کلوپ طرفداران شياطين سرخ

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرگوسن:پوگبا می خواهد که در الدترافورد باقی بماند

فرگوسن:پوگبا می خواهد که در الدترافورد باقی بماند

سر الکس فرگوسن از نمایش پوگبا تمجید کرد و فاش کرد که وی می خواهد در الدترافورد باقی بماند.
یونایتد دیشب با دو پنالتی برباتوف و هرناندز موفق شد که تیم سرسخت استوک را در الدترافورد شکست دهد و تنها با تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار گرفتند.

سر الکس فرگوسن همچنین از نمایش هافبک 18 ساله تیمش تمجید کرد و پافشاری کرد که باشگاه در حال مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن است.


فرگوسن 70 ساله گفت :"پوگبا به خوبی کار کرد.وی استعداد بالایی دارد و به عنوان یک پسر جوان فیزیک بدنی بسیار خوبی دارد.من از نمایش امروز او بسیار خوشحالم.ما از حریف پیش بودیم و بازی را در کنترل خود داشتیم پس تصمیم گرفتیم که به وی فرصتی بدهیم

در حال حاضر ما در حال مذاکره برای تمدید قراردادش هستیم.اوضاع یک مقدار پیچیده شد چون وی چندین بار مدیر برنامه اش را عوض کرد.ولی چیزی که واضح است این است که این پسر می خواهد در اینجا باقی بماند."

دیشب در روز اخر نقل انتقالات ژانویه هافبک 18 ساله و با استعداد یونایتد راول موریسون با قراردادی 3 سال و نیمه به تیم وستهام پیوست .سر الکس در همین مورد می گوید :"قضیه راول به خوبی بررسی و ثبت شد.من اگر بخواهم صادق باشم باید بگم که بهتر است وی خارج از منچستر باشد.وی استعداد زیادی دارد ،اما کنار امدن و مقابله با ان بسیار مهم است."
 

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا زیادم به اونا ربطی نداره
خوده فرگوسن خیلی سخت گیره و هر کسی رو راه نمیده تازه همونایی هم که هستن اگه مثل بکهام یا رونالدو بیجنبه بازی دربیارن میفروشتشون
خود فرکوسن گفت من بایکن لازم ندارم
اگه بخوای میتونم خبرشم بذارم واست
میدونم
ولی فرگوسن آبروداری میکنه ، هیچ وقت از مالکین باشگاه شکایت نمیکنه ولی یادمه بعد از رفتن مدیر قبلی هم پشتش گفت هیچ وقت ازش راضی نبودم همیشه آرزو داشتم بازیکنی مثل زیدان رو بخریم ولی نتونستیم

الان کاملا مشخصه که تیم شدیدا نیاز به یه بازیساز خوب داره ، واسه همین فرگوسن مجبور شد اسکولز رو که بازنشسته شده بود دوباره برگردونه به میدون

بکهام و رونالدو هم خودشون تمایل داشتن برن در مورد رونالدو که فرگوسن اصلا تمایلی به فروشش نداشت
هنوزم بخواد برگرده فرگوسن از خداشه
امشب یاد بازی منچستر بایرن افتاده بودم
منم بازی پرسپولیسو دیدم امشب یاد همون فینال 99 افتادم :D
 

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی بعد

بازی بعد

چلسی - منچستر یونایتد
استادیوم : Stamford Bridge
لیگ برتر انگلیس
19:30:00
1390-11-16
 

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم سر آلکس فرگوسن به تقویت در ورزشگاه استمفورد بریج

چشم سر آلکس فرگوسن به تقویت در ورزشگاه استمفورد بریج
سفرهای تیم منچستر یونایتد به چلسی در 10 سال اخیر لیگ برتر به دور از ثمر پوده، اما سر آلکس فرگوسن امیدوار است که این تغییر خواهد کرد، زمانی که قرمزها در روز یک شنبه در ورزشگاه استمفوردبریچ حضور پیدا کنند.

تیم منچستر یونایتد که در اوایل فصل جاری تیم آندرس ویلاس بواس را 3 - 1 در ورزشگاه اولدترافورد شکست داد، از آپریل 2002 تا کنون طعم پیروزی در ورزشگاه استمفورد بریچ را نچشیده و در 2 فصل اخیر تعدادی از تصمیمات اشتباه و بحث برانگیز داوری داشته است. اما پس از هم امتیاز شدن تیم منچستر یونایتد در این هفته با تیم منچسترسیتی، رهبران لیگ برتر، سر آلکس فرگوسن اهمیت ویژه ای به نتیجه دیدار خارج از خانه روز یک شنبه در لندن میدهد.

سر آلکس فرگوسن در گفتگو با نسخه ماه مارس نشریه Inside United ( ماه نامه رسمی باشگاه منچستر یونایتد )، در این باره گفت: ما در مسابقات خارج از خانه در فصل جاری بسیار خوب کار کرده ایم و از حالا به بعد نیز نیاز به فورمی خوب داریم. ما برخی اجراهای واقعاً مهم در خارج از خانه داریم، در برابر تیمهای چلسی، تاتنهام هاتسپر و منچسترسیتی و آنها مسابقات بسیار مهمی هستند. مسابقات ما با تیم چلسی در 5 سال گذشته بسیار دشوار بوده و ما طالع هولناکی داشته ایم که باعث نتایج نا امید کننده ای شده است.

سر آلکس فرگوسن در ادامه افزود: بازیکنان آنچه ما نیاز به انجام آن داریم را میدانند. آنها مسئولیت خود و استاندار و انتظارات باشگاه را میدانند و آنها هنگامی که به مسابقات میروند چیزهایی را با تیم به دوش میگیرند. 

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بکهام و رونالدو هم خودشون تمایل داشتن برن در مورد رونالدو که فرگوسن اصلا تمایلی به فروشش نداشت هنوزم بخواد برگرده فرگوسن از خداشه


رونالدو رو فقط قبل از رفتنش دوست داشتم ! :razz:

منم بازی پرسپولیسو دیدم امشب یاد همون فینال 99 افتادم :D


آره خیلی باحال بود منم که ندیدم بازیو خواهرم اس داد گفت!!!
:D
 

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
رونالدو رو فقط قبل از رفتنش دوست داشتم ! :razz:آره خیلی باحال بود منم که ندیدم بازیو خواهرم اس داد گفت!!!
:D
آره رونالدو از چشم منم افتاده دیگه ، کلا از وقتی رفته رئال بیشتر منفور بوده تا محبوب ولی اگه برگرده یونایتد شاید دوباره بازیکن محبوبی بشه :D البته احتمالا تابستون میره من سیتی :razz:
 

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره رونالدو از چشم منم افتاده دیگه ، کلا از وقتی رفته رئال بیشتر منفور بوده تا محبوب ولی اگه برگرده یونایتد شاید دوباره بازیکن محبوبی بشه :D البته احتمالا تابستون میره من سیتی :razz:
صد در صد محبوب میشه:razz:
مگه اینکه انگلیسیا هم مث من کینه ای باشن :دیییی
آره بره همون منچستر سیتی پول دار :razz:
 

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
رایان گیگز آماده برای تحمل دشواری

رایان گیگز آماده برای تحمل دشواری


رایان گیگز معتقد است آنها میتوانند از طریق آزمونهایی در ماه های پیش روی، جام لیگ برتر را در ورزشگاه اولدترافورد نگه دارند.

تیم منچستر یونایتد در روز یک شنبه به مصاف تیم چلسی خواهد رفت، پس از آن آنها باید به مصاف تیمهای لیورپول و تاتنهام هاتسپر بروند و در این میان با تیم نوریچ سیتی رو به رو خواهند شد و رایان گیگز به عنوان کهنه سربازی که هر 12 عنوان لیگ برتر تیم منچستر یونایتد را فتح کرده، میداند که این ارزشیست که میتواند با شکست رقبای عمده به دست آورد.

