کلوپ طرفداران پرسپولیس

FREE DOOM

عضو جدید
دوست من بازیکن وقتی تویه زمین دو تا پاس سالم نمیتونه بده حالا چه فایده داره که 20 کیلومتر بدوه و تلاش کنه. اونجوری بخوای حساب کنی آقازمانی از همه بیشتر می دوه. اما نه پاس بلده بده. نه می تونه توپ رو استپ کنه. نه شوت زدن بلده. نه توپ گیری بلده. اصلا یه چیزای ابتدایی رو بلد نیست. امیدوارم که به طور قطعی از تیم بره.

منکه میگم از لحاظ فنی ضعیفه و در حد پرسپولیسو لیگ برتر نیست ولی خوب ضعیف تر از نقی زاده هم تو تیم هستن و خیلی بیشتر واسه تیم هزینه داشتن و هیچ کاری نکردن.
به نظر من حرف اول و تو فوتبال ایران انگیزه میزنه و خیلی از بازیکن های ما(پرسپولیس) هیچ انگیزه ای برای بازی کردن ندارن.اگه سرمربی بتونه همون انگیزه ای که تیم های حریف برای شکست دادن پرسپولیس تو آزادی دارن رو به بازیکن ها بده باور کن که ما آخر فصل اگه قهرمان نشیم حتما جزو سه تای اول هستیم.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نوری رو که قرار نیست بزارن کنار ..نوری بازیکن خوبیه وقتی تو اوج باشه الان افت کرده ..
کلا بازیکن جالبیه یه بازی خیلی خوبه یه بازی افتضاحه ..مثلا بازی با پیکان واقعا خوب بود اگه همه بازیا رو اونطوری بازی کنه همون نوری میشه که ما میخوایم ...در کل بازیکن خوبیه و حیفه بره الانم کم کم داره رو دور میفته ...
آقازمانی هم رفتنیه دیگه..یا قرضی میدن بره یا رضایت نامه شو میدن که احتمال زیاد قرضی میدنش و فصل بعد برمیگرده ..:D
والله من اونوقت بچه بودم بازی ها محمد نوری رو میدیم همینجوری بود نمیدونم این کی میخواد به اوج برسه

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ژوزه از پرسپولیس به فیفا شکایت کرد

خبرگزاری فارس: مانوئل ژوزه از پرسپولیس به فیفا شکایت کرد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس با تصمیم محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مانوئل ژوزه از این تیم کنار گذاشته شد و تصمیم گرفته شده تا زمانی که تکلیف این مربی مشخص شود بر سر تمرینات حاضر نشود از همین رو مانوئل ژوزه صبح امروز در نامه‌ای به فیفا از پرسپولیسی‌ها شکایت کرد. او در این نامه اعلام کرده که در ایران بلاتکلیف است و پرسپولیسی‌ها پول او را به وی پرداخت نمی‌کنند.
پرسپولیسی‌ها هم وکیل بین‌المللی خود را برای بررسی این پرونده آماده کرده‌اند تا از طریق فیفا پیگیر این موضوع باشد.

FREE DOOM

عضو جدید
4 بازيکن پرسپوليس از فهرست ديدار با ملوان خط خوردند

4بازيکن پس از تمرين امروز از ليست پرسپوليس براي ديدار مقابل ملوان خط خوردند.

پس از تمرين امروز يحيي گل‌محمدي 18 بازيکن خود را براي ديدار مقابل ملوان اعلام کرد. در اين ليست نام حميد علي‌عسگر، محمد قاضي، شهاب گردان و ميثم نقي زاده از ليست پرسپوليس خط خورد.
نيلسون جونيور،اميرعابدزاده،عليرضا نورمحمدي، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، حسين ماهيني، مهدي مهدوي کيا، علي کريمي، رضا حقيقي، عادل کلاه کج، محمد نوري،فرشاداحمدزاده،مهرداد پولادي، محمدرضاخانزاده، اميرحسين فشنگچي،هادي نوروزي، کريم انصاري فرد و غلامرضا رضايي، 18 بازيکني هستند که راهي اردوي پيش از ديدار برابر ملوان در مرحله يک شانزدهم مسابقات جام حذفي باشگاه هاي کشور شدند.
ديدار تيم هاي پرسپوليس و ملوان ازمرحله يک شانزدهم مسابقات جام حذفي باشگاه هاي کشور فردا (چهارشنبه) از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.
درهمين حال آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس عصرامروزانجام شد ومديرعامل باشگاه پرسپوليس هم در پايان اين تمرين در جمع سرخپوشان حاضر شد.
درتمرين امروز سرخپوشان کريم باقري، ادموند بزيک، مجتبي حسيني و فرهاد چيذري، يحيي گل ‎محمدي را همراهي کردند.
تمرين امروز سرخپوشان به مرور برنامه هاي تاکتيکي بازي فردا اختصاص داشت و در جريان آن يحيي گل محمدي تذکرات لازم را به بازيکنان مي داد.
سرخپوشان پس از تمرين راهي هتل شدند تا اردوي پيش از بازي را آغاز کنند.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
راه اندازی آزمایشی شبکه اجتماعی هواداران پرسپولیس

