کلوپ طرفداران پرسپولیس

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خلعت که تقریبا اومدنش به پرسپولیس قطعی شده فقط مونده پول رو به حساب عجمان واریز کنند تا اونها هم رضایتنامه بدهند

پرسپولیس هم جمه ساعت 19 با فولاد بازی داره

فولاد که الان صدر جدولــــــه

بازی آزادی یا خوزستان ؟

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فولاد که الان صدر جدولــــــه

بازی آزادی یا خوزستان ؟

بازی ورزشگاه آزادیه
آره فولاد واقعا تیم خوبیه اما به امید خدا پرسپولیس بازی رو می بره چون بازی قبل دربیه و واقعا مهمه
در ضمن رضا حقیقی با پیام صادقیانم به این بازی می رسند.

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بازی ورزشگاه آزادیه
آره فولاد واقعا تیم خوبیه اما به امید خدا پرسپولیس بازی رو می بره چون بازی قبل دربیه و واقعا مهمه
در ضمن رضا حقیقی با پیام صادقیانم به این بازی می رسند.

خلعتبری به دربی میرسه ....!؟

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کیسه کشها خبر دار

کیسه کشها خبر دار

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی اصغر جان از این همه زحمت که در این کلوپ می کشی.

دم همه ی جانبازان گرم به خصوص جانبازانی از نوع پرسپولیسی ... خدا به همه شون سلامتی بده. واقعا" مرد به اینا میگن. درود بر شرف این بزرگواران

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی اصغر جان از این همه زحمت که در این کلوپ می کشی.

دم همه ی جانبازان گرم به خصوص جانبازانی از نوع پرسپولیسی ... خدا به همه شون سلامتی بده. واقعا" مرد به اینا میگن. درود بر شرف این بزرگواران

سلام داداش عزیز وظیفه است

آره واقعا من بعضی از این جانبازهای عزیز رو می بینم که بازیهای تیم پرسپولیس رو همیشه میان ورزشگاه با اون سختی که واسشون داره واقعا خداوند حفظشون کنه

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای بحث با امسال بی سوادی چون تو چشم بسته هم میشه نظر داد
متاسفانه شما احمق تشریف داری که نمیفهمی چی داری میگی. سال پیشم کیا پرسپولیس رو میچرخوند ولی مثل اینکه شما در خواب زمستانی بسر میبردی!! بد نیست به پستات نگاه کنی و ببینی که کلا غیر از دایی به همه بد وبیراه گفتی!!

حالا چون سیگار میکشید آدم بدی بوده!! خیلی جالبه که اون عقل کوچیکت تو چشماته و با این سن و سال قدرت تشخیص خوب و بد رو نداری!!!هر روز حرفات خنده دار تر از روز قبله!!!
امیدوارم منظورت از مصرف دودی که اوردی مصرف غیر سیگاری نباشه.چون اگه اینطور باشه نشون میده که آدم کم فهمی هستی و الکی روی آدما نظر میدی!!
از دید من آدمایی مثل حجازی با وجود سیگاری بودن خیلی بهتر از آدمایی هستند که تظاهر به خوب بودن میکنند.

تو به اندازه کافی کمبود فرهنگ و شعور داری که داری به اسطوره ای مثل حجازی فحش میدی.اونم یکی که از این دنیا رفته. اونم با الفاظی مثل احمق و لجباز!!

من احتیاج به روانپزشک ندارم بشرطی که توی روانی رو نبینم:biggrin:

جالب اینه که بد وبیراه گفتن رو شروع کردی مرتیکه بعدش میگی من بدو بیراه نمیگم.این مداحیت بخوره تو سرت که اینقدر خالی بندی

ای بابا تو کلا شور خای بندیم در اوردی.در ضمن شما تو پرسپولیس با پیوس بودی یا تو تیم ملی!!! تو بدرد توپ جمع کنی هم نمیخوری چه برسه به حرفای گنده گنده!!! تو فکر کنم چیزی مصرف میکنی و میای اینجا!!!
در ضمن اقای بیسواد تو نمیخواد به من پیشنهادی بدی.من اگه دلم بخواد جواب میدم و اگه دلم نخواد جواب نمیدم.تو از خودت مایه بزار مردک

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداش آره من بهتون پیام خصوصی دادم و ازتون خواهش کردم به تایپیک برگردید.از این جا هم از هر دو نفر شما عزیزان خواهش می کنم به کارتون توی تایپیک ادامه بدید.ممکنه با هم اختلاف سلیقه داشته باشید اما به خاطر نام بزرگ پرسپولیس بی خیال این کل کل بشید و هر کسی کار خودش رو انجام بده