گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و مهندسی سیستمهای اقتصادی و اجتماعی

SORAN6

عضو جدید
زبان تخصصی انگلیسی ضریب 3
ریاضی عمومی 1 و 2 ضریب 3
آمار و احتمالات ضریب 2
معلومات عمومی ضریب 2

دوست عزیز
منظور از منابع این نیس که چه درسایی میاد اینو همه میدونن
یعنی اینکه از چه کتابایی سوال طرح میشه

smahdih

عضو جدید
دوست عزیز
منظور از منابع این نیس که چه درسایی میاد اینو همه میدونن
یعنی اینکه از چه کتابایی سوال طرح میشه

بعید میدونم کسی بدونه که از چه کتابایی سوال طرح میشه، دوستان که سیستم امتحان دادن بهت میگن که چه کتابایی بخونی.
من واسه MBA ریاضی 1و 2 آقاسی رو خوندم . کتاب کامل و خوندن کاملش زمانبره

mghanbari

عضو جدید
سلام .
من ارشد سیستم میخونم.
برای اینکه بدونید چه چیزی باید بخونید کار سختی نخواهید داشت.مهم وقت گذاشتنه..
تازه شما کاربردی بودی بهتر هم هست.

Taha moghaddam

عضو جدید
سلام

سلام

بچه ها شهریه ترمی ارشد صنایع اونم دانشگاه آزاد چنده؟
لطفا یه قیمت بدین فوریه

vahideh65

عضو جدید
سلام من رشته کارشناسیم آماره،میخوام واسه ارشد صنایع گرایش مدیریت سیستم بخونم. به نظر شما امکان قبولی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seyhoon

عضو جدید
چرا اینجا انقدر سوت و کوره:(.من کارشناسی برق دارم و میخوام ارشد صنایع تو این گرایش شرکت کنم ولی تاپیک ارشد صنایع خیلی کم رونق و سوت و کوره .مثل رشته های دیگه نیست و کسی هم نیست اطلاعات درستی به من بده.:cry::cry:

kahat

عضو جدید
سلام من رشته کارشناسیم آماره،میخوام واسه ارشد صنایع گرایش مدیریت سیستم بخونم. به نظر شما امکان قبولی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
چرا که نه؟ مخصوصا اینکه آمار و ریاضی رو راحت میتونی بزنی(هرچند به معنی این نیست که روش وقت نذاری)، تحقیق در عملیات رو هم بخونی دیگه حله.
بهره وری خیلی رشته ی قشنگیه، من اگه میشد خودم می خواستم بهره وری بخونم، اما حیف که خود بچه های صنایع نمی تونن تو این رشته شرکت بکنن...
موفق باشی

kahat

عضو جدید
چرا اینجا انقدر سوت و کوره:(.من کارشناسی برق دارم و میخوام ارشد صنایع تو این گرایش شرکت کنم ولی تاپیک ارشد صنایع خیلی کم رونق و سوت و کوره .مثل رشته های دیگه نیست و کسی هم نیست اطلاعات درستی به من بده.:cry::cry:
دیگه مدلش اینجا این ریختیه، همت بچه ها بالاست :D
چه اطلاعاتی می خوای؟ بگو بلد باشم میگم بهت :)

seyhoon

عضو جدید
دیگه مدلش اینجا این ریختیه، همت بچه ها بالاست :D
چه اطلاعاتی می خوای؟ بگو بلد باشم میگم بهت :)
مرسی .من میخوام بدونم از چه منابعی بخونیم برا کنکور.ضمنا دو گرایش ضرایبشون خیلی با هم فرق داره.مدیریت سیستم و سیستمهای اقتصادی اجتماعی. عاقلانه است اگه تمام دروس غیر مشترک رو هم بخونیم و بعد کنکور و اومدن رتبه ها تصمیم بگیریم کدوم گرایش بریم؟ (با توجه به ظرفیت کم هر گرایش تو کشور)
مثلا اطلاعات مدیریتی تو یکی ازین گرایشها امتحان میاد و یا برنامه نویسی کامپیوتر تو یکی دیگه:(.

kahat

عضو جدید
مرسی .من میخوام بدونم از چه منابعی بخونیم برا کنکور.ضمنا دو گرایش ضرایبشون خیلی با هم فرق داره.مدیریت سیستم و سیستمهای اقتصادی اجتماعی. عاقلانه است اگه تمام دروس غیر مشترک رو هم بخونیم و بعد کنکور و اومدن رتبه ها تصمیم بگیریم کدوم گرایش بریم؟ (با توجه به ظرفیت کم هر گرایش تو کشور)
مثلا اطلاعات مدیریتی تو یکی ازین گرایشها امتحان میاد و یا برنامه نویسی کامپیوتر تو یکی دیگه:(.

نه! اطلاعاتت رو از کجا گرفتی؟! از پارسال عوض شده ضرایب و همچنین منابع! بیا برات آپلود کردم، صفحه ی 21(کد 1260) مربوط میشه به گرایش سیستم. همینجور که می بینی ضرایبشون همگی یکسان و برابر یکه، دروس هم مشترکه منهای یه درس که فرق دارن، برنامه نویسی هم حذف شده. احتمالا ضرایب متفاوتی که بهت گفتن مربوط به گرایش صنایع-صنایع یا مالی بوده(کد 1259 که هایلایت کردم)
درباره ی اینکه بعد جوابها تصمیم بگیری، راستش تا اونجایی که من میدونم موقع دادن کنکور باید تصمیم بگیری کدوم گرایش رو میخوای بدی، بعدش چه جوری می خوای انتخاب کنی؟! احتمالا اون هم منظور کسی که بهت گفته زیر شاخه های مثلا سیستم و بهره وری بوده(مثلا حمل و نقل ریلی که زیرشاخه سیستم اقتصادیه و فقط 2 نفر رو میگیره). البته باز هم بپرس چون میشه 2 تا امتحان بدی و رشته ی دوم رو انتخاب کنی
این دفترچه ی کنکور نود(پارسال) به همراه ضرایبشمشاهده پیوست ARSHAD-1-1390-1-FINAL.pdf
این هم دفترچه انتخاب رشته ی کنکور نود(ظرفیت و زیرشاخه ها رو میتونی ببینی) مشاهده پیوست Arshad90-D2.pdf
موفق باشی;):gol:

seyhoon

عضو جدید
میشه منابع رو هم بگین برا هر درس از چه کتابهای کنکوری یا مرجع بخونیم؟ ممنونم

بهاره

عضو جدید
سلام
من هم امسال میخوام صنایع سیستم بخونم البته بعد 5 سال فارغ التحصیل شدن از رشته برق
با توجه به اینکه شاغل هستم و هرروز تا 5 عصر سرکارم به نظرتون میرسونم یا نه؟
و اگه اینجا کسی هست که می خواد با هم بخونیم به من خبر بده
ایمیل من: bahar259@gmail.com

1716

عضو جدید
دوستان میشه یه تعریفی از گرایش سیستم های اقتصادی و اجتماعی بدهید؟؟!!!

eee.eee99

عضو جدید
دوستان منابع ارشد و کتابهای مورد استفاده رو میشه معرفی کنید؟با سپاس

nazita1

عضو جدید
سلام
آزمون 90دروس امتحانیش بااین چیزی که شما نوشتین فرق داره کدومش درسته؟وای من حسابی گیج شدم!

nazita1

عضو جدید
دوستان به دادمن برسین من میخوام صنایع گرایش سیستم امتحان بدم تروخدااگه منابع یاجزواتشودارین برام میل کنین تازه من نیازبه راهنمایی دارم چی باید یخونم ازچه منبعی؟!کمک!!!:-(

asqar_barat1

عضو جدید
من ارشد پیام نور مرکز - تهران و آزاد قزوین قبول شدم به نظرتون کدوم بهتره (رشته سیستم های بهره وری )

LIDA-66

عضو جدید
سلام دوست عزیز تبریک می گم قبولیتونو،من اگه جای شما بودم صد در صد قزوین می رفتم چون اساتید خیلی خوبی داره و دانشگاهش هم از پیام نور معتبر تره.
موفق باشید.

ehsan64_iq

عضو جدید
من ارشد پیام نور مرکز - تهران و آزاد قزوین قبول شدم به نظرتون کدوم بهتره (رشته سیستم های بهره وری )

سلام
منم اشد صنایع آزاد زاهدان قبول شدم
تراز من شده 6119 و رتبه 2 توی 30 نفر شدم
میخواستم ببینم آخرین فرد قبولی در دانشگاه آزاد قزوین ترازش چنده؟؟؟
آخه شاید بتونم با این ترازم انتقالی بگیرم بیام دانشگاه قزوین
منتظرم

المیرا.ف

عضو جدید
از سال 89 منابع و ضرایب تغییر کرده سیستم های اقتصادی اجتماعی: زبان عمومی و تخصصی(1) ریاضی 1و2 (1) آمار(1) تحقیق1(1) اقتصاد خرد و کلان (1) (ضرایب)

مهندس 2010

عضو جدید
سلام دوستان من لیسانس صنایع خوندم برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها می خواستم بدونم ادامه تحصیل در رشته سیستم بهره وری به درد ما می خوره یا نه؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید:)

behi64

عضو جدید
داوطلبان رشته مدیریت سیستم و بهره وری باید حداقل سه سال سابقه کار مدیریت پس از اخذ لیسانس در واحدهای صنعتی را داشته باشند و بهنگام قبولی در دانشگاه ارائه نمایند. ضمنا دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع مجاز به انتخاب این گرایش نمی باشند. بدیهی است در غیر اینصورت قبولی آنها لغو خواهد شد.
salam bebakhshid manzuretoon az inke goftin hadeaghal bayad 3sal sabeghe kar modiriat pas az akhz madrak lisans chie? yani age shakhsi to doreye lisans ghable madrak sabeghe kari dashte bashe ghabele ghabul nist?
mamnun misham b in soalam javab bdin.

mahdis_e

عضو جدید
سلام
میخواستم اگه مقدوره منابع بهره وری سیستم معرفی کنین! با تشکر

TAEL

عضو جدید
سلام میخواستم اگه مقدوره منابع بهره وری سیستم معرفی کنین! با تشکر
صنایع – مدیریت سیستم و بهره وری:زبان با ضریب ۱ریاضی با ضریب ۱آمار با ضریب ۱تحقیق ۱ با ضریب ۱اصول مدیریت با ضریب ۱

مدیریت (برای گرایش بهره وری): ((کتاب مدیریت عمومی آقای الوانی یا کتاب مبانی سازمان و مدیریت آقای رضاییان)) + ((تستای کتاب دکتر پرچ (کتاب جامع مدیریت) یا ۲۰۰۰ تست آقای ناصر زاده یا کتاب آقای اوحدی -پارسه) )).

ریاضی : جلد ۱ کتاب ریاضی ۱ + جلد ۱ کتاب ریاضی ۲ آقای آقاسی. اگر وقت کردین تست جلد ۲ها رو هم بزنید.

زبان تخصصی:
جزوه کلاسی مهندس شایان- + زبان تخصصی آقای نعمتی(انتشارات نگاه دانش) اگه میرسید کتاب زبان تخصصی انتشارات سمت رو هم بخونید.

آمار : دو جلد کتاب ایوزیان+ جزوه کلاس ایوزیان+ کتاب ۲۰۰۰ تست خودم که فقط تسته برای افرادی که بیشتر می خوان تمرین حل کنن.
البته منابع خیلی خوب دیگه ای هم وجود دارند ولی با توجه به تعداد دروس پیشنهاد می کنم فقط با یجور کتاب برید جلو.

تحقیق ۱ : کتاب زاهدی سرشت (نگاه دانش) + کتاب ۲۰۰۰تست تحقیق آقای زاهدی سرشت (نگاه دانش)-۳جلد

به نقل از دکتر ایوزیان

بالا