گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
لوس! حوصله ندارم این همه پستو بخونم ببینم کی آنه کی آفه کی اومده کی رفته کی هست کی نیست... اااااییییییییییششششششش :razz:
اییییشششو خوب اومدی خواهر:D...امشب شب جمعه ست ولی کسی نیست قرش بده .....گفتیم دلمون گرفته یه پارتی بگیریم:(

s.matavos

عضو جدید
خوتم میدونم خِشنگم!
حالا هی لج کن با من! با اون آواتار کجت! :D
اییییشششو خوب اومدی خواهر:D...امشب شب جمعه ست ولی کسی نیست قرش بده .....گفتیم دلمون گرفته یه پارتی بگیریم:(
من که الان از سر کلاس بر گشتم! همینکه پلکام رو هم نمیاد جای شکر داره چه برسه به قر!
اساتیدمون زدن رو over drive فصل 11 سینتیک پیشرفته رو امروز شروع کرد! :confused:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا هی لج کن با من! با اون آواتار کجت! :D

من که الان از سر کلاس بر گشتم! همینکه پلکام رو هم نمیاد جای شکر داره چه برسه به قر!
اساتیدمون زدن رو over drive فصل 11 سینتیک پیشرفته رو امروز شروع کرد! :confused:
ای بگم چی بشن این اساتید....یادم ننداز دلم خونه....حالا بیخیالش ...بیا وسط;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها .سلام سیناهی.سلام الی جون. دلم تنگیده بود

s.matavos

عضو جدید
مرسی سینایی. بد نیستم. آخی یونی بودی ؟خسته نباشی . میدونم که استاداتون عینه جت دارن درس میدن حتما.
چرا بد نیستی؟ طوری شده؟
آره، یه سه ربعی میشه برگشتم. پیشونی شدم توی ارشد بد رقم... اصلا یه وضعی!
آره جات خالی، امروز ریاضی اوپراتور معکوس رو تموم کرد، معادلات دیفرانسیل پاره ای رو شروع کرد (PDE). سینتیک هم فصل 9 و 10 تموم شد رفته سراغ 11. تازه گفتش که لینوشپیل کمه، هر فصلی که درس می دم رو اسمیت هم بخونین. :cry:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا بد نیستی؟ طوری شده؟
آره، یه سه ربعی میشه برگشتم. پیشونی شدم توی ارشد بد رقم... اصلا یه وضعی!
آره جات خالی، امروز ریاضی اوپراتور معکوس رو تموم کرد، معادلات دیفرانسیل پاره ای رو شروع کرد (PDE). سینتیک هم فصل 9 و 10 تموم شد رفته سراغ 11. تازه گفتش که لینوشپیل کمه، هر فصلی که درس می دم رو اسمیت هم بخونین. :cry:
نه طوری نیست.امروز معمولی گذشت. پس واقعا خسته نباشی.وااااااای سینا کی میخواد این همه رو امتحان بده.

بالا