گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
@ ندا:حرف دود و دو که میشه از خود بی خود میشن:D
ندا جون آواتارت خیلی خوشمله

واسه اینکه کار و شغل برای ما مهمترین چیزه...اگه شرکت ما نباشه که این مملکت داغونه...نکنه با نفتش میخواد زنده بمونه!!!!!!!!

???zendegi

عضو جدید
@ ندا:حرف دود و دو که میشه از خود بی خود میشن:D
ندا جون آواتارت خیلی خوشمله
مرسی عزیزم
شیطونه میگه زنگ بزنیم ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان جمعشون کنن اون موقع ببینم کی به یک سابقه دار سمت مدیریت و حراست میده،با این کار راه واسه ما خانم ها باز میشه که ارتقا درجه پیدا کنیم:smile:

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم
شیطونه میگه زنگ بزنیم ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان جمعشون کنن اون موقع ببینم کی به یک سابقه دار سمت مدیریت و حراست میده،با این کار راه واسه ما خانم ها باز میشه که ارتقا درجه پیدا کنیم:smile:

نگفتم بوی کودتا میاد .

*GLADIATOR*

عضو جدید
آقایی که میخوای دست ببری توی پرونده ها و حقوقا رو جابجا کنی... فکر کردی شرکت ما هم اونجاست که 3000 میلیاردی اختلاس شد؟؟؟
نه داداش من... اینجا حراست داره با یه لشگر نیرو....
خلاصه ننه نزائیده

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم
من در حال مکاتبه با عمو پیرجو ام..بیاد این شرکت رو از بیخ و بن نابود کنه:D

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم
کجای کاری؛ اینجا اهل عمل بودن از شروط مدیریته

soosaan

عضو جدید
salam ye pishnehad behem bedin hade aghal khodam ye kar mortabet ba shini rah bendazam chizi be zehnam nemirese

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا کنادا کجا بود الان بوکانم و سرکار:D

میلاد محصول جدید چی داریم به بازار عرضه کنیم. یه خط تولید تنباکو و شیلنگ و سرقلیان دیگه باید راه اندازی کنیم تقاضا زیاده

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در حال مکاتبه با عمو پیرجو ام..بیاد این شرکت رو از بیخ و بن نابود کنه:D

زرشک....مگه این شرکت پایش رو آبه؟؟؟؟؟
فنداسیون این شرکت 10 برابر فنداسیونه برج میلاده....
عمو پیرجو که هیچ ادمین هم نمیتونه نگاه چپ به شرکت دود پردازان اینده بکنه

*GLADIATOR*

عضو جدید
مرسی عزیزم

مواد مخدریا گـــنـــده شــون کیه؟ بگو بیان جلو
همه کارمندا در امنیت کامل مشغول باشن... نذارین از دهن بیفته...
والله

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایی که میخوای دست ببری توی پرونده ها و حقوقا رو جابجا کنی... فکر کردی شرکت ما هم اونجاست که 3000 میلیاردی اختلاس شد؟؟؟
نه داداش من... اینجا حراست داره با یه لشگر نیرو....
خلاصه ننه نزائیده
شرمنده منظورتو نمیگیرم ، اینجا حقوق همه همینطوریه ناسلامتی داریم تو صنعت دود و دم عرق میریزیم ها.......!!!!!

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها با اجازه ما رفع زحمت میکنیم شب بر شما خوش

*GLADIATOR*

عضو جدید

شدیدا تایید میشود
گنده تر از ادمین هم نمیتونه... گوگول ، یاهو ، همشون از شرکت ما خط میگیرن... اونوقت اسم پیجو رو میاره

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه پایش رو دوده...رو هواست...:biggrin:

???zendegi

عضو جدید
کجای کاری؛ اینجا اهل عمل بودن از شروط مدیریته
یعنی حتما باید اهل عمل باشیم ما میتونیم مثل خیلی ها اهل شعار باشیما.اگر دراین زمینه نیرو خواستید خبر بدید؟اینجوری عادلانه تذ هست شعار ازما خانم ها عمل از شما:smile:
راستی این مدیرتون کیه؟

student.sh86

عضو جدید
این بهارخانوم قل سومی ندارن جمیعا بریم برای شما خواستگاری؟

چرا اصلا نگران نباش....بذار وضعیت استخدامشون معلوم بشه.. ...آستینارو برا همشون بالا میزنیم.... تا اون موقع هم تمام بچه هایی که کچل باشن باید برای کاشت مو اقدام کنن.

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
میلاد محصول جدید چی داریم به بازار عرضه کنیم. یه خط تولید تنباکو و شیلنگ و سرقلیان دیگه باید راه اندازی کنیم تقاضا زیاده

نگران نباش روبط بین المللو خودم استاد میکنم
ممنونم
وااااااااااااای شما هم شدید رفیق ناباب منو دو سیب؟؟؟؟استغفرالله
پس چی شلیل دوس داری........... یا اصلا میخوای برات فلوت بزنم؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کلاه قرمزی رو میبینین؟خیلی باحاله...من از بچگی عاشقش بودم اصلا وقتی حرف میزنه خودبخود خندم میگیره

بالا