در راستای توسعه خدمات پرسپولیس به هواداران در فضای سایبری، کمیته انفورماتیک و تجارت الکترونیک باشگاه برای نخستین بار در کشور شبکه اجتماعی هواداران پرسپولیس را با الگو برداری از شبکه های اجتماعی موفق جهان طراحی و راه اندازی کرده است.

این شبکه محلی برای تعامل هر چه بیشتر و راحت‌تر هواداران با یکدیگر و تبادل نظر در خصوص مسایل تیم‌های مختلف باشگاه و به طور کلی ورزش ایران و جهان است.

شبکه اجتماعی هواداران پس از گذر از دوران بهره برداری آزمایشی جایگزین وب سایت کانون هواداران منتسب به سایت باشگاه(http://fc-perspolis.com/fanclub/home ) خواهد شد و کلیه امکانات این وب سایت به سایت شبکه اجتماعی منتقل خواهد شد.

جهت ورود به شبکه اجتماعی می‌توانید از منوی بالای کلیه صفحات پرتال یا لینک زیر استفاده کنید
http://fanclub.fc-perspolis.com

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]رویانیان:به هواداران قول مي دهم پرسپوليس همان تيمي شود که هواداران می خواهند[/h]مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد:‌ ژوزه به فيفا شکايت نکرده است و قرار است تا فردا مشکل به وجود آمده را برطرف کنيم.

محمد رويانيان در گفتگویی گفت: اينکه گفته مي شود مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپوليس به فيفا شکايت کرده است صحيح نيست، وي امروز متني را به ما ارسال کرده بود و گفته رونوشت آنرا قرار است به زودي به فيفا هم ارسال کند و اين در حاليست که اگر مشکل به وجود آمده را خوددمان حل کنيم کار به فيفا کشيده نمي شود.

رويانيان تصريح کرد: مشکل به وجود آمده را مي توان با گفتگو و تفاهم حل کرد و فکر نمي کنم کار به فيفا کشيده شود و اصلا صلاح نيست قبل از بازي حساس ما با تيم ملوان در جام حذفي اينگونه صحبتها مطرح شود.

مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان کرد: من به هواداران قول مي دهم که تيم پرسپوليس همان تيمي شود که آنها انتظارش را دارند و آنها نبايد بابت مشکلات پيش آمده ذره اي نگران شوند.

رويانيان امروز در مصاحبه اي اعلام کرده بود در صورت شکايت ژوزه به فيفا کاري مي کند که اين مربي پرتغالي تا چهار سال بدنبال دريافت پول خود بدود.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان:به هواداران قول مي دهم پرسپوليس همان تيمي شود که هواداران می خواهند

مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد:‌ ژوزه به فيفا شکايت نکرده است و قرار است تا فردا مشکل به وجود آمده را برطرف کنيم.

محمد رويانيان در گفتگویی گفت: اينکه گفته مي شود مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپوليس به فيفا شکايت کرده است صحيح نيست، وي امروز متني را به ما ارسال کرده بود و گفته رونوشت آنرا قرار است به زودي به فيفا هم ارسال کند و اين در حاليست که اگر مشکل به وجود آمده را خوددمان حل کنيم کار به فيفا کشيده نمي شود.

رويانيان تصريح کرد: مشکل به وجود آمده را مي توان با گفتگو و تفاهم حل کرد و فکر نمي کنم کار به فيفا کشيده شود و اصلا صلاح نيست قبل از بازي حساس ما با تيم ملوان در جام حذفي اينگونه صحبتها مطرح شود.

مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان کرد: من به هواداران قول مي دهم که تيم پرسپوليس همان تيمي شود که آنها انتظارش را دارند و آنها نبايد بابت مشکلات پيش آمده ذره اي نگران شوند.

رويانيان امروز در مصاحبه اي اعلام کرده بود در صورت شکايت ژوزه به فيفا کاري مي کند که اين مربي پرتغالي تا چهار سال بدنبال دريافت پول خود بدود.

:biggrin:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ما هنوزم درگیر پرونده وینگاداییم ..امیدوارم نخواد کاری کنه این پرونده هم 4 سال طول بکشه چون اصلا مشخص نیست تا تیر سال بعد که دولت جدید میاد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس باشه یا نه ....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]کاظمیان: با تراکتورسازی به توافق 90 درصدی رسیدم[/h]جواد کاظمیان برای مذاکره نهایی با تراکتورسازی وارد تبریز شد. جواد کاظمیان اظهار داشت: برای مذاکره با مسئولان تراکتورسازی به تبریز آمده‌ام. تازه وارد شهر شدم و هنوز به دفتر مدیرعامل تراکتورسازی نرفته ام. در مذاکرات با باشگاه تراکتورسازی به توافق 90 درصدی رسیدم و امروز وضعیتم مشخص خواهد شد. کاظمیان با اشاره به پیشنهاد باشگاه پیکان عنوان کرد: این باشگاه و بخصوص ویسی لطف ویژه ای به من داشتند و برایم باعث افتخار است که مربی خوبی چون ویسی به حضورم در این تیم تمایل داشت. وی خاطرنشان کرد: مذاکره امروز وضعیتم با تراکتورسازی را روشن می‌کند.

FREE DOOM

عضو جدید
مخالفت گل محمدي با حضور "آپيا" در پرسپوليس

استفان آپيا با ارائه پيشنهاد مالي تازه بار ديگر خواستار حضور در پرسپوليس شد اما اين پيشنهاد تازه با مخالفت يحيي گل محمدي مواجه شد.
استفان آپيا کاپيتان سابق تيم ملي غنا که در زمان مربيگري مانوئل ژوزه با حضور يک هفته اي در ايران ، در تمرينات پرسپوليس نيز شرکت کرد و موفق به جلب نظر مانوئل ژوزه نشد با جدايي اين مربي و حضور يحيي گل محمدي براي پرسپوليسي ها بار ديگر پيغام فرستاده که حاضر است به تهران سفر کرده و دور جديد مذاکراتش را با سرخپوشان آغاز کند.

او حتي پيشنهاد مالي جديدي نيز ارائه کرده اما با اين حال يحيي گل محمدي علاقه اي به جذب او ندارد.دليل اين مخالفت نيز جذب دو بازيکن در پست هافبک دفاعي است. رضا حقيقي و عادل کلاه کج. از اين رو پرونده حضور آپيا در پرسپوليس براي هميشه بسته شد.

FREE DOOM

عضو جدید
آشنايي با بازيکن صربستاني مورد نظر پرسپوليس

1c371611-ce9c-4050-b28b-d7a09ebee6f4.jpg
بازيکن خارجي مدنظر باشگاه پرسپوليس که وارد تهران شد سابقه حضور در تيم ملي زير 21 سال صربستان را دارد.
باشگاه پرسپوليس مارکو پروويچ را به تهران فراخوانده تا در صورت موافقت يحيي گل محمدي با او قرارداد منعقد کند. اين بازيکن 28 ساله که در پست هافبک چپ بازي مي کند، مارکو پروويچ نام دارد.
او در فاصله سال هاي 2000 تا 2007 در تيم ستاره سرخ بلگراد توانست 90 بازي انجام داده و 10 گل نيز به ثمر برساند. پروويچ در سال 2008 تا 2010 به عضويت بازل سوئيس درآمد و در 40 بازي براي اين تيم 10 گل به ثمر رساند و پس از آن راهي ليگ آمريکا شد. اين بازيکن در فاصله سال هاي 2004 تا 2007 عضو تيم ملي زير 21 سال صربستان نيز بود.
قرار است گل محمدي از بين اين گزينه خارجي و چند گزينه داخلي، يک بازيکن را جذب کند که با توجه به اخباري که از باشگاه پرسپوليس به بيرون مخابره مي شود اين هافبک صربستاني از شانس خوبي براي توافق با پرسپوليس برخوردار است.

609f9ca8-088f-4fa0-b511-338dec3e87b71.jpg

آخرین ویرایش:

FREE DOOM

عضو جدید
اعلام شرايط باشگاه پرسپوليس براي معاوضه چند بازيکن با صبا

مسئولان باشگاه پرسپوليس که براي حل مشکلات خط مياني اين تيم اقدام به مذاکره با بازيکنان تيم‌هاي ديگر کرده اند، در آخرين اقدام خود شرايطي را براي خريد سه بازيکن صبا در ازاي انتقال سه سرخپوش مازاد اعلام کردند.
تيم فوتبال پرسپوليس پيش از شروع تعطيلات نيم فصل تلاشش را براي جذب چند بازيکن و رفع مشکلات بخصوص در خط مياني آغاز کرد و با رضا حقيقي و عادل کلاه کج به توافق رسيد. با اين حال عطش پرسپوليس براي خريد بازيکنان ديگر فروکش نکرد و مذاکره با بازيکنان و باشگاه‌هاي ديگر ادامه يافت.
پس از پاسخ منفي باشگاه ذوب آهن اصفهان به پرسپوليس براي انتقال قاسم حدادي فر به تهران، گل‌محمدي که ابتداي فصل سرمربي صباي قم بود و شناخت کافي از اين تيم داشت ليست سه بازيکن سابق خود را در اختيار مديران پرسپوليس قرار داد تا آنها را در نقل و انتقالات نيم فصل به اين باشگاه بياورد.
ميلاد نوري، فريد کريمي و "ديويد ويکروم" سه بازيکني بودند که باشگاه پرسپوليس با آنها مذاکراتي انجام داد ولي پاسخ باشگاه صبا براي فروش اين بازيکنان منفي بود. تمايل پرسپوليس براي خريد اين بازيکنان تا جايي بود که محمد رويانيان پيشنهاد مبادله بازيکنان را هم به سرپرست باشگاه صبا ارائه داد. طبق اين پيشنهاد، پرسپوليس در ازاي جواد کاظميان، سامان آقا زماني و يکي از بازيکنان جوان خود فريد کريمي، ميلاد نوري و ويکروم را به خدمت مي‌گرفت که البته اين پيشنهاد از طرف صبايي ها رد شد.
با اين حال باشگاه صبا مذاکره جداگانه‌اي با سامان آقا زماني انجام داده است. اين بازيکن رضايتنامه اش را از پرسپوليس گرفته و احتمال پيوستنش به صباي قم زياد است.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هنوزم درگیر پرونده وینگاداییم ..امیدوارم نخواد کاری کنه این پرونده هم 4 سال طول بکشه چون اصلا مشخص نیست تا تیر سال بعد که دولت جدید میاد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس باشه یا نه ....

باید هرچه زودتر رویانیان این مسایل رو حل کنه...
اگه خدایی نکرده بره مشکلات چندین برابر میشن پرسپولیس خودش ب اندازه کافی مشکل داره ...
باشگاه مدیر و مدیریتی ب خوبی رویانیان هیچ وقت نمیتونه پیدا کنه! امیدوارم کاری نکنن ک مجبور شه بره:(

FREE DOOM

عضو جدید
باید هرچه زودتر رویانیان این مسایل رو حل کنه...
اگه خدایی نکرده بره مشکلات چندین برابر میشن پرسپولیس خودش ب اندازه کافی مشکل داره ...
باشگاه مدیر و مدیریتی ب خوبی رویانیان هیچ وقت نمیتونه پیدا کنه! امیدوارم کاری نکنن ک مجبور شه بره:(

برنامه هايي كه رويانيان براي تيم داره عالي هستش ..اگه چوب لاي چرخش نذارن و چندسال مديريت كنه پرسپوليس واقعا پيشرفت ميكنه.
فقط درآمد هاي اقتصادي پرسپوليس تو اين يه سال برابر درآمد كل تاريخ پرسپوليسه.......

