کلوپ طرفداران پرسپولیس

FREE DOOM

عضو جدید
آخرین خرید سرخپوشان مشخص شد: پرسپولیس گلر سپاهان را می گیرد/ ناکامی سرخپوشان در برگرداندن آودووکیچ!

پرسپولیسی ها بلافاصله بعد از جدایی شهاب گردان به دنبال یافتن جایگزینی برای او هستند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ با جدایی شهاب گردان از پرسپولیس یحیی گل محمدی و دیگر اعضای کادرفنی به دنبال یافتن گزینه ای بودند تا جانشین این دروازه بان شود. آنها که روی گزینه وحید طالب لو دو دل بودند حالا تقریبا به جمع بندی رسیده اند تا رضا محمدی گلر سپاهان را در ازای شهاب بگیرند. گلری که در ابتدای فصل و قبل از مصدومیتش در لیگ قهرمانان آسیا نمایش خوبی برای این تیم داشت. حالا او چنانچه رضایتنامه اش را از اصفهانی ها بگیرد ، آخرین خرید سرخپ.شان در نیم فصل خواهد بود . پرسپولیس در نیم فصل رضا حقیقی ، عادل کلاه کج ، پروویچ و احتمالا رضا محمدی را جذب کرده و نسبت به رقیب همشهری فعالیت کمتری در بازار نقل و انتقالات داشته است. این تیم همچنین با جدایی علی عسگر ، آقازمانی ، کاظمیان و شهاب گردان از پرسپولیس موافقت کرد. البته پرسپولیسیها تلاش زیادی کردند تا بار دیگر آسمیر آودووکیچ را به این تیم برگردانند اما تعطیلات سال نوی میلادی در بوسنی و نداشتن رضایتنامه اجازه این نقل و انتقالات سریع السیر را به آنها نداد.

FREE DOOM

عضو جدید
قرارداد پروویچ با پرسپولیس در هیئت فوتبال ثبت شد

مارکو پروویچ بازیکن جدید پرسپولیس با حضور در هیات تهران ، قراردادش با این تیم را ثبت کرد.

IMAGE634918089463249016.jpg
به گزارش خبرآنلاین ؛ مارکو پروویچ هافبک 28 ساله ای است که پس از دو روز تمرین با سرخپوشان توانست نظر یحیی گل محمدی را برای بازی در این تیم جلب کند. پروویچ یک هافبک چپ است که می آید فضای جلوی مهرداد پولادی و کنار رضا حقیقی را در پرسپولیس بپوشاند تا مهدی مهدوی کیا بتواند در هافبک دفاعی بازی کند!
استيلش خيلي خوبه اميدوارم بدرد تيم بخوره.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرمدعا و غیرحرفه ای و پرتوقع... اين همه ميگفت ميجنگم و نميدونم فلان ميكنم بهمان ميكنم اونوقت يه نيم فصل بيشتر طاقت نياورد.
بازیکنی که دلش با تیم نباشه همون بهتر که بره ... من نمیدونم چرا به عابد زاده میدون داده نمیشه من ویدیو چند تا از بازی هاش رو تو آمریکا دیدم واقعا عالی کار میکنه .... ولی مربی های ایرانی بدی که دارن اینه که ترسو هیتن و ریسک نمیکنن ولی به نظر من هیچ احتیاجی پرسپولیس به هیچ دروازبانی نداره چون نیلسون مث شیر تو دروازه است و عابد زاده هم میتونه جا نشین مطمئنی باشه .....

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بنظرم تو نقل و انتقالات خیلی خوب عمل کردیم ..حقیقی بهترین بازیکن نقل و انتقالات بود ..
بعلاوه خیلی خوب کردن که گردانو دادن سپاهان و یه گلر خوب گرفتن ..گردان تو پرسپولیس اصلا خوب نبود ..قهر هم میکرد..
اما محمدی این اواخر صادقی رو نیمکت نشین کرده بود واقعا گلر خوبیه و من تعجب میکنم چطور اصفهانیا حاضر شدن این انتقالو انجام بدن ..
بازیشون با الاهلی هم تا وقتی محمدی گلر بود خیلی خوب بودن وقتی به اشتباه اخراج شد و صادقی اومد 4تا گل خوردن..
ضمن اینکه صادقی و گردان با هم مشکل دارن ..الان باید با هم کار کنن ..
سمت چپمون هم تو حمله ضعیف بود که امیدوارم با اومدن مارکو قوی بشه ..الان هیچ کمبودی نداریم فقط امیدوارم مصدوم نشن بازیکنامون ..
کادر فنی هم الان یه مربی گلرا میخواد ..و عبدی هم باید زودتر برگرده ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]نیما نهاوندیان در گذشت:w05:
کانون هواداران پرسپولیس : نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی تلویزیون و گوینده رادیو درگذشت.[/h]
نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «دورخیز»، «توپ طلایی» و «ورزش از نگاه دو» بود و صبح امروز جسد وی در منزل شخصی‌اش کشف شد.
نیما نهاوندیان علاوه بر شبکه دو در شبکه جام جم نیز برنامه اجرا می‌کرد. او در مقام گوینده با رادیو گلستان نیز همکاری داشته است.

نهاوندیان درباره‌ی نحوه اجرایش گفته بود: یک عده اجرایم را آبی و یک عده قرمز می‌بینند ولی اینها مصداق هر کسی از ظن خود شد یار من است، چون من بی‌رنگ اجرا می‌کنم.

او در پاسخ به اینکه آیا سهم مخاطب از اجرایتان را پرداخته‌اید؟ هم گفته بود: با صراحت می‌گویم که حتی تا آخر عمرم هم نمی‌توانم سهم مخاطب را بپردازم. مردم سرزمین مقدس ایران خیلی لایقند که همه چیز داشته باشند، ولی من همه توانمندی‌ها را ندارم. مردم سرزمین ما وارث مردان بزرگی همچون شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستند.

مرحوم نهاوندیان که در زمان حیاتش دل پُری از زخم‌هایی که از اجرا خورده‌ بود، داشت، بیان این زخم‌ها را به صورت شعر گفته بود:

نیمه شب و من تازه نفس/ ره خوابم زد و ماندم بیدار/ ریخت از پرتو لرزنده شمع سایه درخت، گلی بر دیوار/ همه گل بود ولی روح نداشت/ سایه‌ای مضطرب و لرزان بود/ چهره‌ای سرد وغم‌انگیز و سیاه/ سرگردان بود/ شمع خاموش شده از تیزی باد/ چیزی از سایه بر دیوار نماند/ کس نپرسید کجا رفت/ که بود/ که دمی چند در اینجا گذراند/ این منم خسته در این کلبه تنگ/ ولی فدای یک لبخند مردم.

همیشه به خودم می‌گویم نیما دریای آرامی است که ناخدای قهرمان نمی‌خواهد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بامداد امروز (یکشنبه سوم دی‌ ماه) در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر فوت فردی به نام «نیما» از مجریان صداوسیما در منزل شخصی‌اش، بلافاصله ماموران کلانتری 137 شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.
سایت شبکه دو در پیام تسلیت درگذشت نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی این شبکه، از عارضه مغزی به عنوان دلیل مرگ وی نام برده است.
روابط عمومی شبکه دو سیما در این مطلب ضمن ابراز تأسف از اعلام این اتفاق، درگذشت این هنرمند را به خانواده و مخاطبان شبکه دو تسلیت گفته است.

خدا رحمتش کنه ..

FREE DOOM

عضو جدید
بنظرم تو نقل و انتقالات خیلی خوب عمل کردیم ..حقیقی بهترین بازیکن نقل و انتقالات بود ..
بعلاوه خیلی خوب کردن که گردانو دادن سپاهان و یه گلر خوب گرفتن ..گردان تو پرسپولیس اصلا خوب نبود ..قهر هم میکرد..
اما محمدی این اواخر صادقی رو نیمکت نشین کرده بود واقعا گلر خوبیه و من تعجب میکنم چطور اصفهانیا حاضر شدن این انتقالو انجام بدن ..
بازیشون با الاهلی هم تا وقتی محمدی گلر بود خیلی خوب بودن وقتی به اشتباه اخراج شد و صادقی اومد 4تا گل خوردن..
سمت چپمون هم تو حمله ضعیف بود که امیدوارم با اومدن مارکو قوی بشه ..الان هیچ کمبودی نداریم فقط امیدوارم مصدوم نشن بازیکنامون ..
;)چقدر خوب من نميدونستم محمدي همون گلريه كه توبازي با الاهلي اخراج شد .
بازیکنی که دلش با تیم نباشه همون بهتر که بره ... من نمیدونم چرا به عابد زاده میدون داده نمیشه من ویدیو چند تا از بازی هاش رو تو آمریکا دیدم واقعا عالی کار میکنه .... ولی مربی های ایرانی بدی که دارن اینه که ترسو هیتن و ریسک نمیکنن ولی به نظر من هیچ احتیاجی پرسپولیس به هیچ دروازبانی نداره چون نیلسون مث شیر تو دروازه است و عابد زاده هم میتونه جا نشین مطمئنی باشه .....

