کلوپ طرفداران شياطين سرخ

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا این ولبک چه مهاجمیه:دی فقط حیف که باعث شد هرناندز نیمکت نشین بشه:razz:
خداییش همه اینا کار الکسه دمش گرم ، هر بازیکنی داریم الکس به اینجا رسوندتشون ، من سیتی و چلسی مدیر دارن ما هم مدیر داریم از وقتی که این گلیزرای عوضی اومدن یه قرون پول خرج نمیکنن بازیکن بخرن معلوم نیس فرگوسن بره چه بلایی سر تیم میاد :w05:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش همه اینا کار الکسه دمش گرم ، هر بازیکنی داریم الکس به اینجا رسوندتشون ، من سیتی و چلسی مدیر دارن ما هم مدیر داریم از وقتی که این گلیزرای عوضی اومدن یه قرون پول خرج نمیکنن بازیکن بخرن معلوم نیس فرگوسن بره چه بلایی سر تیم میاد :w05:
چرا روضه می خونی آخه
.
نه ما تا آخرین نفس ایستاده ایم:w05:

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا زیادم به اونا ربطی نداره
خوده فرگوسن خیلی سخت گیره و هر کسی رو راه نمیده تازه همونایی هم که هستن اگه مثل بکهام یا رونالدو بیجنبه بازی دربیارن میفروشتشون
خود فرکوسن گفت من بایکن لازم ندارم
اگه بخوای میتونم خبرشم بذارم واست

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصدومیت های جدید برای قرمز ها
اگر چه سر الکس فرگوسن خوشحال است که با دست پر از خانه رقیبش باز می گردد اما از طرفی دیگر این بازی لیست مصدومان منچستر یونایتد را بلندتر کرد.

فرگوسن بعد از پیروزی 1_2 تیمش در برابر ارسنال به MUTV گفت "خبر های خوبی برای ما وجود ندارد.ما احتمالا جونز را برای چند هفته نخواهیم داشت وی از ناحیه رباط مچ پا مصدوم شد.مایکل کریک هم در نیمه دوم از ناحیه همسترینگ احساس ناراحتی می کرد و به همین دلیل نتوانست زیاد دوندگی کند.و مجبور بود فقط در میانه میدان باشد و زیاد جلو نرود.نانی و رونی هم دچار مشکل شدند و باید وضعیتشان را بررسی کنیم."

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا زیادم به اونا ربطی نداره
خوده فرگوسن خیلی سخت گیره و هر کسی رو راه نمیده تازه همونایی هم که هستن اگه مثل بکهام یا رونالدو بیجنبه بازی دربیارن میفروشتشون
خود فرکوسن گفت من بایکن لازم ندارم
اگه بخوای میتونم خبرشم بذارم واست
انقد خوشم میاد ازین اخلاق فرگوسن با اینکه لجمم درمیاد

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
رده بندی بیست دروازه بان برتر فوتبال جهان در 25 سال گذشته

رده بندی بیست دروازه بان برتر فوتبال جهان در 25 سال گذشته

رده بندی بیست دروازه بان برتر فوتبال جهان در 25 سال گذشته به شرح زیر است:
1 جیان لوئیجی بوفون - ایتالیا - 226 امتیاز
2 ایکر کاسیاس - اسپانیا - 213 امتیاز
3 ادوین ون درسار - هلند - 201 امتیاز
4 پیتر اشمایکل - دانمارک - 179 امتیاز

5 الیور کان - آلمان - 162 امتیاز
6 پتر چک - جمهوری چک - 154 امتیاز
7 خوزه لوئیس چیلاورت - پاراگوئه - 146 امتیاز
8 والتر زنگا - ایتالیا - 132 امتیاز
9آندونی زوبی زاره تا - اسپانیا - 132 امتیاز
10 کلودیو تافارل - برزیل - 130 امتیاز
11 میشل پرودوم - بلژیک - 124 امتیاز
12 فابین بارتز - فرانسه - 115 امتیاز
13 دیوید سیمن - انگلیس - 114 امتیاز
14 دیدا - برزیل - 109 امتیاز
15 ویتور بایا - پرتغال - 94 امتیاز
16 جیان لوکا پالیوکا - ایتالیا - 90 امتیاز
17 فرانچسکو تولدو - ایتالیا - 82 امتیاز
18 ویکتور والدس - اسپانیا - 82 امتیاز
19 ینس لمان - آلمان - 81 امتیاز
20 خولیو سزار - برزیل - 76 امتیاز

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره والا! اما بعضی وقتا انقدر اعصابم خورد می شه وقتی می بینم نانی رو تعویض می کنه! خدایی یکی از بهترین هافبکای دنیاس! اگه بیشتر بهش میدون بده می شه رونالدوی دوم!

ضمنا کسی نمی دونه چرا اشلی یانگ یه مدته که نیست؟!

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره والا! اما بعضی وقتا انقدر اعصابم خورد می شه وقتی می بینم نانی رو تعویض می کنه! خدایی یکی از بهترین هافبکای دنیاس! اگه بیشتر بهش میدون بده می شه رونالدوی دوم!

ضمنا کسی نمی دونه چرا اشلی یانگ یه مدته که نیست؟!
اشلی یانگ در بازی مقابل فولام مصدوم شد و چند هفته ای نمیتونه بازی کنه

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
رده بندی بیست دروازه بان برتر فوتبال جهان در 25 سال گذشته به شرح زیر است:
1 جیان لوئیجی بوفون - ایتالیا - 226 امتیاز
2 ایکر کاسیاس - اسپانیا - 213 امتیاز
3 ادوین ون درسار - هلند - 201 امتیاز
4 پیتر اشمایکل - دانمارک - 179 امتیاز

5 الیور کان - آلمان - 162 امتیاز
6 پتر چک - جمهوری چک - 154 امتیاز
7 خوزه لوئیس چیلاورت - پاراگوئه - 146 امتیاز
8 والتر زنگا - ایتالیا - 132 امتیاز
9آندونی زوبی زاره تا - اسپانیا - 132 امتیاز
10 کلودیو تافارل - برزیل - 130 امتیاز
11 میشل پرودوم - بلژیک - 124 امتیاز
12 فابین بارتز - فرانسه - 115 امتیاز
13 دیوید سیمن - انگلیس - 114 امتیاز
14 دیدا - برزیل - 109 امتیاز
15 ویتور بایا - پرتغال - 94 امتیاز
16 جیان لوکا پالیوکا - ایتالیا - 90 امتیاز
17 فرانچسکو تولدو - ایتالیا - 82 امتیاز
18 ویکتور والدس - اسپانیا - 82 امتیاز
19 ینس لمان - آلمان - 81 امتیاز
20 خولیو سزار - برزیل - 76 امتیاز
انقد بدم میومد از بارتز...:razz:
.
.
جمع کنید بابا تیم دارید؟
پ نه پ... میتی کمان تیم داره...!:razz:

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
لوئیز نانی و 2 ماه خانه نشیتی؟!

لوئیز نانی و 2 ماه خانه نشیتی؟!

لوئیز نانی میتواند به دلیل آسیب دیدگی رباط مچ پا به مدت 2 ماه به دور از میادین باشد.

وینگر پرتغالی در چالش با لارنت کوسینلی ( Laurent Koscielny )، مدافع تیم آرسنال در دیدار یک شنبه شب مجروح شد. پای وی ورم کرده که این امر اسکن مخصوص برای ارزیابی میزان آسیب دیدگی را غیر ممکن ساخته است، هر چند پزشکان باشگاه منچستر یونایتد امیدوارند که این تنها یک پیچ خوردگی باشد. اما اگر این یک آسیب دیدگی رباط پا باشد، به معنای غیبت طولانی مدت در زمانی حساس از رقابت برای کسب عنوان قهرمانیست.

خبر خوب برای تیم منچستر یونایتد، بهبود اشلی یانگ برای قرار گرفتن به جای لوئیز نانی و همچنین بهبود فیل جونز از آسیب دیدگی مچ پای خود در دیدار با تیم آرسنال است. همچنین وین رونی با هشدار در این خصوص که تیم سر آلکس فرگوسن آماده و در فورم برتر خود است، قبل از دیدار با تیم لیورپول در جام حذفی تیمش را تقویت کرده است و در این باره میگوید: این بخشی لذت بخش از فصل است.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز

لوئیز نانی میتواند به دلیل آسیب دیدگی رباط مچ پا به مدت 2 ماه به دور از میادین باشد.

