارم درباره مثلثات میخوام بدونم اونها به مشکلت ارتباطی دارن یا نه ؟

در مورد حد خودم ندیدم تا حالا ولی ویدیو های کلاس درس هستش شاید بتونی ازشون استفاده کنی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم قسمت مثلثات رو مشکل داری ؟ 2 تا جزوه pdf دارم درباره مثلثات میخوام بدونم اونها به مشکلت ارتباطی دارن یا نه ؟

در مورد حد خودم ندیدم تا حالا ولی ویدیو های کلاس درس هستش شاید بتونی ازشون استفاده کنی

کل مثلثات . صفرم توش .
سپاسگذارم

arshadi95

عضو جدید

pouya13691369

عضو جدید
اولا سلام خدمت دوستای گلم خواستم دو نکته بگم...

اولا ما ایرانی ها جماعت بشدت جوگیری هستیم....حالا شاید یه سری از دوستان اومدن و جوگیر شدن:biggrin:

اگه از الان شروع کنیم به درس خوندن واقعا اواخر کم میارید...بهترین زمان بنظرم اردیبهشته....

بعدشم واقعا درس خوندن تو زمان عید کار فوق العاده اشتباهیه تو ارشد....چون کنکور کارشناسی

با کنکور ارشد زمین تا آسمون فرق داره...بله اگه کنکور کارشناسی بود دوران عید دوران طلاییه

ااما اگه از الان شروع کنید واقعا تو چندماه مونده به کنکور میبرید از زندگی....

خیلی ها بودن از مهرماه شروع کردن و رتبه خوبی هم آوردن...حالا ما نمیگیم مهرماه بخونید...

از همون اردیبهشت یا خرداد شروع کنید...چون الان واقعا زوده....خواهشا از جو کنکوری کارشناسی بیاید بیرون

کارشناسی و کارشناسی ارشد دوتا کنکورن که فرقشون یه دنیاست...کنکور کارشناسی ارشد فوق العاده بیرحمه...

اگه میخواید موفق بشید بنظر من 60 درصد اطلاعات شما راجع به دروسی که تو کنکور میاد....40 درصد مابقی هم

مدیریت زمان و مدیریت استرسه....اگه اطلاعاتتون خوب باشه....اما مدیریت زمان و استرس نداشته باشید به نتیجه

دلخواه هیچ وقت نمیرسید.....

شدیدا با نظر شما موافقم.....

keyhan386

عضو جدید
تکنیک ارزیابی

تکنیک ارزیابی

سلام دوستان امیدوارم ایام به کام باشد
گاهی اوقات مسایلی دانشجو رو از برنامه ای که داره دور میکند . دانشجو برنامه ریزی داره اما طبق برنامه جلو نمیره یا فکر میکنه که داره طبق برنامه عمل میکنه مثلا طبق برنامه قرار بوده در طول هفنه چند مبحث از مغناطیس رو بخونه اما نتونسته بیش از یک مبحث رو بخونده و به پایان برسونه ، واقعا چه عاملی سبب میشه بعد این که برنامه ریزی را انجام میدیم که یکی (از تکنیک های مهم مدیریت زمان است) نمیتونیم به خوبی اجراش کنیم و روی ریتم درس خوندمون باشیم و بمونیم ؟؟؟

منم واقعا نمیدونم علتش چیه !!! ( چون برای هرکسی به یک نوعی ایجاد مشکل میکنه ) اما میشه این مشکل رو با کمک
تکنیک ارزیابی حلش کرد که در زیر به این تکنیک ساده اما بسیار مفید اشاره میکنم امیدوارم مفید واقع گردد .
تکنیک ارزیابی :
یک فرم ارزیابی برای خود درست کنید ، مطمئن باشید در طول شبانه روز بیشتر از 5 دقیقه از وقت شما رو نمیگره . هفته رو به هفت روز هفته تقسیم کنید و در پایان هر روز برای هر روز خود یک نمره از 1 تا 100 در نظر بگیرید به همین سادگی ...
این کار چند حسن داره اول این که در پایان هفته شما متوجه میشید برای هر روز چه امتیازی کسب کردید و میتونید با توجه به امتیازاتی که کسب کردید تشخیص بدید که :
چقدر تونستید بر ریتم و طبق برنامه باشید،کدوم روز هفته بهتر تونستید درس بخونید و اون روز کدوم درس ها رو بهتر خوندید و یا صبح بیشتر درس خوندید یا ظهر ویا شب و چه درسی ...
این ارزیابی ها به شما کمک میکنه تا براساس ساعت بیولوژی بدنتون متوجه بشید که چطور میتونید درس ها رو در طول شبانه روز و طول هفته برای خودتون تقسیم کنید

