گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداروشکرعزیزم
خوشبحالتون خونتون شماله چه هوایی چه دریایی
قربونت آره خوبه ولی الان اینجام شرجیه. به زور میشه رفت بیرون.ولی این دو سه روز سیل مسافر بود.بچه کجایی؟

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلههههههه درسته. اومدی اینورا؟
نه ولی دوتاازهم اتاقیای کارشناسیم بچه اونجا بودن.یکیشون همیشه ازخونه کلی غذاهای خوشمزه می آورد.وای ی بارزیتون پرورده آورد مامانش با اناربهش طعم داده بود.هنوزمزش زیرزبونمه.
ای وای خیلی حیف شدا
خب بیشتراصرارمیکردی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی چند شب پیش گفتی انگار شرط و شروطی گذاشته.

بهم نگفت نه!!!
گفت فعلا شرایطشو نداری برو هر وقت شرایطت اوکی شد بیا ببینم چی میشه!!!یا میشه یا نمیشه...!!!!
منظورش نه بود دیگه!!!؟؟؟
اگه جوابش اوکی بود همین الان باید اوکی رو میداد!!

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ولی دوتاازهم اتاقیای کارشناسیم بچه اونجا بودن.یکیشون همیشه ازخونه کلی غذاهای خوشمزه می آورد.وای ی بارزیتون پرورده آورد مامانش با اناربهش طعم داده بود.هنوزمزش زیرزبونمه.

آره کلا شهسواریا انگار همه اینجورین منم هر وقت میرفتم یونی یه ساکم فقط غذای فریز شده بود زیتون پرورده هم که مهمون من بودن:D

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره کلا شهسواریا انگار همه اینجورین منم هر وقت میرفتم یونی یه ساکم فقط غذای فریز شده بود زیتون پرورده هم که مهمون من بودن:D
وای سودا دوست من میشی؟
شوخی کردم عزیزم من شیکمو نیستم خودتو عشقه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهم نگفت نه!!!
گفت فعلا شرایطشو نداری برو هر وقت شرایطت اوکی شد بیا ببینم چی میشه!!!یا میشه یا نمیشه...!!!!
منظورش نه بود دیگه!!!؟؟؟
اگه جوابش اوکی بود همین الان باید اوکی رو میداد!!

نخیر بلد نیستی دیگه .اگه میگفت نه باید احتمال میدادی که جوابش واقعا نه هست .خب یکم بهش حق بده باید یکم مطمئنش کنی.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیخوام هندونه بخرم که چونه بزنم!!!!
خوب حتما خوشش نمیاد دیگه!!!
اگه هنوزم دسش داری بزار یه چند ماه دیگه بازم بهش زنگ بزن وبگو نتونستی فراموشش کنی
بهتره به خودت واون کمی فرصت بدی
تلفنی بهش گفتی یا حضوری؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیر بلد نیستی دیگه .اگه میگفت نه باید احتمال میدادی که جوابش واقعا نه هست .خب یکم بهش حق بده باید یکم مطمئنش کنی.

من خودم روانشناسی دختر دارم...
اون میخواد بمن به عنوان یه گزینه فک کنه!!!
یه جمله یه جا خوندم که میگفت:
هرگاه مسی به شما به عنوان یه گزینه برای خودش فک میکنه با حذف گزینه ی خود به تصمیم گیریه اون فرد کمک کنین...
خیلی جالب بود...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا این پسرا ما دخترا رو نمیشناسن هنوز
اگه جوابمون منفی باشه اصلا به طرف محل نمیزاریم
اما اگه شک وتردید داشته باشیم وبخوایم بدونیم طرف چقدرمارودوست داره هی میگیم نه توشرایطشو نداری بروسرکاربروسربازی....
بابا آقاوحیدبرات نازکرده بزار ی چندوقت دیگه بازم بهش بگو

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه هنوزم دسش داری بزار یه چند ماه دیگه بازم بهش زنگ بزن وبگو نتونستی فراموشش کنی
بهتره به خودت واون کمی فرصت بدی
تلفنی بهش گفتی یا حضوری؟

ازش پرسیدم گفت تلفنی خوشم نمیاد ...یا حضوری یا اسمسی منم اسمسی گفتم...
بابا بیخیال...
من چند وقت دیگه شرایطم طوری میشه که هر دختری از خداشه با من ازدواج کنه...اون باید الان شرایط منو درک میکرد و اگه دوسم داشت با همین شرایط اوکی رو میداد...
نشد دیگه!!!حتما دوس نداشت...
بابا بیخیال بحث رو عوض کنیم...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم روانشناسی دختر دارم...
اون میخواد بمن به عنوان یه گزینه فک کنه!!!
یه جمله یه جا خوندم که میگفت:
هرگاه مسی به شما به عنوان یه گزینه برای خودش فک میکنه با حذف گزینه ی خود به تصمیم گیریه اون فرد کمک کنین...
خیلی جالب بود...

تا اون گزینه در مورد چی باشه .این در مورد همه چیز صدق نمیکنه تو باید خودت رو جدیتر نشون بدی تا جدیتر در موردت تصمیم بگیره مطمئن باش ذهن اونم مشغوله . تو باید قدم به قدم پیشرفتاتو باهاش درمیون بذاری و نظرشو جدیتر بپرسی.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازش پرسیدم گفت تلفنی خوشم نمیاد ...یا حضوری یا اسمسی منم اسمسی گفتم...
بابا بیخیال...
من چند وقت دیگه شرایطم طوری میشه که هر دختری از خداشه با من ازدواج کنه...اون باید الان شرایط منو درک میکرد و اگه دوسم داشت با همین شرایط اوکی رو میداد...
نشد دیگه!!!حتما دوس نداشت...
بابا بیخیال بحث رو عوض کنیم...

................

1
2
3
بحث عوض میشود
....................

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره بابا این پسرا ما دخترا رو نمیشناسن هنوز
اگه جوابمون منفی باشه اصلا به طرف محل نمیزاریم
اما اگه شک وتردید داشته باشیم وبخوایم بدونیم طرف چقدرمارودوست داره هی میگیم نه توشرایطشو نداری بروسرکاربروسربازی....
بابا آقاوحیدبرات نازکرده بزار ی چندوقت دیگه بازم بهش بگو

اتفاقا خودمم میدونم که همتون بیمار روانی هستین!!!
آخه من چی بگم به شماها!!!؟؟؟
ناز کردن و این چیزا یعنی چی؟؟؟خوب اگه اوکی بگین اکی...اگه نه هم بگین نه!!چرا ایقد شماها دو دره باز هستین؟؟؟
یه پسر وقتی میگه من هستم دیگه هست ولی دخترا اصن معلوم نیست کدوم طرفین...
طرف بمن نمیگه نه بیخیال شو دیگه امیدی هم نیست که جواب من بله بشه اما نمیگه هم اوکی جواب من بله هست!!!

بالا