گام به گام تا کنکور 95

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

برای آقا حسین که از افراد موفق بودند خوشحالم، امیدوارم هنیشه موفق باشند.
ملکه آسمان تو کنکور بدترین چیز نا امیدی هست ، فقط بدونید که اگر تلاش کنید نتیجه میگیرید ، فقط کارهای اضافی رو تو این مدت کنکور کم کنید، مثل اینترنت مثل تلفن و مسافرت های طولانی رو ناامیدی یک حس است ، وقتی بدونین تلاش همیشه جواب میدهد ، مگر اینکه خدا صلاح رو چی بدونه، من قول میدم شما تلاش کنید از حالا بهترین نتیجه رو میگیرید، نقاط قوت و ضعف رو همونطور آقا حسین نوشتند باید در نظر بگیرید ، کنکور فقط پایه علمی و دانشگاه قوی نیست ، کنکور سختکوشی هم میخواد ، من میدونم شما موفق میشین فقط اگر تلاش کنید و بدونید 50 درصد افرادی سیاهی لشکر کنکورن چون همین حس رو دارند، اگر این حس رو حذف کنین و بدونین ظرفیت ها هر سال بیشتر میشود و احتمال قبولی بالاتر میره و اینکه شما هم قبول میشید ، و دایم به خودتون بگید من قبول میشم ، تقریبا میشه گفت شما 60 درصد که تلاش است رو باید انجام بدید، هیچ کس برای کنکور ارشد نمیتونه همه دروس رو کامل بخونه پس دروسی که قوی هستید رو کامل کنید و دروسی که کاستی هست رو پوشش خواهد داد،
انشالله قبول میشید، مطمین باشید....

در مورد رتبه ها هم اقا حسین یک فایل از سایت پارسه داشتند میتونید ببینید احتمالا داخلش چیزی میخواین باشه
http://parseh.ac.ir/past-years-success/9?grade=master
من دیدم با رتبه 1700 روزانه تبدیل انرژی رازی کرمانشاه قبول شدند،
با سپاس
ممنون عزیز جان، انشاءالله شما و بقیه دوستان هم همیشه شاد و موفق و پیروز باشید.

علی آقا خیلی با احتیاط آمار سیاهی لشکر رو گفتن 50%، مطمئن باشید خیلی بیشتر از این حرف هاست،
بچه ها وقتی که کنکور میدن تازه میفهمن کنکور دادن چقدر راحته،
اگه بخواهید حتی تک رقمی هم دور از دسترس نیست، ولی چرا فقط بعضی ها تک رقمی میشن؟
یکی از دوستان بسیار با تجربه میگفت: همه دوست دارن موفق بشن ولی کمتر از 1 درصد هستن کسایی که میخوان موفق بشن...!

فقط هیچ وقت توکل رو فراموش نکنید.

گام به گام تا کنکور 95

سلام

برای آقا حسین که از افراد موفق بودند خوشحالم، امیدوارم هنیشه موفق باشند.
ملکه آسمان تو کنکور بدترین چیز نا امیدی هست ، فقط بدونید که اگر تلاش کنید نتیجه میگیرید ، فقط کارهای اضافی رو تو این مدت کنکور کم کنید، مثل اینترنت مثل تلفن و مسافرت های طولانی رو ناامیدی یک حس است ، وقتی بدونین تلاش همیشه جواب میدهد ، مگر اینکه خدا صلاح رو چی بدونه، من قول میدم شما تلاش کنید از حالا بهترین نتیجه رو میگیرید، نقاط قوت و ضعف رو همونطور آقا حسین نوشتند باید در نظر بگیرید ، کنکور فقط پایه علمی و دانشگاه قوی نیست ، کنکور سختکوشی هم میخواد ، من میدونم شما موفق میشین فقط اگر تلاش کنید و بدونید 50 درصد افرادی سیاهی لشکر کنکورن چون همین حس رو دارند، اگر این حس رو حذف کنین و بدونین ظرفیت ها هر سال بیشتر میشود و احتمال قبولی بالاتر میره و اینکه شما هم قبول میشید ، و دایم به خودتون بگید من قبول میشم ، تقریبا میشه گفت شما 60 درصد که تلاش است رو باید انجام بدید، هیچ کس برای کنکور ارشد نمیتونه همه دروس رو کامل بخونه پس دروسی که قوی هستید رو کامل کنید و دروسی که کاستی هست رو پوشش خواهد داد،
انشالله قبول میشید، مطمین باشید....

در مورد رتبه ها هم اقا حسین یک فایل از سایت پارسه داشتند میتونید ببینید احتمالا داخلش چیزی میخواین باشه
http://parseh.ac.ir/past-years-success/9?grade=master
من دیدم با رتبه 1700 روزانه تبدیل انرژی رازی کرمانشاه قبول شدند،
با سپاس
بله مرسی.
سعی میکنم حتمأ تلاشمو بکنم و نتیجه رو بخدا بسپرم.

ممنون از دلگرمیی که بهم دادین.

با حرفای خوب شما و بقیه دوستان امروز شروع کردم و تصمیم دارم تا موفق نشم کوتاه نیام!

راستی جالبه لزومأ درصداشون اونقدرا که فک میکردم مثلا بالای هفتاد هشتاد درصد نبود!

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

بعضی از دوستان میپرسن ریاضی عمومی آقاسی خیلی زیاده، چکار کنیم؟ چطور بخونیم؟
اگه توضیحات خود کتاب و مخصوصا سایت ایشون رو در مورد روش مطالعه بخونید، همه چی کاملا دستتون میاد.
حالا من یکم توضیح میدم.
کتاب های استاد آقاسی قبل از اینکه کنکوری باشند، کمک درسی هستند، بنابراین درصد قابل توجهی از مطالب برای کنکور نیاز نیستند،
مطالبی که میگم دقیقا توضیحات ایشون هست که خودم شخصا رفتم و ازشون پرسیدم،

فصل اول ریاضی 1 و 2 و معادلات بسیار کلی هستند و فقط باید باهاشون به عنوان مرجع رفتار کرد، نه اینکه همشو بخونید و تمامی روابط رو حفظ کنید.
جزوه کلاس های کنکورشون در واقع بهینه مطالب کتاب برای کنکوره، گفتن شما باید ابتدا یک بخش جزوه رو بخونید، بعد برید از کتاب تمامی مثال ها و تست های حین درس رو بخونید(نه انتهای فصول) بدون اینکه به دروس ارائه شده در کتاب کاری داشته باشید، چون تمامی نکات مهم و ارزشمند در جزوه مطرح شده اند، اگه در حل مثال یا تستی به نکته ای ارجاع داده شده بود که اون موضوع یا نکته در جزوه نبود، اون رو هم بخونید،
دیگه نیازی به مطالعه سرفصل ها و نکاتی که خارج از این حالات هستند نیست.
همین...

تمامی جزوات هم در انتشارات دانشکده برق خواجه نصیر موجودند(سیدخندان)، از نظر شرعی هم خودم از مسئولین نصیر پرسیدم، گفتن جزوات رو بگیرید و به هرکی هم میخواهید بدید، هیچ منعی نداره،(اگه نظرشون در این یک سال عوض نشده باشه).

hale.a

عضو جدید
سلام

بعضی از دوستان میپرسن ریاضی عمومی آقاسی خیلی زیاده، چکار کنیم؟ چطور بخونیم؟
اگه توضیحات خود کتاب و مخصوصا سایت ایشون رو در مورد روش مطالعه بخونید، همه چی کاملا دستتون میاد.
حالا من یکم توضیح میدم.
کتاب های استاد آقاسی قبل از اینکه کنکوری باشند، کمک درسی هستند، بنابراین درصد قابل توجهی از مطالب برای کنکور نیاز نیستند،
مطالبی که میگم دقیقا توضیحات ایشون هست که خودم شخصا رفتم و ازشون پرسیدم،

فصل اول ریاضی 1 و 2 و معادلات بسیار کلی هستند و فقط باید باهاشون به عنوان مرجع رفتار کرد، نه اینکه همشو بخونید و تمامی روابط رو حفظ کنید.
جزوه کلاس های کنکورشون در واقع بهینه مطالب کتاب برای کنکوره، گفتن شما باید ابتدا یک بخش جزوه رو بخونید، بعد برید از کتاب تمامی مثال ها و تست های حین درس رو بخونید(نه انتهای فصول) بدون اینکه به دروس ارائه شده در کتاب کاری داشته باشید، چون تمامی نکات مهم و ارزشمند در جزوه مطرح شده اند، اگه در حل مثال یا تستی به نکته ای ارجاع داده شده بود که اون موضوع یا نکته در جزوه نبود، اون رو هم بخونید،
دیگه نیازی به مطالعه سرفصل ها و نکاتی که خارج از این حالات هستند نیست.
همین...

تمامی جزوات هم در انتشارات دانشکده برق خواجه نصیر موجودند(سیدخندان)، از نظر شرعی هم خودم از مسئولین نصیر پرسیدم، گفتن جزوات رو بگیرید و به هرکی هم میخواهید بدید، هیچ منعی نداره،(اگه نظرشون در این یک سال عوض نشده باشه).

فقط اینو ب من بگین چطوری جامدات بالا هشتاد درصد زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میشه؟!چ جوری خوندین؟!چ جوری تحلیل میکردین؟!
ی سوال دیگه جزوه شریعت پناهی واس بچه هایی ک تهران نیستن و چ جوری باید گیر اورد؟!؟!

khashayar72

عضو جدید
در اینکه درصد بالایی که کنکور میدن سیاهی لشکر هستن و واس دلگرمی خانواده یا محک زدن خودشون میان سر جلسه شکی نیست..ولی کسی از تعداد شرکت کننده های مکانیک آماری داره؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
در اینکه درصد بالایی که کنکور میدن سیاهی لشکر هستن و واس دلگرمی خانواده یا محک زدن خودشون میان سر جلسه شکی نیست..ولی کسی از تعداد شرکت کننده های مکانیک آماری داره؟
معمولا بین 15 تا 20 هزار نفر.

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
فقط اینو ب من بگین چطوری جامدات بالا هشتاد درصد زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میشه؟!چ جوری خوندین؟!چ جوری تحلیل میکردین؟!
ی سوال دیگه جزوه شریعت پناهی واس بچه هایی ک تهران نیستن و چ جوری باید گیر اورد؟!؟!
گفته بودم، من پایه جامداتم قوی بود، بعدشم جامدات نسبت به سایر دروس خیلی محسوس تره،
من از قبل بیس درس رو خوب بلد بودم، ولی در کل چه کسی که قویه و چه کسی که ضعیفه با خوندن کتاب های دکتر نایی و دکتر شریعت پناهی( نمیدونم کتابشون چاپ شده یا نه) میتونه برای 100% جامدات بره سر جلسه،
فقط فرقش اینه که من که قوی بودم 10 روز خوندم، کسی که ضعیفه مثلا باید 20 روز یا 1 ماه یا بسته به سطحش بیشتر بخونه، همین.

نکته ای هم که در مورد همه دروس صادقه اینه که شما باید یکم فراتر از خود درس برید، یعنی بدونید نکات و قواعد و روابط از کجا میان، اینطوری خیالتون راحت که میتونید برای 100% برید سر جلسه،

من روی نت جزوه دکتر شریعت پناهی رو دیده بودم، ولی اصلا خوب نبود، شاید جدیدا بهترشو گذاشته باشن، نمیدونم، ولی اگه بتونید از خود دانشکده برق خواجه نصیر یگیرید یا کسی براتون بفرسته خیلی بهتره،

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام به بچه های کنکور 95.میخواستم از بچه هایی که قبول شدن بپرسم برای خوندن استاتیک و مقاومت نایی و همینطور اجزا ماشین پایه ریاضی باید در چه حدی باشه و ایا با پایه ریاضی ضعیف میشه به این کتابا و دروس کامل مسلط شد یا نه ؟همچنین برای نگاه کردن به این دروس باید بر روی چه مباحثی از ریاضیات مسلط شد(مثلثات - مشتق و ....)؟

hadis_mf3

عضو جدید
سلام به مهندسان گرامی :)
منم امسال میخوام کنکور مکانیک 95 شرکت کنم.
مکانیک پیام نور میخونم کارآموزی 2 و پروژه م مونده

تا الانم هیچ درسی رو شروع نکردم این دو سه روز بیشتر دنبال منابع بودم
بعد از خوندن نظراتتون انگیزه بیشتری گرفتم :smile:

پارسال جو گرفت منو رفتم کتابفروشی کتاب گرفتم بدون هیچ تحقیقی که چه کتابی خوبه :redface:

کتابایی که دارم همشون قرمزه
دینامیک ماشین راهیان ارشد حسینی
ارتعاشات راهیان ارشد حسینی صالحی پور
استاتیک و مقاومت مصالح راهیان ارشد اصغری/دارابی
ریاضیات مهندسی راهیان ارشد بهرامی
مکانیک سیالات راهیان ارشد خداکرمی
ریاضی 1و2 راهیان ارشد خداکرمی
معادلات دیفرانسیل راهیان ارشد خدا کرمی
زبان تخصصی مکانیک راهیان ارشد میراحمدی شریفی

طبق نظراتتون این کتابارو انتخاب کردم که برم بگیرم.

باکس زبان پارسه (اینو از یه سایت دیگه دیدم) (زبان تخصصی مکانیک راهیان ارشد میراحمدی شریفی رو دارم)
باکس ریاضی
ریاضی 1 پوران پژوهش فرزین حاجی جمشیدی (ریاضی 1و2 راهیان ارشد خداکرمی رو دارم )
ریاضی 2 پوران پژوهش فرزین حاجی جمشیدی
معادلات دیفرانسیل گاج ( معادلات دیفرانسیل راهیان ارشد خدا کرمی رو دارم )
ریاضی مهندسی نصیر محمود کریمی (ریاضیات مهندسی راهیان ارشد بهرامی رو دارم)

باکس جامدات
استاتیک پوران پژوهش دکتر نائی (استاتیک و مقاومت مصالح راهیان ارشد اصغری/دارابی رو دارم)
مقاومت مصالح پوران پژوهش دکتر نائی
طراحی اجزا پوران پژوهش دکتر مجتبی کبیریان
جزوه نصیر دکتر شریعت پناهی میگفتین خوبه از اینترنت دانلود کردم

باکس سیالات
مکانیک سیالات راهیان ارشد دکتر خداکرمی اینو دارم
ترمودینامیک پارسه کوثری
انتقال حرارت راهیان ارشد دکتر خداکرمی

باکس دینامیک
دینامیک راهیان ارشد دکتر حسینی،دکتر صالحی پور
دینامیک ماشین نصیر حامدی (دینامیک ماشین راهیان ارشد حسینی رو دارم)
کنترل اتوماتیک جهش حامدی
ارتعاشات راهیان ارشد دکتر صالحی پور، دکتر حسینی اینو دارم

خب اینم از کتابا
:warn:سوال:کتابای بعضی از درسارو که گرفتم نوشتم طبق این کتابایی که دارم لازمه کتابای جدیدی برای این دروس بگیرم یا نه ؟
اگه آره مثلا کدوم دروس ؟
به عنوان مثال ریاضی حتما پوران بگیرم یا همین راهیان ارشدی که دارم کافیه؟ و به این ترتیب بقیه درسا

اگه پیشنهادی هم واسه تغییر بقیه کتابا داشتین خوشحال میشم بگین.:D

بریم سراغ آزمون ها
به گفته شما دوستان همون آزمون جامع رو شرکت کنیم بسه
یه چرخی زدم بین سایتای این موسسه های مختلف ... هر موسسه از خودش تعریف میکنه نمیدونم کدومشون بهتره
اینجا نمایندگی پارسه و نصیر رو نداره
نظر خودم اینه که 3 تا آزمون جامع سنجش رو شرکت کنم
:warn:سوال: به نظر شما کافیه یا نه؟

عذرخواهی بابت طولانی بودن و
ممنون بابت وقتی که گذاشتین و خوندین;)
منتظر نظرات مفید شما هستم

موفق باشید:gol:

Azmoon70

عضو جدید
مکانیکا چند نفرن معمولا؟
چند نفر شرکت میکنن؟!
اگر دقت می کردید ایشون منظورش با رشته مکانیک بود
یعنی تعداد شرکت کننده های مکانیک 15 تا 20 هزار نفر هست.تعداد کل شرکت کنندگان آزمون ارشد(تمام رشته ها) فکر کنم یک میلیون سیصد تا یک میلیون و نیم باشه حالا دقیقش یادم نیست سرچ کنید آمار کل رو هم بدست میارید.

Azmoon70

عضو جدید
دوستان با تجربه
من ریاضی 1 رو شروع کردم خیلی وقت میگیره و سرعتم خیلی پایین هست شما ریاضیات رو چطوری خوندید؟یا کلا ریاضی اینجوری هست؟ضمنا تست های سایر رشته ها رو هم به نظر شما باید بزنیم؟

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان با تجربه
من ریاضی 1 رو شروع کردم خیلی وقت میگیره و سرعتم خیلی پایین هست شما ریاضیات رو چطوری خوندید؟یا کلا ریاضی اینجوری هست؟ضمنا تست های سایر رشته ها رو هم به نظر شما باید بزنیم؟
سلام

بله ریاضی از وقت گیرترین دروس هست هیچ درسی به اندازه ریاضی تمام داوطلبین را اذست نمیکند.فقط باید تلاش کنید.

با تشکر

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام به مهندسان گرامی :)
منم امسال میخوام کنکور مکانیک 95 شرکت کنم.
مکانیک پیام نور میخونم کارآموزی 2 و پروژه م مونده

تا الانم هیچ درسی رو شروع نکردم این دو سه روز بیشتر دنبال منابع بودم
بعد از خوندن نظراتتون انگیزه بیشتری گرفتم :smile:

پارسال جو گرفت منو رفتم کتابفروشی کتاب گرفتم بدون هیچ تحقیقی که چه کتابی خوبه :redface:

کتابایی که دارم همشون قرمزه
دینامیک ماشین راهیان ارشد حسینی
ارتعاشات راهیان ارشد حسینی صالحی پور
استاتیک و مقاومت مصالح راهیان ارشد اصغری/دارابی
ریاضیات مهندسی راهیان ارشد بهرامی
مکانیک سیالات راهیان ارشد خداکرمی
ریاضی 1و2 راهیان ارشد خداکرمی
معادلات دیفرانسیل راهیان ارشد خدا کرمی
زبان تخصصی مکانیک راهیان ارشد میراحمدی شریفی

طبق نظراتتون این کتابارو انتخاب کردم که برم بگیرم.

باکس زبان پارسه (اینو از یه سایت دیگه دیدم) (زبان تخصصی مکانیک راهیان ارشد میراحمدی شریفی رو دارم)
باکس ریاضی
ریاضی 1 پوران پژوهش فرزین حاجی جمشیدی (ریاضی 1و2 راهیان ارشد خداکرمی رو دارم )
ریاضی 2 پوران پژوهش فرزین حاجی جمشیدی
معادلات دیفرانسیل گاج ( معادلات دیفرانسیل راهیان ارشد خدا کرمی رو دارم )
ریاضی مهندسی نصیر محمود کریمی (ریاضیات مهندسی راهیان ارشد بهرامی رو دارم)

باکس جامدات
استاتیک پوران پژوهش دکتر نائی (استاتیک و مقاومت مصالح راهیان ارشد اصغری/دارابی رو دارم)
مقاومت مصالح پوران پژوهش دکتر نائی
طراحی اجزا پوران پژوهش دکتر مجتبی کبیریان
جزوه نصیر دکتر شریعت پناهی میگفتین خوبه از اینترنت دانلود کردم

باکس سیالات
مکانیک سیالات راهیان ارشد دکتر خداکرمی اینو دارم
ترمودینامیک پارسه کوثری
انتقال حرارت راهیان ارشد دکتر خداکرمی

باکس دینامیک
دینامیک راهیان ارشد دکتر حسینی،دکتر صالحی پور
دینامیک ماشین نصیر حامدی (دینامیک ماشین راهیان ارشد حسینی رو دارم)
کنترل اتوماتیک جهش حامدی
ارتعاشات راهیان ارشد دکتر صالحی پور، دکتر حسینی اینو دارم

خب اینم از کتابا
:warn:سوال:کتابای بعضی از درسارو که گرفتم نوشتم طبق این کتابایی که دارم لازمه کتابای جدیدی برای این دروس بگیرم یا نه ؟
اگه آره مثلا کدوم دروس ؟
به عنوان مثال ریاضی حتما پوران بگیرم یا همین راهیان ارشدی که دارم کافیه؟ و به این ترتیب بقیه درسا

اگه پیشنهادی هم واسه تغییر بقیه کتابا داشتین خوشحال میشم بگین.:D

بریم سراغ آزمون ها
به گفته شما دوستان همون آزمون جامع رو شرکت کنیم بسه
یه چرخی زدم بین سایتای این موسسه های مختلف ... هر موسسه از خودش تعریف میکنه نمیدونم کدومشون بهتره
اینجا نمایندگی پارسه و نصیر رو نداره
نظر خودم اینه که 3 تا آزمون جامع سنجش رو شرکت کنم
:warn:سوال: به نظر شما کافیه یا نه؟

عذرخواهی بابت طولانی بودن و
ممنون بابت وقتی که گذاشتین و خوندین;)
منتظر نظرات مفید شما هستم

موفق باشید:gol:
سلام

سعی کنین، یک منبع رو که دوستان گفتند بهتر است رو مرجع قرار بدین و چند بار اوتچن رو بخونین تا دو تا کتاب رو یک بار، جامدات رو حتما پوران بگیرین که خیلی بهتر است.
ریاضی راهیان رو ندیدم نظری ندارم، معادلات هم زیاد تفاوتی تو کتاب ها نیست ولی مهندسی حتما اگه میخواین بخونین کتاب کریمی...
زبان ،نظری ندارم.
سیالات راهیان خوب هست
دینامیک و ارتعاشات راهیان خوب است. پوران هم خوب است.
کنترل جهش خوب است، راهیان اریاز هم خوب است.
تقریبا منابع خوبند، زیاد روی منابع پیدا کردن وقت نزارین همین کتبی گفتند دوستان خوبند ، به نظر زودتر برنامه ریزی خوندن رو آماده کنید کتبی که اینجا دوستان گفتند حرف اول رو میزنند ، و جواب داده است برای کنکور.
در هر صورت انشالله تلاش کنین ، و شروع به خوندن کنین.

با تشکر

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام.تو رو خدا جواب بدین.میخواستم از بچه هایی که قبول شدن بپرسم برای خوندن استاتیک و مقاومت نایی و همینطور اجزا ماشین پایه ریاضی باید در چه حدی باشه و ایا با پایه ریاضی ضعیف میشه به این کتابا و دروس کامل مسلط شد یا نه ؟همچنین برای نگاه کردن به این دروس باید بر روی چه مباحثی از ریاضیات مسلط شد(مثلثات - مشتق و ....)؟
دوم اینکه برای تسلط در معادلات باید در چه مباحثی از ریاضی مسلط بود؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام.تو رو خدا جواب بدین.میخواستم از بچه هایی که قبول شدن بپرسم برای خوندن استاتیک و مقاومت نایی و همینطور اجزا ماشین پایه ریاضی باید در چه حدی باشه و ایا با پایه ریاضی ضعیف میشه به این کتابا و دروس کامل مسلط شد یا نه ؟همچنین برای نگاه کردن به این دروس باید بر روی چه مباحثی از ریاضیات مسلط شد(مثلثات - مشتق و ....)؟
دوم اینکه برای تسلط در معادلات باید در چه مباحثی از ریاضی مسلط بود؟
سلام

من هنوز قبول نشدسم، فقط میدونم ، هندسه مثل روابط تالس و فیثاغورث و کمی انگرال نیاز دارید
به خصوص تیر ها نیاز به هندسه و در مرکز سطوح انتگرال یک گانه و دوگانه به روش ساده نه پیچیده نیاز هست.

در همین حد اطلاع دارم
با سپاس

sinaited

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه قضیه این خبر چیه؟؟؟؟؟؟
با توجه به خبر منابع آگاه و موثق، تاریخ آزمون کارشناسی ارشد سراسری از بهمن ماه 94، به اردیبهشت ماه 95 تغییر پیدا خواهد کرد. البته این موضوع هنوز اعلام رسمی نشده و در مراحل نهایی تصمیم‌گیری است. ظاهراً قرار است تا نیمه مرداد ماه اعلام رسمی صورت گیرد.
اینم منبعش:
http://modaresanesharif.ac.ir/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%84-95

s.rezaei121

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه قضیه این خبر چیه؟؟؟؟؟؟
با توجه به خبر منابع آگاه و موثق، تاریخ آزمون کارشناسی ارشد سراسری از بهمن ماه 94، به اردیبهشت ماه 95 تغییر پیدا خواهد کرد. البته این موضوع هنوز اعلام رسمی نشده و در مراحل نهایی تصمیم‌گیری است. ظاهراً قرار است تا نیمه مرداد ماه اعلام رسمی صورت گیرد.
اینم منبعش:
http://modaresanesharif.ac.ir/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%84-95

ما بهمن امتحان دادیم نتایج اولیه اردیبهشت اومد نتایج نهایی شهریور میاد
اونجوری زودتر تکلیف مشخص میشه (استرس کمتر)

masoudabbasi

عضو جدید
یعنی اگه کنکور بیفته اردیبهشت فوق العاده است
حداقل الان یه مسافرتی میشه رفت
و تو عید بیشتر خوند

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

سلام کسی برنامه روزانه از موسسات تهیه کرده ؟
جای برنامه روزانه موسسات خودش شروع کن که تا اول مهر دستت بیاد که بهترین برنامه روزانه واسه خودت چیه...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

siavashbehzad

عضو جدید
کسی میدونه واسه اتوماسیون زدن دروس برقم تاثیر داره یا نه ؟ 4 5 تا از دوستام اتوماسیونن خواستم از دوستان عزیز جویا شم اول

hassan_jvi

عضو جدید
نمونه صفحات با صدام بذار بشه در مورد کیفیتش نظر داد

بله حتما...راستی هزینه ای هم که دریافت میشه فقط واسه کپی جزوه و هزینه پست هستش ...بخاطر بچه های شهرستان که امکان حضور تو کلاسای تهران رو ندارن یا بچه های تهران که وقت رفتن به کلاس ها رو ندارن

masoudabbasi

عضو جدید
با سلام

دوستان یک سوال مهم که ذهنم رو خیلی در گیر کرده!

میخواستم بدونم چراارشد باید بدیم؟

موقعیت شوغلیش بهتره؟؟

و خیللی سوالای دیگه