اگر فرم ارزیابی نداشته باشیم نیمتونیم روی ریتم درس خوندن بمانیم
:( چون اصلا ممکنه ندونیم آیا واقعا داریم درس میخونیم یا نمیخونیم و فقط ادای درس خوندن رو در میاریم . خیلی از دوستان فقط ادای درس خوندن رو در میاورند شاید همین که فکر میکنند کتاب های رنگی و جورباجور در قفسه کتابخونه خونشون است و هر روز به کتابخونه میرند و فقط از درس صحبت میکنند دارند توی درس پیشرفت میکنند ولی وقتی نتیجه دلخواه حاصل نمیشه ...
من به همه دوستان این پیشنهاد ساده رو میکنم لطفا فرم ارزش یابی رو هرگز فراموش نکنید . ونکته آخر،
قلم زور داره خیلی ها میگن ذهنی برنامه ریزی میکنیم چرا چون اگر روی کاغذ برنامه ریزی بکنند و طبق آن عمل نکنند دچار عذاب وجدان میشند و ...
موفق باشید

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
درود به همه دوستان
قبل هر چیز اول بگم کیم اگه دیدید به درد می خورم حرفامو گوش بدید اگه دیدید نه که بزنید کانال ۳ فوتبال داره :)))
من لیسانس ورودی کنترل ۸۵ دانشگاه تهران بودم با معدل ۱۳.۳ سال ۹۰ کنکور دادم رتبم سه چهار رقمی شد .نشستم سال دوم خوندم با درصدای زبان ۴۵ ریاضی ۴۵ ۵۰ مدار ۵۰ ۵۵ کنترل ۳۳ سیگنال ۵۰ الک ۱۱ ماشین صفر رتبم شد ۱۲۶ کنترل .رفتم شبانه همین دانشگاه تهران . الانم با معدل ۱۶.۳ و یه ژورنال تو الزویر applied mathematic .یک کنفرانس توی europian control conferance و اگه خدا بخواد یک ژورنال توی IEEE transaction on power system فارغ شدم .الانم سر کار میرم یه شرکت کنترلی که همه هم مثل من فوق لیسانس از شریفو خواجه و تهرانو اینان .

اولا اینو بگم اوضاع کار خرابه .دکترا هم بگیرید مگه شانس بیارید کار گیر بیارید کارم که لااقل اولش انتظار حقوق انچنانی نداشته باشید.
دوما من به نظرم حرف سعید خیلی درسته .ببینید جوگیر نشید از الان بگید فلان میکنم بلان میکنم .کنکور برنامه می خواد .اهسته ولی پیوسته کنکور لیسانس نیست بگید اگه عید رو هدر بدم کنکور پریده .
پیشنهاد من اینه که بر پایه برنامه خودم و یکی از دوستام که هفت قدرت شده بود هست :
ماکسیمم سه درس و مینیمم دو درس یا حتی یک درس که مدار و (یا) ریاضی حتما توشون باشه از سورس شروع کنید به خوندن و سوال حل کردن .یعنی بخوریدش .درس سوم هم درسی باشه که توش ضعف شدید دارید مثلا مثل من سیگنال که اون رو هم بخونید .الان زمان خیلی مشکل بزرگی نیست .مشکل مفهومه .روزی خیلی بخواید بخونید ماکسیمم ۳ ساعت تا ۴ ساعت .تا کی؟ تا اول تابستون : یعنی فکر کنید درس سیگنال دارید اونجوری براش وقت بزارید .بدون هیچ گونه فشاری . چون اگه ببرید اون اخرا خیلی بد میشه .یعنی کل زحمتی که کشید کلاغ پر میشه. خصوصا خیلی ها همین اولش خیلی با توپ پر شرو میکنند خوندن اخرش (یکی دوماه ) کم میارن دچار افسردگیو پوچی میشنو ول میکنن .این بده .خیلییی بده.

