گروگان‌های جمهوری‌اسلامی از اروپا سر درآوردند! +عکس

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
همسر و فرزند محمد مصطفایی، وکیل فراری سکینه آشتیانی برخلاف ادعای او مبنی بر گروگان‌گیری آن‌ها توسط جمهوری اسلامی ایران، در نروژ به او ملحق شدند.

فرشته حلیمی، همسر محمد مصطفایی وکیل فراری سکینه آشتیانی و دختر هفت ساله این وکیل در نروژ به مصطفایی ملحق شدند.

این سفر در حالی انجام شد که پیش از این، وکیل فراری در سناریوی خود مدعی شده بود که همسر و فرزندش در خطر هستند و مسئولان جمهوری اسلامی ایران، همسر و فرزندش را برای فشار به او جهت بازگشت به ایران گروگان گرفته‌اند!

گفتنی است محمد مصطفایی، وکیل مدافع سکینه آشتیانی که به دلیل قتل و زنای محسنه به حکم سنگسار محکوم شده است، دو هفته قبل از ایران خارج و به یکی از کشورهای اروپایی پیوسته است.

http://www.tabnak.com/nbody.php?id=65975

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اساساً میگن این بنده خدا وکیل سکینه آشتیانی نیست، بچه هاش هم علیهش شکایت کردن و گفتن این وکیل ما نیست دیگه، احتمالاً تحت فشار جمهوری اسلامی شکایت کردن:biggrin:

امان از وقتی که دروغ گویی های یکی نقش برآب میشه و آّروش میره، ولی خودشون رو به کوچه علی چپ زده تا نفهمند:smile:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اساساً میگن این بنده خدا وکیل سکینه آشتیانی نیست، بچه هاش هم علیهش شکایت کردن و گفتن این وکیل ما نیست دیگه، احتمالاً تحت فشار جمهوری اسلامی شکایت کردن:biggrin:

امان از وقتی که دروغ گویی های یکی نقش برآب میشه و آّروش میره، ولی خودشون رو به کوچه علی چپ زده تا نفهمند:smile:

امان حاجی...
امان!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امان حاجی...
امان!
همسر و فرزند محمد مصطفایی، وکیل فراری سکینه آشتیانی برخلاف ادعای او مبنی بر گروگان‌گیری آن‌ها توسط جمهوری اسلامی ایران، در نروژ به او ملحق شدند.
تاپیک در این رابطه است و کسانی که به دروغ این ادعا رو داشتند که ایران تحت فشارشون گذاشته، حالا مشخص میشه دروغه!

موافقم، امان:d

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه یک گروگان از دست گروگان گیراش آزاد شد دیگه صورت مسئله پاکه
خیلی جالبه
گروگان های امریکایی اول انقلاب هم حتما" گروکان نبودن دیگه چون الان پیش خانواده هاشونن دیگه
واقعا" جالبه

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه
سارکوزی از ایشون حمایت نکرده؟
اخه جدیدا فاحشه ها میشن حقوق بین الملل
گفتم شاید وکیل یه فاحشه هم تحویلش بگیرن
حقوق بشر میگه فاحشه هم آدمه
یا شما اون ها رو جزو آدما حساب نمیکنید؟
سارکوزی هم مثل شما دهنش بازه و چشماش بسته:w00:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه
سارکوزی از ایشون حمایت نکرده؟
اخه جدیدا فاحشه ها میشن حقوق بین الملل
گفتم شاید وکیل یه فاحشه هم تحویلش بگیرن

فاحشه س به شما چه ؟؟
تو شوهرشی ؟
باباشی ؟ کیشی که فضولی فاحشه هست یا نه ؟؟
داره از تن خودش مایه میزاره از تن بقیه و جون بقیه که مایه نمیزاره !!
صیغه خونده برای لذت ، طرفدارش بودی که !! برای اینا بده ؟؟؟
باز این قطرات از کیهان یه حرف یاد گرفتن . :razz:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالبه
گروگان های امریکایی اول انقلاب هم حتما" گروکان نبودن دیگه چون الان پیش خانواده هاشونن دیگه
واقعا" جالبه
چی رو با چی مقایسه می کنید آخه؟:eek:
گرو گان های آمریکایی چجوری آزاد شدند؟ اینا چجوری آزاد شدند؟