FREE DOOM

عضو جدید
بازیکن صربستانی مورد نظر تیم فوتبال پرسپولیس در تمرینات سرخپوشان شرکت می کند.
12734-250x200.jpg
به گزارش سرویس ورزشی برنا، مارکو پروویچ صربستانی شب گذشته وارد تهران شد تا برای پیوستن به پرسپولیس در تمرینات سرخپوشان شرکت کند و در صورت تایید کادر فنی برای عقد قرارداد پای میز مذاکره با مدیریت باشگاه بنشیند.
پرویچ متولد 1984 در صربستان است و 185 سانتی متر بلندی قامت اوست.
مارکوی 28 ساله در تیم زیر 21 سال صربستان هم سابقه حضور دارد. پروویچ 3 بار با ستاره سرخ و یک بار هم با بازل قهرمان لیگ و جام حذفی شده است.

گفتنی است ارزش این بازیکن صربستانی در سایت ترانسفر مارکت 300 هزار یورو عنوان شده است.
109346_634915076817621364_m.jpg

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]کاظمیان :‌ با‌ قلبی ‌شکسته ‌از پرسپولیس ‌رفتم[/h]خوشحالم که به تیم پرطرفداری مثل تراکتورسازی آمده‌ام. من پیش از این در پرسپولیس و تیم‌هایی بودم که طرفداران زیادی داشته‌اند و از اینکه در تیم پرطرفداری بازی کنم خوشحال می‌شوم. بازی در مقابل تماشاگران به من انگیزه می‌دهد.
هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهم خودم را در تراکتورسازی ثابت کنم. جواد کاظمیان پس از پیوستن به تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: خوشحالم که به تیم پرطرفداری مثل تراکتورسازی آمده‌ام. من پیش از این در پرسپولیس و تیم‌هایی بودم که طرفداران زیادی داشته‌اند و از اینکه در تیم پرطرفداری بازی کنم خوشحال می‌شوم. بازی در مقابل تماشاگران به من انگیزه می‌دهد.

وی ادامه داد: پیوستنم به تراکتورسازی خواسته سرمربی این تیم بود و از اینکه اولیویرا به من اعتقاد دارد خوشحالم. وقتی آقای جعفری با من صحبت کرد پذیرفتم که به تراکتورسازی بروم و حالا هم با قرارداد 6 ماهه به این تیم آمده‌ام و امیدوارم که انتظارات هواداران پرشور تراکتورسازی را برآورده کنم.

کاظمیان ادامه داد: دوست نداشتم که از پرسپولیس بروم اما این تصمیمی بود که گرفته شد و فکر می‌کنم که حقم نبود. من با قلبی شکسته از پرسپولیس رفتم. راندمان کاری‌ام طوری بود که در اکثر بازی‌ها به میدان رفتم و هواداران پرسپولیس می‌دانند که اگر خوب نبودم از من استفاده نمی‌شد.

هافبک سابق پرسپولیس درباره این تیم نیز گفت: دوست ندارم درباره پرسپولیس حرف بزنم. من می‌خواهم در تراکتورسازی خودم را ثابت کنم و هواداران در این راه به من کمک می‌کنند. من مثل بعضی‌ها نیستم که وقتی از پرسپولیس می‌روند علیه تیم حرف می‌زنند. من برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم که مقابل ملوان نتیجه بگیریم. از رویانیان هم تشکر می‌کنم چون صحبت‌های خوبی با هم داشتیم.

