کیف خانم ها البته محتویاتش

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
اون قرص جوشان مولتی ویتامینه واقعا چرا تو کیفته؟؟؟

چون باید تو باشگاه بخورم! :confused:

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز

خودکار: سلاح من
قرص: برای سردرد
پول:برای خرج کردن
تسبیح:برای چرخاندن
بلیط:برای سفرکردن
فاکتورها:برای گرفتن پول از شرکت
الان اینا تو جیبم بودن

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
wow..........من کیفه دانشگام و با جیبم و خالی کنم شاید به پایه کیفه این دخترا برسه.........!!!!

arashlolos

عضو جدید
من فقط اين سوال برام پيش اومده كه دخترا چطوري اين وسايل رو تو كيف جا ميدن؟ :D
و اينكه چطوري وسايلشون رو پيدا ميكنن از تو اين كيف؟ :D

آخه جالبش اينه كه وقتي هم چيزي ميخرن،فروشنده ميگه نايلون بدم ؟ دختره هم ميگه : نميخواد ، ميزارم تو كيفم.

راستي اگه دختري پايه هست،از محتويات كيفش ( البته از چيزايي كه ميشه ) عكس بگيره ، بزاره تو اين تاپيك
ببينيم دختراي باشگاه كيف هاشون چه وضعي داره؟ :D

كيف دخترا چقد شبيه اتاق پسراستااااااااا:surprised::D
منم بزارم؟منم كيف دارماااااااااااا هميشه همرامه
بزارم؟آره؟

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
wow..........من کیفه دانشگام و با جیبم و خالی کنم شاید به پایه کیفه این دخترا برسه.........!!!!

داداش این دخترا همیشه این وسایل همراهشونه ، یعنی میخوان برن تا سر کوچه هم این وسایل رو با خودشون میبرن ، بحث دانشگاه نیست.فقط وسایلی که با خودشون همه جا میبرن ، تو کیف دانشگاهت همیشه همراهته؟ :D

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش این دخترا همیشه این وسایل همراهشونه ، یعنی میخوان برن تا سر کوچه هم این وسایل رو با خودشون میبرن ، بحث دانشگاه نیست.فقط وسایلی که با خودشون همه جا میبرن ، تو کیف دانشگاهت همیشه همراهته؟ :D
نه بابا من وقتایی که با خانواده هستم کیف نمیبرم تو جیبم فقط پول میذارم.همین

arashlolos

عضو جدید
ناز كه واسه دختراست:razz:
آره دیگه آرش خان بزار:D

به زودي...
شگفت زده ميشيدااااا
فقط شانس آوردم مامانم با هزار مكافات(كه راضيم كنه:razz:) رفتش به زور دوتا از زيپ هاي كيفمو درست كرد.
لازم به ذكر است كه كيفم دوتا زيپ بزرگ داره كه زندگيم تو همون دوتاست(از شناسنامه گرفته الي آخر) همون دوتا هم خراب بود.
پسريم ديگه:cool:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناز كه واسه دختراست:razz:

به زودي...
شگفت زده ميشيدااااا
فقط شانس آوردم مامانم با هزار مكافات(كه راضيم كنه:razz:) رفتش به زور دوتا از زيپ هاي كيفمو درست كرد.
لازم به ذكر است كه كيفم دوتا زيپ بزرگ داره كه زندگيم تو همون دوتاست(از شناسنامه گرفته الي آخر) همون دوتا هم خراب بود.
پسريم ديگه:cool:
به شلختگی افتخار میکنی؟:biggrin:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادش بخير من دوتا تايپک دو سال پيش زدم عجيبه که همش هي تکرار ميشه هي تکرار ميشه هي....

arashlolos

عضو جدید
به شلختگی افتخار میکنی؟:biggrin:
والله از بچگي شلخته بودم بر خلاف داداشم! به همين دليل هميشه مورد سرزنش واقع ميشدم. ناراحتي از اين رفتار بدم باعث افت تو درسو كارام شد(رواني)
تا اينكه بعد كنكور كه كار از كار گذشته بود تو صحبت هاي يه روان شناس به اين اشتباهم پي بردم كه اي كاش همون شلخته درس ميخوندم جاي غصه خوردن!اونوقت شايد يه داشنگاه معتبر بودم!
خواهشا اين حرفامو جدي بگيرين.
يه بحث روان شناسيه

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه بابا کیفه دانشگاه روزه دانشگاه......:دی

WOMIS

عضو جدید
تو کیف دوست من همه چی هست به جز یه قلم و کاغذ که بنویسه
هیچ علائمی در مورد دانشجو بودنش نداره

WOMIS

عضو جدید
والله از بچگي شلخته بودم بر خلاف داداشم! به همين دليل هميشه مورد سرزنش واقع ميشدم. ناراحتي از اين رفتار بدم باعث افت تو درسو كارام شد(رواني)
تا اينكه بعد كنكور كه كار از كار گذشته بود تو صحبت هاي يه روان شناس به اين اشتباهم پي بردم كه اي كاش همون شلخته درس ميخوندم جاي غصه خوردن!اونوقت شايد يه داشنگاه معتبر بودم!
خواهشا اين حرفامو جدي بگيرين.
يه بحث روان شناسيه
یعنی به خاطر شلخته بودن غصه میخوردی .....عزیزم:(
پس منو چی میگی اتاقمو اگه خاهرم تمیز نکنه دیگه امکان راه رفتن توش نداره... غصهم نخوردم

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دخترا بخوان کیف دانشگاهشونم کنار کیف معمولیشون باز کنن ما باید جم کنیم بریم :D

خب درستش همینه دیگه
کیف دانشگاه با کیف معمولی فرق میکنه
کیف کوهستان با هر دوش فرق میکنه(حمل ِ داریم با کوله)
کیف مهمونی شب داریم
کیف دستی داریم
کیف لپ تاپ داریم
یه عالمه کیف داریم :دی

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب درستش همینه دیگه
کیف دانشگاه با کیف معمولی فرق میکنه
کیف کوهستان با هر دوش فرق میکنه(حمل ِ داریم با کوله)
کیف مهمونی شب داریم
کیف دستی داریم
کیف لپ تاپ داریم
یه عالمه کیف داریم :دی
فخر فروشی؟:دی:دی:دی