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون من جوابمو گرفتم
فقط شما میشه بفرمایید از کجا آزاد شدن؟
حتما" از تو خونشون آزاد شدن دیگه
خودتونم که بخودتون سور میزنید بابا
طبق گفته ی خودتون ازاد شدن

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاحشه س به شما چه ؟؟
تو شوهرشی ؟
باز این قطرات از کیهان یه حرف یاد گرفتن . :razz:

بعضي موارد عرف جامعه است دوست گرامي :hypocrite:

اينجور كه تو داري ميگي انگار يه كار خوبه و هيچ مشكلي نيست:w20:

در ضمن شوهرشو همين بابا با همدستي معشوقش كشته - حالا چي:w47:

تو چي از طرف كي هستي كه داري دفاع ميكني
:w10:
در ضمن برن همه فاحشه بشن ولي نه زن شوهر دار چون اساس خانواده رو زير سوال ميبره و منطق و فلشفه ازدواج رو :w24:

ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:question::question:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم واقعاً متوجه عرایض بنده نمیشید یا دارید بازی می کنید؟

گروگانهای آمریکایی واقعاً گروگان بودند و با کارهای دیپلماتیک و از این قبیل کارها رسماً آزاد شدن، اینها اساساً گروگان نبودند که بخوان آزاد شن!!!!!
تفکر امثال شما میگفت اینها گروگان ایرانند، ولی حالا میبینیم در نروژ اند، حالا شما که می گفتید گروگان هستند بفرمایید چجوری آزاد شدن؟ از دست نیروهیا گروگان گیر فرار کردن و اومدن فرودگاه و بلیط گرفتن و مثل آب خوردن رفتند، کسی هم نتونسته جلوشون رو بگیره!!!!!!

اساساً بحث بر سر اینه که گروگان نبودند اینها، این یه دروغ بیشتر نبوده;)
بیشتر دقت کنید، شاید این شمایید که نیاز به خواب قیلوله دارید، نه؟:gol:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز

در ضمن برن همه فاحشه بشن ولي نه زن شوهر دار چون اساس خانواده رو زير سوال ميبره و منطق و فلشفه ازدواج رو :w24:

حرف من سر این بود که اقای کربلایی داره میگه همسر فلانی فاحشس . این اصلا به من و شما ربطی نداره . بعدش اون در یه کشور دیگه اس با یه فرهنگ دیگه .
سر این سکینه خانوم . به کسی که شوهرشو میکشه نمیگن فاحشه .

من طرفداری از فاحشگی در حرفام ندیدم . میگم مسئله زن سارکزی به خودش مربوطه به ما چه بگیم فاحشه هست یا نیست چون به نظر من میشه تجسس و اسلام تجسس رو گناه میدونه .
خانوم اشتیانیم درگیر مسایل سیاسی شده وگرنه خیانت به همسر ( زن و مرد بودنش فرق نداره ) داد زدن نداره . اینجوری زشتی عمل از بین میره. امامان ما همیشه توصیه کردن هی گناه رو تکرار نکنید و حتی از اعتراف به گناه پیش بقیه نهیمون کردن بعد چه طور ما میایم گناه بقیه رو این جوری جار میزنیم ؟؟ و یه بچه هم هی میگه فلانی فاحشس !!

در ضمن حکم برای فاحشه شدن یا نشدن بقیه نپیچید چون به شما ربط نداره ، شما زندگی و دین خودتونو بچسبید که نگهداریش بسیار سخته .

به قول خودتون دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم واقعاً متوجه عرایض بنده نمیشید یا دارید بازی می کنید؟

گروگانهای آمریکایی واقعاً گروگان بودند و با کارهای دیپلماتیک و از این قبیل کارها رسماً آزاد شدن، اینها اساساً گروگان نبودند که بخوان آزاد شن!!!!!
تفکر امثال شما میگفت اینها گروگان ایرانند، ولی حالا میبینیم در نروژ اند، حالا شما که می گفتید گروگان هستند بفرمایید چجوری آزاد شدن؟ از دست نیروهیا گروگان گیر فرار کردن و اومدن فرودگاه و بلیط گرفتن و مثل آب خوردن رفتند، کسی هم نتونسته جلوشون رو بگیره!!!!!!

