کلوپ طرفداران پرسپولیس

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای حال کردم ای حال کردم ......... دم همشون گرم مخصوصا مهدوی کیا و ایمون زائد

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای حال کردم ای حال کردم ......... دم همشون گرم مخصوصا مهدوی کیا و ایمون زائد
آره..انقد این پیروزی چسبید به همه که هنوز دارن حرفشو میزنیم..هر لحظه بگیم بازم برامون تازگی داره..دم همشون گرم..برد شیرین و فراموش نشدنی بود..10 دقیقه 10 نفره 3 تا گل..:biggrin::biggrin:هنوز استقلال تو شوکه..روشون کم شد...:biggrin:;)

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ال-در-بازیهاش-مشخص-شد..?p=4572377#post4572377

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیف این اعصاب که انسان به پای این بی غیرت ها خرابش بکنه. یه تیم بی جنبه که اگه یه مسابقه رو ببره , حتما باید یکی دو تاشم ببازه. ما تو این بازی به بی غیرتی مازیار زارع و چند تا دیگه باختیم. کلا لعنت به هر چی بازیکن بی غیرته.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف این اعصاب که انسان به پای این بی غیرت ها خرابش بکنه. یه تیم بی جنبه که اگه یه مسابقه رو ببره , حتما باید یکی دو تاشم ببازه. ما تو این بازی به بی غیرتی مازیار زارع و چند تا دیگه باختیم. کلا لعنت به هر چی بازیکن بی غیرته.

خیلی بی انصافین به خدا !
شما که بازی بد مازیار و هوشیارو دیدی و به خاطرش بازیکنای تیمتو بی غیرت خطاب میکنی امروز بازی خوب نوری رو هم دیدی؟ تاثیر رضایی رو تو روند بازی و تو صحنه گل دیدی؟
هوشیار توانش همینقدره ... ازش انتظار زیادی نمیره.

چرا وقتی میبره خوشحالی هاشو میکنین وقتی میبازه پشتشو خالی میکنین و به بازیکناتون به خاطر اشتباه فردی 2 نفر انگ بی جنبگی و بی غیرتی میزنین؟
چرا تو تاپیک کل کل به توهین های رقیبت به تیم محبوبت حق میدی و اجازه میدی تیمتو تحقیر کنن؟
اگه الان از تیممون دفاع نکنیم کی میخایم این کارو بکنیم؟ چرا وقتی قهرمان میشه میایم با افتخار میگیم من طرفدار این تیمم ولی وقتی وضعش بده و نیاز به حمایت من داره پشتشو خالی میکنم و جلوی توهین های بقیه منم باهاشون هم صدا میشم؟

من به این تیم امید دارم چون دارم میبینم دیگه اون تیم نیم فصل اول نیست ، انشاالله تو اسیا و سال بعد تو لیگ با یارگیری مناسب بهتر هم میشه.

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بی انصافین به خدا !
شما که بازی بد مازیار و هوشیارو دیدی و به خاطرش بازیکنای تیمتو بی غیرت خطاب میکنی امروز بازی خوب نوری رو هم دیدی؟ تاثیر رضایی رو تو روند بازی و تو صحنه گل دیدی؟

چرا وقتی میبره خوشحالی هاشو میکنین وقتی میبازه پشتشو خالی میکنین و به بازیکناتون به خاطر اشتباه فردی 2 نفر انگ بی جنبگی و بی غیرتی میزنین؟
چرا تو تاپیک کل کل به توهین های رقیبت به تیم محبوبت حق میدی و اجازه میدی تیمتو تحقیر کنن؟
اگه الان از تیممون دفاع نکنیم کی میخایم این کارو بکنیم؟ چرا وقتی قهرمان میشه میایم با افتخار میگیم من طرفدار این تیمم ولی وقتی وضعش بده و نیاز به حمایت من داره پشتشو خالی میکنم و جلوی توهین های بقیه منم باهاشون هم صدا میشم؟

من به این تیم امید دارم چون دارم میبینم دیگه اون تیم نیم فصل اول نیست ، انشاالله تو اسیا و سال بعد تو لیگ با یارگیری مناسب بهتر هم میشه.
دقیقا موافقم......منم پشت شما....فقط چه حیف که زیاد وقت و حوصله کل کل اینجارو ندارم.....ولی مرسی....همیشه خوب جوابه این اس اس رو میدی ....;)

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز

لعنت ب هرچی بازیکنه بی غیرت فجره ک 3ثانیه یبار خودشونو مینداختن زمین ک بازیو بخوابونن...
برنده این بازی پرسپولیس بود نه فجر

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو پرسپولیس چنتا بازیکن وجود دارند که سیستم بازی پرسپولیس رو بهم ریختند .یکیش دروازبان هستش.که ما 3 ساله داریم ازش ضربه میخوریم.خصوصا امسال که بدترم شده.دومیش دفاع پرسپولیسه که امسال واقعا افتضاح بوده.و در آخر یک تمام کننده خوب نداریم.در ضمن اگه تو یه بازی کریمی نباشه تیم نمیتونه بازی بکنه.!!!!امروز پرسپولیس خوب بازی کرد ولی چه کنیم که این دفاع و دروازبان امان تیمو بریدند!!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی بی انصافین به خدا !

بخاطر اینکه خیلی ناراحتم. شما که میگی تیممون خوب بازی کرد, میشه بگی چند بار حفظ توپ کرد و هر توپی رو که بطرفشون میومد با چشم بسته دفع نکردن؟ چند تا پاسکاری خوب کردن؟ بخدا دیگه دارم دق میکنم. اگه اینارو هم نگم سکته میزنم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا موافقم......منم پشت شما....فقط چه حیف که زیاد وقت و حوصله کل کل اینجارو ندارم.....ولی مرسی....همیشه خوب جوابه این اس اس رو میدی
....;)
اس اس کیه؟ ایشون منو میگه. یعنی تو این مدت شما نمیدونی من پرسپولیسی ام؟ مگه قراره همش لی لی به لالای تیم بذاریم؟ بعضی وقتا باید سرشون داد کشید که یکم به خودشون بیان و اینقد به باختن عادت نکنن.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته امروز داوری هم شاهکار بود.و اگه این بازی داور نداشت هم فرقی نمیکرد.1 پنالتی که برای پرسپولیس نگرفت.!!!اونم از اشتباهش که فکر کرد پاس رو به عقب داده!!!! و بعضی مواقع بازیکنای پرسپولیس به حریف حتی نمیخوردند ولی داور خطا میگرفت!!!

در کل تیم فجر هم نشون داد که تیم کثیفی هستش . واقعا تو وقت تلف کردن روی عربارو کم کرد!!!!من تاحالا اینقدر وقت تلف کردن از یک تیم ندیده بودم!!!اینم به مربیش که مربی فدراسیون هم هستش تبریک میگم!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو پرسپولیس چنتا بازیکن وجود دارند که سیستم بازی پرسپولیس رو بهم ریختند .یکیش دروازبان هستش.که ما 3 ساله داریم ازش ضربه میخوریم.خصوصا امسال که بدترم شده.دومیش دفاع پرسپولیسه که امسال واقعا افتضاح بوده.و در آخر یک تمام کننده خوب نداریم.در ضمن اگه تو یه بازی کریمی نباشه تیم نمیتونه بازی بکنه.!!!!امروز پرسپولیس خوب بازی کرد ولی چه کنیم که این دفاع و دروازبان امان تیمو بریدند!!!!
یه دفعه بگو تیم نداریم و خودت و مارو خلاصمون بکن دیگه؟ مگه قرار هست تیم به فجر ببازه اونم تو زمین خودمون؟ بعدشم من باید بیام بهشون احسنت بگم؟ شما یا بازی خوب ندیدی و یا واقعا چشمت رو بروی واقعیت ها بستی. اصلا هم خوب بازی نکرد . آخرشم مارو بخاک سیاه نشوند.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته امروز داوری هم شاهکار بود.و اگه این بازی داور نداشت هم فرقی نمیکرد.1 پنالتی که برای پرسپولیس نگرفت.!!!اونم از اشتباهش که فکر کرد پاس رو به عقب داده!!!! و بعضی مواقع بازیکنای پرسپولیس به حریف حتی نمیخوردند ولی داور خطا میگرفت!!!

در کل تیم فجر هم نشون داد که تیم کثیفی هستش . واقعا تو وقت تلف کردن روی عربارو کم کرد!!!!من تاحالا اینقدر وقت تلف کردن از یک تیم ندیده بودم!!!اینم به مربیش که مربی فدراسیون هم هستش تبریک میگم!!!
داوری که همیشه شاهکاره. تیم فجر از ته جدول پامیشه میاد تو زمین خودمون ما رو هم میبره. اینه که نمیشه تحملش کرد. محمد نوری یه بازی رو خوب بازی کنه چها رتا بازی بعد رو گند میزنه. مازیار هم که فقط به درد جاسوسی میخوره. بقیه هم همشون بی عار شدن.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دفعه بگو تیم نداریم و خودت و مارو خلاصمون بکن دیگه؟ مگه قرار هست تیم به فجر ببازه اونم تو زمین خودمون؟ بعدشم من باید بیام بهشون احسنت بگم؟ شما یا بازی خوب ندیدی و یا واقعا چشمت رو بروی واقعیت ها بستی. اصلا هم خوب بازی نکرد . آخرشم مارو بخاک سیاه نشوند.

وقتی تیم یه دروازبان خوب وحتی در سطح متوسط هم نداریم و هر توپی میره تو گل باعث میشه فکر بازیکنا خراب بشه و نتونن بازی خودشون رو بکنند.حالا اگه دفاعمون اگه خوب بود بازم میشد یکاریش کرد.!!!
در ضمن اگه پرسپولیس امروز یه خورده شانس داشت میتونست ببره ولی بدشانسی هم اورد.در کل بنظرم بازی خوب بود.مخصوصا اواخرش که قشنگ شده بود .مخصوصا بعد تعویض ها

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر اینکه خیلی ناراحتم. شما که میگی تیممون خوب بازی کرد, میشه بگی چند بار حفظ توپ کرد و هر توپی رو که بطرفشون میومد با چشم بسته دفع نکردن؟ چند تا پاسکاری خوب کردن؟ بخدا دیگه دارم دق میکنم. اگه اینارو هم نگم سکته میزنم.
اینکه از وضع الان تیم ناراحتین قابل احترامه و نشونه دلسوزیتون راجب تیم محبوبته ...
بهتون حق میدم چون این نتیجه ها در شان پرسپولیس نیست ولی من حرفم اینه که اگه هم نقصی داریم باید باز جلوی رقیبمون طرف تیممونو بگیریم ، اینکه اومدین در جواب توهین استقلالیا بهشون گفتین هرچی بگین درسته و حق دارین خیلی بهم برخورد.
چرا باید به هر کسی اجازه بدیم به تیممون هر چی دلش خواست بگه؟
پرسپولیس هر جایی باشه هنوز پرسپولیسه و برای من قابل احترام
لطفا هرچقدر هم که از وضع حال حاضر تیم ناراضی هستین با توهین های استقلالی ها هم صدا نشین.
موفق باشین;)
اس اس کیه؟ ایشون منو میگه. یعنی تو این مدت شما نمیدونی من پرسپولیسی ام؟ مگه قراره همش لی لی به لالای تیم بذاریم؟ بعضی وقتا باید سرشون داد کشید که یکم به خودشون بیان و اینقد به باختن عادت نکنن.
نه دوست من ، فک نکنم منظورشون شما باشین .
یه قسمت از پستم راجب تاپیک کل کل بود فک کنم منظورشون استقلالی های اونجا بود!
اخه گفتن همیشه خوب جواب این استقلالیا رو میدی... من اولین بار بود به شما جواب میدادم!:smile:
داوری که همیشه شاهکاره. تیم فجر از ته جدول پامیشه میاد تو زمین خودمون ما رو هم میبره. اینه که نمیشه تحملش کرد. محمد نوری یه بازی رو خوب بازی کنه چها رتا بازی بعد رو گند میزنه. مازیار هم که فقط به درد جاسوسی میخوره. بقیه هم همشون بی عار شدن.
مازیارو قبول دارم از وقتی قرارداد فصل بعدش با ملوان مطرح شده دیگه مث سابق بازی نمیکنه ولی راجب نوری با نظرتون مخالفم !
نوری از نیم فصل دوم فوق العاده بوده و میشه حتی با کریمی مقایسش کرد واقعا داره دینشو ادا میکنه و با نیم فصل اول قابل مقایسه نیست.
وقتی تیم یه دروازبان خوب وحتی در سطح متوسط هم نداریم و هر توپی میره تو گل باعث میشه فکر بازیکنا خراب بشه و نتونن بازی خودشون رو بکنند.حالا اگه دفاعمون اگه خوب بود بازم میشد یکاریش کرد.!!!
در ضمن اگه پرسپولیس امروز یه خورده شانس داشت میتونست ببره ولی بدشانسی هم اورد.در کل بنظرم بازی خوب بود.مخصوصا اواخرش که قشنگ شده بود .مخصوصا بعد تعویض ها
این کاملا مشخصه که بازیکنایی مث شیری و شکوری و هوشیار در حد پرسپولیس نیستن ولی امسال دیگه مهره دیگه ای برا جایگزینیشون نداریم !
تا اخر فصل باید با اینا سر کنیم ، البته تو اسیا با برگشتن نصرتی و اضافه شدن پولادی وضع بهتر میشه.
ایشالله فصل بعدو با یارگیری خوب نواقصو برطرف میکنیم;)

