کی میتونه کوتاهترین داستان ترسناک جهان را درقالب1جمله بگه؟؟؟؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستای عزیزم:gol:

بچه ها ازتون می خوام 1 کم فکر کنید ببینید چه جمله ای را میتونید بگید که تن هر کسی را به لرزه در بیاره البته من خودم یکی از اون ترسناک ترین هاشو میدونم ولی الان نمیگم تا ببینم شما چیکار میکنید.
راجع به ترسناک بودن یا نبودن جملتون هم بقیه دوستان رای میدن.:gol::gol::gol:

juliet

کاربر بیش فعال
آخرین انسان زمین تنها در اتاقش نشسته بود که ناگهان در زدند!!:surprised::surprised:

qholi

عضو جدید
أ........................ واااااااااااااااااااااییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااااا یعنی کسی نیست که بتونه1جمله ترسناک بگه عجب!!!

juliet

کاربر بیش فعال
:Ph34r::Ph34r::Ph34r:

خونه تنهایی. ساعت 2 شب از خواب پا میشی بری آشپزخونه آب بخوری میبینی 6 تا جن اونجا دارن با هم شام میخورن و یه دفعه تو رو میبینن و همون موقع برقا هم میره!!!!

واییییییییییی من که سکته کردم رفت:(:cry::cry:
کوچیکتر از این نتونستم بسازم:w16:

گرم

عضو جدید
فوق ترسناک

فوق ترسناک

مثلا شب تو خونه تنها باشی و برقا رفته باشه اسم خودت صدا کنی یکی بگه بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::cry:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خونه تنهایی. ساعت 2 شب از خواب پا میشی بری آشپزخونه آب بخوری میبینی 6 تا جن اونجا دارن با هم شام میخورن و یه دفعه تو رو میبینن و همون موقع برقا هم میره!!!!

واییییییییییی من که سکته کردم رفت:(:cry::cry:
کوچیکتر از این نتونستم بسازم:w16:
خدایی ترسناک بود:cry:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثلا شب تو خونه تنها باشی و برقا رفته باشه اسم خودت صدا کنی یکی بگه بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::cry:
واااااااااااااااااااااااااااااااااای برخود لرزیدم جدا:cry:

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه روز از خواب پاشی ببینی تمام مردم دنیا و شهر توی خیابون ها مردن و به طرز فجیعی هوا بوی گند گرفته...وای خدا...خیلی وحشتناکه

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میتونم

پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
نصفه شبی بابا بهت گفته بری از تو ماشین یه چی بیاری، هواتاریکه و تو توی عالم خودت داری میری سمت ماشین همینجور که نزدیک ماشین شدی یه هو یه چیزی از زیر ماشین میپره بیرون سمت تو... جیییییغ میزنی و از ترس میپری عقب:w47:.... گربه ی چندش زهر ترک شدم...:w43:

آخرین ویرایش:

A R M A N

عضو جدید
نصفه شبی بابا بهت گفته بری از تو ماشین یه چی بیاری، هواتاریکه و تو توی عالم خودت داری میری سمت ماشین همینجور که نزدیک ماشین شدی یه هو یه چیزی از زیر ماشین میبره بیرون سمت تو... جیییییغ میزنی و از ترس میبری عقب:w47:.... گربه ی چندش زهر ترک شدم...:w43:

نه عقب یه گودال بود ..وای افتاد توی گودال تاریک و عمیق ..... توی گودال پر از سوسکه ..... هو ها ها

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نصفه شبی بابا بهت گفته بری از تو ماشین یه چی بیاری، هواتاریکه و تو توی عالم خودت داری میری سمت ماشین همینجور که نزدیک ماشین شدی یه هو یه چیزی از زیر ماشین میبره بیرون سمت تو... جیییییغ میزنی و از ترس میبری عقب:w47:.... گربه ی چندش زهر ترک شدم...:w43:
عجب:biggrin:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال باخت....:cry:
خیلی ترسیدی.....نه...........آخه کی فکرشو میکرد.....:cry::cry::cry: