گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنترل که بیشتر مال بچه های برقه! ولش کن، ولی طراحی راکتور عاشقشم. تمام نکته ن قلقاشم بلدم. سه جلسه هم جای استاد درس دادم! ای حال میده!
علاقه داشته باشی، هر درسی اسون میشه!
...نه من کنترل رو بیشتر دوست داشتم..همینطور حرارت و ترمو رو..کلا درسهایی که اختصاصی مال مهندسی شیمی نبود خوب بود:biggrin:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.........

.........

نه بابا من اگه میخواستم برم دنبال هنر الان صدا وسیمای اصفهان استخدام بودم ولش نمیکردم کا تو صدا وسیمارو
چند وقت دیگه هم جشنوارست!
پول نداره هنر که!
...نیست حالا مهندسی شیمی خیلی پول داره توش:razz:

s.matavos

عضو جدید
...نه من کنترل رو بیشتر دوست داشتم..همینطور حرارت و ترمو رو..کلا درسهایی که اختصاصی مال مهندسی شیمی نبود خوب بود:biggrin:
سیا جدی ارشد برو نانومواد. به کسی هم نگو. هم رشته ت رو تغییر دادی، هم اینکه داوطلباش کمن، هم اینکه به امید خدا صددرصد قبولی و هم اینکه رشته مهندسی شیمی از یک اپوزوسیون منافق خلاص میشه! :biggrin:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیا جدی ارشد برو نانومواد. به کسی هم نگو. هم رشته ت رو تغییر دادی، هم اینکه داوطلباش کمن، هم اینکه به امید خدا صددرصد قبولی و هم اینکه رشته مهندسی شیمی از یک اپوزوسیون منافق خلاص میشه! :biggrin:
....نانو مواد نه بیو میخوان برم :)
....اه اره من که از خدامه:razz:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی وصل میشه هی قطع میشه کلافه شدم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم به خاطر سربازی سه تا کارم پرید، میگه کار نیست! من هنوز فارغ التحصیل نشده بودم 3تا پیشنهاد داشتم! هی میگه کار نیست! :razz:
...واسه تو که شیرازی نزدیک سایت هایی باز شانس بیشتره..واسه منم بود ولی من جنوب بیا نبودم و نیستم!

s.matavos

عضو جدید
یعنی شاید تو ارضه داری و ما نه!:D
بابا من اصلا دنبال کار نبودم، خودشون میومدن اغفالم کنن! من فقط هدف درس بوده!
چرا ؟
من که دخترم میخواستم برم تو چرا نری؟
خیلی سوسولیااا سیاوش!
:biggrin:
عکست، بالای لبت، سبز! نبود! من یادمه، نبود!

بالا