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کاملا مشخصه که بازیکنایی مث شیری و شکوری و هوشیار در حد پرسپولیس نیستن ولی امسال دیگه مهره دیگه ای برا جایگزینیشون نداریم !
تا اخر فصل باید با اینا سر کنیم ، البته تو اسیا با برگشتن نصرتی و اضافه شدن پولادی وضع بهتر میشه.
ایشالله فصل بعدو با یارگیری خوب نواقصو برطرف میکنیم;)

حرفتون کاملا درسته .این یارگیری بد مربوط میشه به مدیران باشگاه که با وجود لازم اینطوری یارگیری کنند.!!!! ولی من بنظرم همیشه نباید مثبت صحبت کرد .چون تیم ما 3 ساله نه دروازبان خوبی داره و نه دفاع درست وحسابی.اگر این نواقص میخواست رفع بشه 3 سال پیش رفع میشد!!!

اینکه تیم 3 تا از یک تیم دروپیت میخوره اصلا جای هیچ بحثی نداره.

legend.68

اخراجی موقت
ببینید بچه ها خودتونو با این حرفا ناراحت نکنید و ذهنتونم مشغول نکنید
ازاول هم مشخص بود که قهرمان نمیشیم پس حرص برای امتیازا نزنید
مهم اینه که فعلا فشار دربی روی استقلاله
باختن فداسرشون
قول میدم دنیزلی تیمو درست میکنه و تو اسیا بالا میایم
درضمن فراموش نکنید که این بازی بعد از دربی بوده و تیم تمرکز نداشت و تازه خیلی از توپامونم توی گل نرفت
به امید موفقیتهای بیشتر برای پرسپولیس
یا علی...........

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون کاملا درسته .این یارگیری بد مربوط میشه به مدیران باشگاه که با وجود لازم اینطوری یارگیری کنند.!!!! ولی من بنظرم همیشه نباید مثبت صحبت کرد .چون تیم ما 3 ساله نه دروازبان خوبی داره و نه دفاع درست وحسابی.اگر این نواقص میخواست رفع بشه 3 سال پیش رفع میشد!!!

اینکه تیم 3 تا از یک تیم دروپیت میخوره اصلا جای هیچ بحثی نداره.

ما اخرین یارگیری نسبتا خوبمون تو فصل قهرمانی با قطبی بود ...
اقای کاشانی نشون داد اصلا تو یارگیری مناسب عمل نمیکنه و هر مربی 3 لیست داد 80 درصد بازیکنارو از لیست 3وم مربیا گرفت !
ولی من به عملکرد سردار تو نقل و انتقالات امیدوارم ... چون تو این مدت کوتاه هم کارش خوب بود(اوردن مهدوی کیا ، ایمون زاید و از همه مهمتر گرفتن پولادی با اون دردسرها ...)
اما راجب دورازه بان کار زیادی از دستش برنمیاد ... الان فقط رحمتی تو ایران شرایط ایده ال دروازه بانی رو داره وگرنه بقیه همه تو یه سطحن و اعتمادی بهشون نیست . دروازه بان خارجی هم که درکار نیست ، نمیدونم این موردو چیکار میخوان بکنن!

ببینید بچه ها خودتونو با این حرفا ناراحت نکنید و ذهنتونم مشغول نکنید
ازاول هم مشخص بود که قهرمان نمیشیم پس حرص برای امتیازا نزنید
مهم اینه که فعلا فشار دربی روی استقلاله
باختن فداسرشون
قول میدم دنیزلی تیمو درست میکنه و تو اسیا بالا میایم
درضمن فراموش نکنید که این بازی بعد از دربی بوده و تیم تمرکز نداشت و تازه خیلی از توپامونم توی گل نرفت
به امید موفقیتهای بیشتر برای پرسپولیس
یا علی...........

کاملا موافقم ، منم میگم تیم دنیزلی با تیم استیل زمین تا اسمون فرق کرده ... دنیزلی مربیگریشو نشون داده
بقیه مواردو (دفاع + دروازه بان) کاری از دستش برنمیاد چون نمیتونه از هوشیار و شکوری و شیری بیشتر از این کار بکشه
خب باید تا اخر فصل با اینا سر بکنه تا فصل بعد و تو اسیا براشون جایگزین پیدا کنیم
ایشاالله فصل بعد و تو اسیا پرسپولیسی رو که سالهاس ارزوشو داریم میبینیم.
من به دنیزلی خیلی امیدوارم

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میدونم شما پرسپولیسی هستی دوست عزیز....من او حرفو کلی گفتم....sam600020(متاسفانه اسمشونو نمیدونم) همیشه خوب جوابه اس اسیا رو میده و حالشونو میگیره;)....دمه همه طرفدارای با غیرت پرسپولیس گرم.....دوستون دارم.....

parsa.abadan

عضو جدید
عابدزاده: با کت و شلوار هم این گل ها را نمی خورم/ دروازه بان نباید مدام شیرجه بزند

من برای گرفتن خیلی از توپ ها شیرجه نمی زدم چون با بازیخوانی سعی می کردم جایگیری درستی داشته باشم اما این روزها گلرها فکر می کنند دروازه بانی یعنی شیرجه زدن.

این بخش هایی از صحبت های احمدرضا عابدزاده دروازه بان افسانه ای سال های گذشته باشگاه پرسپولیس است در خصوص وضعیت این روزهای گلرهای این تیم و فوتبال ایران. شما را به خواندن این مصاحبه دعوت می کنیم:
* شما اهل تعارف هم هستید؟ _ (می خندد) چطور؟
* بازی های پرسپولیس را که می بینید؟ _ مگر می شود نبینم؟ هر چند مدت هاست مثل خیلی از هواداران پرسپولیس از بعضی بازی های تیم ناراحت می شوم. * گفتنش جالب نیست اما دوست داریم بپرسیم اگر احمدرضا عابدزاده با این سن و سال و زانوی مصدومش درون دروازه پرسپولیس می ایستاد مثل هوشیار و معمارزاده گل می خورد؟ _ (می خندد) شما چطور فکر می کنید؟
* قطعا اوضاع دروازه این تیم بدترین از این نمی توانست باشد؟ _ شاید باور نکنید ولی فکر می کنم با کت و شلوار هم این گل ها را نمی خوردم. گل هایی که در لیگ ایران رد و بدل می شود بعضا" برای من که دروازه بانی را درک می کنم دردناک است. بسیاری از این توپ ها نیازی به شیرجه ندارند اما دیدگاه نادرست نسبت به جریان بازی باعث می شود جایگیری درستی نداشته باشند و مجبور شوند شیرجه بزنند ، حالا بعضی وقت ها این شیرجه ها باعث دفع توپ می شود اما گاهی هم نتیجه ای ندارد و شاهد گل های عجیب هستیم. من زیاد شیرجه نمی زدم، یکی از ویژگی های مرحوم حجازی هم همین بود، چون بازیخوان خوبی بود زیاد شیرجه نمی زد. * شما که استثنا بودید، اما الان همه تیم های لیگ برتر مربی اختصاصی برای گلرها دارند و به نظر می رسد نتوانستند کمکی به پیشرفت دروازه بان ها کنند. _ اینکه یک نفر دروازه بان بوده و بعد از پایان فوتبالش هم می تواند مربی دروازه بان ها باشد دیدگاه درستی نیست، طرف زمان دروازه بانی خودش چیزی نبوده حالا چه چیزی می تواند به یک جوان یاد بدهد؟ چند نفر از این مربیان به کلاس های تخصصی مربیگری رفتند یا فیلم های روز دنیا را تماشا می کنند؟ من که به قول شما عابدزاده بودم و برای خودم سبک داشتم هنوز از تماشای این فیلم ها و علم روز دروازه بانی دنیا نمی توانم غافل باشم. * ممنوع کردن استفاده از دروازه بان خارجی چه سودی برای فوتبال ما داشته است؟ _ به این موضوع از دو جهت باید نگاه کنید، اولا اگر ورود دروازه بان خارجی آزاد شود پنج تا دروازه بان داخلی هم در لیگ برتر نمی بینید. این موضوع به پشتوانه سازی تیم ملی ضربه می زند. مربیان حاضرند به یک مهاجم جوان فرصت بدهند و او یک گل را از دست بدهد اما اگر یک دروازه جوان اشتباه کند یک گل وارد دروازه اش می شود و تیم بازی را واگذار می کند. به همین دلیل مربیان این ریسک را انجام نمی دهند و فضا برای استعدادهای جوان محدود می شود. در واقع اگر واردات آزاد شود همه می روند دنبال آن و کسی سراغ تولید نمی رود، چه برسد به صادرات! دقیقا مثل قضیه اتومبیل های خارجی که اگر واردات بدون گمرکی آزاد شود کمتر کسی ماشین داخلی می خرد و کم کم خط تولید به سمت زیاندهی و تعطیلی کشیده می شود. اما در نگاه دوم من معتقد هستم باید با یک برنامه ریزی اصولی شرایطی را فراهم کنیم که دروازه بان های بزرگ و امتحان پس داده خارجی بتوانند وارد این فضا شوند چرا که حضور آن ها به رشد دروازه بان های جوان کمک می کند. * در مورد عملکرد مربی دروازه بان های پرسپولیس چه نظری دارید؟ _ خودتان قضاوت کنید اگر من مربی دروازه بان های پرسپولیس بودم و این گل ها را می خوردیم چه برخوردی با من می کردند؟ آن زمانی که من بودم و دروازه بان ها هم سنشان کمتر بود وضعیت بهتری داشتیم، تا یادم نرفته در مورد هوشیار و میثاق یک نکته ای را بگویم. در گل های خورده نقش عناصر دفاعی پرسپولیس اگر بیشتر از گلرها باشد ، کمتر نیست. در همین بازی با فجر چرا انقدر فضا برای شوتزنی به فجر داده شد؟ شما ببینید در تیم های پایه چقدر از این فرصت ها ایجاد می شود و این ضعف عناصر دفاعی را نشان می دهد. * به نظر شما شانس قهرمانی استقلال بیشتر است یا سپاهان و تراکتورسازی؟ _ 2ماه پیش که کرانچار آمد و سپاهان در رتبه پنجم بود من گفتم سپاهان قهرمان می شود اما بعضی ها مسخره کردند، حالا شرایط جدول را خودتان ببینید!
* در مورد اتفاقی که برای هوادار اهوازی پرسپولیس افتاد چه نظری دارید؟ _ متاسفانه شنیدم ایشان نسبت به من لطف داشته و جزو هواداران دو آتیشه من بوده است. به همین دلیل ناراحتی ام چند برابر شد. فقط از خداوند می خواهم به خانواده اش صبر بدهد... * قصد دارید دوباره به آمریکا سفر کنید؟ _ فعلا خیر! حرف پایانی؟ _ دیروز تولد همسرم بود و قصد دارم یک بار هم از طریق شما تولدش را تبریک بگویم. او در همه لحظات سخت زندگی کنارم بود و عامل اصلی پیشرفت من بود. شک نکنید اگر این همسر فداکار را نداشتم، مسیر زندگی احمدرضا عابدزاده عوض می شود. هر چه که در زندگی به دست آوردم با همراهی او بده است.

