کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي تازه وارد ها

اين تاپيك مخصوص پرسپوليسهاست اخرين اخبار از بازيكنان و مربيان، نتايج ، تمرينات ،عكس ها ، بازي ها و انچه به اين تيم مربوطه بيا ر اينجا لطفا فقط پرسپوليس ها بيان ورود استقلالي ها(------) ممنوع
چند قانون هم داره لطفا رعايت كنيد :

1- تيم ما اسمش پرسپوليس نه پيروزي ولي بعضي ها از دشمني اسم تيم مارو عوض كردن پس كسي نگه پيروزي

2- نوشتن كلمه پرسپوليس فقط با رنگ قرمز مجازه

3- لطفا فقط از پرسپوليس بگيد اصلا اسم تيم استقلال نياريد اگه مي خواهيد بگيد استقلال فقط لازم 6 تا نقطه بزاريد (......) كه نشونه 6تا گل تاريخي به اين تيمه

استقلال = ...... (پس ننويسيد استقلال )

4- ممكنه طرفداران ..... بيان تاپيك بدن لطفا اصلا جواب نديد و توجه نكنيد

5- و اينكه ديگه مواظب خودتون باشيد پرسپوليس دشمن زياد داره :w40::w36:

6- در متن پست لطفا از رنگ ابي استفاده نشه

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزیزم از زمانی که یادمه پرسپولیسی بودم اما زیاد تعقیب کننده ی بازیها نیستم:D

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت برم ولي گلرخ فقط قوانين رعايت كن باشه عزيز

شايد حامد

عضو جدید
التماس دعا

التماس دعا

بچه ها راهي همدان شدن واسه بازي امروز. و بدترين خبر ممكن درگيري افشين خان با مرزبان ، اين روزها خيلي به گوش ميرسه . هواداراي پرسپوليس بايد هواسشون جمع باشه و مقصر اين ماجرا رو تشخيص بدن و هواي كسي كه دل سوزه تيمه رو داشته باشن....با آرزوي پيروزي در بازي امروز.....

شايد حامد

عضو جدید
افشين قطبي آدم بي شيله پيله ايه. مرزبان هم آدم با كلاسيه . ولي اين وسط يكي هست كه موش ميدوونه. ما نباس بزاريم يه نفر واسه آينده خودش تيممون رو خراب كنه . اگه كسي هست كه نميدونه كيه بگه تا اسمش بگم(با دليل و مدرك)

به اميد موفقيت پرسپوليس بزرگ

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي خواهي بگي استيلي من عاشق استيلي ام خدائي ماه بگو كي ؟ بازي زئال بارسا چي شد ؟ من نيمه اول ديدم فقط

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تب «ال کلاسیکو» در کادر مدیریتی پرسپولیس
[FONT='Tahoma','sans-serif'][FONT='Tahoma','sans-serif'][FONT='Tahoma','sans-serif'][FONT='Tahoma','sans-serif']حبیب کاشانی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد ال کلاسیکو معروف گفت: تا زمانی که کاپلو در رئال بود، طرفدار این تیم بودم. عباس علیپور و غلامرضا احمدی هم به تبعیت از مدیر عامل پرسپولیس، حمایت خود را از برنابئوئیهای مغرور اعلام کردند. در عوض افشین قطبی حتی تجربه حضور در ورزشگاه نیوکمپ و تماشای این دیدار در زمان مربیگری لوئیس ونگال را که به برتری مردان کاتالان و بارسا انجامید را داشته است.[/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif']سرمربی موفق پرسپولیس خاطره خوبی هم از سفر به اسپانیا همراه با تیم گالکسی لس آنجلس دارد. افشین قطبی با تیم خود موفق شده است تیم دوم رئال را در سانتیاگو برنابئو با نتیجه 2 بر 2 متوقف کند.[/FONT]

[/FONT][/FONT][/FONT]​

شايد حامد

عضو جدید
استيلي در مصاحبه دو هفته پيش با خبر ورزشي گفته اصلا به فكر اين نيست كه سال آينده تو پرسپوليس دستيار باشه. بعد خبر نگار با زرنگي نظر مرزبان(كه دوست صميمي استيليه) رو پرسيده و مرزبان گفته اطلاعات فني استيلي خوبه...استيلي راجع به اينكه نقش تمرين هاي اون تو پيروزي هاي پرسپوليس خيلي زياد بوده هم صحبت كرده ....

