کم هزینه ترین لذت دنیا چیست؟

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه از ته دل ميگي تو! شماره گذاري 405 متوقف شد ديگه.. وانت پيكان رو بچسب!..

مرسی یاداوری کردین ایشون 405 داره!!!!!

فقط ترمز دستی میکشی با سرعت بالا حتما کپسول اتش نشانی رو همرات داشته باش

ایشالله اتفاقی نمیوفته چون پژو 405 دیگه محض احتیاط بد نیست

که هزینه لذتت نره بالا:D

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاکر جان اون توپ فوتباله نه گربه بینوا:eek::eek::eek:
خب آخه شما در نظر بگیر حالت گرفتس
تو کوچتون داری میری
بعد هر گربه ای میاد یه شوت مزنی بهش پرت میشه میره! بسیار لذت نمی بری آیا؟!

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی یاداوری کردین ایشون 405 داره!!!!!

فقط ترمز دستی میکشی با سرعت بالا حتما کپسول اتش نشانی رو همرات داشته باش

ایشالله اتفاقی نمیوفته چون پژو 405 دیگه محض احتیاط بد نیست

که هزینه لذتت نره بالا:D
بله خب مشخصه كه 405 دارند.. آقا خوش به حالت همين كه هر روز از پشت پرده يه نگاهي به پژوي پارك شدت توي حياط بندازي, كلي لذت داره...
كپسول؟ واسه خاموش كردن شايعه آتش گيري خودبخود 405؟ :w05:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آخه شما در نظر بگیر حالت گرفتس
تو کوچتون داری میری
بعد هر گربه ای میاد یه شوت مزنی بهش پرت میشه میره! بسیار لذت نمی بری آیا؟!

دوست من شما هر از گاهی خودتو به یک پزشک نشون بدی بد نیست
تا جواب ایا رو بهتون بگه:surprised:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خب مشخصه كه 405 دارند.. آقا خوش به حالت همين كه هر روز از پشت پرده يه نگاهي به پژوي پارك شدت توي حياط بندازي, كلي لذت داره...
كپسول؟ واسه خاموش كردن شايعه آتش گيري خودبخود 405؟ :w05:

از قرار معلوم ساعت 5/5 , 6 صبح ماشینو از پارکینگ میاره بیرون

مگه اتش گرفتن چند مورد 405 شایعه بود؟

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قرار معلوم ساعت 5/5 , 6 صبح ماشینو از پارکینگ میاره بیرون

مگه اتش گرفتن چند مورد 405 شایعه بود؟
كميل جان كجايي ؟ بيا بگو چه ساعتي ميري ريسينگ!
والا من فقط دو موردش رو ديدم. دولتمرد هام اينجوري لذت ميبرند ديگه...
همين قضيه هواپيما چه چيزي كم از 405 داره.. مگه نه اينكه هر 3 يا 4 سال شاهد يك اتفاق مشابه هستيم ولي كاري نميكنيم؟
يا اين لذت خاص

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
كميل جان كجايي ؟ بيا بگو چه ساعتي ميري ريسينگ!
والا من فقط دو موردش رو ديدم. دولتمرد هام اينجوري لذت ميبرند ديگه...
همين قضيه هواپيما چه چيزي كم از 405 داره.. مگه نه اينكه هر 3 يا 4 سال شاهد يك اتفاق مشابه هستيم ولي كاري نميكنيم؟
يا اين لذت خاص

اقا مرتضی هفت پادشاه رو تو خواب میبینه .گفتن 6 صبح

ایوای که جون ادما چقدر بی ارزش شده

وقتی شنیدم تیم جودوکاران نوجوان هم بین اسامی کشته شده ها بوده خیلی عصبانی شدم چون اخبار ظهر خیلی سرسری از کنارش گذشت اما خبر سقوط هواپیمای فرانسوی رو با چند و چون پیگیری میکردن اما مملکت ما حدود 3 سال یکبار شاهد این فاجعه ست هواپیماها شدن تابوت مرگ فقط فکر خفه کردن اعتراضات هستند نه چاره کار.

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا مرتضی هفت پادشاه رو تو خواب میبینه .گفتن 6 صبح

ایوای که جون ادما چقدر بی ارزش شده

وقتی شنیدم تیم جودوکاران نوجوان هم بین اسامی کشته شده ها بوده خیلی عصبانی شدم چون اخبار ظهر خیلی سرسری از کنارش گذشت اما خبر سقوط هواپیمای فرانسوی رو با چند و چون پیگیری میکردن اما مملکت ما حدود 3 سال یکبار شاهد این فاجعه ست هواپیماها شدن تابوت مرگ فقط فکر خفه کردن اعتراضات هستند نه چاره کار.
مارو باش كه داريم از آقا مرتضي تعريف ميكنيم..
آره داشتند واسه مسابقات مجارستان آماده ميشدند .. اين توپولوف ها شدند ماشين كشتار جمعي... اخبار هم كه شورشو در آورده با اينكه سقوط 11.30 بود ولي ساعت 2 , نميخواستند خبر دقيق رو بدند .ميگفت كه خبر دقيقي در دست نيست.