تمرین پرسپولیس در حضور رویانیان برگزار شد

مرجع خبری پرسپولیس :
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (جمعه) خود را با حضور مدیر عامل این باشگاه در مجموعه ورزشی درفشی فر برگزار کرد. به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ تمرین سرخپوشان پس از یک روز استراحت، برای دیدار با صبای قم استارت خورد و بازیکنان در هوایی سرد و ابری تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

سردار محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در تمرین آدینه سرخپوشان حضور یافت و با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار و گفتگو کرد.
در ادامه، بازیکنان پس از صحبت های مصطفی دنیزلی، برنامه های تمرینی او را به مورد اجرا گذاشته و تمرینات شادابی را انجام دادند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز چهارشنبه بیست و ششم بهمن ماه از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف تیم صبا می رود.

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای داد آخه اینم شد دروازه بان از 40 متری گل می خوره من نمی دونم که چرا حقیقی را فرستادند روسیه ما که دروازه بان ذخیره خوب نداریم .

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای داد آخه اینم شد دروازه بان از 40 متری گل می خوره من نمی دونم که چرا حقیقی را فرستادند روسیه ما که دروازه بان ذخیره خوب نداریم .

درسته حقیقی بهتر از میثاق بود ولی اونم امسال اصلا خوب نبود ، بازیهای اول فصلش یادتون نیست؟
تو اون بازیها یه جوری بازی میکرد که مربی میثاقو بهش ترجیح میداد.
البته به نظر من مشکل اصلی دروازه بانهای ما تو این فصل نبود مربی دروازه بان خوب بود ... 1-2 ماه اول فصل که کلا مربی تخصصی نداشتن بعد اونم 2-3 تا مربی عوض کردن!
چند فصل قبل زمان عابدزاده یادتونه؟ هردو از اماده ترین دروازه بانهای لیگ بودن از وقتی یحیوی جای عابد زاده رو گرفت دیگه از اینا یه دروازه بانی مطمئن ندیدیم.
اون موقع توپ طلایی میداد که امتیاز بازیکنارو بررسی میکردن ... یادمه حقیقی یا میثاق هرکدوم بازی میکردن با اینکه دروازه بان بودن ولی اکثرا تو نفرات بالایی لیست بودن .

درحال حاضر به جز رحمتی بقیه تو یه رنجن و امیدی بهشون نیست!
که گرفتن رحمتی هم یه (فتح الله زاده + فدراسیون ) میخواد که با 888 میلیون زیر سقف بگیردش!!!!

راستی یه سوالی دارم : میشه برا بازیهای اسیایی با یه دروازه بان خارجی قرارداد بست؟
هرچند میدونم اگه امکانش هم باشه خیلی بعیده که یه دروازه بان خوب قبول کنه فقط برا بازیهای اسیایی با تیمی قرارداد ببنده!
ولی میخوام بدونم از لحاظ قانونی امکان داره همچین چیزی؟

parsa.abadan

عضو جدید

مشکل اساسی‌ پرسپولیس مدیریت اشتباه و تصمیمات اشتباهه کادر فنی‌ اول فصل بود
چرا باید رحمان احمدی رو بفروشیم و دروازبانی رو بیاریم که با حقیقی‌ مشکل داره ؟
هوشیار متاسفانه نقاط ضعف بزرگی‌ در جایگیری داره به هر جهت از لیگ ۱ اومده گرچه توپ‌های خیلی‌ خوبی‌ هم گرفته اما از لحاظ فنی‌ همین هست ولی‌ میثاق فصل گذشته تو فولاد خیلی‌ خوب کار کرد و پرسپولیس فعلا ناچار هست از همینا استفاده کنه به نظر من الان باید میثاق رو به شرایط ارمانی فصل گذشته برسونیم تا اینکه هوشیار رو از لحاظ فنی‌ آماده کنیم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست دارم امروز تو ازادی رقص عربی ببینم
به امیذ حذف اس اس پاره پاره
هر چي باشه يه ايروني داره بازي ميكنه الان رنگ مهم نيست فقط ايرون مهمه منم پرسپوليسم ولي دعا مي كنم استقلال ببره