کی آهنگ خارجی گوش میده؟

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام به همه

اسم چندتا خواننده خارجی رو میگید برام؟
برای باشگاه بدنسازی میخایم.
شاد باشن.از نوع خارجیش.بیشتر به تکنو بخورن!
ممنون

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
77

77

به به شهریاری عزیز تر از جان . راه گم کردی .شما کجا ؟ تالار موسیقی کجا ؟
کجا بودی اخوی ؟ دلمون برات تنگ شده بود.
ماشالا تو باشگاه انقدر سرت گرمه به تاپیک های حفظ و صیانت ک دیگه وقت جواب دادنم نداری ! ولی خوشبحالت .بهشتو نقدآ خریدی تو همین دنیا .
ما ک مسئول آب جوشیم تو جهندم !

اخوی اخه این درستشه تو آهنگ بلاد کفر میخای بعد میای رو میزنی به غریبه ها .ی تک میزدی خودم گونی گونی برات مایکل جکسن میفرستادم .

هیهات .هیهات
وظیفه شرعیم ! ایجاب کرد ی شبهه دینی رو برات review کنم .اخه برادر دینی من ! تو مگه نمیدونی گوش دادن ب فسق و فجور اونم از نوع 6-8 خارجکیش حرام اندر حرام است حالا اگه این اهنگارم ببری ترویج بدی تو ی مکان عمومی و البته بدتر از اون ورزشی ! میدونی چ آتیشی واسه خودت سوزوندی .هر چی حوری جم و جور کرده بودی پرید.
حالا از ما گفتن بود .خواه پند گیر خواه ملال .همین الان خود من با ارشاد تو ی حوری واسه خودم کنار گذاشتم .اما تو چی .اما تو چی .وای وای .
برو از خدا بترس .برو

امیدوارم بازم تو همون تاپیک هایی ک سنگر بانشون بودی ببینمت !!! ( این داستان ادامه دارد .....)

البته ب طور خیلی خیلی اتفاقی چشمم ب این سایت افتاد .نه این که ب خاطر امضات بوده باشه ها.نه اصن نقل این حرفانیست جون داداش.(صرفن نقل همون حوری است ک خودم و خودت ازش خبر داریم !!!)

موسیقی مطرب از نظر آیت الله بهجت چیست؟(لطفا واضح و روشن توضیح دهید)
منظور از اطراب شانی چیست؟
اگر ندانیم یک موسیقی مطرب است یا نه حکم آن چیست؟

البته این جمله رو باید بیشتر بهش دقت کنی :

ملاک تشخيص اين نوع موسيقي حرام، عرف متدينان است، نه خود شخص .

http://www.pasokhgoo.ir/node/15226

سلام به همه

اسم چندتا خواننده خارجی رو میگید برام؟
برای باشگاه بدنسازی میخایم.
شاد باشن.از نوع خارجیش.بیشتر به تکنو بخورن!
ممنون

شهریاری 2

کاربر ممتاز
به به شهریاری عزیز تر از جان . راه گم کردی .شما کجا ؟ تالار موسیقی کجا ؟
کجا بودی اخوی ؟ دلمون برات تنگ شده بود.
ماشالا تو باشگاه انقدر سرت گرمه به تاپیک های حفظ و صیانت ک دیگه وقت جواب دادنم نداری ! ولی خوشبحالت .بهشتو نقدآ خریدی تو همین دنیا .
ما ک مسئول آب جوشیم تو جهندم !

اخوی اخه این درستشه تو آهنگ بلاد کفر میخای بعد میای رو میزنی به غریبه ها .ی تک میزدی خودم گونی گونی برات مایکل جکسن میفرستادم .