وینگر پرتغالی در چالش با لارنت کوسینلی ( Laurent Koscielny )، مدافع تیم آرسنال در دیدار یک شنبه شب مجروح شد. پای وی ورم کرده که این امر اسکن مخصوص برای ارزیابی میزان آسیب دیدگی را غیر ممکن ساخته است، هر چند پزشکان باشگاه منچستر یونایتد امیدوارند که این تنها یک پیچ خوردگی باشد. اما اگر این یک آسیب دیدگی رباط پا باشد، به معنای غیبت طولانی مدت در زمانی حساس از رقابت برای کسب عنوان قهرمانیست.

خبر خوب برای تیم منچستر یونایتد، بهبود اشلی یانگ برای قرار گرفتن به جای لوئیز نانی و همچنین بهبود فیل جونز از آسیب دیدگی مچ پای خود در دیدار با تیم آرسنال است. همچنین وین رونی با هشدار در این خصوص که تیم سر آلکس فرگوسن آماده و در فورم برتر خود است، قبل از دیدار با تیم لیورپول در جام حذفی تیمش را تقویت کرده است و در این باره میگوید: این بخشی لذت بخش از فصل است.

miss u DEAR NANI:cry:

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم این دخیا و ولبک چه .... میخورن
آبرومونو بردن با این بازی کردنشون

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا باید بهشون آفرین گفت! منچستر 8 تا بازیکن ثابتش نبودن! تازه بازی تو زمین حریف بود و بر اثر یه اشتباه فردی گل خردیم!
ایشالله تو لیگ حالشونو جا می آریم

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا باید بهشون آفرین گفت! منچستر 8 تا بازیکن ثابتش نبودن! تازه بازی تو زمین حریف بود و بر اثر یه اشتباه فردی گل خردیم!
ایشالله تو لیگ حالشونو جا می آریم
اونکه بله
ما تا حالا 11 بار قهرمان جام حذفی شدیم
اما از این میسوزم که این دخیا فلان فلان شده گلهای بچه گانه خورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونکه بله
ما تا حالا 11 بار قهرمان جام حذفی شدیم
اما از این میسوزم که این دخیا فلان فلان شده گلهای بچه گانه خورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دخیا دروازه بانه خوبیه. آینده داره,اما به خاطر نیمکت نشینی های اخیر روحیشو باخته,منم امیدوارم برگرده به دوران اوجش

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرگوسن:شکست غیر عادلانه ای بود
سرالکس فرگوسن از شکست تیمش در انفیلد ان هم پس از نمایش برتر تیمش در اکثر دقایق بسیار ناامید است.
در حالی که بنظر می رسید کار دو تیم به بازی تکراری در الدترافورد بکشد روی یک لحظه غفلت خط دفاعی ، درک کویت با گل دقیقه 87 خود قرمزهای مرسی ساید را به مرحله بعد جام حذفی رساند

فرگی به MUTVبعد ازشکست تیمش گفت :"من نمیدانم چگونه ما این بازی را باختیم.نمایش امروز ما واقعا خوب بود.
اما از این اتفاقات در جام حذفی می افتد ،شما یک لحظه غفلت می کنید و بعد خود را حذف شده می بینید.این لحظات یک جور مرگ ناگهانی است که ما بارها در سالیان گذشته ان را تجربه کردیم.این شکست بسیار تلخی است چون ما شایسته ان نیستیم.

من از بازیکنانم خوشحالم.ان ها به خوبی بازی کردند ،بازی را تحت کنترل خود داشتند فوتبال زیبایی نمایش دادند.ان ها اصلا شایسته باخت نبودند.ما شاید حتی باید بازی را می بردیم .ما تیم برترمیدان بودیم.
اما این جام حذفی است و از این اتفاقات بارها افتاده است.شکست امروز ضربه ای ویرانگر است.