حالا تابستون دیگه شروع کنید همه درسا از کتاب های همین تستی کنکوری دیگه .بازم خیلی فشار نیارید رو خودتون ولی با برنامه ریزی میتونید کاری کنید که تا اخر تابستون همه درسارو یه دور خونده باشید .
مهر هم داستان خودش رو داره .ببینید شما اصلا نمیتونید مثل لیسانس روزی ۱۰ ۱۲ ساعت درس بخونید .اصلا مغز ادم نمیکشه .این همه مفهومی کار کنه

یکی بود از بچه ها خدای کنترل .کنترل پارسه زیر ۹۰ نمیزد ، حتی ۱۰۰ هم داشت .اما از من پایین تر زد . من خودمم کنترلم شاخ بود . دستیار اموزشی هم جبه دار بودم و هم خاکی صدیق . اما خراب کردم .چرا؟ چون نتونستم مدیریت کنم خودمو اون لحظه مخم میگفت عجب سوال های سختی . ولی باز خودمو نباختم .میگفتم نوید تو نتونی حل کنی وای به حال بقیه .دور اول دفترچه دومو که تموم کردم سیگنال رو صفر زدم !!!!! خندم گرفته بود !! ولی خودمو نباختم .ببینید این چیزا هم خیلی مهمه .

یه چیز دیگه هم که مهمه پر بازده یا کم بازده بودن درساست که این تیکرو الان بره شما نباید مهم باشه .این تیکه بره ایندگانه که مهر اینا این پست رو میبینن:biggrin:

من مثلا ماشین خنگم ! اقا خنگم دیگه شوخی ندارم . مگه خیلی وقت صرفش کنم از بقیه کار و زندگیم بزنم تا ماشین بخونم .یعنی بیام درس اسونی مثل زبان یا ریاضی که میدونی تست زیاد کار کنی جواب میدرو ول کنم بچسبم به درس پر ریسکی (برای من ) که حالا خوب بزنم . شما باید مدیریت کنید وقتتون رو .الان نه ها .الان بخونید .الان اصلا پیشنهادم اینه درسی که خنگید توش رو بخونید . وقت بزارید براش .چوون میتونید از روی سورس اصلی کار کنید خیلی استرس زمان اینا ندارید .اما بره کسی که مهر اینا می خواد شروع کنه میگم بزاره کنار.

یه چیز دیگه هم که مهمه زبانه .من یه ازمون پارسه ۵ شدم .رفتم یک تا چهار رو نگا کردم .یکی ریاضی ۱۰۰ .اون یکی مدار ۹۹ ،.... من خودم همه درسام رنج ۴۰ ۵۰ بود از جمله زبان .اما جالبه همشون زبان زیر ۱۰ و صفر .نقطه ضعف بقیه اگه بشه نقطه قوت شما خیلیی خووبه .

الانم برید از عیدتون لذت ببرید .من بیچاره که باید برم ماموریت test logic ه بیمارستان کوفتی تو عیدی
شرمنده اگه پیام خصوصی دادید من جواب نمیدم یا دیر جواب میدم چون سرم خیلی شلوغه .از ۶ صبح تا ۶ ۷ شب مشغولم
پاینده باشید

پویان ط

عضو جدید
درود به همه دوستان
قبل هر چیز اول بگم کیم اگه دیدید به درد می خورم حرفامو گوش بدید اگه دیدید نه که بزنید کانال ۳ فوتبال داره :)))
من لیسانس ورودی کنترل ۸۵ دانشگاه تهران بودم با معدل ۱۳.۳ سال ۹۰ کنکور دادم رتبم سه چهار رقمی شد .نشستم سال دوم خوندم با درصدای زبان ۴۵ ریاضی ۴۵ ۵۰ مدار ۵۰ ۵۵ کنترل ۳۳ سیگنال ۵۰ الک ۱۱ ماشین صفر رتبم شد ۱۲۶ کنترل .رفتم شبانه همین دانشگاه تهران . الانم با معدل ۱۶.۳ و یه ژورنال تو الزویر applied mathematic .یک کنفرانس توی europian control conferance و اگه خدا بخواد یک ژورنال توی IEEE transaction on power system فارغ شدم .الانم سر کار میرم یه شرکت کنترلی که همه هم مثل من فوق لیسانس از شریفو خواجه و تهرانو اینان .