شايد حامد

عضو جدید
پارسال هم دنيزلي وقتي فهميد استيلي تنها كسي است كه واسه تيم مشكل سازه و اونو بيرون كرد پرسپوليس رو از رده 12 آورد به رده سوم جدول. خيلي بايد مواظب افراد به ظاهر مظلوم بود.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد عزيزم نگو تو رو خدا از كجا ميدوني من عشقم استيلي حالا صبر كن ببينيم چي مي شه حالا كه صدر هستيم

شايد حامد

عضو جدید
شعارهاي استاديومي

شعارهاي استاديومي

پرسپوليس اول بشي.. آخر بشي.... دوست داريم
پرسپوليس اول بشي.. آخر بشي.... دوست داريم

mortazavi

عضو جدید
سلام

سلام

باخت پرسپولیس برابر پاس همدان را
بر همه پرسپولیسیها تسلیت میگم
3-0 به نفع پاس همدان
انشالله غم آخرتون باشه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقه 86 بازي پرسپوليس پاس 3-0 به نفع پاس و من بازي نمي بينم ولي خبرش رسيده اولين باخت بعد از چندين هفته خيلي دردناكه فكر كنم اين چند روز اينقد حال اين oooooo گرفتيم كه نفرينشون مارو گرفت

mortazavi

عضو جدید
سلام

سلام

باخت پرسپولیس برابر پاس همدان را به همه پرسپولیسیها تسلیت میگم

انشالله غم آخرتون باشه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه بچه هاي سايت ريختن رو سر من كه باختيد فكر كنم اين مدته خيلي دشمن پيدا كردم كه همه اينطوري خوشحال شدن از باخت پرسپوليسم

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
شلوغش نکنین . شلوغ نکن بچه ببینیم .:mad: همتون به نوبت برین توی صف ، بعد یه نظام بگیرین. بعدش هم برین تاپیک کلکل قرمز و آبی :biggrin:. بیخود هم اینجارو شلوغ نکنین و قداست این تاپیک رو به بازی نگیرین . بدویین برین ببینم .

بچه برودم خونتون بازی کن . یه بار دیگه توپت بیفته اینجا پارش می کنم هااااااا:yellowcard:

باخت امروز هم کاملا تصنعی بود . حالا برین پی کارتون. فردا نازی جونم میاد جواب همتون رو میده البته توی تاپیک قرمز و آبی :evil:

پرسپولیس چه ببری چه ببازی دوستت داریم

جیگر اخراجی های پرسپولیسسسسسسسسس

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای ما مهدی بیا بیا، تا انتها انتظارظهورت را بدوش می کشیم

آقای ما مهدی بیا بیا، تا انتها انتظارظهورت را بدوش می کشیم

هدف پرسپولیس شاد کردن دلهایی بود که امسال خوشی ندیده بودن ، شما خودتون که کاره ای نیستید حالا یه بار هم ما خوشحالتون کردیم بعدش چی کار می کنین

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون دلهاي قرمز

قربون دلهاي قرمز

درود
به همه پرسپوليسي هاي گلم كه از ديروز يه كم دلت گرفته قربون دلهاي قرمزتون بشم اصلا خودتون ناراحت نكنيد

به نظر من كه باخت براي هر تيمي خوبه چون الان افشين حواسش براي نيم فصل دوم جمع مي شه و اينكه باختمون خيلي كلاس داشت با 4تا كارت قرمز كه رنگ عشق بود:w32::w32:

فداي سرتون كه باختيم اصلا مهم نيست فداي سر يه تار موي افشين امپراطور كه باختيم