وی در این باره میگوید: ما فورم معقولی نشان داده ایم و اگر ما بتوانیم نتایج خوبی در این نوع از مسابقات کسب کنیم، اعتماد به نفسمان تا آسمان بالا خواهد رفت.
ما میدانیم که این اجرایی سخت است، اما این مسابقاتی هستند که شما میخواهید در آنها بازی کنید. این مهم است و ما میدانیم که اگر در چنین مسابقاتی پیروز شویم، آنگاه با شکل و فورم خوبی به اجرای مسابقات میرویم. ما آنچه پیش روی ماست و آنچه باید انجام دهیم را میدانیم.

رایان گیگز و سر آلکس فرگوسن صجبت مثبتی در باره تمدید قرارداد داشته اند و به نظر میرسد بازیکن ولزی قرارداد خود را به مدت یک سال دیگر تمدید میکند. و او با هم تیمی خود، پل اسکولز که ماه پیش از بازنشستگی بیرون آمده تحت تأثیر قرار گرفته است.

رایان گیگر در ادامه افزود: من فکر میکردم که او بسیار زود بازنشسته شد و مردم نیز چنین فکر میکردند. احتمالاً پل اسکولز فکر میکرده ذهنیت خود را ساخته و زمانی که شما چنین کاری انجام میدهید، واقعاً نمیتوانید آن را تغییر دهید. اما او هنوز هم بهترین در تمرینات با رزروها بود، پس بدیهیست که او احساس میکند هنوز هم میتواند کار کند. هیچ کسی با آن مخالف نبود و هنگامی که قبل از دیدار با تیم منچسترسیتی متوجه شدیم که او بار میگردد، این یک تقویت عظیم بود.
 

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
چلسی - یونایتد

چلسی - یونایتد


آیا سرالکس میتواند برای نهمین بار در لیگ امسال در خارج از خانه پیروز شود؟معمولا این مسابقه برای تعیین قهرمان مسابقات اهمیت ویژه ای داشت اما این مسئله در مورد بازی بعدازظهر یکشنبه صادق نیست. چلسی، که اولین فصلش را تحت هدایت اندره ویلاش بوآش را پشت سر می گذارد، در جایگاه چهارم جدول جای دارد و با بدست آوردن 4 برد در 10 بازی اخیر وضعیت چندان مناسبی ندارند. اما باتوجه به رکورد خوب در برابر یونایتد در استمفورد بریج بازیکنان چلسی با روحیه بهتر پای به میدان می گذارند؛ انها فقط یکبار در 10 رویارویی اخیرشان در غرب لندن را واگذار کرده اند. اخرین پیروزی سرالکس در استمفورد بریج در لیگ برتر در فصل 02-2001 رقم خورد. در ان بازی رود ون نیسلتروی، پل اسکولز و اله سولسشیر یک برد 3-0 بیاد ماندنی برای یونایتد رقم زدند. برد خارج از خانه در برابر ارسنال و منچستر سیتی برای یونایتد بسیار امیدوار کننده بوده است و انها از سه امتیاز روز یکشنبه بخوبی استقبال می کنند.گری کیهیل میتواند اولین بازیش را برای چلسی انجام دهد زیرا ویلاش بوآش در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که جان تری به این بازی نمی رسد. اشلی کول نیز در برابر سوانسی اخراج شد و از حضور در این بازی محروم است. در خط هافبک نیز رامیرز به این بازی نمی رسد و حضور فرانک لمپارد نیز مشخص نیست. وضعیت یونایتد از بازی با استوک سیتی بهتر شده و یکشنبه وین رونی، نانی، اشلی یانگ و تام کلورلی با تیم به لندن خواهند رفت. اندرسون و فیل جونز همچنان غایب هستند. همچنین بنظر میرسد بن آموس که در برابر استوک در دروازه یونایتد قرار گرفت جایش را به داوید دحیا میدهد که مصدومیتش رفع شده است.