اساساً بحث بر سر اینه که گروگان نبودند اینها، این یه دروغ بیشتر نبوده;)
بیشتر دقت کنید، شاید این شمایید که نیاز به خواب قیلوله دارید، نه؟:gol:
شما به نظرم باید یکم بیشتر دقت کنید که جوری حرف بزنید که منظورتون واضح بیان بشه
این عین جمله شماست

شما از من سوال کردین امریکاییها چه جوری ازاد شدن و اینها چه جوری ازاد شدن یعنی یه جا اسیر بودن و ازاد شدن دیگه و من باید نوع ازاد شدنشون رو با هم مقایسه کنم
بعدشم شما میگید گروگان نبودن یعنی شما میگید همسر ایشون رو زندان نکردن؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا که فهمیدی تن آدم مال خودشه و به هیچ کس ربطی نداره که باهاش چیکار میکنه
میریم سر این بحث که نگین وکیل فاحشه،بگین وکیل قاتل شوهر.
به زن مردم چیکار دارین؟منظورم کارلا برونیه؟

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.....................

.....................

خداوندرا شاکریم که تمامی مشکلات داخلی وخارجی ازجمله مشکل همسر یک رئیس جمهور بیگانه حل شده وهمه چی آرومه.
یک سوال : چرا کشورهای خارجی اینقدر دلسوز ما شده اند که هر موضوع و مطلبی در مورد ایران درصدر همه اخبار جهان قرارمیگیره ؟
چرامثلا" نمیگن توی فلان کشور نسل کشی میشه یا فلان جا ملت دارن از گشنگی میمیرن و.... قص علی هذا.... ماکه حکمتش رو نفهمیدیم . شاید ازبرکت حضور حضرات مدافع حقوق بشره توی ینگه دنیا . راستی چرااین آقایون پس از این مملکت سراز واشنگتن و فلورانس و ونیزو .... درمیارن .؟ چرا مثلا" نمیرن لائوس یا گینه ؟یا همین افغانستان خودمون . ؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندرا شاکریم که تمامی مشکلات داخلی وخارجی ازجمله مشکل همسر یک رئیس جمهور بیگانه حل شده وهمه چی آرومه.
یک سوال : چرا کشورهای خارجی اینقدر دلسوز ما شده اند که هر موضوع و مطلبی در مورد ایران درصدر همه اخبار جهان قرارمیگیره ؟
چرامثلا" نمیگن توی فلان کشور نسل کشی میشه یا فلان جا ملت دارن از گشنگی میمیرن و.... قص علی هذا.... ماکه حکمتش رو نفهمیدیم . شاید ازبرکت حضور حضرات مدافع حقوق بشره توی ینگه دنیا . راستی چرااین آقایون پس از این مملکت سراز واشنگتن و فلورانس و ونیزو .... درمیارن .؟ چرا مثلا" نمیرن لائوس یا گینه ؟یا همین افغانستان خودمون . ؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه خداییش سوژه بهتر از ملا و ایران پیدا میشه با این شویی که راه انداختیم تو چشمیم دیگه:biggrin:

آتشگاه

عضو جدید
آقای مسلمونی که به خانم آشتیانی می گی فاحشه اگه مطمئنی فاحشه اس چرا نمی ری تو دادگاه شهادت بدی که اون فاحشه اس ؟ اگر هم مطمئن نیستی پس بهش تهمت زدی و باید ثابت کنی و اگر ثابت نکردی پس مدیونی و خداوند حق الناس رو یه کم باهاش مشکل داره
پس حضرات سعی کنین مواظب حرف زدنتون باشین که اگه در پیشگاه خداوند ازتون سوالی شد بتونین جواب بدین
همین

sam-smith

عضو جدید

یه سوال، فاحشه یعنی چی؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما به نظرم باید یکم بیشتر دقت کنید که جوری حرف بزنید که منظورتون واضح بیان بشه
این عین جمله شماست

شما از من سوال کردین امریکاییها چه جوری ازاد شدن و اینها چه جوری ازاد شدن یعنی یه جا اسیر بودن و ازاد شدن دیگه و من باید نوع ازاد شدنشون رو با هم مقایسه کنم
بعدشم شما میگید گروگان نبودن یعنی شما میگید همسر ایشون رو زندان نکردن؟
قبلش تذکر میدم که این دو قابل مقایسه نیست که شما مقایسه می کنید!
گروگانهای آمریکایی چجوری آزاد شدن، اینها که شما میگید و خود وکیله میگه گروگان جمهوری اسلامی بودن چجوری آزاد شدن؟
ما اساساً قبول نداریم گروگان یا تحت فشار بودن، شما میگید بودن، بگید چجوری آزادشدن؟