اولا اینو بگم اوضاع کار خرابه .دکترا هم بگیرید مگه شانس بیارید کار گیر بیارید کارم که لااقل اولش انتظار حقوق انچنانی نداشته باشید.
دوما من به نظرم حرف سعید خیلی درسته .ببینید جوگیر نشید از الان بگید فلان میکنم بلان میکنم .کنکور برنامه می خواد .اهسته ولی پیوسته کنکور لیسانس نیست بگید اگه عید رو هدر بدم کنکور پریده .
پیشنهاد من اینه که بر پایه برنامه خودم و یکی از دوستام که هفت قدرت شده بود هست :
ماکسیمم سه درس و مینیمم دو درس یا حتی یک درس که مدار و (یا) ریاضی حتما توشون باشه از سورس شروع کنید به خوندن و سوال حل کردن .یعنی بخوریدش .درس سوم هم درسی باشه که توش ضعف شدید دارید مثلا مثل من سیگنال که اون رو هم بخونید .الان زمان خیلی مشکل بزرگی نیست .مشکل مفهومه .روزی خیلی بخواید بخونید ماکسیمم ۳ ساعت تا ۴ ساعت .تا کی؟ تا اول تابستون : یعنی فکر کنید درس سیگنال دارید اونجوری براش وقت بزارید .بدون هیچ گونه فشاری . چون اگه ببرید اون اخرا خیلی بد میشه .یعنی کل زحمتی که کشید کلاغ پر میشه. خصوصا خیلی ها همین اولش خیلی با توپ پر شرو میکنند خوندن اخرش (یکی دوماه ) کم میارن دچار افسردگیو پوچی میشنو ول میکنن .این بده .خیلییی بده.

حالا تابستون دیگه شروع کنید همه درسا از کتاب های همین تستی کنکوری دیگه .بازم خیلی فشار نیارید رو خودتون ولی با برنامه ریزی میتونید کاری کنید که تا اخر تابستون همه درسارو یه دور خونده باشید .
مهر هم داستان خودش رو داره .ببینید شما اصلا نمیتونید مثل لیسانس روزی ۱۰ ۱۲ ساعت درس بخونید .اصلا مغز ادم نمیکشه .این همه مفهومی کار کنه

یکی بود از بچه ها خدای کنترل .کنترل پارسه زیر ۹۰ نمیزد ، حتی ۱۰۰ هم داشت .اما از من پایین تر زد . من خودمم کنترلم شاخ بود . دستیار اموزشی هم جبه دار بودم و هم خاکی صدیق . اما خراب کردم .چرا؟ چون نتونستم مدیریت کنم خودمو اون لحظه مخم میگفت عجب سوال های سختی . ولی باز خودمو نباختم .میگفتم نوید تو نتونی حل کنی وای به حال بقیه .دور اول دفترچه دومو که تموم کردم سیگنال رو صفر زدم !!!!! خندم گرفته بود !! ولی خودمو نباختم .ببینید این چیزا هم خیلی مهمه .

یه چیز دیگه هم که مهمه پر بازده یا کم بازده بودن درساست که این تیکرو الان بره شما نباید مهم باشه .این تیکه بره ایندگانه که مهر اینا این پست رو میبینن:biggrin:

من مثلا ماشین خنگم ! اقا خنگم دیگه شوخی ندارم . مگه خیلی وقت صرفش کنم از بقیه کار و زندگیم بزنم تا ماشین بخونم .یعنی بیام درس اسونی مثل زبان یا ریاضی که میدونی تست زیاد کار کنی جواب میدرو ول کنم بچسبم به درس پر ریسکی (برای من ) که حالا خوب بزنم . شما باید مدیریت کنید وقتتون رو .الان نه ها .الان بخونید .الان اصلا پیشنهادم اینه درسی که خنگید توش رو بخونید . وقت بزارید براش .چوون میتونید از روی سورس اصلی کار کنید خیلی استرس زمان اینا ندارید .اما بره کسی که مهر اینا می خواد شروع کنه میگم بزاره کنار.