;)كاملا درسته .عابدزاده واسه بزرگسالان بازي كرده بود ؟
امروز يه خبر زدن كه رحمتي ميخواد از اس تق لال بره.اگه بره نابود ميشن نابود نصف امتياز هاي نيم فصل و رحمتي گرفته.

FREE DOOM

عضو جدید
;)چقدر خوب من نميدونستم محمدي همون گلريه كه توبازي با الاهلي اخراج شد .

امروز يه خبر زدن كه رحمتي ميخواد از اس تق لال بره.اگه بره نابود ميشن نابود نصف امتياز هاي نيم فصل و رحمتي گرفته.

GAME_OVER

کاربر ممتاز

یکی از تفاوتای کریمی و مجیدی همینه ..که کریمی با مرام و منش پهلوونی و بازیای خوبش محبوب میشه ..و مجیدی با این دلقک بازیا ..
مجیدی جان 40 سالت شده یکم بزرگ شو ..خیلی بده بازیکن به این سن یکم غرور نداشته باشه و اینقد ضایع باشه ..

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز يه خبر زدن كه رحمتي ميخواد از اس تق لال بره.اگه بره نابود ميشن نابود نصف امتياز هاي نيم فصل و رحمتي گرفته.[/QUOTE]
آره بازی هاش رو میتونی تو سایت اپارات ببینی.....

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز

یکی از تفاوتای کریمی و مجیدی همینه ..که کریمی با مرام و منش پهلوونی و بازیای خوبش محبوب میشه ..و مجیدی با این دلقک بازیا ..
مجیدی جان 40 سالت شده یکم بزرگ شو ..خیلی بده بازیکن به این سن یکم غرور نداشته باشه و اینقد ضایع باشه ..
دوست من هیچ وقت نباید اسم داش علی کریمی و فرناز عرب رو کنار هم آورد. اصلا نمیشه با هم مقایسه بشند. زنده باد داش علی

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
يحيي روبه روي خبرنگاران
تابناک:این روزها دنیا به کام پرسپولیسی ها است و هم این که پیرمرد پرتغالی بدون دردسر حاضر به فسخ قرارداد خود شد و تهران را به مقصد نامعلوم ترک کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از کناره گيري مانوئل از همراهي تيم فوتبال پرسپوليس به نظر مي رسد که اوضاع بر وفق مراد سرخپوشان است.

یحیی منتظر مصاحبه اخراجی ها باشد

سر مربی جوان سرخ پوشان تهرانی بلا فاصله پس از آنکه مرد همه کاره این تیم شد قلم قرمز روی نام چند بازیکن این تیم کشید و به بهانه این که نیازی به آنها ندارد عذر شان را خواست اتفاقی که هیچ کدام از ان بازیکنان انتظار نداشتند برای آنها رخ دهد.

جواد کاظمیان،حمید علی عسگر،شهاب گردان ،سامان آقا زمانی هر چند به ظاهر حرفی نزدند و بدون درد سر تن به جدایی دادند اما در باطن به شدت از گل محمدی عصبانی هستند و اگر ظرف روز های آینده دیدید یا شنیدید مصاحبه های جنجالی علیه او سر داده اند خیلی تعجب نکنید چرا که اگر این ها اگر طی روزهای گذشته مصاحبه می کردند ممکن بود باشگاه رضایت نامه های آنها را صادر نکند و به مشکل بر بخورند ولی حالا که جدا شده اند و قرار داد های خود را به ثبت رسانده اند منتظر فرصتی برای مصاحبه علیه سرمربی جدید پرسپولیس هستند که باعث جدایی آنها از این تیم شد.

ناراحتی نیلسون از جدایی گردان
برخلاف اکثر گلر ها که رابطه خوبی با رقبای خود در تیم های شان ندارند نیلسون برزیلی رابطه گرمی با شهاب گردان و امیر عابد زاده داشت و این گلر برزیلی در روز هایی هم که روی نیمکت مینشست هرگز علیه گردان موضع نمی گرفت و بار ها هم در مصاحبه هایش وی را از بهترین دروازه بانان ایران می دانست ولی نیمکت نشینی های متوالی؛ گردان را به ستوه آورد تا او مجبور به جدایی شود و سر از سپاهان در بیاورد این جدایی ناراحتی نیلسون را هم در پی داشت و این دروازه بان طی تماس تلفنی با گردان ضمن آرزوی موفقیت، ناراحتی اش را هم از این موضوع اعلام کرد.

