گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام
سلاااااااااااااااااااااام مریم جونم
سلااااااااااااااااااام سمیرا جونم
سلااااااااااااام آلما جونم
دیگه دختری نبود؟؟:D
سلام آقایون
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام
سلام آقایون
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام آبجی مریم...........
خوبی؟
من خوبم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام
سلام آقایون
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ملوس خانوم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بخوبم عزیزم...خبر اینکه روز و شبمو قاطی کردم:razz:چند بیدار میشین شما؟:redface:
من 6 بیدار میشم.......
میرم یه کاری انجام میدم
7 میگیرم میخوابم.......
8 بیدار میشم صبحانه و بقیه کارا:D

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا شب و روز رو قاطی کردی؟؟؟؟
من 8 و 9 معمولا".
امروز ولی دیرتر بیدار شدم.

من 6 بیدار میشم.......
میرم یه کاری انجام میدم
7 میگیرم میخوابم.......
8 بیدار میشم صبحانه و بقیه کارا:D
خوج بحالتون بخدااااااا
6 بیدار میشی چیکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:نون میخری؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان ؛ خوبین همه ؟ روزتون بخیر .

یک چند روزیه که یک اختلاف نظر و یا سوء تفاهمی در این تاپیک رخ داده که شاید چند نفر از دوستان از بابت اون دلگیر باشند . لازم دونستم این پست رو بذارم ، پس اگه پر حرفی می کنم پیشاپیش عذر خواهم.

صحبتم رو به صورت نکته وار عرض می کنم.

1- وظیفه حفظ آرامش چنین تاپیک هایی همواره به عهده خود بچه های اون تاپیک هست؛ چه عضوی از تالار مهندسی شیمی باشند و چه به صورت مهمان در بحث ها شرکت کنند

2- اگه مشکل یا اختلاف نظری پیش بیاد، مدیران تالار (مدیر، همکار، دستیار) این انتظار رو از اعضاء دارند که هر چه سریعتر و به بهترین شکل ممکن جو تالار آروم بشه و خدایی نکرده کدورتی باقی نمونه . (چون مدیران ارشد از ما مدیران جزء چنین انتظاری رو دارند) بنابر این اگه شخصی از مدیران تذکری میدن ، انتظار میره به جای جبهه گرفتن از طرف کاربرای اون تاپیک، اون تذکر یکم مد نظر قرار گرفته بشه. چون قفل کردن چنین تاپیک پر درد سری هم خیلی راحته و هم مشکل کمتری برای ما ایجاد می کنه . اینی که عرض می کنم رو به عنوان یک تجربه مدیریتی از من قبول کنید.

3- شاید بابک (Audi.R8) پستی داده باشند که کمی تند بوده، ولی من این موضوع رو پای این مسئله میذارم که ایشون حق یک مهندس شیمی رو نسبت به بچه های غیر مهندسی شیمی که مهمان ما هستند در این تالار و این تاپیک برتر می دونند . هرچند خانوم مهندس Vida هم فرمودند که مهندسی شیمی هستند و این یک سوء تفاهم بوده

4- در مقابل من به شخصه از خانوم ویدا، آقای شهرام و حتی احسان عزیز (mahz) انتظار داشتم که به جای داغ کردن بحث و بعضا حرف هایی که از سن ما کمتر انتظار میره ، جو رو آروم کنند و به سایر کاربرای تاپیک احترام بذارن. شاید شخصی حوصله گوش دادن به بحث جنجال گونه دو نفر رو نداشته باشه و دلش بخواد تاپیک در جو آرومی دنبال بشه.

به هر حال دوستان این تاپیک یک زنگ تفریح خوب برای همه ماست که مطمئنا دوستی های قشنگی هم در اون شکل می گیره . امیدورام این کدورت هرچه سریع تر بر طرف بشه و همه دوستان که این تاپیک رو گرم می کردند و می کنند همچنان در اون حضور داشته باشند و مجددا شاهد برگشت تاپیک به حالت نرمال اون باشیم.

مرسی ازتوجهتون

یا حق.

بالا