گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی مدیران و دستیاران وارد می شوند
ممنون کورش جان
منم همینا رو به صورت پ خ فرستادم برای دوطرف که انشالله کدورتها از بین بره

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ؛ خوبین همه ؟ روزتون بخیر .

یک چند روزیه که یک اختلاف نظر و یا سوء تفاهمی در این تاپیک رخ داده که شاید چند نفر از دوستان از بابت اون دلگیر باشند . لازم دونستم این پست رو بذارم ، پس اگه پر حرفی می کنم پیشاپیش عذر خواهم.

صحبتم رو به صورت نکته وار عرض می کنم.

1- وظیفه حفظ آرامش چنین تاپیک هایی همواره به عهده خود بچه های اون تاپیک هست؛ چه عضوی از تالار مهندسی شیمی باشند و چه به صورت مهمان در بحث ها شرکت کنند

2- اگه مشکل یا اختلاف نظری پیش بیاد، مدیران تالار (مدیر، همکار، دستیار) این انتظار رو از اعضاء دارند که هر چه سریعتر و به بهترین شکل ممکن جو تالار آروم بشه و خدایی نکرده کدورتی باقی نمونه . (چون مدیران ارشد از ما مدیران جزء چنین انتظاری رو دارند) بنابر این اگه شخصی از مدیران تذکری میدن ، انتظار میره به جای جبهه گرفتن از طرف کاربرای اون تاپیک، اون تذکر یکم مد نظر قرار گرفته بشه. چون قفل کردن چنین تاپیک پر درد سری هم خیلی راحته و هم مشکل کمتری برای ما ایجاد می کنه . اینی که عرض می کنم رو به عنوان یک تجربه مدیریتی از من قبول کنید.

3- شاید بابک (Audi.R8) پستی داده باشند که کمی تند بوده، ولی من این موضوع رو پای این مسئله میذارم که ایشون حق یک مهندس شیمی رو نسبت به بچه های غیر مهندسی شیمی که مهمان ما هستند در این تالار و این تاپیک برتر می دونند . هرچند خانوم مهندس Vida هم فرمودند که مهندسی شیمی هستند و این یک سوء تفاهم بوده

4- در مقابل من به شخصه از خانوم ویدا، آقای شهرام و حتی احسان عزیز (mahz) انتظار داشتم که به جای داغ کردن بحث و بعضا حرف هایی که از سن ما کمتر انتظار میره ، جو رو آروم کنند و به سایر کاربرای تاپیک احترام بذارن. شاید شخصی حوصله گوش دادن به بحث جنجال گونه دو نفر رو نداشته باشه و دلش بخواد تاپیک در جو آرومی دنبال بشه.

به هر حال دوستان این تاپیک یک زنگ تفریح خوب برای همه ماست که مطمئنا دوستی های قشنگی هم در اون شکل می گیره . امیدورام این کدورت هرچه سریع تر بر طرف بشه و همه دوستان که این تاپیک رو گرم می کردند و می کنند همچنان در اون حضور داشته باشند و مجددا شاهد برگشت تاپیک به حالت نرمال اون باشیم.

مرسی ازتوجهتون

یا حق.
سلام آقا کوروش.........
ممنون بابت احساس مسئولیتتون

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام آقا کوروش.........
ممنون بابت احساس مسئولیتتون

سلام، چطوری محسن جان ؟؟؟ :gol:

هربار می بینم آخر نوشته هات چند تا نقطه میذاری ، یاد خودم میافتم که آخر نوشته هام معمولا یا سه تا نقطه است یا سه تا علامت سوال یا سه تا smiley ... من که دیگه تیک شده واسم :D
;)

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ؛ خوبین همه ؟ روزتون بخیر .

یک چند روزیه که یک اختلاف نظر و یا سوء تفاهمی در این تاپیک رخ داده که شاید چند نفر از دوستان از بابت اون دلگیر باشند . لازم دونستم این پست رو بذارم ، پس اگه پر حرفی می کنم پیشاپیش عذر خواهم.

صحبتم رو به صورت نکته وار عرض می کنم.

1- وظیفه حفظ آرامش چنین تاپیک هایی همواره به عهده خود بچه های اون تاپیک هست؛ چه عضوی از تالار مهندسی شیمی باشند و چه به صورت مهمان در بحث ها شرکت کنند

2- اگه مشکل یا اختلاف نظری پیش بیاد، مدیران تالار (مدیر، همکار، دستیار) این انتظار رو از اعضاء دارند که هر چه سریعتر و به بهترین شکل ممکن جو تالار آروم بشه و خدایی نکرده کدورتی باقی نمونه . (چون مدیران ارشد از ما مدیران جزء چنین انتظاری رو دارند) بنابر این اگه شخصی از مدیران تذکری میدن ، انتظار میره به جای جبهه گرفتن از طرف کاربرای اون تاپیک، اون تذکر یکم مد نظر قرار گرفته بشه. چون قفل کردن چنین تاپیک پر درد سری هم خیلی راحته و هم مشکل کمتری برای ما ایجاد می کنه . اینی که عرض می کنم رو به عنوان یک تجربه مدیریتی از من قبول کنید.