اعتماد بالای هواداران به یحیی
یحیی گل محمدی در اولین حضورش روی نیمکت پرسپولیس به عنوان نفر اول فنی توانست با 6 گل ملوان بندر انزلی را از پیش رو بردارد پیروزی با ارزشی که به دل هواداران نشست و باعث آشتی دوباره آنها با پرسپولیس شد . بر همین اساس یکی از سایت هایی که خبر های باشگاه پرسپولیس را پوشش می دهد از کاربران خود خواسته تا در یک نظر سنجی نسبت به موفقیت یا عدم موفقیت گل محمدی رای بدهند که وی توانسته با کسب 83 درصد آرا از هواداران نسبت به آینده امیدوار باشد البته امید واریم هواداران فرصت کافی را به مربی تیم خود بدهند و با یک شکست احتمالی نظرشان برنگردد و همانند استیلی با گل محمدی بر خورد نکنند.

فردا یحیی رو به روی خبرنگاران می نشیند
اولین دیدار سرخپوشان تهرانی از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ایران سه شنبه این هفته در ورزشگاه آزادی مقابل صنعت نفت آبادان بر گزار می شود بر همین اساس نشست خبری مربیان دو تیم فردا بعد از ظهر در محل سازمان لیگ برگزار می شود و یحیی گل محمدی برای اولین بار در قامت سر مربی پاسخ گوی سوالات خبر نگاران خواهد بود لازم به ذکر است گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان به دلیل همزمانی با آخرین تمرین نتوانست در نشست خبری حاضر شود.

احتمال باز گشت حمید علی عسگر در پایان فصل
هر چند یحیی گل محمدی به بهانه بی انگیزگی حکم به کنار گذاشتن حمید علی عسگر از پرسپولیس داده تا این بازی کن جوان راهی راه آهن شود اما گل محمدی هرگز منکر توانایی های این بازیکن نشده است بر همین اساس از رویانیان خواسته از فسخ قرارداد و صدوور رضایت نامه برای علی عسگر خودداری کند تا او همچنان بازیکن پرسپولیس بماند فقط او نیم فصل به طور قرضی در تیم دایی توپ بزند ودر صورتی که به شرایط ایده آل رسید در پایان فصل دوباره برگردد و پیراهن پزسپولیس را بر تن کند حال باید منتظر ماند و دید در پایان فصل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

نکاتی در رابطه با خرید خارجی پرسپوليس

در آخرین روز نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران ؛یحیی گل محمدی رضایت داد تا با رو یانیان با یک بازیکن صربستانی عقد قرار داد کند تا این بازی کن در نیم فصل دوم با پیراهن پرسپولیس به میدان برود در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم تا این بازیکن 28 ساله را بهتر بشناسید. مارکو پرو کوویچ در پست هافبک چپ بازی می کند و سابقه بازی در پست دفاع چپ را هم دارد از نکات قابل توجه این که 8 سال در تیم ستاره سرخ بلگراد توپ زده که در این مدت توانسته بود 10 گل هم به ثمر برساند بعد از ستاره سرخ بلگراد راهی سوئیس شد تا در تیم بازل این کشور توپ بزند که در 3 سال حضور در این تیم 40 بازی انجام داد که حاصل ان 10 گل بود. بعد از سوئیس لیگ امریکا مقصد مارکو شد تا 2 سالی هم در این لیگ بازی کند.

این بازیکن 28 ساله که از سال 2004 تا 2007 هم عضو تیم ملی زیر 21 ساله های صربستان بوده برای نیم فصل به عضویت پرسپولیس در آمده است تا زیر نظر یحیی گل محمدی به میدان برود.

پادر میانی کریمی برای معدنچی
در فوتبال ایران زیاد نیستند بازیکنانی که رابطه صمیمی با علی کریمی داشته باشند . چرا که علی کریمی خیلی دوست ندارد کسی را به خود نزدیک کند . ولی حساب مهرزاد معدنچی از خیلی ها جدا است و علی کریمی او را از دوستان صمیمی خود می داند و در اکثر اوقات با او گشت و گذار می کند . اما این روزها دنیا به وفق مراد رفیق صمیمی جادوگر نیست چون گل محمدی قلم قرمز روی نام او کشیده و معدنچی را به عنوان بازیکن مازاد اعلام کرده است بر همین اساس شنیدیم کریمی قصد دارد به خاطر ماندن معدنچی در پرسپولیس با گل محمدی گفتگو کند تا راهی برای ماندن پیدا کند البته بعید به نظر می رسد ولی کریمی می خواهد رسم رفاقت را به جای آورد. لازم به ذکر است که بدانید زمانی که مانوئل کریمی را از پرسپولیس اخراج کرده بود معدنچی و مهدوی کیا تلاش زیادی انجام دادند تا پیر مرد پرتغالی منصرف شود که سر انجام هم موفق شدند و کریمی به پرسپولیس برگشت

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]انتقال انصاریفرد به اروپا فعلا منتفی شد [/h]
مهر: انتقال مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به تیم های اروپایی تا پایان فصل دوازدهم لیگ برتر منتفی شد.

در حالی که در فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران خبرهایی در مورد انتقال کریم انصاریفرد به یکی از تیم های اروپایی مطرح شده بود، اما در گفتگویی که بین محمودرضا فاضلی مدیر برنامه های این بازیکن در اروپا و محمد رویانیان صورت گرفت، این انتقال منتفی شد.

انتقال مهاجم جوان پرسپولیس به واسطه عدم رضایت باشگاه پرسپولیس و پایان یافتن مهلت نقل و انتقالات ژانویه برای تیمهای اروپایی فعلا منتفی شد و انصاریفرد تا پایان لیگ دوازدهم سرخپوشان را همراهی خواهد کرد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
انتقال انصاریفرد به اروپا فعلا منتفی شد

مهر: انتقال مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به تیم های اروپایی تا پایان فصل دوازدهم لیگ برتر منتفی شد.

در حالی که در فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران خبرهایی در مورد انتقال کریم انصاریفرد به یکی از تیم های اروپایی مطرح شده بود، اما در گفتگویی که بین محمودرضا فاضلی مدیر برنامه های این بازیکن در اروپا و محمد رویانیان صورت گرفت، این انتقال منتفی شد.

انتقال مهاجم جوان پرسپولیس به واسطه عدم رضایت باشگاه پرسپولیس و پایان یافتن مهلت نقل و انتقالات ژانویه برای تیمهای اروپایی فعلا منتفی شد و انصاریفرد تا پایان لیگ دوازدهم سرخپوشان را همراهی خواهد کرد.
خدا رو شکر موند ..خیلی اصرار داشت که بره ...
انشالله فصل بعد به یه تیم درجه 1 اروپایی بره و فوتبالش پیشرفت کنه ..این فصل پرسپولیس بهش نیاز داره ..

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نیمه خوب بودیم...2امتیاز مفت از دست دادیم

خیلی خوب بودن نیمه اول... نیمه دوم رو بد بازی کردن 2تا گل الکی خوردیم ولی بازم موقعیت داشتیم میتونستیم ببریم .. حیف شد ... اون شوتای انصاری فرد گل نشد پنالتیمونم نگرفتن...
امروز نوری خیلـــی خوب بود فکنم بهترین بازی فصلش بود...
ولی حیــــــــــــف...............

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خیلی خوب بودن نیمه اول... نیمه دوم رو بد بازی کردن 2تا گل الکی خوردیم ولی بازم موقعیت داشتیم میتونستیم ببریم .. حیف شد ... اون شوتای انصاری فرد گل نشد پنالتیمونم نگرفتن...امروز نوری خیلـــی خوب بود فکنم بهترین بازی فصلش بود...ولی حیــــــــــــف...............
بازم نسبت به بازی های قبل تو لیگ خیلی بهتر بازی کرد ایشالله بازی های بعد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دی دی ری دی رین دین
پرسپولیس سوررررراخه :biggrin:

انقد خوشم میاد وقتی یه بازی پرسپولیس نتیجه نمی گیره میاین اینجا ولی وقتی یه تیمی رو با استقلال پیوند میده اصلا تا دو ماه پیداتون نیست ...
ضعف خودتونو نشون میدین ...بخدا خیلی کیف میکنم ..;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
امروز بازی رو خیلی خوب شروع کردیم 10 دقیقه 2 گل زدیم ...
بازیکنا خیلی زود فکر کردن بازی تموم شده س و دیگه حمله نکردن و عقب کشیدن ..
از وقتی عقب کشیدن من حس کردم احتمال داره برنده نشیم باید همونطوری هجومی بازی میکردیم و گل های بیشتری میزدیم ..
مطمئنم خطای روی ماهینی پنالتی بود آخرش این روش مربیای حریف که میان میگن امیدوارم 11 به 11 باشیم جواب داد و به نفعشون شد ..چقد فوتبال ایران بی در و پیکر شده واقعا ...
امیدوارم این درس خوبی برا بازیکنا شده باشه که رو دو گل و 3 گل بازی روتموم شده ندونن ... اما در کل خیلی بهتر بود نسبت به نیم فصل اول..7 موقعیت گل داشتیم که متاسفانه فقط 2 تاش گل شد ..ما بدشانس هم هستیم ...