گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بیشتر این حسرتها بخاطر بیکاری بعد دانشگاه هست. وگرنه کسی بخاطر دانشگاه حسرت نمیخوره.

s.sarvi

عضو جدید
بچه ها کسی اطلاع داره این جایگاههای CNG راه اندازیش چه چیزایی میخواد چقدر سرمایه میخواد بیس کار چیه؟

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیشتر این حسرتها بخاطر بیکاری بعد دانشگاه هست. وگرنه کسی بخاطر دانشگاه حسرت نمیخوره.

این حرفو نزن سرمدجان , چون هنوز دانشجویی اینو میگی
خود من گاهی تو دوران دانشجویی انقدر از دست استادا و حتی بعضی از همکلاسیهام کلافه می شدم که می گفتم خدایا کی تموم میشه اما حالا حتی حسرت اون روزا رو می خورم
این مسئله خیلی هم به بیکاری ربط نداره چون ما هم همچین بیکار نیستیمو یه برنامه هایی داریم :redface:
حتی بچه هایی که بازم تو محیط دانشگاه هستند اما مقاطع ارشد یا بالاتر میگن هیچ دوره ای به پای لیسانس نمیرس
بازم نمی دونم شاید دنیای پسرا با دخترا فرق داره . یا نگاه و تعریف شما از دانشگاه با اونی که تو ذهن من فرق داره. بهر حال امیدوارم هیچ وقت به خاطر دانشگاه حسرت نخورید. .:gol:

آخرین ویرایش:

alifathi

عضو جدید
سلام
اگر کامیاب نشدید تلاش خود را ادامه بدیدو دست از هدف بر ندارید.
شما ادامه تحصیل بدین .

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم عجیب!!!
من نمیگم کاش تموم شه همونطور که دبیرستان نگفتم همونطور که راهنماییم نگفتم...آخه یه ناظم داشتیم راهنمایی بهم گفت یه روزی حسرتشو میکشین همدیگرو اذیت نکنین من خیلی دوست داشتم ناظممونو و خیلی هم قبولش داشتم همیشه حرفش تو گوشم بوده!!!
یه خاطره بگم؟
دوران دبیرستان یه دبیر زبان داشتیم بنام آقای نگین کارش خیلی درست بود! من همیشه قبل اینکه بیاد تو کلاس واسه سر به سرش گذاشتن شروع میکردم تخته رو خوب پاک کردن! و این کار تا 5-6 دقیقه بعد اینکه کلاس رسمی بود ادامه داشت و مایۀ خنده و شوخی و خلاصه...یه بار بهم گفت چیه چسبیدی به این تخته دو ساعته گرد و خاک میخوری منم جواب دادم یه روزی حسرت این لحظه رو میکشم که اینکارو کنم و شما بازم بهم اینو بگین!!! خدا بیامرزدش!

ايول حامد جون،
آقاى نگين دبير زبان منم بودن تو پيش دانشگاهى، خدا بيامرزتشون.....:cry:
خيلى كارشون درست بود...:w16:

يه كاره خيلى قشنگ هم براى ما كردن و اون اين بود كه به هركى گفتن يه عكس 3 در 4 بياره و بعدش همه عكس ها رو تو يه برگه چسبوندند به اين صورت كه برگه A4 رو جدول بندى كردن مثل نيمكتهاى كلاس و بعدش عكسه هر كى رو سره جايى كه تو كلاس ميشست چسبوندند و چاپ كردند و دادند به همه بچه ها....

من هنوز اون برگه رو دارم و هروقت دلم برا بچه ها تنگ ميشه ميرم سراقش و يه فاتحه هم براى آقاى نگين ميخونم...

خدا بيامرزتشون.:crying2:

s.sarvi

عضو جدید
این حرفو نزن سرمدجان , چون هنوز دانشجویی اینو میگی
خود من گاهی تو دوران دانشجویی انقدر از دست استادا و حتی بعضی از همکلاسیهام کلافه می شدم که می گفتم خدایا کی تموم میشه اما حالا حتی حسرت اون روزا رو می خورم
این مسئله خیلی هم به بیکاری ربط نداره چون ما هم همچین بیکار نیستیمو یه برنامه هایی داریم :redface:
حتی بچه هایی که بازم تو محیط دانشگاه هستند اما مقاطع ارشد یا بالاتر میگن هیچ دوره ای به پای لیسانس نمیرس
. .:gol:
دقیقا همینطوره
یادش بخیر
قدر دوران دانشجویی تونو بدونین هیچ دورانی تو زندگی مثل اون زمانا نمیشه:cry::cry::crying::crying::crying2:

s.sarvi

عضو جدید
سلام دوباره دوستان خداییش ما مهندسین شیمی هم خیلی بی بخاریم من از وقتی که به این باشگاه اومدم روزی چند بار بیشتر شبا میام سر میزنم هیچ کس نیست بابا بیاین دو کلوم صحبت کنیم شاید به جایی رسیدیم
:w13::w16::w22::w24::w26:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره دوستان خداییش ما مهندسین شیمی هم خیلی بی بخاریم من از وقتی که به این باشگاه اومدم روزی چند بار بیشتر شبا میام سر میزنم هیچ کس نیست بابا بیاین دو کلوم صحبت کنیم شاید به جایی رسیدیم

:w13::w16::w22::w24::w26:

سلام به همه

راست ميگى عزيز، اينجا بيشتر وقتها سوت و كوره ولى يه زمونى اينقدر شولوق پولوق بود اينجا ... .هى جوووووونى :crying2::(:cry:

حالا شما خودت يه بحثى رو پيش بكش تا با هم بحث و صحبت كنيم و ايشالله اينجا پر شورتر و باحال تر بشه....:victory:
منتظرى روزى هستيم كه اين تالار تالاره اول باشگاه بشه ايشالله.... :w11:

s.sarvi

عضو جدید
سلام به همه

راست ميگى عزيز، اينجا بيشتر وقتها سوت و كوره ولى يه زمونى اينقدر شولوق پولوق بود اينجا ... .هى جوووووونى :crying2::(:cry:

حالا شما خودت يه بحثى رو پيش بكش تا با هم بحث و صحبت كنيم و ايشالله اينجا پر شورتر و باحال تر بشه....:victory:
منتظرى روزى هستيم كه اين تالار تالاره اول باشگاه بشه ايشالله.... :w11:
بچه ها بیایم از فکر و خیالای دوره اوایل دانشجویی بگیم!!!! مثلا من خودم همیشه فکر میکردم که بعد درسم دم در پتروشیمیا و پالایشگاهها منتظرن که من بیام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nimag

عضو جدید
تو رو خدا!!!!

تو رو خدا!!!!

بچه ها,مهندسای عزیز اگر کسی گزارش کارآموزی درباره مواد شوینده داره خواهش میکنم به من کمک کنه!!!

Excalibur

عضو جدید
من همیشه آرزو میکردم استاد دانشگاه بشم و هدفمم گذاشتم رو همین و میشمم!!! دارم سخت جون میکنم شرایط اولیه ادامه تحصیل رو پیدا کنم!

Nimag

عضو جدید
toro khoda komak

toro khoda komak

salam bacheha!
hamegi khaste nabashin,azatun khahesh mikonam ke agar kasi gozareshe karamuzi darbareye tolide mavade shuyande ya vahede tolide in mavad dare khahesh mikonam har che saritar be maile man E-mail konin,kheyli kheyli mamnunam.
Email: nimaghadamli@gmil.com
kheyli zarurie

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیایم از فکر و خیالای دوره اوایل دانشجویی بگیم!!!! مثلا من خودم همیشه فکر میکردم که بعد درسم دم در پتروشیمیا و پالایشگاهها منتظرن که من بیام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:w15::w15:

بچه ها,مهندسای عزیز اگر کسی گزارش کارآموزی درباره مواد شوینده داره خواهش میکنم به من کمک کنه!!!

سلام عزیز،

فکر کنم اگه درخواستت رو تو تاپیک ·▪•●سوالات و درخواست هاي درسي مهندسي شيمي فقط در اینجا مطرح شود●•▪· مطرح کنی زودتر به نتیجه برسی... ;)

البته بچه هام اگه داشته باشن حتما کمکت میکنند :w16:

ایشالله که زودتر به هدفت برسی...:smile:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حامد جون
جدی میخوای استاد دانشگاه بشی؟؟؟!!! :eek:

میخوای این همه حرف و حدیث پشت سرت باشه؟؟!! هان؟؟ :w19:

نه،البته تو از اون استادایی میشی که همه دوسشون دارند! :w16: ;)

Excalibur

عضو جدید
سلام حامد جون
جدی میخوای استاد دانشگاه بشی؟؟؟!!! :eek:

میخوای این همه حرف و حدیث پشت سرت باشه؟؟!! هان؟؟ :w19:

نه،البته تو از اون استادایی میشی که همه دوسشون دارند! :w16: ;)
ایشالله ما عقده ای نمیشیم جوگیر مقام هم نمیشیم!

افشین جو گیر شده. زیاد جدی نگیر.
جو گیر؟ این جرفها از ما گذشته داش سرمد

راس میگی سرمد،

الان داغه نمی فهمه!! :w15::w15:
افشین بابا تو که دیگه منو میشناسی؟! منو جو؟؟؟ منو داغ بودن؟؟؟ از ما گذشته دیگه..:w15:

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای گلم

سلام
خوبین
میبینم این چند روز که اینجا نبودم کسی سراغی ازم نگرفت :w00:
چقدر من محبوبمو نمی دونستم :w22:
ای روزگار...:wallbash:
شوخی کردم :victory:
خب بچه ها من دیگه باید خودمو واسه ارشد آماده کنم:w10:
مثل سابق نمیتونم به باشگاه سر بزنم ( کی بودگفت چه بهتر ؟ ها.....:w13:)
البته حتما سر می زنم چون میدونم دلم واسه دوستای گلم تنگ میشه. برام دعا کنید که خوب درس بخونم و دانشگاه خوبی قبول بشم . ان شا الله که همه بچه های پر تلاش به اهدافشون برسن.
این حامد جان رو هم اذیت نکنید ( قابل توجه سرمد جان و افشین جان ) بد می خواد استاد بشه حال استادای عقده ای رو بگیره . حامد جان ان شا الله که در آینده خبر استاد شدنتو از همینجا می فهمیم ;)
خب بچه ها اگه تو این مدت اذیتتون کردم یا چیزی نوشتم که ناراحت شدید به بزرگی خودتون ببخشید :w05:
راستش بچه ها میخوام یه اعترافی بکنم باشگاه اولین سایتی که من با کمال میل و نه به دعوت دوستان عضوش شدم و از بودن تو این خونواده صمیمی هیچوقت خسته نشدم هر جای دیگه که می رفتم زودی دلزده می شدم . فکر میکنم دلیل موندگاریم تو این باشگاه گذشته از بار علمی و برخورد درست بچه ها , صداقت و مهربونیشون :w16:

به امید اینکه زود زود برگردم :w04:
با هاتون خداحافظی نمی کنم تا زودی برگردم :crying:
خدا رو چه دیدید شاید همین فردا دوباره بیام :w15:
برای گل های باشگاه :gol::gol::gol:
من خیلی شما هارو......:cry:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
دوستای گلم

سلام
خوبین
البته حتما سر می زنم چون میدونم دلم واسه دوستای گلم تنگ میشه. برام دعا کنید که خوب درس بخونم و دانشگاه خوبی قبول بشم . ان شا الله که همه بچه های پر تلاش به اهدافشون برسن.
این حامد جان رو هم اذیت نکنید ( قابل توجه سرمد جان و افشین جان ) بد می خواد استاد بشه حال استادای عقده ای رو بگیره . حامد جان ان شا الله که در آینده خبر استاد شدنتو از همینجا می فهمیم ;)
خب بچه ها اگه تو این مدت اذیتتون کردم یا چیزی نوشتم که ناراحت شدید به بزرگی خودتون ببخشید :w05:
راستش بچه ها میخوام یه اعترافی بکنم باشگاه اولین سایتی که من با کمال میل و نه به دعوت دوستان عضوش شدم و از بودن تو این خونواده صمیمی هیچوقت خسته نشدم هر جای دیگه که می رفتم زودی دلزده می شدم . فکر میکنم دلیل موندگاریم تو این باشگاه گذشته از بار علمی و برخورد درست بچه ها , صداقت و مهربونیشون :w16:

سلام هیلاری عزیز
انشالله هر جا باشی موفق باشی. ما همیشه منتظر بازگشتت هستیم.:gol::heart::gol:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم

سلام
خوبین
خب بچه ها من دیگه باید خودمو واسه ارشد آماده کنم

برای گل های باشگاه

سلام هیلاری جان
ایشالله که خبر قبولیت تو دانشگاههای خیلی خیلی خوب رو زوده زود بهمون بدی، باشه؟؟!! :w11:
منتظریماااااااااااا............ :w16:
شما نیمدی به ماها سر بزنی هم طوری نیست، ما به یادت هستیم و برات دعا میکنیم.:child:
چون این خیلی بهتره که شاید الان یهخورده کمتر بیای ولی چند وقت دیگه که ایشالله یه دانشگاه خوب قبول شدی هم بیشتر میای و هم ما خوشحالتر خواهیم بود ...:w17::w14:

شما برو، من خودم هوای تالارو دارم !!!! :D

موفق باشی...
به یادت خواهیم بود. :smile::victory:

Excalibur

عضو جدید
دوستای گلم

سلام
خوبین

هیلاری جون ایشالله که همواره موفق باشی...
خوب درس بخوون و به خدا هم توکل کن حتما حتما به چیزی که میخوای میرسی...
ارشش رو داره یه مدت کمتر بیای اما وقتی میای خوشحال بیای:w11:

بچه ها به حرف هیلاری گوش کنین(اشاره به جمله قرمز!!) من حق دارم شما رو اذیت کنم ولی شما ندارین! نتیجه منطقی جمله مذکور:w15:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها :gol:
همه خوبین؟
کی هست ؟ کی نیست ؟
انگار کسی نیست؟؟!!!! :w19:

s.sarvi

عضو جدید
دوستای گلم

سلام
خوبین

به سلامتی من که تازه اومدم ولی براتون آرزوی موفقیت دارم ولی یه پیشنهاد به شما و به همه بچه های باشگاه میدم که دارن واسه ارشد میخونن

بچه ها بیایم باهم درس بخونیم یعنی هر مبحثی رو هر کی شروع به خوندن میکنه بیاد توی انجمن بگه مثلا من به فصل 3 حرارت با سنتیک یا... رسیدم بعد مشکلات درسی رو با هم حل کنیم .
من خودم با جرم و عملیات شروع کردم هر کی موافقه بسم الله..
.

بالا