گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Tina.e

عضو جدید
سلام بچه ها چطورید؟ من این آهنگاها رو میخوام یکیش اونی که میگه نفس کشیدن سخته به تو رسیدن سخته ....یکی هم اونی که میگه وقتی باد اروم اروم موتو نوازش میکنه فک میکردم ابی خوندتش ولی ظاهرا صولتی خونده از متن آهنگه خیلی خوشم میاد شماها ندارینشون واسم بفرسین؟

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چطورید؟ من این آهنگاها رو میخوام یکیش اونی که میگه نفس کشیدن سخته به تو رسیدن سخته ....یکی هم اونی که میگه وقتی باد اروم اروم موتو نوازش میکنه فک میکردم ابی خوندتش ولی ظاهرا صولتی خونده از متن آهنگه خیلی خوشم میاد شماها ندارینشون واسم بفرسین؟

سلام خانومی...اولیش. نفهمیدم دومیشم نفهمیدم...باید بشنوم یامتن بیشتری بنویسی.....سرچ میکنی نمیاد؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سودی پارتی بازی فایده نداره ...مشکوک میزنی نیستی:w08:
اکه تونستی منو بگیری

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره مشغولم .آره بابا سخته.فسفرامونو میسوزونن.تو چه خبرا؟
:biggrin:ایشاله موفق باشی.ماهی بخور فسفرات بر گرده.اوزون برون بخور که کامل برگرده:دی
منم خب مشغول کار هستم.طبق معمول سرمون شلوغه.
خب من دیگه برم.خوشحال شدم دیدمت.شبت بخیر.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم داغونم شدیدا به دعای دلای پاکتون نیاز دارم.
نبینم ناراحت باشی.چی شده؟اگه عطفیه که درکت میکنم.ایشاله که با گذشت زمان حل میشه.برات دعا میکنم.چون میدونم تنها کمکی که میتونم برات بکنم فقط دعا کردنه.ایشاله که حل میشه.توکلت به خدا باشه عزیزم.کاش میتونستم کمکت کنم.:(

sana.68

عضو جدید
نبینم ناراحت باشی.چی شده؟اگه عطفیه که درکت میکنم.ایشاله که با گذشت زمان حل میشه.برات دعا میکنم.چون میدونم تنها کمکی که میتونم برات بکنم فقط دعا کردنه.ایشاله که حل میشه.توکلت به خدا باشه عزیزم.کاش میتونستم کمکت کنم.:(

یکی میخواد یه چیزی و بهم بگه که ببخشمش ولی نمیگه اعصابم و خرد کرده منتظرم بگه که فقط ببخشمش اما نمیگه!دعا کن بگه.مرسی از دعات عزییزم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:ایشاله موفق باشی.ماهی بخور فسفرات بر گرده.اوزون برون بخور که کامل برگرده:دی
منم خب مشغول کار هستم.طبق معمول سرمون شلوغه.
خب من دیگه برم.خوشحال شدم دیدمت.شبت بخیر.
قربونت شبت بخیر خانوم گل.

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
میریم پکیدن را ادامه دهیم ...:rambo:...برای امتحانم انرژی مثبت بفرستین ..سودی امتحانمو اگه خوب بدم دیگه این دفعه ام میبخشمت;)

بالا