کلوپ طرفداران شياطين سرخ

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا حالا گفتیم من مو بینمو تو پیچش مو! حالا دیگه انقد ریز بین نشو! :دی قاچاغ چیه بابا؟
این عادتشه... از بچگی ریزبین بود... با مورچه ها و میکروبها بازی می کرد

اینم شاهدم:دی
نه من تکذیب می کنم... من هیچی ندیدم :دی

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگليس ليگ برتر
تيمبازيهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتياز
1
منچستريونايتد30234374274773
2منچسترسيتي30224472225070
3
آرسنال30184861392258
4تاتنهام30167753351855

• هفته 31 ليگ برتر

• شنبه 12 فروردين
  • 18:30
  • ساندرلند
  • منچسترسيتي

• دوشنبه 14 فروردين

• 23:30
  • منچستريونايتد
  • بلكبرن

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر الکس:شانس زیادی برای قهرمانی داریم

سر الکس فرگوسن میگوید که به باورش بردهای 0_1 نشان تیم های قهرمان است.

سر الکس فرگوسن بعد از یروزی 0_1 تیمش بر فولهام به MUTV گفت:"چند بار من به شما درباره نتیجه 0_1 گفته ام؟این چه معنی میدهد؟این گونه برد ها نشان تیم های قهرمان است.
من از نتیجه 0_1 نارات نیستم چون این نشان میدهد که ما مصمم بودیم ،به خوبی دفاع کردیم ،کارهایمان را به درستی انجام دادیم و مهمتر از همه مثل یک تیم بازی کردیم.
من میدانستم که بازی اسانی نخواهد بود.بازیکنان با تجربه مان هم میدانستند.اما طرفداران هنوز بعد از اینکه 100 سال ما را نگاه میکنند ان را نمیدانستند.ان ها هنوز زمانی که ما کار حریف را تمام نکردیم دچار استرس می شوند.ما باید خیلی زود کار را تمام میکردیم و گل های بیشتری میزدیم.

وقتی شما به چند ماه پیش برمیگردید ، میبینید که ما هفت امتیاز از سیتی عقب بودیم.ناحیه ای که ما الان نگرانش هستیم تفاضل گل است.البته بردن و کسب سه امتیاز از همه چیز مهمتر است و اگر ما به روند بردنمان ادامه دهیم شانس زیادی برای کسب جام بیستم داریم."

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگليس ليگ برتر
1منچستريونايتد30234374274773
2منچسترسيتي30224472225070
3آرسنال30184861392258
4تاتنهام30167753351855
8ساندرلند30117123934540
16بلكبرن307716436219-28

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شه منم نبخشم؟؟!!

.
نه نمیشه :دی
نه بابا حالا گفتیم من مو بینمو تو پیچش مو! حالا دیگه انقد ریز بین نشو! :دی قاچاغ چیه بابا؟

اینم شاهدم:دی
قاچاق چیزیه که آدا رو میبرن میکشن کلیه هاششونو میفروشن :دی
شهادت این به مثابه دم روباهه
چون هرجا من بگم آره این میگه نه:دی
نه من تکذیب می کنم... من هیچی ندیدم :دی
تکذیب نکن ای تکذیب کن
بستگی به سرعتت داره مال من که قطع نمیشد
تبریک میگم منچستر 73 امتیازی شد با گل وین رونی
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا
مرسی که منو مثه پوست پیاز فروختی:دی
نه من بش پوست پیاز ندادم مطمئن باش:دی

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تیمی شخصیت قهرمانی نداشته باشه اینجوری میشه
آخه یکی نیست بگه شیخ منصور همه چیز پول نیست
اگر بود چلسی باید الان یه چیزی میشد
منچستر سیتی تو زمین خودش به زور مساوی کرد اونم با چه تیمی:biggrin:

68851
منچسترسيتي 3 : 3 ساندرلند
31 '0 : 1
سباستين لارسن
40 '
کريگ گاردنر
43 'ماريو بالوتلي پنالتی
1 : 1
45 '1 : 2
نيکلاس بندتنر
55 '1 : 3
سباستين لارسن
56 'نايجل دي يانگ
85 'ماريو بالوتلي
2 : 3
86 'آلکساندر کولاروف
3 : 3
30

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازیهای هفته 32

• يکشنبه 20 فروردين

• 17:00
  • منچستريونايتد-کوئينز پارک

• 19:30
  • آرسنال-منچسترسيتي

انگليس ليگ برتر
1منچستريونايتد31244376274976
2منچسترسيتي31225475255071
3آرسنال31184962412158
.
.
.
17کوئينز پارک317717355419-28

نتیجه بازی رفت
کوئينز پارک0-2منچستریونایتد
منچیتر سیتی1-0آرسنال

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گردنت می خاره؟

نه. دارم برای شما تاسف میخورم
تو که منو میشناسی .. آخه اینجوری حالم گرفته میشه ؟ با یه سیتی به اون سایز؟؟؟ :دییییییییییییییی
من؟ من؟ من کی تورو میشناسم. من از کجا تو رو میشناسم. من تورو نمیشناسم

تو مراحل اولیه ی جنینیه...
.
.

واااااااای حال من خیلی گرفته شده

خیلی

کوچولووووووووو

.
.
راستی از کی تا حالا سیتی ام طرفدار دار شده
الان طرفدارمش شدم. واسه ی در آوردن حرص شوما
سلطان لندن آرسنال
ایول. ایول
من نازنین نیستم سها هستم اشتباه گرفتی:D

ازین قراره که آیس گفت
خیلی قیافه ت عوض شده
جراحی پلاستیک کردی؟؟؟
نازنین. نازنین. اسم جدید مبارک
آبی یته ............. :)
فک کنم باید میرفتی کوچه بغلی. اینجا انگلیسه. آهان نکنه شما هم مثل من طرفدار چلسی هستی
آره بابا خیالتون تخت

خیالم تخته که میبازین

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه. دارم برای شما تاسف میخورم

من؟ من؟ من کی تورو میشناسم. من از کجا تو رو میشناسم. من تورو نمیشناسم

الان طرفدارمش شدم. واسه ی در آوردن حرص شوما

ایول. ایول

نازنین. نازنین. اسم جدید مبارک

فک کنم باید میرفتی کوچه بغلی. اینجا انگلیسه. آهان نکنه شما هم مثل من طرفدار چلسی هستی

خیالم تخته که میبازین

آفتاب پرست :razz:

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
رافائل دا سیلوا: کلین شیتها کلیدی است

در طول پیروزی 0 - 2 در برابر تیم بلکبرن راورز، رافائل دا سیلوا به چهارمین کلین شیت تیم منچستر یونایتد کمک کرد.
جوان برزیلی سومین مسابقه متوالی خود در پشت سر لوئیز آنتونیو والنسیا را آغاز کرد، همچنین گلزن اکوادری را مورد تجمید قرار داد.

رافائل دا سیلوا در گفتگو با شبکه MUTV، در این باره میگوید: حفظ کلین شیت بسیار مهم بود چراکه اجازه ندادیم به ما گل بزنند، این برای بازی مهاجمین ما بسیار ساده تر بود، اما اگر آنها گل زنی میکردند، کار برای مهاجمین ما سخت تر میشد. لوئیز آنتونیو والنسیا تنها فوق العاده است. او بسیار طبیعی بازی میکند و میرود و میرود. او با هر بازی بهتر و بهتر میشود. آنها 11 بازیکن در پشت توپ داشتند پس این برای ما دشوار بود، اما خوشبختانه دروازه بان آنها شوت لوئیز آنتونیو والنسیا را ندید و این مارا پیش انداخت.

در پایان، پیروزی در ورزشگاه ایوود پارک سزاوارانه بود و تسلط تیم منچستر یونایتد بر مالکیت توپ به ندرت متزلزل شد. هر چند که تیم استیو کین ( Steve Kean، سر مربی تیم بلکبرن راورز ) 2 شانس بسیار عالی در نیمه اول داشت و اگر تلاشهای داوید دهئا نبود، ممکن بود نتیجه بسیار متفاوت باشد.

رافائل دا سیلوا که حقیقت ستایش از دروازه بان قرمزها را از دست نداد، در انتها در این باره گفت: او تنها در کلاسی برتر بود. او جوان است و پیشرفت را حفظ کرده است. من فکر میکنم او میتواند در آینده بهتر شود.

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
وین رونی: میخواهیم در برابر تیم منچسترسیتی فاتح لیگ برتر شویم

رؤیای وین رونی، فتح لیگ برتر در خانه تیم منچسترسیتی است.
تیم منچستر یونایتد در صورت حفظ اختلاف 5 امتیازی با تیم منچسترسیتی در 4 دیدار بعدی، میتواند جام لیگ برتر را در دربی شهر منچستر حفظ کند و این سناریوی مناسبی برای شیاطین سرخ است که در ماه اکتبر در ورزشگاه اولدترافرد خالی از سکنه با نتیجه 1 - 6 از تیم منچسترسیتی شکست خورند.

وین رونی در این باره اذعان داشت: قطعاً به اندازه کافی انگیزه برای شکست آنها وجود دارد. ما این را نشان دادیم، هنگامی که در ماه ژانویه در جام حذفی با نتیجه 3 - 2 آنها را شکست دادیم. آنها رکورد بزرگی در مسابقات خانگی در لیگ برتر دارند اما ما موفق به گرفتن نتیجه در جام حذفی شدیم، این نشان داد که ما میتوانیم به اینجا بیایم و فاتح لیگ برتر شویم. ما باید تنها خودمان باشیم و فوتبال طبیعی خود را بازی کنیم. ما اعتماد به نفس کامل به این دیدار داریم و امیداور به کسب 3 امتیاز هستیم. رویکرد ما در این هنگام انجام هر بازی طبیعیست. در اینجا 3 امتیاز بیشتر برای قاپیدن وجود دارد و ما برای به دست آوردنشان تلاش خواهیم کرد، ما نمیخواهیم کار متفاوتی انجام دهیم.

مسئولان لیگ برتر میگویند که هیچ شانسی برای ارائه جام لیگ برتر به تیم منچستر یونایتد در خانه همسایگان وجود ندارد، اما تیم منچستر یونایتد دست از تلاش برای ضربه زدن به تیم منچسترسیتی بر نمیدارد و سر آلکس فرگوسن پیروزی در 4 دیدار بعدی را هدف خود قرار داده است.

سر آلکس فرگوسن در این باره میگوید: قبل از این دیدار، ما در چند مسابقه بازی خواهم کرد. امیدوارم که با موفقیت در این دیدارها حرکت کنیم و پیروز شویم. این همیشه رفتن برای یک بازی بزرگ است.
وین رونی هدف خود را شکستن رکورد گلزنی سر بابی چارلتون برای باشگاه منچستر یونایتد تعیین کرده است. وین رونی در این فصل 28 گل و در مجموع 175 گل برای تیم منچستر یونایتد به ثمر رسانده است.
وین رونی در گفتگو با نشریه Inside United، چاپ انگلستان، در انتها در این باره اظهار داشت: البته، این امیر میتواند احساس باورنکردنی باشد، اگر من بتوانیم این روکورد را به دست آوردم. من هنوز راه طولانی و دور دستی دارم، اما امیدوارم که یک روز قادر به انجامش باشم.