هر دو گلی که دریافت کردیم گل هایی اجتناب پذیر بودند.ما خوب کار نکردیم.در گل اول مدافعان ما خوب یارگیری نکردند و دور دروازه بان را شلوغ کردند و گل دوم هم یک لحظه غفلت کردیم و درخط دفاعی شکاف بوجود امد و انها هم استفاده کردند.
بعضی از حفظ توپ و حرکات بدون توپمان بسیار خوب بود. گل مساوی هم روی ضربه اخر بسیار خوب پارک بدست امد من فکر می کنم ان گل ما را رو به جلو و در موقعیت خوبی قرار داد.
من دنبال این بودم که در نیمه دوم بازی را ببرم به همین خاطر چیچا را به زمین فرستادم وی با حرکات و سرعتش مشکلات زیادی برای مدافعان درست می کند.

واقعا باور کردن شکست در این بازی مشکل است."

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
منچستر یونایتد برد منچستر سیتی تحقیر شد
برد 2-0منچستر یونایتد در مقابل استوک سیتی
باخت 1-0 منچستر سیتی مقابل اورتون در حالی که بازیکنان سابق منچستریونایتد در تیم اورتون خوش درخشیدند
دروازه بان تیم هاوارد
دفاع مستحکم فیل نویل
و زننده گل برتری گیبسون
اینست قدرت منچستریونایتد

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]منچستریونایتد 2-0 استوک سیتی[/h]

منچستر یونایتد موفق شد با 2 ضربه پنالتی استوک سیتی را شکست دهد و هم امتیاز با سیتی بر صدر لیگ برتر تکیه بزند .

چیچاریتو در دقیقه 38 از روی نقطه پنالتی برای منچستر گلزنی کرد
دانلود
دانلود برای موبایل

منچستر یونایتد بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد ، این بار در دقیقه 58 ، برباتوف این ضربه را به گل تبدیل کرد
دانلود
دانلود برای موبایل

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمجید فرگوسن از این پیروزی مهم

تمجید فرگوسن از این پیروزی مهم

در آخرین روز ماه زانویه وقتی که فرصت نقل و انتقالات در فوتبال به پایان رسید صدر جدول لیگ برتر جزیره در تسخیر آبی و قرمزهای شهر منچستر درآمد.

در حالی که تیم منچستر سیتی در گودیسون پارک بازی رو به حریفش اورتون 1-0 واگذار کرد شیاطین سرخ در اولدترافورد با شکست 2-0 استوک سیتی موفق شدند با 54 امتیاز به همراه همشهری خود در صدر جدول قرار بگیرند.
سرالکس فرگوسن در مصاحبه با شبکه اختصاصی باشگاه MUTV گفت : این یک شب خوب برای ما بود البته پس از اینکه سوت پایان در گودیسون پارک به صدا در آمد اما انچه که من از بابت آن خوشحالم عملکرد خوب خود ما بود من فکر میکنم فوتبال فوق العاده ای رو به نمایش گذاشتیم و با توجه به آمار مصدومین توانستیم اعتماد به نفس خودمان را حفظ کنیم ما با دو ضربه پنالتی موفق پیروزی شدیم اما فکر میکنم شیوه ی که ما با آن فوتبال بازی کردیم مهمترین چیز بود.

این تازه شروع کار برای رسیدن به عنوان قهرمانی است من همیشه گفتم که مارس ماه بسیار مهمی است و همچنین اغاز ماه اوریل که برای مثال بازی ما مقابل منچستر سیتی در آن قرار دارد البته راه درازی تا قبل از آن وجود دارد و برنامه بعدی قرمزها سفر به استمفورد بریج در تاریخ یکشنبه 5 فوریه است سرالکس فرگوسن امیدوار است که در این بازی سه بازیکن کلیدی خود که در مقابل استوک به دلیل مصدومیت غایب بودند رو در اختیار داشته باشد.

ما امیدواریم که وین رونی نانی و احتمالا اشلی یانگ را برای بازی یکشنبه در اختیار داشته باشیم وی افزود : لیندگارد و دخئا دوشنبه درست فبل از دیدار با استوک در پایان تمرین مصدوم شدند اما رئیس بدون شک ترجیح می دهد که حداقل یکی از دو دروازه بان با تجربه تیمش برای بازی یکشنبه مقابل چلسی آماده باشد او که از عملکرد سه شنبه شب بن آموس دلگرم شده است درباره او گفت : پس از اینکه دیوید و اندرس هر دو مصدوم شدند ما با کابوسی بزرگ روبه رو شدیم بن آموس تجربه زیادی ندارد اما اعتماد به نفس او بسیار بالاست و من از او راضی هستم.