3- شاید بابک (Audi.R8) پستی داده باشند که کمی تند بوده، ولی من این موضوع رو پای این مسئله میذارم که ایشون حق یک مهندس شیمی رو نسبت به بچه های غیر مهندسی شیمی که مهمان ما هستند در این تالار و این تاپیک برتر می دونند . هرچند خانوم مهندس Vida هم فرمودند که مهندسی شیمی هستند و این یک سوء تفاهم بوده

4- در مقابل من به شخصه از خانوم ویدا، آقای شهرام و حتی احسان عزیز (mahz) انتظار داشتم که به جای داغ کردن بحث و بعضا حرف هایی که از سن ما کمتر انتظار میره ، جو رو آروم کنند و به سایر کاربرای تاپیک احترام بذارن. شاید شخصی حوصله گوش دادن به بحث جنجال گونه دو نفر رو نداشته باشه و دلش بخواد تاپیک در جو آرومی دنبال بشه.

به هر حال دوستان این تاپیک یک زنگ تفریح خوب برای همه ماست که مطمئنا دوستی های قشنگی هم در اون شکل می گیره . امیدورام این کدورت هرچه سریع تر بر طرف بشه و همه دوستان که این تاپیک رو گرم می کردند و می کنند همچنان در اون حضور داشته باشند و مجددا شاهد برگشت تاپیک به حالت نرمال اون باشیم.

مرسی ازتوجهتون

یا حق.
سلام
مرسی آقا کوروش....ایشالا زودتر همه چی آروم شه...
ما هم همچنان تاپیک رو گرم میکنیم البته باید مرتب هم بزنیم که ته نگیره:D

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام، چطوری محسن جان ؟؟؟ :gol:

هربار می بینم آخر نوشته هات چند تا نقطه میذاری ، یاد خودم میافتم که آخر نوشته هام معمولا یا سه تا نقطه است یا سه تا علامت سوال یا سه تا smiley ... من که دیگه تیک شده واسم :D
;)
منم عادت کردم.......:d
کوروش خان..........
این سیستم تشکر چجوری کار میکنه؟
یه دقیقه هست و 2 دقیقه نیست.....:confused:

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام
مرسی آقا کوروش....ایشالا زودتر همه چی آروم شه...
ما هم همچنان تاپیک رو گرم میکنیم البته باید مرتب هم بزنیم که ته نگیره:D

سلام مریم خانوم . خوبین شما ؟؟؟

هم می زنین آرزو هم می کنین ؟ :دی

منم عادت کردم.......:d
کوروش خان..........
این سیستم تشکر چجوری کار میکنه؟
یه دقیقه هست و 2 دقیقه نیست.....:confused:

والا من هم از کارش سر در نیاوردم ، الان واسه من هم از کار افتاده :w05:

آمل هنوز بارونه ؟؟؟
:cry:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

آمل هنوز بارونه ؟؟؟
دیشب بعد 4 سال اومد برف بباره اونم اونقدر ضعیف بود که 1 میل هم ننشست.........
الان آفتاب ه.........
یه سوال؟؟:surprised:
شمام همسایه ی مایی؟

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آمل هنوز بارونه ؟؟؟

سلام.
خوبین؟؟؟
ببخشید من از مدیرای اینجا میترسم یه ذره!!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فدات..
سمیرا جون بیشتر درسات حفظیه یا محاسباتی؟؟چطوریه مهندسی نساجی؟

تا ترم 4 که همش شیمی میخوندیم.
هنوزم شیمی آلی 2 رو برنداشتم . گذاشتم واسه ترم آخر. باید ترم 3 و 4 برمیداشتمش!
بعدش هم که.. عرضم به حضورتون... مسئله و محاسباتی داریم..
حفظی هم داریم.
تحلیلی هم داریم.
تقریبا" تو همه ی درسا مسئله هست ولی تو بعضیا همش مسئله س یا زیاده. تو بعضی درسا تک و توک محاسباتی داریم.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا ترم 4 که همش شیمی میخوندیم.
هنوزم شیمی آلی 2 رو برنداشتم . گذاشتم واسه ترم آخر. باید ترم 3 و 4 برمیداشتمش!
بعدش هم که.. عرضم به حضورتون... مسئله و محاسباتی داریم..
حفظی هم داریم.
تحلیلی هم داریم.
تقریبا" تو همه ی درسا مسئله هست ولی تو بعضیا همش مسئله س یا زیاده. تو بعضی درسا تک و توک محاسباتی داریم.
آهان...اصلا کلا در مورد چیه؟؟ببخشید هی میپرسماااا:redface:

بالا