کریس اسملینگ، نانی و وین رونی در یک نیمه بسیار جذاب در الدترافورد یونایتد را 3-0 پیش انداختند. تیم میهمان در نیمه دوم خوب کار کرد و توانست توسط فرناندو تورس یک گل بثمر برساند. البته تورس دقایقی بعد پس از پشت سر گذاشتن دحیا بطور خجالت آوری نتوانست دروازه خالی از دروازه بان را باز کند.

قبل از اینکه مسئولیت هدایت چلسی در ابتدای فصل را برعهده بگیرد، اندرس ویلاش بوآش بعنوان یک استعداد یاب تحت نظر خوزه مورینیو در چلسی مشغول به فعالیت بود. مربی 34 ساله، که از بعضی از بازیکنان تیمش جوان تر است، بخاطر موفقیت هایش با تیم های آکادمیکا و پورتو پیشرفت سریعی در عرصه مربیگری داشته است. او توانست پورتو رو به قهرمانی در سوپر کاپ، لیگ و جام حذفی پرتغال و قهرمانی در لیگ اروپا برساند و توانست رومن ابراموویچ به استخدام خود ترغیب کند.

با حضور دیدیه دروگبا در جام ملت های آفریقا و ناآماده بودن فرناندو تورس، مسئولیت طراحی حملات در چلسی برعهده خوان ماتا قرار دارد. هافبک اسپانیایی در تابستان گذشته به چلسی منتقل شد و توانسته در 29 بازی گذشته 7 گل بثمر برساند و خودرا نزد هواداران چلسی به چهره ای محبوب تبدیل کند. با اینکه پست تخصصی اش بال چپ است اما دوست دارد به داخل و پشت سر مدافعین حرکت کند. فرارهای او میتواند برای یونایتد دردسر ساز باشد.کریس اسملینگ: "انها فراض نشیب داشته اند، چند نتیجه ضعیف بدست اورده اند اما فکر نمیکنم اینها باعث خروج چلسی از جمع مدعیان قهرمانی شود. انها تیم قوی دارند و تا آخر خواهند جنگید."برد 2-0 در برابر استوک و همراه شدن این نتیجه با نتیجه ای که در گودیسون پارک بدست امد باعث شده تا یونایتد وسیتی در صدر جدول هم امتیاز شوند.. اگر یونایتد بتواند امتیاز مناسب را بدست اورد میتواند این هفته به تنهایی در صدر جدول قرار گیرد.
هاوارد وب قضاوت این بازی را برعهده دارد. افسرسابق پلیس در این فصل 99 کارت زرد نشان داده و میتواند یکشنبه برای 100مین بار از کارتش استفاده کند. اخرین بار وب برای یونایتد در بازی با نیوکاسل سوت زد؛ آن بازی با نتیجه 3-0 به سود نیوکاسل به پایان رسید.یونایتد 5 بازی از 6 بازی اخیرش با چلسی در تمامی رقابت ها را با برد پشت سر گذاشته است.
فرناندو تورس در 7 بازی اخرش در لیگ برتر در برابر یونایتد توانسته چهار گل بثمر برساند.
چلسی در 7 بازی اخرش در لیگ هم اندازه 53 بازی اخرش در استمفورد بریج باخته است (3 باخت).
چلسی در 9 بازی خانگی اخیرش در برابر یونایتد نباخته است (6W3D).
یونایتد در ده بازی اخرش در استمفورد بریج در تمامی رقابت موفق به زدن 4 گل شده است.
یونایتد در بین تیم های لیگ برتری بهترین عملرد در خارج از خانه را داشته است(26 امتیاز).
رونی در چهاربازی اخرش در برابر چلسی در لیگ برتر و همچنین در دو سفر اخیرش به استمفورد بریج گلزنی کرده است.
یونایتد بهترین امار استفاده از موقعیت در بین تیمهای لیگ برتر را دارد، انها 20، موقعیتهایشان را تبدیل به گل کرده اند.
چلسی در این فصل بیشترین کارت را در بین تیم های لیگ برتری دریافت کرده است (50 کارت زرد و4 کارت قرمز).
فرناندو تورس در 12 بازی اخیر در لیگ برتر گلزنی نکرده است.

ترکیب پیش بینی شده دو تیم از نگاه یورو اسپورت:


 

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتقاد سر الکس به ده حیا

اعتقاد سر الکس به ده حیا


سر الکس پافشاری می کند که هیچ گونه تردیدی در بازی دادن و اعتماد به ده حیا ندارد با این وجود تصدیق می کند که این جوان اسپانیایی هنوز باید چیز های زیادی فرا بگیرد.


سر الکس می گوید که ده حیا به سختی دارد تلاش میکند تا نقاط ضعفش را برطرف کند و رئیس همچنان مطمئن است که وی به یک دروازه بان درجه یک تبدیل می شود.


"این پسر استعداد زیادی دارد و هیچ شکی در این مورد نیست.این پسر دو یا سه اشتباه در 20 سالگیش ان هم در همچین بازی داشته است.اما در حال حاضر 21 ساله است و حداکثر تا 2 یا 3 سال دیگر ما دیگر راجع به اینکه وی به اندازه کافی خوب نیست بحث نمیکنیم چون در ان زمان وی به طور کامل رشد کرده است و به بلوغ رسیده است.در ان زمان وی پتانسیل واقعی خودش را درک می کند.


در حال حاضر وی مشکلاتی با سبک فوتبال انگلیسی دارد.مثلا گل اولی که در بازی با لیورپول خورد این را نشان می دهد.اطراف وی بسیار شلوغ بود.بازیکنان ما خودشان مشکلاتی را برای وی با شلوغ کردن در ان ناحیه ایجاد کردند.ان ها فضای کافی برای مانور دادن به وی ندادند.وی هیچ وقت همچین چیزی را در اسپانیا تجربه نکرده بود بنابراین ان صحنه برای وی مشکل بود.


اگر شما در یونایتد اشتباهی کنید به صورت بسیار بزرگی نشان داده می شود.حتی یک مقدار ان اشتباهات را اغراق امیز هم نشان می دهند.با تمام این ها اشتباهاتی وجود داشته و وی خودش می خواهد که ان ها را برطرف کند.وی به مرور زمان رشد می کند و سبک بازی انگلیسی را درک میکند."


سر الکس تائید میکند که جانشینی بازیکنی به بزرگی ادوین ون در سار قرار نبوده که برای کسی اسان باشد.وی می گوید که نظریه اش مبنی بر استفاده از یک جوان با استعداد برای جانشینی ون در سار کار درستی بوده است.

"اشخاصی مثل اشمایکل و ون در سار دو تا از بهترین دروازه بانان 40 سال اخیر فوتبال اروپا بودند بنابراین جانشینی ان ها کار بسیار سختی است.

ما احساس کردیم که باید به دنبال یک دروازه بان جوان برویم که به مرور در این پست پیشرفت کند و به بلوغ فکری برسد چون استعداد بالقوه در وی وجود دارد."

 

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
کد خبر : 64099 زمان ارسال : شنبه 15/11/1390 18:24

فرگوسن در کنفرانس خبري پيش از بازي با چلسي


سر الکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، معتقد است ديدار روز يکشنبه تيمش مقابل چلسي نسبت به ديدار رفت در الدترافورد بسيار دشوارتر باشد.