هیهات .هیهات
وظیفه شرعیم ! ایجاب کرد ی شبهه دینی رو برات review کنم .اخه برادر دینی من ! تو مگه نمیدونی گوش دادن ب فسق و فجور اونم از نوع 6-8 خارجکیش حرام اندر حرام است حالا اگه این اهنگارم ببری ترویج بدی تو ی مکان عمومی و البته بدتر از اون ورزشی ! میدونی چ آتیشی واسه خودت سوزوندی .هر چی حوری جم و جور کرده بودی پرید.
حالا از ما گفتن بود .خواه پند گیر خواه ملال .همین الان خود من با ارشاد تو ی حوری واسه خودم کنار گذاشتم .اما تو چی .اما تو چی .وای وای .
برو از خدا بترس .برو

امیدوارم بازم تو همون تاپیک هایی ک سنگر بانشون بودی ببینمت !!! ( این داستان ادامه دارد .....)

البته ب طور خیلی خیلی اتفاقی چشمم ب این سایت افتاد .نه این که ب خاطر امضات بوده باشه ها.نه اصن نقل این حرفانیست جون داداش.(صرفن نقل همون حوری است ک خودم و خودت ازش خبر داریم !!!)

موسیقی مطرب از نظر آیت الله بهجت چیست؟(لطفا واضح و روشن توضیح دهید)
منظور از اطراب شانی چیست؟
اگر ندانیم یک موسیقی مطرب است یا نه حکم آن چیست؟

البته این جمله رو باید بیشتر بهش دقت کنی :

ملاک تشخيص اين نوع موسيقي حرام، عرف متدينان است، نه خود شخص .

http://www.pasokhgoo.ir/node/15226

هـــــــــــــــــــــــــــی!
این عنوان کاربر فعال تالار اسلام حسابی سنگ رو یخمون کرده!
من نگفتم حرام و حلالش رو بگید.
گفتم خواننده معرفی کنید، من میرم از توشون گلچین میکنم.
انقدرم مذهبی بودنمون رو به رخمون نکشید.
توی باشگاه ورزشی، دارن بندری میزنن داداش!
آهنگ تکنوی خارجی بذاریم بهتره یا بزاریم بندری پخش کنن؟!
اگه بلاد کفر ملاک هست، که شما نباید از همین اینترنتم استفاده کنی چون مال بلاد کفره!
مرجع تقلید من هم آیت الله بهجت (ره) نیستن.

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ای بابا:D
شاید واقعا میخواد آهنگ های ورزشی برای باشگاه دانلود کنه، بعضی ها عادت دارند قصاص قبل از جنایت کنند ها
شهریاری جان من از این آهنگ ها خوشم میاد، از صدا سیما هم بارها پخش شده، بعدا یه لیست خوب از آهنگ های ترنس و ورزشی رو برات ایمیل میکنم، یه سایت هم بهت معرفی می کنم که ازش دانلود کنی :gol:
DJ Dado - Broke Your Heart
Dj Dado - Dreaming
Dj Dado - Dreamscape
Dj Dado - Sandstorm
DJ Dado - The Legend of Babel
Dj Dado Cebit Fair Theme
Dj Dado X - Files
DJ Tatana - Spring Breeze (Original Mix) Gd Specefic Released 2010
DJ Visage - Formula (Shomakher)
Jean Michel Jarre & Dj Dado - Oxygene
Jedmar - Awaited Moment

و آهنگ های ترنس Robert Miles

پ.ن: اینکه عنوانت هم کاربر فعال تالار اسلام و قران هست یه افتخاره

شهریاری 2

کاربر ممتاز
شاید واقعا میخواد آهنگ های ورزشی برای باشگاه دانلود کنه، بعضی ها عادت دارند قصاص قبل از جنایت کنند ها
شهریاری جان من از این آهنگ ها خوشم میاد، از صدا سیما هم بارها پخش شده، بعدا یه لیست خوب از آهنگ های ترنس و ورزشی رو برات ایمیل میکنم، یه سایت هم بهت معرفی می کنم که ازش دانلود کنی :gol:
Dj Dado - Dreaming
Dj Dado - Dreamscape
Dj Dado - Sandstorm
Dj Dado Cebit Fair Theme
Dj Dado X - Files
Jedmar - Awaited Moment

ایول ممنون برادر.کاشکی همه مثل شما فکر میکردن.
ما که از بس آهنگ مورد دار گذاشتن تو باشگاه، اعصابمون ریخته به هم.
فقط یه مشکل،
آهنگا باید با کلام باشن. بی کلام اصلا جوابگوی اونجا نیست.
ممنون. لطف کردی داداش