والا ما چیزی از زندانی شدن همسر ایشون نخوندیم، شما خوندید؟ بگذارید اینجا ما هم بخونیم:gol:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه
واقعا" جالبه
مگه اینارو گرفته بودن؟
کی گرفته بود؟
کی؟
وقتی اینارو نگرفته بودن چطوری آزاد شدن؟
اون دانشمند هسته ای شما چجوری از CIA آزاد شد؟!؟!:eek:
اون که ازاد نشد فرار کرد.
اینو دیگه آمریکاییها هم میدونن.

فاحشه س به شما چه ؟؟
تو شوهرشی ؟
باز این قطرات از کیهان یه حرف یاد گرفتن
کاملا باهات موافقم.اصلا به شما چه زبطی داره اسلام نماها....باید از همه ادما دفاع بشه ربطیم نداره که چیکار کردن.اگه یه ایه که شما باب کردینو میخوندن الان اون دیگه فاحشه نبود...با خوندن این ایه حلال اون مرد میشد:mad::mad::mad:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب یه چند روزی برخلاف تمامی قوانین انسانی و اسلامی و بشری و حیوانی و ... بردن اینارو بازداشت یا به تعبیر واقعی گروگان نگه داشتند تا شوهرش تسلیم شه و برگرده وقتی دیدن نه اینا زیر بار زور میرن و نه اون از تصمیمش صرف نظر میکنه مجبور شدن ول کنند چون واقعا رسوایی بزرگی بود برای ازادی نزدیک به مطلق که دو نفر رو به خاطر جرم (حالا کاری نداریم که جرمی کرده یا نه) یکی دیگه زندانی کنه اینجاست که اون بابا گفته گنه کرد در بلژیک وکیلی به تهران بگرفتند زن و بچه اش گروگان

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلش تذکر میدم که این دو قابل مقایسه نیست که شما مقایسه می کنید!
گروگانهای آمریکایی چجوری آزاد شدن، اینها که شما میگید و خود وکیله میگه گروگان جمهوری اسلامی بودن چجوری آزاد شدن؟
ما اساساً قبول نداریم گروگان یا تحت فشار بودن، شما میگید بودن، بگید چجوری آزادشدن؟

والا ما چیزی از زندانی شدن همسر ایشون نخوندیم، شما خوندید؟ بگذارید اینجا ما هم بخونیم:gol:

خب شما هم درس میگی
چون منابع خبریتون فقط اخباری رو که دلش میخواد منعکس میکنه
منم اگه زدم یه ادمو کشتم ازم بپرسن میگم نه من همچین کاری رو نکردم باید از بقیه پرسید

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرف من سر این بود که اقای کربلایی داره میگه همسر فلانی فاحشس . این اصلا به من و شما ربطی نداره . بعدش اون در یه کشور دیگه اس با یه فرهنگ دیگه .
سر این سکینه خانوم . به کسی که شوهرشو میکشه نمیگن فاحشه .

من طرفداری از فاحشگی در حرفام ندیدم . میگم مسئله زن سارکزی به خودش مربوطه به ما چه بگیم فاحشه هست یا نیست چون به نظر من میشه تجسس و اسلام تجسس رو گناه میدونه .
خانوم اشتیانیم درگیر مسایل سیاسی شده وگرنه خیانت به همسر ( زن و مرد بودنش فرق نداره ) داد زدن نداره . اینجوری زشتی عمل از بین میره. امامان ما همیشه توصیه کردن هی گناه رو تکرار نکنید و حتی از اعتراف به گناه پیش بقیه نهیمون کردن بعد چه طور ما میایم گناه بقیه رو این جوری جار میزنیم ؟؟ و یه بچه هم هی میگه فلانی فاحشس !!

در ضمن حکم برای فاحشه شدن یا نشدن بقیه نپیچید چون به شما ربط نداره ، شما زندگی و دین خودتونو بچسبید که نگهداریش بسیار سخته .

به قول خودتون دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما چقدر راحت میتونی با یه تذکر 180 درجه تغییر موضع بدهی؟ یا کم سن و سالی یا ترسو . یا اینکه چارچوب این نوع بحث ها رو نمیشناسی. برام یکم عجیب اومد بخاطر اون نظرم رو گفتم.