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارو باش كه داريم از آقا مرتضي تعريف ميكنيم..
آره داشتند واسه مسابقات مجارستان آماده ميشدند .. اين توپولوف ها شدند ماشين كشتار جمعي... اخبار هم كه شورشو در آورده با اينكه سقوط 11.30 بود ولي ساعت 2 , نميخواستند خبر دقيق رو بدند .ميگفت كه خبر دقيقي در دست نيست.

من که وحشت داشتم بدونم چی شده اما فهمیدم خیلی بدتر از این حرفاست از ناراحتی اخبار رو دنبال نکردم وقتی تایپک شما رو خوندم فهمیدم تا 1 ساعت هنگ کردم که فاجعه به این بزرگی رو با چند خط خبر از کنارش رد شدند اخه مگه این تظاهرات بود که سانسوری خبر میدین . اگر بگم از ناراحتی شهید اعرابی و این خبر خوابم نمیبره باور کنید غلو نکردم

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که وحشت داشتم بدونم چی شده اما فهمیدم خیلی بدتر از این حرفاست از ناراحتی اخبار رو دنبال نکردم وقتی تایپک شما رو خوندم فهمیدم تا 1 ساعت هنگ کردم که فاجعه به این بزرگی رو با چند خط خبر از کنارش رد شدند اخه مگه این تظاهرات بود که سانسوری خبر میدین . اگر بگم از ناراحتی شهید اعرابی و این خبر خوابم نمیبره باور کنید غلو نکردم

مطمئن باشيد خيلي ها ناراحت شدند والبته در مورد شما چرا بايد باورنكنم.!
خب تاخير در گفتن اخبار هم سياستيه واسه سبك سنگين كردن قضيه ديگه. اين مسئله از قبل مشكل دار بوده. مثلا خريد اين هواپيما از هواپيماييه افغانستان و استفاده از اون در ايران يك ننگه برامون نه به خاطر افغانستان كه به خاطر مقايسه فكري يي كه مردم نسبت به موضوع دارند.
واللا من هر چي سقوط ميديدم لااقل قطعه سالمي ازش پيدا ميشد. ولي در مورد اين هواپيما , فكر نكنم جعبه سياهش هم سالم پيدا بشه

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دستی فقط با 405 می چسبه و دگر هیچ......

دستی 270 درجه ای.......

لذت دنیا یعنی این............

یا مثلا دستی بالا گازو بگیری یهو دستی رو بخوابونی و راه بیوفتی.......

این یعنی لذت دنیا

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی دیگه.....

مثلا فرض کن هم دانشگاهیت با همسر آینده اش اونور خیابون هستن و دارن از هم جدا میشن......

بعد تو با ماشین از این ور خیابون واسه دوستت بوق بزنی (یعنی بیا باهم بریم یا برسونمت)

رفیقتم با غرور بدو میاد اینور خیابون.....(نامزدشم با لبخند نگاهش میکنه....)

همین که میخواد دستگیررو بگیره.....

گاز و بگیریو بری....2 تا بوقم بزنی.....

گند میخوره تو آبرو و غرور رفیقت نه!!!!!!:lol:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دستی فقط با 405 می چسبه و دگر هیچ......

دستی 270 درجه ای.......

لذت دنیا یعنی این............

یا مثلا دستی بالا گازو بگیری یهو دستی رو بخوابونی و راه بیوفتی.......

این یعنی لذت دنیا

یکی دیگه.....

مثلا فرض کن هم دانشگاهیت با همسر آینده اش اونور خیابون هستن و دارن از هم جدا میشن......

بعد تو با ماشین از این ور خیابون واسه دوستت بوق بزنی (یعنی بیا باهم بریم یا برسونمت)

رفیقتم با غرور بدو میاد اینور خیابون.....(نامزدشم با لبخند نگاهش میکنه....)

همین که میخواد دستگیررو بگیره.....

گاز و بگیریو بری....2 تا بوقم بزنی.....