یه چیز دیگه هم که مهمه زبانه .من یه ازمون پارسه ۵ شدم .رفتم یک تا چهار رو نگا کردم .یکی ریاضی ۱۰۰ .اون یکی مدار ۹۹ ،.... من خودم همه درسام رنج ۴۰ ۵۰ بود از جمله زبان .اما جالبه همشون زبان زیر ۱۰ و صفر .نقطه ضعف بقیه اگه بشه نقطه قوت شما خیلیی خووبه .

الانم برید از عیدتون لذت ببرید .من بیچاره که باید برم ماموریت test logic ه بیمارستان کوفتی تو عیدی
شرمنده اگه پیام خصوصی دادید من جواب نمیدم یا دیر جواب میدم چون سرم خیلی شلوغه .از ۶ صبح تا ۶ ۷ شب مشغولم
پاینده باشید
سلام .البته بایستی کنترل رو بالای هشتاد میزدی چون میگی که شاخ بودی.55 احتمالن به دلیل جو سر جلسه بوده .چه کار باید کرد که تاثیر منفی جو جلسه حذف بشه . راست میگن پارسه به کسایی که تو ارشد تک رقمی بیارن سکه میده یا نه

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
درود به همه دوستان

پاینده باشید
راحت ترین کار رو استادا دانشگاه دارن . الان یه هیئت علمی ازاد با فوق لیسانس و سه سال سابقه ماهی سه میلیون میگیره. به جز عیدی که امسال بهشون یک و هشتصد میدن . و پول پایان نامه ها .و وام عالی و باقی امتیازات .موظفیشون هم 16 ساعته . واقعن حقوق الکی میگیرن.

Sajjad_k

عضو جدید
درود به همه دوستان

پاینده باشید
ممنون واسه پست خوبتون مهندس
اگه امکانش هست یکم بیشتر راجع به برنامه درسیتون توضیح بدین ممنون میشم

sanup2006

عضو جدید
از قشر تحصیل کرده داخل ایران فقط به پزشک ها بیش از حد بها داده میشه و واقعا دستمزد ها نباید اینقدر بالا باشه که متاسفانه هست.

I amir

عضو جدید
دوست عزیز شما چه اصراری دارید که سال بعد حتما کنترل آسان میاد؟!
هدف اینجا درس خوندن و فهمیدن آنچه که میخونیم هست حالا اینکه بحث کنیم سخت می‌آد یا آسان حاشیه است.
اینکه کی زیاد میگیره و کی کم هم فکر میکنم باز هم حاشیه هست حتی بیشتر از بحث قبلی!

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
هدف اینجا درس خوندن و فهمیدن آنچه که میخونیم هست حالا اینکه بحث کنیم سخت می‌آد یا آسان حاشیه است.
اینکه کی زیاد میگیره و کی کم هم فکر میکنم باز هم حاشیه هست حتی بیشتر از بحث قبلی!

بع ...این چه حرفیه ؟همیشه حاشیه ها پررنگتر از خود عمله ...مثلا فوتبال که نود دیقه است ولی عادل فرودسی پور شونصد ساعت راجع بهش نظر میده :D

3aber-sr

عضو جدید

کاملا باهاتون موافقم سعی کنید به حاشیه ها خیلی توجه نکنید .

پویان ط

عضو جدید
چون دیگه نکته ای نمونده که بخوان بیارن

alk1370

کاربر بیش فعال
در کل باید این درس شیرین رو خوند.حتی اگه هم آسون بیاد برا کسی که خوب نخونده باشه سخته!مثلا میگن امسال سیگنال هر کی خونده خوب زده و آسون بوده ولی من چون خوب نخوندم غیر از دو سوال اولش برام خیلی سنگین بود!در مورد سختی و آسونی دروس هیچی نمیشه گفت تا اینکه بری سر جلسه و ببینی سوالات چجوریه! سالهای قبل ماکزیمم دو درس دشوار بودند ولی امسال اکثرا از هر دو دفترچه می نالیدن.در هر صورت چه سخت چه ساده باید بخونیمش.به قول rezastar71 کنترل اینقدر مفهوم داره که حالا حالاها نکاتش تموم نمیشه!خیلی از طراحان کنکور هستند که چندین ساله که سوال طرح می کنند و هر سال نکاتش متفاوته!حتی الان اساتید بعضی دانشگاه های دور افتاه هم سوال پایان ترم میدن در حد المپیاد!! چه برسه به سوالات کنکور که ....

پویان ط

عضو جدید
در کل باید این درس شیرین رو خوند.حتی اگه هم آسون بیاد برا کسی که خوب نخونده باشه سخته!مثلا میگن امسال سیگنال هر کی خونده خوب زده و آسون بوده ولی من چون خوب نخوندم غیر از دو سوال اولش برام خیلی سنگین بود!در مورد سختی و آسونی دروس هیچی نمیشه گفت تا اینکه بری سر جلسه و ببینی سوالات چجوریه! سالهای قبل ماکزیمم دو درس دشوار بودند ولی امسال اکثرا از هر دو دفترچه می نالیدن.در هر صورت چه سخت چه ساده باید بخونیمش.به قول rezastar71 کنترل اینقدر مفهوم داره که حالا حالاها نکاتش تموم نمیشه!خیلی از طراحان کنکور هستند که چندین ساله که سوال طرح می کنند و هر سال نکاتش متفاوته!حتی الان اساتید بعضی دانشگاه های دور افتاه هم سوال پایان ترم میدن در حد المپیاد!! چه برسه به سوالات کنکور که ....[/QUO سوالای کنترل ازهمه درست تر بود . در صورت یادگرفتن واقعی میشد در همون زمان مشخص شده جوابشون داد. من مل بعضی ها توهین نمیکنم . حاضرم این موضوع رو به بحث بذارم .اگه واقعن نظرشو کسی قبول داره بیاد دفاع کنه.هر کی قبول نداره بگه کدوم سوال کنترل چیزی خارج از مفاهیمش بوده تا من براش برهان بیارم.

اول از همه توجهتون روبه این جمله مغز استثنایی دنیا جلب میکنم:
images (14).jpg
بعد من نمیدونم چه خبره ! والا ما قبلن دوستی دیده بودیم اینجا حالا شده توهم یه ادم که خونه نشسته کنترل زده و بقیه و نحوه خوندنشون رو مسخره بگیره!
اولا کی گفته کنکور مسخره و تستی ایران سنجشی از دانش یک فرده!?این حرف اونور اب زنی مسخرت میکنن!
ثانیا شما با این ادعای بزرگتون دانشگاهتون کجاس?
ثالثا از کی تا حالا کنترل خطی شده تعیین کننده هوش و...!!
تا اون جا که من میدونم کنترل خطی یه سری ریاضیات مقدماتی و اصن تو دنیای بزرگ کنترل اصن بکار نمیاد دیگه!!
همین مونده تو دنیای بزرگ کنترل دیجیتال و مخابرات نوری و منطق فازی و انتن ها و میکرو پروسسور ها و شبکه های بی سیم و رادیو شناختگر. ها و هزاران چیز دنیای برق کنترل خطی باشه معیار تفکر مهندسی!!!!
بعدشم کسی که دفتر چه دو ۴ تا 30 زده از نظر من خیلی بهتره تا کسیکه فقط کنترل زده !
راستی با همون اطلاعات زیادتون. تو کنترل خطی یه راه بگو از کجا بفهمم نایکوئیست از نقطه X=-3 وY= رادیکال 3
عبور میکنه! ابداعی!
درضمن دوستان هم الکی واکنش نشون ندن...
ادم پر هیچ وقت داد نمیزنه!
درخت هرچی بارش بیشتره افتاده تره!
دنیا هم انقدر بی دانش نشده که کنترل خطی با زیبایی خودش بخواد کل. سواد رو تعیین کنه!

alk1370

کاربر بیش فعال
در هر صورت ما که از خدامونه سوالات ساده باشه.ایشالله که همه دروس سوالاتش ساده باشه.ضمنا یه چیزی هم نگفتم اونم اینه که چون امکان تغییر هست تو کنکور یه وقت دیدی کلا کنترل خطی از کنکور حذف شد(خدا نکنه)!!!! که دیگه فرقی نمیکنه ساده باشه یا ابر مفهومی!!پس از الان اصلا نمیشه در مرد سوالات قضاوت کرد.حالا ساده یا سخت سوالا کاری ندارم خدا کنه سنجششون منطقی باشه!تا فرق بین اونی که خونده و نخونده مشخص بشه.

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
بچه ها این بحث ها حاشیست .هرکی کنترل سیگنال یا هرچی بلده خب خوب بزنه جای تبریک داره .ولی به شرطها و شروطها .سر جلسه باشه .استرس داشته باشه .بقیه درس ها هم خوب زه باشه. کنکور ببخشید ولی از لیسانسش شامورتی بازی بود تا الانش . کل مفاهیم 4 سال رو در عرض چند ساعت باید جواب بدی .شانس بیاری از چیزی که خوندی سوال بیاد ... اسون باشه سخت باشه .غلط تایبی نداشته باشه .شکل ها واضح باشه . اره اینا بره همه هست ولی شرایط روحی همه یکسان نیست .اعتماد به نفس همه یکسان نیست . ببخشید ولی دکتر جبه دار یبار سر کلاس گفت خیلی از شماها جای ادمی نشستید که دانشش از شما خیلی بیشتره ولی نتونست جلسه رو مدیریت کنه . یه جورایی گفت خیلی به خودتون غره نشید حالا کنکور خوب دادید اومدید اینجا

3aber-sr

عضو جدید
دوستان خیلی خودتونو درگیر سخت و ساده بودن سوالات کردید ازین حاشیه ها بیاین بیرون با این افکار فقط به خودتون و بقیه استرس میدین و خوندنو سخت میکنید .
بهر حال صورت مسئله هیچوقت عوض نمیشه و چه سخت باشه و چه ساده باید خوند.

پویان ط

عضو جدید
اول از همه توجهتون روبه این جمله مغز استثنایی دنیا جلب میکنم:
مشاهده پیوست 234371
بعد من نمیدونم چه خبره ! والا ما قبلن دوستی دیده بودیم اینجا حالا شده توهم یه ادم که خونه نشسته کنترل زده و بقیه و نحوه خوندنشون رو مسخره بگیره!
اولا کی گفته کنکور مسخره و تستی ایران سنجشی از دانش یک فرده!?این حرف اونور اب زنی مسخرت میکنن!
ثانیا شما با این ادعای بزرگتون دانشگاهتون کجاس?
ثالثا از کی تا حالا کنترل خطی شده تعیین کننده هوش و...!!
تا اون جا که من میدونم کنترل خطی یه سری ریاضیات مقدماتی و اصن تو دنیای بزرگ کنترل اصن بکار نمیاد دیگه!!
همین مونده تو دنیای بزرگ کنترل دیجیتال و مخابرات نوری و منطق فازی و انتن ها و میکرو پروسسور ها و شبکه های بی سیم و رادیو شناختگر. ها و هزاران چیز دنیای برق کنترل خطی باشه معیار تفکر مهندسی!!!!
بعدشم کسی که دفتر چه دو ۴ تا 30 زده از نظر من خیلی بهتره تا کسیکه فقط کنترل زده !
راستی با همون اطلاعات زیادتون. تو کنترل خطی یه راه بگو از کجا بفهمم نایکوئیست از نقطه X=-3 وY= رادیکال 3
عبور میکنه! ابداعی!
درضمن دوستان هم الکی واکنش نشون ندن...
ادم پر هیچ وقت داد نمیزنه!
درخت هرچی بارش بیشتره افتاده تره!
دنیا هم انقدر بی دانش نشده که کنترل خطی با زیبایی خودش بخواد کل. سواد رو تعیین کنه!
اونا که تو کنکور نمیان . منظور دروس مشترک بود.درسهای تخصصی که حسابشون جداست

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما قراره باهم امسال بهم کمک کنید....از الان چقد باهم اختلاف نظر دارید و باهم

سر جنگ دارید....باور کنید تو تاپیک پارسال بچه ها خیلی باهم رفیق بودیم و خیلی بهم احترام میذاشتیم

شماهم لطفا باهم کنار بیاید..چون قراره یکسال از طریق مجازی با افکار هم آشنا بشید....و تو تاپیک های رفع اشکال

کمک حال هم باشید نه اینکه همش باهم سرجنگ داشته باشید..

بالا