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ایول ممنون برادر.کاشکی همه مثل شما فکر میکردن.
ما که از بس آهنگ مورد دار گذاشتن تو باشگاه، اعصابمون ریخته به هم.
فقط یه مشکل،
آهنگا باید با کلام باشن. بی کلام اصلا جوابگوی اونجا نیست.
ممنون. لطف کردی داداش

حالا اینا رو یه تستی بکن، توی آرشیوم میگردم اگر با کلام خوب بود و به دردت میخورد، بهت پیام می دم:smile:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
اگه بلاد کفر ملاک هست، که شما نباید از همین اینترنتم استفاده کنی چون مال بلاد کفره!
البته فقط به خاطر عنوان زیر اسمتون نیستا
یه جاهایی چوب لا چرخ گذاشتین
;)
خدمت شما، ببخشید الان وقت نکردم کامل گوش بدم ببینم خوبه یا نه
آهنگای باشگامونه

پیوست ها

• farspatogh-ir-DJ-Sammy-Yanou-feat.-Do-Heaven.zip
    3.5 مگایابت · بازدیدها: 0
  • farspatogh-ir-Groove-Coverage-Moonlight-Shadow.zip
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 0

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Dj Dado - Dreaming
Dj Dado - Dreamscape
Dj Dado - Sandstorm
Dj Dado Cebit Fair Theme
Dj Dado X - Files
Jedmar - Awaited Moment

پ.ن: اینکه عنوانت هم کاربر فعال تالار اسلام و قران هست یه افتخاره
میگم احیانا شما دی جی برنامه های ورزشی شبکه سه نیستی;)

شهریوری

اخراجی موقت

شما اگه مذهبی هستید تکلیف مشخصه و احکام در مورد موسیقی موجود- اگه نیستید پس چرا تظاهر میکنید ؟

اگه بندری میزنن اونجا محل گناهه چرا تو این مکان ها حاظر میشید؟

دوتاش گناهه هم تنکوی خارجی هم بندری شما باید به احکام دینت مقید باشید نه اینکه انتخاب شخصی بکنی و خودت به جای عالم و مجتهد فتوا بدی

خدا میدونه چند نفر ممکنه با این پست شما منحرف بشن

ملاک دینه شماست ........یعنی شما اگه بری بلاد کفر دینت رو میزاری کنار؟

شهریاری 2

کاربر ممتاز
شما اگه مذهبی هستید تکلیف مشخصه و احکام در مورد موسیقی موجود- اگه نیستید پس چرا تظاهر میکنید ؟

دوتاش گناهه هم تنکوی خارجی هم بندری شما باید به احکام دینت مقید باشید نه اینکه انتخاب شخصی بکنی و خودت به جای عالم و مجتهد فتوا بدی

چون اسپم میشه به بحث ادامه نمیدم.
ولی اینو بدونید که آهنگ تکنو، حرام نیست. آهنگ به خود شخص بر میگرده که براش حرام باشه یا نه.
مرجع تقلید بنده حقیر گفتن اگر از حالت عادی خارج نشید، و همچنین مناسب مجالس لهو و لعب نباشه ، اشکالی نداره.
توی عروسی ها بندری میذارن که نمیشه گوش داد.تکنو هم فکر نمیکنم کسیرو از حالت عادی خارج کنه.
نظر رهبر رو درباره آهنگایی که مخصوص باشگاه های ورزشی هستن رو برید بپرسید.
لطفا هم بنده حقیر رو مواخذه نفرمایید دوست عزیز.
بنده با دفتر رهبر تماس گرفتم و حکمش رو سوال کردم.
در ضمن اونجا بندری میذارن که ما سریع میریم عوضش میکنیم. پس خودمون میدونیمو خدای خودمون.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اقو ب جا این بحثا برو شهرام کاشانی و اندی دان کن حالشو ببر خخخ من بوده فقط با ی اهنگ شهرام کاشانی ا ساعت حرکات موزون رفتم خخخخ
اهنگای شهره هم خوفه
اهنگای انریکه و ادام لامبرت از نظر من باحاله برا ورزش من خودم باهاشون میورزشم
پیت بول ک دیگه حرف نداره
کتی پری هم ایضا
این اهنگو سرچ کن هیجان انگیز و ریتمیکترین اهنگ عربی
ی اهنگیه ک ی ثانیم بی حرکت نمیزاره ادمو

بعدشم صفای باشگاه ب اهنگاشه دیگه خخخخ

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

سلام
اومدم یه ترک بذارم این پست رو دیدم، اصلا قصد به حاشیه کشوندن تاپیک رو ندارم تا استارتر از هدفشون دور نشن
:gol:
فقط دلم میخواد اینو بگم، جانبدار کسی هم نیستم، اینکه به نظر من همه چی تو اسلام به نیت آدما برمیگرده
:smile:، فرض کنین یه مرجع تقلیدی میگن آهنگی که شمارو از خود بیخود کنه یا حس رقص بده گناهه، این نیست که من این جمله رو شنیدم کلا بذارم کنار حتی تو خلوت خودم، خب تو خلوت خودم اصلا حس حرکات موزون بده، چه گناهی داره؟؟!! الان این اصلا ربطی پیدا نمیکنه به اینکه فرضا طرف مذهبیه چرا این خواسته رو داره، ورزشم خلاف شرع نیست، یه محرکی که در من انگیزه ورزش رو بالا ببره، هدفم چیه؟؟ فکرم اون لحظه چیه؟؟؟ ما که بچه نیستیم، من شک ندارم بچه های اینجا هم اونقدر فکرشون بسته نیست جناب شهریاری شما به دل نگیرین، اصلا دوست ندارم حتی کسی که زمانی کار خود منو که سعی میکنم خواسته های خدارو قلبا رعایت میکنم تو محدوده ی خودم و برای دل خودم، زیر سوال برد و شاید دلم گرفت، الان زیر سوال بره.....:gol:
من باشگاه رو با هیچ جا عوض نمیکنم چون همه قلبا با هم رفیقن و پاک:gol:

این آهنگ رو خودم خیلی دوست دارم:smile:

پ. ن. : لطفا اگرم میخواین نقل قول کنین حداقل یه آهنگم تو اون پست بذارین من شرمنده استارتر نشم:redface:

پیوست ها

• Cusco - Inca Dance.zip
    2.5 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ماشالا چقدر حرف می زنن!

حیف و صدها حیف

واقعاً چقدر از این جور چیزا تجربه های تلخی داریم؛ چقدر میشه در موردش حرف زد یا نزد؟

این پروفسور در جواب فوق لیسانس موسیقی، که پرسیده که موسیقی حرام هست یا نه؟ پاسخ داده! فارغ از مذهبی که بهش اعتقاد داره، اگه به داده هاش نگاه کنیم، و کمی فکر، کمی ذوق!! می گه "قرآن خودش مبتنی بر موسیقی هست !" اونایی که کمی از سجع و قافیه و جناس آوایی و ادغام و حروف ابجد که از کجای حلق و زبان و دندون و فک و ... در میاد، اطلاع داشته باشند و یکم از پیشینه آدمهای اوایل بعثت خبر داشته باشند می دونن که اونها گفتن محمد دیوانه هست، شاعر هست چون جمله ها (آیه ها) دست کمی از شعر ندارن
حالا اذان و ذکر قرآن رو اگه بدونیم که بر پایه آوا هست؛ چون اولین جمله امری که توو قرآن نازل شده، إقــرأ هست! واقعاً یک عربی دان باید آورد که بگه آقا اقرا به چی اطلاق می شه؟
توو سایتهای فارسی چیزی پیدا نکردم توو صفحه اول جستجو!

• گفته بخون، چون خوندن کلید دانستن در یک دین متمدن هست!
  • توو زبان یا گویش های عبرانی و سوری از ریشه قرائی اومده و هنوزم هست به معنی قدم قدم خوندن هست! ظاهراً وقتی کتاب دفتری نبوده قرأ توو 228 بقره هم با معنی دیگه ای بکار رفته
  • بعدا، در معنی استعاری برای جمع کردن یک چیزی و منتشر کردن و نقل کردنش استفاده شده! حتی برای وضع حمل بچه شتر هم بکار رفته کلمه قرائت
  • همچنین برای جمع کردن حرف، کلمه، جمله و بیانش بصورت یک جا و نقل اون بکار رفته
  • برگرداندن اقرا به خوندن خیلی هم نمی تونه معنی اون رو نشون بده! خواندن معادلش در عربی تلاوت هست! برای یک متن آماده!
  • قرآن رو گفته اقرا کن، یعنی ما جمع می کنیم، تو هم می خونی و از یاد نمی بریش، سوره اعلی 6، قیامت 17-19
  • تلاوت به خوندن بی صدا گفته می شه ولی اقرا نه!!
  • خود کلمه قرآن هم از همین معنی هست که از خدا یاد بگیره و به بنده هاش نقل کنه!
خب:
براساس آیه 6 لقمان گفتن موسیقی حرام هست که این پروفسور می گه که "اینطوری نیست! اونجا گفته دوری کنید از لهو و لعب! حرفهای ناروایی که به خدا نسبت داده می شه! آیه قرآن هست که در بهشت، از مومنها با موسیقی استقبال می شه؛ در سوره ص (صاد) گفته شده که کوهها به صدای حضرت داوود انعکاس می دادن و پرنده ها باهاش همراهی می کردن! (آیه 18 و 19)
و گفتن که پیامبر هم به موسیقی گوش داده، هم کنیزهایی که آواز می خوندن رو ستایش کرده و هم گفته که توو عروسی ها آوازخوان باشه {این قسمت توو سایت فارسی زبان گفته نمی شه!} و برای حرکت شترها موقع جنگها آوازخوان می برده تا با شوق حرکت کنن! ابوطالب المالکی توو کتاب قوت قلوب؛ امام غزالی در باب سماء کتاب احیاء ، عبدالقاهر سهروردی توو کتاب عوارف المعارف حلال بودن گوش دادن به موسیقی رو اثبات کردن! {اینها رو قبول ندارن!!}
اینش مهمه:
موسیقی، عشق عاشق رو و فساد فاسد رو زیاد می کنه!
البته گوش دادن به موزیک تشویق کننده به گناه درست نیست!
موسیقی هایی که تفکر درباره گناه رو بیدار کنه، حرام هست چون عامل و مشوق گناه، خودش گناه هست! {به همین سادگی و روانی یک مطلب رو بیان کردن بدون چند پهلو و تبصره دار کردن!}

موسیقی های تصوف و کلاسیک آدم رو به عالم لاهوتی می بره! {ممکنه آدم به مثلاً موتزارت گوش بده یا همین آهنگ های خانم لیلیان و گناه به ذهنش بیاد؟؟}

یک عده دیگه هم گفتن موسیقی حرام هست چون از قرآن غافل می کنه؛ که اگه اینطوری نگاه کنیم، هر چیزی که انسان رو از یاد خدا، از تفکر، از حرکت کردن دور کنه، حرام مطلق هست !!

جالب ترش هم این هست که حضرت محمد خودش زن آزاد (نه کنیز) مسلمان خواننده رو به مجلس عروسی (زنانه احتمالاً) یکی از فک و فامیل های حضرت عایشه از اصحاب انصار فرستاده به اسم خانم ارنب المدنی که اهل مدینه بوده و از خواننده های زن اون دوره بوده {منبع رو العالم و الاصابه نوشتن}

موسیقیهای ما بیشتر جنسش ب یوگا و مدیتیشن می خوره؛ :redface:

بفرمایید:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:D چی شد موسیقی یافتی؟

اقو اگه وطنی میخای برو آهنگای رحیم شهریاری رو دان کن خیلی فاز میده اذریه
مثلا اهنگ سنه گوره شو اگه بشنوی یک ثانیم یه جا بند نمی شی
:D