گند میخوره تو آبرو و غرور رفیقت نه!!!!!!:lol:

:eek::eek::eek::eek::eek:

حاج اقا جدی جدی برات نگرانم !!!! یک دکتر برو شاید گرما زده شدی .:question:

قبول دارم افتاب تندیه :lol:

felorina

عضو جدید
موافقم ;)

دیدن بازی کودکان یکی از لذتهای زندگیست دنیایی ساده و بدون ریا
عجب دنیائیه این دنیای کوچولوها خداییش با زبون بی زبونی به ما آدما میگن بابا دنیا و مشکلاتش رو بذار کنار بیاین مثل ما باشین فارغ از هر دغدغه فکری . اما خداییش بازی کردنشون با هم دیگه اونقدر صاف و ساده است که آدم دوست داره کوچیک بشه و بره کنارشون و همبازیشون بشه خوش بحالشون
;)

felorina

عضو جدید
مطمئن باشيد خيلي ها ناراحت شدند والبته در مورد شما چرا بايد باورنكنم.!
خب تاخير در گفتن اخبار هم سياستيه واسه سبك سنگين كردن قضيه ديگه. اين مسئله از قبل مشكل دار بوده. مثلا خريد اين هواپيما از هواپيماييه افغانستان و استفاده از اون در ايران يك ننگه برامون نه به خاطر افغانستان كه به خاطر مقايسه فكري يي كه مردم نسبت به موضوع دارند.
واللا من هر چي سقوط ميديدم لااقل قطعه سالمي ازش پيدا ميشد. ولي در مورد اين هواپيما , فكر نكنم جعبه سياهش هم سالم پيدا بشه

با چه آرزو و امیدی داشتن میرفت مسابقات آخرش ببینید چی شد چه آرزوهایی که نداشتن برای خودشون برای بعد از بازگشت از مسابقات برای بعدهاشون اما حالا همه نقش بر آب شد...

felorina

عضو جدید
کم هزینه ترین لذت دنیا اینه که در کنار خونواده خودت در کنار فرزندانت باشی و لبخند همسر و فرزندانت رو ؛ رو لباشون ببینی و از این صحنه رضایت و خوشحالیشون لذت ببری
اما کم هزینه ترین لذت دنیا برای من :
مطالعه ورزش و کوهنوردی هست و بالاتر از اون لبخند رضایت پدر و مادرم از من که روی صورتشون نقش بسته

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کم هزینه ترین لذت دنیا اینه که در کنار خونواده خودت در کنار فرزندانت باشی و لبخند همسر و فرزندانت رو ؛ رو لباشون ببینی و از این صحنه رضایت و خوشحالیشون لذت ببری
مطالعه ورزش و کوهنوردی هست و بالاتر از اون لبخند رضایت پدر و مادرم از من که روی صورتشون نقش بسته
ما كه تا ساليان سال از اين لذت-همسر و فرزند- محروميم .

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام اشکان جان

واقعا دیدن کوهها و کوهنوردی یک لذت خاص داره

اما لبخند پدر و مادر و شادی کنار خانواده به نظر من بزرگترین لذت دنیاست باهات موافقم

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما كه تا ساليان سال از اين لذت-همسر و فرزند- محروميم .

دکتر شریعتی اگر تنهاترین تنهایان باشم باز هم خدا هست و او جانشین همه

نداشتنهای من است

ایمان جان میشه با لذتهای کم هزینه دیگه زندگی رو اسانتر گرفت .

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دکتر شریعتی اگر تنهاترین تنهایان باشم باز هم خدا هست و او جانشین همه

نداشتنهای من است

ایمان جان میشه با لذتهای کم هزینه دیگه زندگی رو اسانتر گرفت .

آره خب ! خيلي چيزا هست غير اين مسئله, ماشين تو حياط, آهنگ ,دوستان ,پدرو مادر ,درس خوندن يا همون كه شما گفتيد خيس شدن زير بارون ,...
ماهم دل داريم ديگه اينقده"." حسوديمون شد به اشكان خان

felorina

عضو جدید
آره خب ! خيلي چيزا هست غير اين مسئله, ماشين تو حياط, آهنگ ,دوستان ,پدرو مادر ,درس خوندن يا همون كه شما گفتيد خيس شدن زير بارون ,...
ماهم دل داريم ديگه اينقده"." حسوديمون شد به اشكان خان
من باید حسودیم بشه به تو تو که امکانات بیشتر داری خوب هرکی با یه چیزاییی خوش میگذرونه خوب منم تفریح سالم بابا بچه مثبت...
رفتن به دل کوه و طبیعت آرامشی بهم میده احساسی بهم میده که نگووووووو
ایماااااااااان پایه ای تو هم بیا حسودی نکن!!!!!!!