شیاطین سرخ در دیدار رفت در همان نیمه اول 3-0 از حریف پیش افتادند و تک گل تورس در نیمه دوم هم نتوانست از سنگینی شکست آبی ها کم کند.
فرگی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بازی دیوانه کننده ای بود. دیدار یکشنبه هم می تواند همینطور باشد؛ حتی سخت تر."
علی رغم اینکه چلسی در حال حاضر 12 امتیاز با منچستریونایتد فاصله دارد، اما با توجه به اینکه یونایتدها 9 سال است در لیگ برتر در استمفوردبریج به پیروزی نرسیده اند، در مورد این دیدار با احتیاط صحبت می کند.
" اصلا بازی آسانی نخواهد بود. در 7 سال گذشته جدال های سختی با چلسی داشتیم."
سرمربی اسکاتلندی یونایتدها همچنین معتقد است ویلاس بواس برای جا انداختن سبک بازی اش در تیم چلسی به زمان نیاز دارد.
" در بازی قبلی مقابل چلسی، من متوجه شدم که آنها با چلسی های قبلی متفاوت هستند. وقتی یک مربی جدید بعد از مربی موفقی مانند آنچلوتی پا به باشگاه می گذارد، ایجاد تغییر به زمان نیاز دارد. هر مربی فلسفه خاص خودش را دارد."

 

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
در آستانه بازی چلسی؛ تعداد مصدومین یونایتد به 12 رسید!

برخی از کارشناسان تیم پزشکی و مربی بدنسازی یونایتد را مقصر اصلی می دانند و عده ای هم برنامه فشرده بازیه های دوستانه ی تابستان را علت اساسی این همه مصدومیت بر می شمرند
سایت گل - منچستر یونایتد فصل 11-12 را بسیار درخشان و انفجاری آغاز کرد . علاوه بر رکورد صد در صد پیروزی در بازی های دوستانه پیش فصل ، سوپر جام را هم در یک بازی بسیار زیبا 3-2 برد . سپس در بازی های لیگ برتر ،ابتدا وستبروم را 2-1 کنار زد . سپس تاتنهام، تیم صاحب نام چند سال اخیر را 3-0 قاطعانه شکست داد و پس از آن یک نتیجه تاریخی را رقم زد و رقیب دیرینه ی لندنی خود را 8-2 پشت سر گذاشت . نتایج درخشان یونایتد تا 5 هفته ادامه پیدا کرد .​
برد برترین شروع یونایتد بود ! چیزی که برای هواداران من یونایتد بسیار عجیب بود . چون یونایتد معمولا فصل را ضعیف شروع میکند و سپس اوج میگیرد .
البته شایان به ذکر است که یونایتد فصل را با مصدومانی مثل چیچاریتو و آنتونیو والنسیا شروع کرد. دارن فلچر هم مدت ها بود که به خاطر بیماری ویرسی نتوانسته بود برای یونایتد بازی کند . اولین مصدومیت در همان بازی اول اتفاق افتاد . ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ ، دو دفاع مستحکم یونایتد هر دو مصدوم شدند . بازی درخشان یونایتد مقابل آرسنال یک مصدوم هم داشت . دنی ولبک جوان که بازی های خوبی را به نمایش گذاشته بود از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شد .

سپس به هفته ی چهارم می رسیم جایی که ستاره خط میانی یونایتد ، تام کلورلی مصدوم شد . عده ای این مصدومیت را بزرگترین و زیان آورترین مصدومیت برای منچستر یونایتد می دانند .
شیاطین سرخ که سال ها بود پس از رفتن روی کین، بازیساز مطرحی نداشتند حالا با وجود کلورلی این فقدان را از بین رفته می دیدند . زوج اندرسون و کلورلی بسیار هماهنگ بود . مصدومیت او تقریبا 5-6 هفته تخمین زده شد . برای اولین بار پس از مصدومیت همراه با من یونایتد به مصاف اورتون رفت که باز هم مصدومیت به سراغ او آمد این بار او را 3-4 ماه از حضور در میادین محروم کرد .

مصدوم بعدی وین رونی بود که در برای بار اول در این فصل مصدوم شد مصدومیت او بسیار کوتاه مدت بود و فقط بازی با استوک را از دست داد . قبل بازی حساس با لیورپول اعلام شد که آندرس لیندگارد هم مصدوم شده که میتوان به راحتی از این مصدومیت گذشت . مایکل اوون که درمصدومیت بی شک بی رقیب است هم پس از بازی درخشان مقابل لیدز که 2 گل زد و مصدوم شد . او هم کماکان پس از مصدومیت بازی نکرده است .
اندرسون دیگر هافبک میانی جوان یونایتد هم در بازی اروپایی یونایتد در مصاف با اتلول گالاتی از ناحیه زانو به شدت آسیب دید و اعلام شد که تا فبریه خانه نشین خواهد بود . کار به جایی کشید که یونایتد از رونی و جونز و گیگز در پست هافبک وسط استفاده کرد .

اما صبر کنید وضعیت بد تر هم می شود . یونایتد این فصل با به خدمت گرفتن فیل جونز تعداد مدافعان خود را افزایش داد در حالی که همه معتقد بودند یونایتد در دفاع به بازیکن جدید نیاز ندارد . مصدومیت های خط دفاع یونایتد دیوانه کننده بوده تا به حال ، ویدیچ که پس از مصدومیت در هفته اول به بازی برگشته بود در بازی مقابل بازل به مصدومیت شدیدی دچار شد که او را تا آخر فصل از حضور در میادین دور نگاه میدارد . مصدومیت های دفاعی تا آنجا پیش می رود که یونایتد با خط دفاعی والنسیا-کریک-فرایرز-فابیو به میدان میرود ! ایوانس ، جونز و اسمالینگ علاوه بر اورا و رافائل به جمع مصدومین می پیوندند .

یونایتد در این فصل 22 ترکیب دفاعی مختلف داشته !!! مصدومیت ها ثبات دفاعی را از الکس فرگوسن گرفت و باعث شده یونایتد خط دفاعی منظم و هماهنگی در این فصل نداشته باشد . پس از حذف یونایتد از لیگ قهرمانان ، لشگر مصدومین یونایتد رفته رفته بیشتر شدند . اشلی یانگ هم مصدوم شد و زمان بازگشت او بازی یکشنبه مقابل چلسی تخمین زده شده . و در آخر می رسیم به چند هفته ی اخیر که یونایتد تعداد مصدومینش به 12 نفر رسیده ! رونی ، جونز ، نانی ، فردیناند ، لیندگارد و ده خئا هم مصدوم شدند . همچنین فلچر هم پس از مشکلاتی که در اثر بیماری خود پیدا کرد به طور موقت کنار گذاشته شد تا اینکه چند روز پیش الکس فرگوسن اعلام کرد که او دیگر این فصل بازی نخواهد کرد .


حال با این همه مصدومیت ، برخی از کارشناسان تیم پزشکی و مربی بدنسازی یونایتد را مقصر اصلی می دانند و عده ای هم برنامه فشرده بازیه های دوستانه ی تابستان را علت اساسی این همه مصدومیت بر می شمرند . بزرگی و عظمت سر الکس فرگوسن این موقع به چشم می آید که با چنین تیم مصدومی و مهره های کم و محدود، یونایتد را همچنان بزرگ نگه می دارد .
 

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب بازی من سیتی رو نیگاه میکردم داشت توی برف بازی میکرد یعنی چه بررررررررفیا ، هی میومدن برفای خطوط محوطه رو پارو میکردن داور بتونه تشخیص بده محوطه جریمه رو ! گفتم بزنه چند تا مصدوم امشب بذاره رو دستشون ولی انگار قسر در رفتن :biggrin:
خدا کنه فردا بازی یونایتد و چلسی برف نیاد :w05:
 

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب بازی من سیتی رو نیگاه میکردم داشت توی برف بازی میکرد یعنی چه بررررررررفیا ، هی میومدن برفای خطوط محوطه رو پارو میکردن داور بتونه تشخیص بده محوطه جریمه رو ! گفتم بزنه چند تا مصدوم امشب بذاره رو دستشون ولی انگار قسر در رفتن :biggrin:
خدا کنه فردا بازی یونایتد و چلسی برف نیاد :w05:

ااا توده هوای سرد از ایران رسیده انگلیس؟ :دیییییی
آره منم امیدوارم ...:w05:
به هرحال ما می بریم:w05:
 

Similar threads

بالا