گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خوبین؟
اومدم یه سلامی کنم و برم
فدافدا
بای بای

student.sh86

عضو جدید
:biggrin::biggrin: آره...به من گفت صفحه فسبوک داری؟دوست دختر داری؟ اصلا یه سوالایی

آره دیگه لازمه...........فیس بوک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ههه ه ه ه ه ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واااااای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حرف زشت زدی؟ پاشو برو دهنتو بشور مادر جون. نبینم دیگه از این اسمای زشت به زبون بیاریا... آفرین

ستاره67

عضو جدید
آره دیگه...این همه نوه مثل دسته گل پرورش دادم ستاره جون ............الکی که نمیشه............. حالا صبر کن شهرام بیاد.......... بریم خواستگاری ببینیم چی میشه
نگار جون منم باید بیام آخه به شهرام خان قول دادم.

:biggrin::biggrin: آره...به من گفت صفحه فسبوک داری؟دوست دختر داری؟ اصلا یه سوالایی
گفتید نه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
وای رد می شید باید میگفتید دارید آخه تست صداقت بوده که از نظر اونا همه باید بگن بله:D

سلام بچه ها
خوبین؟
اومدم یه سلامی کنم و برم
فدافدا
بای بای
سلام گلم.خوبی؟؟کجا رفتی؟؟

student.sh86

عضو جدید
نگار جون منم باید بیام آخه به شهرام خان قول دادم.

گفتید نه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
وای رد می شید باید میگفتید دارید آخه تست صداقت بوده که از نظر اونا همه باید بگن بله:D

سلام گلم.خوبی؟؟کجا رفتی؟؟

باشه ستاره جون...شوما نباشی نمیریم که اصلا..... من و شما و مریم و ویدا و مریمو ؛ خلاصه کل فامیل بلند میشیم میریم....

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بنده خدا غایبه.من هی میگم غیبت نکنید.
شما فقط پشت مردم حرف در بیار حامد خان.انصافا در دامن زدن به شایعات بی نظیرید:biggrin:

:biggrin: نه مثل اینکه واقعا خبرایی هست.....اولا که شهرامو من بزرگ کردم چندین ساله میشناسمش و دوستیم ثانیا بچه عاشخ شده غیبت کردنه!!!!!؟؟

ستاره67

عضو جدید
:biggrin: نه مثل اینکه واقعا خبرایی هست.....اولا که شهرامو من بزرگ کردم چندین ساله میشناسمش و دوستیم ثانیا بچه عاشخ شده غیبت کردنه!!!!!؟؟
حالا این استثناست.حالا دوستتون گویا رفتن دیگه.

سلام ستاره خانم اره دیگه رفتم تو فاز علم و دانش

با این حامد ومیلاد هم دیگه کاری ندارم
آفرین داداش گلم.حالا شد یه چیزی.

یکی میگه اینجا چه خبرهههههههه
کدومشونو بگیم آقا؟؟

• Like
واکنش ها: bera

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بهنام خان.....به به میبینم که شدین سوپر وایزر و ارتقا سمت گرفتین...تبریک میگم شیرینی ما نیز فراموش نشود

سلام حامد خان گل

ممنونم اره دیگه دارم پله های ترقی رو طی میکنم

شیرینی شما که خودم میدونم چیه .شب بیا ترتیبش رو میدم

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ستاره خانم اره دیگه رفتم تو فاز علم و دانش

با این حامد ومیلاد هم دیگه کاری ندارم

:surprised: راست میگه دیگه با ما کاری نداره(بهنام بذار شب یه قلیونی بیارم تو فقط بیا نزدیک اگه راست میگی) برو دنبال دانش و مشقت

بالا