گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
نخیر مرررررررررد هستن...

آخه از کجا فکر کردین من دخترم:biggrin:

از آواتارتون:D
سلام:redface:

mkshojaei

عضو جدید
چاکرتم...
یه سوال؟
اگه یه روز به خانمت بگی خانم امروز غذا چی داریم؟بهت بگه مگه من وظیفمه غذا درست کنمو این کارایی که میکنم لطفیه در حق تو چی میگی بهش؟؟؟خدایی رک جواب بده.

نمی دونم عکس العملم چیه:razz:
نمی دونم چون تا آدم تو موقعیتش نباشه نمی تونه بگه واقعاً

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاکرتم...
یه سوال؟
اگه یه روز به خانمت بگی خانم امروز غذا چی داریم؟بهت بگه مگه من وظیفمه غذا درست کنمو این کارایی که میکنم لطفیه در حق تو چی میگی بهش؟؟؟خدایی رک جواب بده.
من بگم؟؟؟:D
اگه من مرد بودم میپرسیدم عزیزم بیا بشین بگو ناراحتیت از چیه؟

(آخه ما خانوما غیرمستقیم حرف میزنیم):cool:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث ناراحتی نیست!
اصن یه نفری این عقیدش باشه...اینجور فرض کن...
خب باید از همون اول حرفشو میگفته که من کار خونه انجام نمیدم...
اون آقا هم میتونه بگه حقوقی هم که میارم خونه تو خرج میکنی لطفیه که بهت میکنم...
ولی نباید اینو بگه...چون دعوا بالا میکشه:cool:
البته خانوم هم اشتباه نگفته ها چون این حرف پیامبر یا حضرت علی یا ... نمیدونم خلاصه...هستش که گفتن زن وظیفه ای برای انجام کارای خونه نداره ولی مرد وظیفه داره که کار کنه و از نظر مالی تامین کنه..

mkshojaei

عضو جدید
البته خانوم هم اشتباه نگفته ها چون این حرف پیامبر یا حضرت علی یا ... نمیدونم خلاصه...هستش که گفتن زن وظیفه ای برای انجام کارای خونه نداره ولی مرد وظیفه داره که کار کنه و از نظر مالی تامین کنه..

البته به قول دوستمون که اسمش نمی دونم درسته که وظیفه زن نیست ولی وقتی زندگی مشترک میشه باید هر دونفر با هم تلاش کنند

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زن وظیفش چیه اونوقت؟؟؟
والا ما سر در نیوردیم!!!
اگه مرد این حرفو بش بزنه که با علی دادگاه!
قبل از ازدواجم اگه گفته بشه که دیگه ازدواجی صورت نمیگیره!!!
آخه آقا وحید باید قبل ازدواج با هم آشنا بشید و این مسائل رو مطرح کنید بعد تصمیمت بگیری

بخدا دلیل دوام زندگیهای گذشته ی پدر و مادرای ما این بود مادرای ما ازین چیزا نمیدونستن!!!امان دست دخترای امروزی!!!
آقا ما ازین دخترا میترسیم بخدا...ترسم دارن...مگه میشه یه نفریو بیاری تو زندگیت و یهو ازین حرفا بزنه!!!!؟؟؟تموم زندگی آدم میره رو هوا!!!
الکی نیست!دوس دختر نیست ولش کنی!!!زن آدم همه چیزشه!

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته به قول دوستمون که اسمش نمی دونم درسته که وظیفه زن نیست ولی وقتی زندگی مشترک میشه باید هر دونفر با هم تلاش کنند
من مریمم.
دقیقا..منم همینو میگم.همونجور که زنا دارن پا به پای مردا کار میکنن مردا هم باید تو کارای خونه کمک کنن.هیچ فرقی نداره...

mkshojaei

عضو جدید
زن وظیفش چیه اونوقت؟؟؟
والا ما سر در نیوردیم!!!

بخدا دلیل دوام زندگیهای گذشته ی پدر و مادرای ما این بود مادرای ما ازین چیزا نمیدونستن!!!امان دست دخترای امروزی!!!
آقا ما ازین دخترا میترسیم بخدا...ترسم دارن...مگه میشه یه نفریو بیاری تو زندگیت و یهو ازین حرفا بزنه!!!!؟؟؟تموم زندگی آدم میره رو هوا!!!

آقا وحید اصلا این جوری فکر نکن که از دستش می دی اینو من که متاهل هستم وتجربه دارم بهت می گم تمام حرفا را باید قبل از ازدواج گفت هم طرف مقابل بدونه که چقدر صداقت داری هم با اخلاقت آشنا م یشه هم تو با خصوصیات اون آشنا می شی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن وظیفش چیه اونوقت؟؟؟
والا ما سر در نیوردیم!!!

ولی یه چیزی..زنی که عاشق زندگیشه هیچ وقت این حرفو نمیزنه...حتما مشکلی داره تو زندگیش...
این نظر منه...

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من برم لالا
ببخشید وسط صحبت میرم:smile:
شبتون شیــــــــــک
بای بای

k_siroos

مدیر بازنشسته
با توجه به تذکرات چندین باره مدیران تالار به کاربران این تاپیک مبنی بر خارج شدن مباحث مطرح شده از معیارهای اصولی تشکیل آن، تاپیک گفتگوها و گفتمان های مهندسی شیمی تا اطلاع ثانوی قفل شد.

مدیریت تالار مهندسی شیمی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام بچه ها
عید همتون مبارک
انشاالله که سال خوبی داشته باشید و سرشار از شادی و موفقیت.
به مناسبت سال جدید تاپیک رو باز میکنیم به امید اینکه دیگه از اون بحثا پیش نیاد.

موفق و پیروز باشید

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
عید همتون مبارک
انشاالله که سال خوبی داشته باشید و سرشار از شادی و موفقیت.
به مناسبت سال جدید تاپیک رو باز میکنیم به امید اینکه دیگه از اون بحثا پیش نیاد.

موفق و پیروز باشید
درود سرمد خان
سال نو شمام مبارک
به امید اینکه هممون تو سال جدید نو شدن رو یا بگیریم;)

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:باورم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!هووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.سلام به همگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.سال نوتون مبارررررررررررررررررررررررررررررک.بچه ها بیایننننننننننننننننننننننننننننننننننننن تاپیکتون باز شده.آقای حیدری دستتون درد نکنه.بهترین عیدی سال 92.ایشاله سال خوبی داشته باشید.:w40::w33::w32::w31:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:eek:باورم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!هووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.سلام به همگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.سال نوتون مبارررررررررررررررررررررررررررررک.بچه ها بیایننننننننننننننننننننننننننننننننننننن تاپیکتون باز شده.آقای حیدری دستتون درد نکنه.بهترین عیدی سال 92.ایشاله سال خوبی داشته باشید.:w40::w33::w32::w31:
درود
سال نو شمام مبارک:gol:

janissary

عضو جدید
سلی سلی عیدتون بایرامتون مبارک ، آقا بروبچ مهندسی شیمی به من عاجز کمک کنین این رفیق ما مارو بیچاره کرده یه ارائه در مورد هیدروزن زدایی از گاز طبیعی گرفته ، موندیم توش ، بروبچ با آرشیواتون کمکی بکنین به منه بینوا بایییییییییییییییییی .... آهان اینم میلم .... janissary69@yahoo.com ، ادرس بلاکمم janissary.blogfa.com .

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلی سلی عیدتون بایرامتون مبارک ، آقا بروبچ مهندسی شیمی به من عاجز کمک کنین این رفیق ما مارو بیچاره کرده یه ارائه در مورد هیدروزن زدایی از گاز طبیعی گرفته ، موندیم توش ، بروبچ با آرشیواتون کمکی بکنین به منه بینوا بایییییییییییییییییی .... آهان اینم میلم .... janissary69@yahoo.com ، ادرس بلاکمم janissary.blogfa.com .
دوست من قرار دادن ایمیل تو پست ها خلاف قوانین سایت ه
لطفا رعایت کنید
سپاس

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینجا چقدر خلوته!!!
بیچه ها کجائید؟
میلاد...........
وحید..........
داداش شهرام.....