وی در پایان گفت: علاوه بر تراکتورسازی از تیم‌های پیکان و نفت آبادان هم پیشنهادهایی داشتم و همین جا از آقای ویسی عذرخواهی می‌کنم که نشد در خدمتش باشم.
--------------------------
امیدوارم بجز بازی آخر فصل بقیه بازیا رو موفق باشه ..:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ملوانیا با جنگ روانی که اول بازی راه انداخته بودن میخواستن پرسپولیس حاشیه دارو بهم بریزن و روحیه بازیکنا رو خراب کنن ... میخواستن با ناجوانمردی ببرن و خدا هم خوب گذاشت تو کاسه شون ...
این همه کری قبل بازی خوندین که چی بشه ؟ احمد زاده از مصاحبه قبل بازیش مشخص بود میخواست روحیه داورو خراب کنه و کاری کنه که به نفع اونا سوت بزنه ..امیدوارم همیشه خدا اینجور ناجوانمردیا رو همچین بلایی سرشون بیاره ..
پرسپولیس مهره های خیلی خوبی داره فقط یه مربی نترس و شجاع میخواست که یه بازی تهاجمی رو ارائه بده یحیی از ترکیبی که چیده بود مشخص بود که مثل خوزه ترسو نیست ..پرسپولیس باید اینطوری بازی کنه نه اون بازی دفاعی افتضاح ..حیفه با این بازیکنای خوب دفاعی بازی کنیم... تا دقیقه 93 حمله کردیم میتونستیم گل های بیشتری هم بزنیم ...
خدا رو شکر امیدوارم مراحل بعدی جام حذفی هم همینطوری بریم بالا ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تازه این یارو بی تعصبه گفته بود گل بزنم بیشتر خوشحالی میکنم!!!!!!
گل نزد هیچ ، 6تایی هم شدن!! :biggrin:
اشکش دراومده بود ..اگه تا آخر بازی میکرد گریه هم میکرد ..
این باید درس عبرتی باشه برای بقیه بازیکنا که وقتی از تیم کنار گذاشته شدن به تیم حمله نکنن ... پرسپولیس تیم کوچیکی نیست که زارع اینطوری دربارش حرف زد و کسی که به پروپای بزرگان بپچیه همین میشه ..:D
امیدوارم رویانیان همه جوره از یحیی حمایت کنه چون نشون داد میتونه نتیجه بگیره ..
احمدزاده بازیکن جوونمون هم واقعا عالی بود ..خیلی ازش خوشم اومد ... مطمئنا اگه بهش بازی بدن خیلی بازیکن خوبی میشه ..

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ! ب عبارتی وقتی میرن تو این تیمای 6تایی واس پرسپولیس شاخ نشن!!!:D
یحیی مربی جوونو خوش اخلاقو دوست داشتنی هست ایشالا ک تیم باهاش نتیجه میگیره...
حقیقی هم خوب بودش....احمدزاده هم خواست گل بزنه ک نشد... ایشالا بازی های بعدی بهترو بهتر میشن....

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
و باز هم شش تایی ها ؛ هیـــــــــــــــــــــــ ــــس ...

بچه ها متشکریم ...

کانون هواداران پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس بدون سرمربی در جام حذفی شروع طوفانی داشت و ملوان را با 6 گل بدرقه کرد.

پرسپولیس در مرحله یک*شانزدهم جام حذفی از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملوان رفت که بازی با نتیجه 6 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

هادی نوروزی در دقایق 2 و 50 کریم انصاری*فرد در دقایق 20 و 76 و 80 غلامرضا رضایی در دقیقه 85 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

این بازی اولین مسابقه*ای بود که یحیی گل*محمدی به عنوان مسئول فنی هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت. البته مسئولان باشگاه اعلام کرده*اند که سرمربی رسمی آنها مانوئل ژوزه است. با این حال سرخپوشان را امروز گل*محمدی مسئولیت فنی تیم را به طور کامل در اختیار داشت.
پرسپولیس در این بازی زیبا و روان و هجومی بازی کرد و بازیکنان طراوت خاصی داشتند.محسن ترکی داور مسابقه به بابک پورغلامی و پژمان نوری از ملوان و کریم انصاری*فرد، امیرحسین فشنگچی و علی کریمی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

برنده این بازی روز سه*شنبه 19 دی*ماه باید در مرحله یک*هشتم نهایی به مصاف نفت تهران برود.

*ترکیب پرسپولیس:
نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، امیرحسین فشنگچی، مهرداد پولادی، علی کریمی( از دقیقه 68 عادل کلاه کج)، حسین ماهینی، رضا حقیقی، محمد نوری( از دقیقه 82 فرشاد احمدزاده)، هادی نوروزی( از دقیقه 67 غلامرضا رضایی)، کریم انصاری*فرد

سرمربی: یحیی گل محمدی
ترکیب ملوان:
سرگی پاشنکو، بابک پورغلامی، احمد آهی، سعید سالارزاده، جواد شیرزاد، مازیار زارع( از دقیقه 66 سعید عزت الهی)، پژمان نوری، سعید یوسف*زاده، محمد نزهتی، مهرداد اولادی و سید جلال رافخایی

سرمربی: محمد احمد*زاده

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
برد شیرین پرسپولیس کبیر رو به همه پرسپولیسی ها تبریک میگم

پیوند استقلال و ملوان رو هم به طرفدارهای این دوتیم تبریک میگم(به خصوص هوادارای استقلال) :دی

آخرین ویرایش: