کلوپ طرفداران شياطين سرخ

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای هشتمین سال پیاپی منچستر یونایتد با ارزش ترین باشگاه جهان

منچستر یونایتد طبق اخرین گزارش مجله معتبر فوربس با رشد 20 درصدی و ارزشی بیشتر از 2 میلیارد دلار برای هشتمین سال پیاپی عنوان باارزش ترین تیم جهان را از ان خود کرد.

رئال مادرید با 29 درصد افزایش و با ارزشی حدود 1.88 میلیارد دلار در رده دوم و بارسلونا با ارزشی برابر 1.31 میلیارد دلار در رده سوم قرار دارند.
طبق گزارش مجله فوربس منچستر یونایتد با حدود 330 میلیون هوادار باارزش ترین تیم ورزشی جهان است و بالاتر از تیم بیسبال نیویورک یانکیز قرار دارد.

در طی فصل 11_2010 یونایتد حدود 120 میلیون پوند از طریق پخش تلویزیونی درامد کسب کرد که این رقم 22 درصد بیشتر از فصل قبلش است.
مجله فوربس از سال 2004 شروع به رده بندی باشگاه ها از نظر ارزش شان کرده است و از ان زمان تا به حال منچستر یونایتد در رتبه نخست قرار داشته است.

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااای:w39::w39::w39::w39:
بابا دارین چیکار میکنین
دیگه واسم اعصاب نذاشتین:wallbash::wallbash::wallbash:

502601
منچستريونايتد 4 : 4 اورتون
34 '0 : 1
نيکيسا جلاويچ
41 'وين روني
1 : 1
57 '
دني ولبك
2 : 1
61 '
ناني
3 : 1
67 '3 : 2
مروانه فليني
70 'وين روني
4 : 2
83 '4 : 3
نيکيسا جلاويچ
85 '4 : 4
استيون پيه نار
1698

502799
ولورهمتن 0 : 2 منچسترسيتي
27 '0 : 1
سرخيو آگرو
56 '
يحيي توره
74 '0 : 2
سمير نصري
142

امتیازتفاضلخوردهزدهباختمساویبردبازیتیم#
83543286452635منچستر یونایتد
1
80602787552535منچسترسیتی
2

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
کد خبر : 971148 زمان ارسال : چهارشنبه 1391/03/10 10:47

با 659 ميليون هوادار
[h=1]شياطين سرخ پر طرفدارترين تيم جهان[/h]
[h=2] باشگاه انگليسي منچستريونايتد با نزديک به 660 ميليون نفر هوادار، بالاتر از تمامي غول‌هاي فوتبال در دنيا ايستاد.[/h]

به نقل از گاردين، ممکن است شياطين سرخ نتوانند مانند چلسي در جذب ستاره‌هاي فوتبال موفق عمل کرده و قهرماني در ليگ برتر را نيز به رقيب همشهري واگذار کنند ولي هم‌چنان بالاترين تعداد هواداران در جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

يونايتدها طي 5 سال گذشته توانسته‌اند طرفداران بين المللي خود را 5 برابر کرده و به عدد 659 ميليون تن برسانند. بر اساس مطالعه جديدي که در اين زمينه صورت گرفته، اين باشگاه نسبت به سال 2007 درآمدهاي خود را بيشتر کرده و با رشد 98 درصدي تعداد هواداران روبه‌رو بوده است.

از اين تعداد هوادار 173 ميليون مربوط به خاورميانه و آفريقا است. 325 ميليون مربوط به خاور دور و 108 ميليون نيز از کشور چين طرفدار من‌يونايتد هستند. تنها يک درصد از هواداران شياطين سرخ بريتانايي هستند.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
کد خبر : 974602 زمان ارسال : جمعه 1391/04/09 10:32

[h=1]من يونايتد -بارسلونا :18مرداد درگوتنبرگ سوئد[/h]
[h=2] دو تيم منچستريونايتد و بارسلونا در يک ديدار دوستانه برابر هم قرار مي گيرند.[/h]

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن ، ديدار دوباره فيناليستهاي ليگ قهرمانان اروپا در سال 2011 ، روز چهارشنبه 18 مرداد در گوتنبرگ سوئد برگزار مي شود.

تيم منچستريونايتد علاوه بر اين تا قبل از شروع فصل جديد ليگ برتر انگليس ، ديدارهايي در کشورهاي نروژ ، آفريقاي جنوبي و چين برگزار مي کند.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام............................
.
.
من از وقتی متوجه شدم فوتبال یعنی چی؟ عاشق شیاطین سرخ هستم...........
.
منم هستممممممممممممممممممممممم;)
من اصلا فوتبال نگاه نمی کنم. یعنی اصلا فوتبالی نیستم. ولی از منچستر یونایتد خوشم میاد. طرفدارشم ;)

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا فوتبال نگاه نمی کنم. یعنی اصلا فوتبالی نیستم. ولی از منچستر یونایتد خوشم میاد. طرفدارشم ;)

سلام............................
.
.
من از وقتی متوجه شدم فوتبال یعنی چی؟ عاشق شیاطین سرخ هستم...........:smile:
.
منم هستممممممممممممممممممممممم;)
​به جمع شیاطین سرخ خوش اومدین

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس آقا سینا طرفدار منچستر هستن ؟؟؟؟؟:cool:
عجب ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس میشه حسابی کل کل کرد ....
:razz:
منچستر بدووووووووووو ... بارسا بدووووووووووووووووو:D;)

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس آقا سینا طرفدار منچستر هستن ؟؟؟؟؟:cool:
عجب ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس میشه حسابی کل کل کرد ....
:razz:
منچستر بدووووووووووو ... بارسا بدووووووووووووووووو:D;)
تورو خدا ببین کار ما به کجا رسیده که بارسایی ها اومدن واسه ما کری میخونن
آخه شما که هنوز 4 ساله اومدین تو اوج
بذارین جایگاهتون محکم بشه بعد کری بخونین

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تورو خدا ببین کار ما به کجا رسیده که بارسایی ها اومدن واسه ما کری میخونن
آخه شما که هنوز 4 ساله اومدین تو اوج
بذارین جایگاهتون محکم بشه بعد کری بخونین

ما تو اوج بودیم .... شما منچستری های مغرور غیر خودتون کسی رو نمی بینید ......:razz:
با ما بارسایی ها کل کل کردن افتخاره .... :cool: ما جایگاهمون اینقدر محکمه که آوازه بازیکن ها مون تو دنیا طنین انداز شده
نگین نمی شناسین ....
اول از همه ژاویییییییییییییییییییییی
;)
هر وقت خواستی کل کل کنی من هستم ... تو باشگاه به ژاوی معروفم ، آقای شیاطین سرخ ... :razz::confused:
شما منچستری ها به وین رونی که تو خشونت تکه افتخار می کنید ؟؟؟؟:D:biggrin:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تو اوج بودیم .... شما منچستری های مغرور غیر خودتون کسی رو نمی بینید ......:razz:
با ما بارسایی ها کل کل کردن افتخاره .... :cool: ما جایگاهمون اینقدر محکمه که آوازه بازیکن ها مون تو دنیا طنین انداز شده
نگین نمی شناسین ....
اول از همه ژاویییییییییییییییییییییی
;)
هر وقت خواستی کل کل کنی من هستم ... تو باشگاه به ژاوی معروفم ، آقای شیاطین سرخ ... :razz::confused:
شما منچستری ها به وین رونی که تو خشونت تکه افتخار می کنید ؟؟؟؟:D:biggrin:

معلومه که فوتبال حالیت نیست اومدی کلاس میزاری
آره آوازه بازیکنهای بارسا رو همه شنیدن
آخه گوره پدر رونی چرا اینو پیش میکشی ؟
برو از 25 سال پیش که فرگی اومد یونایتد یه تحقیق کن ببین چه قدر بازیکن ساخته چه قدر اسطوره ساخته چه قدر ستاره ساخته
حالا تو فرق ستاره با اسطوره رو میدونی که من دارم توضیح میدم ؟
اصلا هم دوست ندارم به افتخارات یونایتد ببالم فقط همین که چند تا بازیکنش از اول این پیرهنو پوشیدن تا آخرش واسم بسه
همین که یه مربی به مدت 26 سال تو یه تیم مونده افتخاره
اینارو نگفتم که فکر کنی فقط منچستره
از لحاظ بازیکن, اسطوره , ستاره و ستاره سازی خواستم یکم اطلاعات بدم
فرگی با بچه های امروزی اسطوره میسازه اما بارسا چی ؟ اینیستا بره چی کار میکنه ؟ ژاوی بره چیکار میکنه ؟ میره یکی دیگه میگیره آره ؟
اما نه منچستر و فرگی اینطور نیست سنم قد نمیده واست کلاس بزارم اما اونایی که دیدم میگم
جورج بست میره اریک کانتونا کشف میشه اریک پیر میشه دیوید بکام کشف میشه بکام ناز میکنه اخراجش میکنه رونالدورو کشف میکنه رونالدو پولکی میشه نانیرو کشف میکنه
بریم فورواردا
دوات یورک + سولسیشر + شرینگام اینا میرن یهو نیستلروی کشف میشه یا الن ایسمیت یا ساها یا ته وز یا برباتف و...
همه به کنار اسطوره هایی مثل جورج بست اریک کانتونا رایان گیگز اسکولز که فقط پیرهنه اینو تیمو به تن کردن

بارسا هم تیمه خوبی شده ولی الان بازیکناش برن چی کار میکنه تا حالا فکر کردی ؟
بارسا رو هم دوست دارم چون شباهتی با تیممون داره
تراکتورسازی؛ بارسلونا و بلکبرن تبریز

اتفاق خوبی که این روزها شاهد آن هستیم، شور و هیجانی است که طرفداران تیم تراکتور سازی تبریز نسبت به تیم شهر خودشان نشان میدهند. این وسط فقط فوتبال نیست که این میزان از علاقه را برانگیخته است.مسائل قومی و زبانی باعث به وجود آمدن نوعی دوستی بین هواداران و باشگاه تراکتورسازی شده که به زعم من رخداد خوشایندی برای فوتبال ایران است.

در اواسط دهه ۸۰ اوباشیگری میان تماشاچی های انگلیسی به اوج خودش رسید. در هر بازی تعداد زیادی زخمی و حتی چند نفر کشته میشدند. به همین خاطر فدراسیون، قانون جدیدی وضع کرد که طبق آن افراد میتوانستند همراه خانواده هایشان و در ورزشگاه مسابقات را تماشا کنند.

اگرچه این میزان از خشونت بین تماشاچیهای ایرانی شایع نیست، اما موارد دیگری این دو گروه را از یکدیگر متمایز میکند. در بسیاری از کشورها، فوتبال قدمت دیرینه ای دارد. هر شهر کوچکی حتی با ۲۰هزار نفر جمعیت یک تیم فوتبال محلی دارد که بین اهالی آن شهر بسیار محبوب است. اگر تیمشان بازی داشته باشد، حتما برای حمایت و تشویق در استادیوم حاضر میشوند.

این تیمها معمولا باشگاههای قدیمی هستند. اما در ایران این طور نیست. دو تیم شاخص که در پایتخت هم حضور دارند؛ یعنی استقلال و پیروزی از سال ۱۳۲۵ به عنوان باشگاه کار خود را شروع کردند. در عین حال باشگاههای شهرهای مختلف هم فوتبال بازی میکردند اما فقط این دو تیم مورد توجه قرار گرفتند؛ طوری که مثلا در شهری مثل اهواز که یک تیم باشگاهی مثل استقلال اهواز را دارد، تعداد طرفداران استقلال تهران بیشتر است؛ یعنی رسانهها، عمدتا رادیو و تلویزیون و بعضا روزنامه ها از ابتدا بیشتر به تیمهای پایتخت میپرداخته و تیمهای شهرستانها کمتر دیده شدهاند.

اما اتفاق خوبی که این روزها شاهد آن هستیم، شور و هیجانی است که طرفداران تیم تراکتور سازی تبریز نسبت به تیم شهر خودشان نشان میدهند. این وسط فقط فوتبال نیست که این میزان از علاقه را برانگیخته است. مسائل قومی و زبانی باعث به وجود آمدن نوعی دوستی بین هواداران و باشگاه تراکتورسازی شده که به زعم من رخداد خوشایندی برای فوتبال ایران است.

از نمونه های مشابه تیم تراکتورسازی تبریز میتوان به بارسلونای اسپانیا اشاره کرد. این تیم نماینده شهر کاتالانیا در مسابقات حرفه ای فوتبال است. مردم کاتالانیا زبان اسپانیایی خاصی دارند و خودشان را کاتالان میدانند. مردم این شهر کوچک با جمعیت کمی که دارد در هیچ مسابقه ای تیم محبوبشان را تنها نمیگذارند و در استادیوم حاضر میشوند. تیم بلکبرن هم همینطور است. نکته دیگری که باید به آن دقت کرد، نسبت موجود میان جمعیت یک شهر و تعداد نفراتی است که به استادیوم میروند.

اگر در شهری مثل تهران با حدود ۱۵ میلیون نفر جمعیت، ۱۵۰ هزار نفر برای تشویق یک تیم به استادیوم بروند، اتفاق چندان بزرگی نیفتاده است اما وقتی در شهری مثل تبریز با جمعیت ۳-۲میلیونی، ۱۵۰هزار نفر در ورزشگاه دیده شوند،باید آفرین گفت

دکتر حمیدرضا صدر

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که فوتبال حالیت نیست اومدی کلاس میزاری
آره آوازه بازیکنهای بارسا رو همه شنیدن
آخه گوره پدر رونی چرا اینو پیش میکشی ؟
برو از 25 سال پیش که فرگی اومد یونایتد یه تحقیق کن ببین چه قدر بازیکن ساخته چه قدر اسطوره ساخته چه قدر ستاره ساخته
حالا تو فرق ستاره با اسطوره رو میدونی که من دارم توضیح میدم ؟
اصلا هم دوست ندارم به افتخارات یونایتد ببالم فقط همین که چند تا بازیکنش از اول این پیرهنو پوشیدن تا آخرش واسم بسه
همین که یه مربی به مدت 26 سال تو یه تیم مونده افتخاره
اینارو نگفتم که فکر کنی فقط منچستره
از لحاظ بازیکن, اسطوره , ستاره و ستاره سازی خواستم یکم اطلاعات بدم
فرگی با بچه های امروزی اسطوره میسازه اما بارسا چی ؟ اینیستا بره چی کار میکنه ؟ ژاوی بره چیکار میکنه ؟ میره یکی دیگه میگیره آره ؟
اما نه منچستر و فرگی اینطور نیست سنم قد نمیده واست کلاس بزارم اما اونایی که دیدم میگم
جورج بست میره اریک کانتونا کشف میشه اریک پیر میشه دیوید بکام کشف میشه بکام ناز میکنه اخراجش میکنه رونالدورو کشف میکنه رونالدو پولکی میشه نانیرو کشف میکنه
بریم فورواردا
دوات یورک + سولسیشر + شرینگام اینا میرن یهو نیستلروی کشف میشه یا الن ایسمیت یا ساها یا ته وز یا برباتف و...
همه به کنار اسطوره هایی مثل جورج بست اریک کانتونا رایان گیگز اسکولز که فقط پیرهنه اینو تیمو به تن کردن

بارسا هم تیمه خوبی شده ولی الان بازیکناش برن چی کار میکنه تا حالا فکر کردی ؟
بارسا رو هم دوست دارم چون شباهتی با تیممون داره
تراکتورسازی؛ بارسلونا و بلکبرن تبریز

اتفاق خوبی که این روزها شاهد آن هستیم، شور و هیجانی است که طرفداران تیم تراکتور سازی تبریز نسبت به تیم شهر خودشان نشان میدهند. این وسط فقط فوتبال نیست که این میزان از علاقه را برانگیخته است.مسائل قومی و زبانی باعث به وجود آمدن نوعی دوستی بین هواداران و باشگاه تراکتورسازی شده که به زعم من رخداد خوشایندی برای فوتبال ایران است.

در اواسط دهه ۸۰ اوباشیگری میان تماشاچی های انگلیسی به اوج خودش رسید. در هر بازی تعداد زیادی زخمی و حتی چند نفر کشته میشدند. به همین خاطر فدراسیون، قانون جدیدی وضع کرد که طبق آن افراد میتوانستند همراه خانواده هایشان و در ورزشگاه مسابقات را تماشا کنند.

اگرچه این میزان از خشونت بین تماشاچیهای ایرانی شایع نیست، اما موارد دیگری این دو گروه را از یکدیگر متمایز میکند. در بسیاری از کشورها، فوتبال قدمت دیرینه ای دارد. هر شهر کوچکی حتی با ۲۰هزار نفر جمعیت یک تیم فوتبال محلی دارد که بین اهالی آن شهر بسیار محبوب است. اگر تیمشان بازی داشته باشد، حتما برای حمایت و تشویق در استادیوم حاضر میشوند.

این تیمها معمولا باشگاههای قدیمی هستند. اما در ایران این طور نیست. دو تیم شاخص که در پایتخت هم حضور دارند؛ یعنی استقلال و پیروزی از سال ۱۳۲۵ به عنوان باشگاه کار خود را شروع کردند. در عین حال باشگاههای شهرهای مختلف هم فوتبال بازی میکردند اما فقط این دو تیم مورد توجه قرار گرفتند؛ طوری که مثلا در شهری مثل اهواز که یک تیم باشگاهی مثل استقلال اهواز را دارد، تعداد طرفداران استقلال تهران بیشتر است؛ یعنی رسانهها، عمدتا رادیو و تلویزیون و بعضا روزنامه ها از ابتدا بیشتر به تیمهای پایتخت میپرداخته و تیمهای شهرستانها کمتر دیده شدهاند.

اما اتفاق خوبی که این روزها شاهد آن هستیم، شور و هیجانی است که طرفداران تیم تراکتور سازی تبریز نسبت به تیم شهر خودشان نشان میدهند. این وسط فقط فوتبال نیست که این میزان از علاقه را برانگیخته است. مسائل قومی و زبانی باعث به وجود آمدن نوعی دوستی بین هواداران و باشگاه تراکتورسازی شده که به زعم من رخداد خوشایندی برای فوتبال ایران است.

از نمونه های مشابه تیم تراکتورسازی تبریز میتوان به بارسلونای اسپانیا اشاره کرد. این تیم نماینده شهر کاتالانیا در مسابقات حرفه ای فوتبال است. مردم کاتالانیا زبان اسپانیایی خاصی دارند و خودشان را کاتالان میدانند. مردم این شهر کوچک با جمعیت کمی که دارد در هیچ مسابقه ای تیم محبوبشان را تنها نمیگذارند و در استادیوم حاضر میشوند. تیم بلکبرن هم همینطور است. نکته دیگری که باید به آن دقت کرد، نسبت موجود میان جمعیت یک شهر و تعداد نفراتی است که به استادیوم میروند.

اگر در شهری مثل تهران با حدود ۱۵ میلیون نفر جمعیت، ۱۵۰ هزار نفر برای تشویق یک تیم به استادیوم بروند، اتفاق چندان بزرگی نیفتاده است اما وقتی در شهری مثل تبریز با جمعیت ۳-۲میلیونی، ۱۵۰هزار نفر در ورزشگاه دیده شوند،باید آفرین گفت

دکتر حمیدرضا صدر
عالی بود
اما لطفا سعی کنید تو صحبتهاتون بی احترامی نشه ممنونم

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته و صد البته که آفرین گفتن داره که فوتبال کشورمون داره از دوقطبی بودن در میاد ، اما مطمئنا تو تهران هم اگه ورزشگاه بیشتر جا داشت بیشتر میرفتن .. و اینکه خیلی متفاوته که شهری یک تیم داشته باشه و یا چندین تیم ... فوتبال یه جریان صرفا احساسی نیست .. پارامترای زیادی تو همه اتفاقاتش تاثیر دارن:gol:

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : يکشنبه 1391/04/11 22:45

[h=1]منچستريونايتد در پي جذب موتينيو[/h]
[h=2]منچستريونايتد پس از ناکامي در جذب هافبک کروات تاتنهام قصد دارد موتينيوي پرتغالي را به اولدترافورد بياورد.[/h]

روزنامه ديلي ميل انگليس خبر داد که باشگاه منچستريونايتد پس از ناکامي در جذب لوکا مدريچ قصد دارد که موتينيو هافبک تيم ملي فوتبال پرتغال را به خدمت بگيرد.

پيش از اين رسانه‌هاي انگليسي پس از احتمال جانشيني بواس به جاي ردنپ اعلام کردند که اين مربي پرتغالي موتينيو را به جاي مدريچ به وايت هارت لين مي‌آورد.

اين روزنامه انگليسي نوشت که سرآلکس فرگوسن دوست دارد که بعد از نااميد شدن از جذب مدريچ، موتينيو را به اولدترافورد بياورد.

موتينيو در رقابت‌هاي يورو 2012 نمايش خوبي در ترکيب پرتغال داشت اما در بازي نيمه نهايي مقابل اسپانيا ضربه پنالتي اول پرتغال را از دست داد.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود
اما لطفا سعی کنید تو صحبتهاتون بی احترامی نشه ممنونم

ممنون آقا سینا ولی آئم حرص میخوره آدمی که میاد با فوتبال اسپانیا یا بارسلون شاخ میشه
اینکه بارسلون یا اسپانیا الان بهترین فوتبال رو ارائه میدن شکی نیست اما تا کی ؟
نهایتش 8 سالی میشه که این روندو داشته
و اینو واقعا راست میگم هر کی فوتبال حالیش نیست میره طرفدار رئال ستاره سوز میشه یا بارسلون یا تیم ملی اسپانیا
باز به خاطر بی ادبی معذرت میخوام

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون آقا سینا ولی آئم حرص میخوره آدمی که میاد با فوتبال اسپانیا یا بارسلون شاخ میشه
اینکه بارسلون یا اسپانیا الان بهترین فوتبال رو ارائه میدن شکی نیست اما تا کی ؟
نهایتش 8 سالی میشه که این روندو داشته
و اینو واقعا راست میگم هر کی فوتبال حالیش نیست میره طرفدار رئال ستاره سوز میشه یا بارسلون یا تیم ملی اسپانیا
باز به خاطر بی ادبی معذرت میخوام
ارادتمندیم عزیز

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 11:30

[h=1]رافائل داسيلوا با منچستربونايتد تمديد کرد[/h]
[h=2]مدافع برزيلي تيم فوتبال منچستريونايتد قرارداد خود را به مدت چهار سال با اين تيم تمديد کرد و بدين ترتيب تا پايان سال 2016 در اين تيم خواهد ماند.[/h]

رافائل داسيلوا 21 ساله به همراه برادرش فابيو در سال 2008 از فلوميننسه برزيل به منچستريونايتد پيوست. سرآلکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، در اين خصوص به سايت من يوناتيد گفت: رافائل يکي از جوانان آينده‌دار منچستريونايتد است. او ترسي از بازي کردن ندارد و از اعتماد به نفس بالايي برخوردار است.

رافائل که فصل گذشته 18 بازي براي منچستريونايتد به ميدان رفت، در خصوص انعقاد قرارداد جديد گفت: بسيار خوشحالم که قرارداد جديدي را امضا کرده ام. من عاشق بازي براي منچستريونايتد هستم چرا که اين تيم، بزرگ است و ميل به پيروزي دارد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 22:59

[h=1]فرگوسن: يکي دو بازيکن ديگر مي‌خواهيم[/h]
[h=2]سر الکس فرگوسن، مربي منچستريونايتد گفته باشگاهش آماده خريد يکي دو بازيکن ديگر است.[/h]

شياطين سرخ بازيکناني مانند شينجي کاگاوا را از بروسيا دورتموند و نيک پاول را از کرو خريده‌اند اما گفته مي‌شود به خريد چند بازيکن ديگر هم اميدوارند، نظير ليتون بينز و ژوائو موتينيو.

سر الکس از عملکرد تابستاني باشگاه راضي است اما مي‌خواهد باشگاه بازيکنان ديگري هم بگيرد: «بله، اين احتمال وجود دارد. داريم روي يکي دو مورد ديگر هم کار مي‌کنيم اما راستش را بگويم، هنوز اتفاقي نيفتاده است. ما هميشه تلاش مي‌کنيم کار خود را در همان پايان فصل انجام دهيم. ما زمان زيادي را صرف مذاکره با شينجي کرديم و پيش از پلي‌آف‌هاي ليگ 2 هم بر سر خريد نيک پاول به توافق رسيديم. اين پسر فينالي رويايي را در ويمبلي داشت.

هنگامي که قراردادها زود امضا نمي‌شوند و باشگاه‌ها مدتي طولاني با هم مذاکره مي‌کنند، انتظار نمي‌توانيد داشته باشيد که کار به سرعت به پايان برسد.»

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : چهارشنبه 1391/04/14 17:20

[h=1]عصبانيت فرگوسن از هافبک فرانسوي[/h]
[h=2]سرمربي منچستريونايتد از هافبک فرانسوي تيمش که راهي يوونتوس شده به شدت عصباني است.[/h]

به نقل از گاردين، پل پوگبا 19 ساله در حالي که الکس فرگوسن قصد داشت او را در منچستريونايتد نگه دارد، با امضاي قراردادي به يوونتوس پيوست.

پوگبا که يکي از با استعدادترين بازيکنان جوان باشگاه به حساب مي‌آمد، سال گذشته با رد پيشنهاد تمديد قرارداد با شياطين سرخ ماندن خود در اين باشگاه را زير سوال برده بود.فرگوسن در اين مورد گفت: پوگبا مدت‌ها پيش با يوونتوس به توافق رسيده بود. ما نيز از همه چيز آگاه بوديم. اين شرايط بسيار نااميد کننده است. تصور نمي‌کنم او هيچ احترامي به ما گذاشته باشد. او با يوونتوس دور از چشم ما توافق کرد و به اين تيم منتقل شد.

پوگبا در طول فصل گذشته 7 بار به عنوان يار جانشين براي يونايتد به ميدان رفت که تنها 3 ديدار آن در ليگ برتر انگليس بود.پوگبا در سال 2009 از لو هاور به يونايتد پيوست که موجب خشم سران اين تيم شد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/15 16:01

[h=1]شياطين سرخ در صف خريد فان پرسي[/h]
[h=2]يک روزنامه معتبر چاپ انگليس گزارش داد در کنار منچسترسيتي و يوونتوس، منچستريونايتد نيز خواهان جذب مهاجم گلزن هلندي آرسنال است.[/h]

به نقل از ديلي ميل، پس از آنکه روبين فان پرسي روز گذشته اعلام کرد قراردادش را با «توپچي‌ها» در سال 2013 تمديد نخواهد کرد، برخي منابع از تمايل زياد تيم تحت امر سرآلکس فرگوسن در کنار «آبي‌هاي آسماني» (منچسترسيتي) و «بانوي پير» (يوونتوس) نسبت به گلزن بلندقامت و لژيونر در ليگ برتر خبر دادند.

مطابق اين گزارش شدت علاقه «شياطين سرخ» به گلزن 28 ساله به حدي است که حاضر نيستند تا تابستان فصل آينده که قراردادش به اتمام مي رسد، صبر کنند. بلکه مي‌کوشند راهي بيابند تا امکان جلب رضايت تيم آرسن ونگر را به دست آورند تا همين امسال وي را به اولدترافورد منتقل کنند.

فان پرسي از سال 2004 در خدمت لندني‌ها بوده، در اين مدت توانسته 194 بازي کند و 96 گل بزند.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : جمعه 1391/04/16 11:15

[h=1]قرارداد من‌يونايتد بادروازه‌باني که وجود نداشت[/h]
[h=2]خبر برخي رسانه‌ها درباره پيوستن يک دروازه‌بان جوان اسپانيايي به منچستر يونايتد دروغ از آب در آمد و معلوم شد چنين دروازه‌باني وجود خارجي ندارد![/h]

عده‌اي از کاربران توييتر به شوخي اعلام کرده بودند که رودريگو آلوارس دروازه‌بان 18 ساله اسپانيايي با امضاي قراردادي به باشگاه منچستر يونايتد انگليس پيوسته است که اين خبر در برخي رسانه‌هاي اسپانيا و انگليس بازتاب داشت.

با اين حال معلوم شد که اين نام ساختگي است و چنين بازيکني وجود خارجي ندارد. استيو بارتمن يکي از مديران رسانه‌اي منچستر يونايتد با اظهار تعجب از انتشار چنين اخباري اعلام کرد که خبر پيوستن دروازه‌باني به نام آلوارس به اين باشگاه انگليسي صحت ندارد و منچستر يونايتد با چنين فردي مذاکره نداشته است.

نکته جالب اينجاست که اين افراد حتي صفحه‌اي در ويکي‌پديا به نام اين بازيکن ساخته بودند که خبر پيوستن او به منچستر يونايتد را تاييد مي‌کرد. در صفحه ويکي‌پديا اين بازيکن نوشته شده بود که آلوارس در اتلتيکو مادريد حضور دارد و سابقه بازي در تيم ملي جوانان اسپانيا را نيز در کارنامه خود دارد. البته در حال حاضر اين صفحه حذف شده و در دسترس نيست.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
پوگبا شياطين سرخ را ترک کرد

زمان ارسال : جمعه 1391/04/16 21:24

[h=1]پوگبا شياطين سرخ را ترک کرد[/h]
[h=2]تيم فوتبال منچستر يونايتد پيوستن پائول پوگبا به يوونتوس را تاييد کرد و آن را بي احترامي به تيم خواند.[/h]

چندي است که آينده ي پوگبا در ميان شياطين سرخ به شدت تحت تاثير شايعات پيرامون پيوستن وي به يوونتوس قرار گرفته است.

مسئولان منچستر يونايتد با خاتمه دادن به اين شبهات اعلام کردند که پوگبا زماني که قرارداد خود با آنها را تمام شده ديده است، قرارداد جديدي را با تيم يوونتوس به امضاء رسانده است.

پوگبا که در سال 2009 از موسسه ي جوانان هاروي به منچستر يونايتد پيوست همواره مورد تاييد و تشويق مربيان اين تيم بوده و از وي به عنوان بازيکني موفق ياد شده است.

وي در فصل گذشته تنها براي منچستر يونايتد توپ زده است.

مسئولان اين تيم تمايل داشتند که وي را حفظ کنند با اين حال اين هافبک با استعداد 19 ساله به دنبال چيزي بيشتر از اين بوده و تصميم گرفته به تيمي برود که بتواند هميشه در ترکيب اصلي اش باشد.

فرگوسن در اين ارتباط گفته است که اين جوان فرانسوي هيچ احترامي براي باشگاه قائل نبوده است.

وي در ادامه گفت: اين واقعا نااميد کننده است من حس مي کنم آنها هيچ احترامي براي ما قائل نيستند و حالا که اين چنين است بهتر است از باشگاه دور باشند. پوگبا مدت ها قبل با يوونتوس قرارداد بسته است.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : شنبه 1391/04/17 11:19

[h=1]هيجان ريوفرديناند از خريد شينجي کاگاوا[/h]
[h=2]ستاره 33 ساله يونايتد بي صبرانه درانتظار آن است که بازيساز ژاپني را در اولدترافورد ببيند .[/h]

ريو فرديناند مدافع باتجربه منچستريونايتد هيجان و خوشحالي اش را از به خدمت گرفتن شينجي کاگاوا و انتقال او به يونايتد ابراز کرده است

اين بازيکن ژاپني در بازار نقل و انتقالات تابستاني و با قراردادي در حدود 17 ميليون پوند از بوروسيا دورتموند به يونايتد منتقل شد. اين درحالي است که در طول فصل گذشته، اونقشي کليدي و سرنوشت سازي را درقهرماني دو گانه تيمش ايفا کرده بود

اکنون ريو فرديناند که در اردوي پيش فصل يونايتد با اين ستاره 23 ساله ديدار خواهد کرد، خوشحالي اش را از خريد کاگاوا ابراز کرد و به ام.يو.تي.وي گفت:« بي صبرانه منتظرم تا کاگاوا رادر زمين ببينم. من فصل گذشته بازيهاي او را از طريق تلويزيون تماشاي مي کردم و بازي او در فينال جام حذفي آلمان،وقتي دورتموند، بايرن را شکست داد، ديدم. او واقعا من را تحت تاثير قرار داد. خيلي ها از بازي خوب او متعجب خواهند شدو اميدوارم که بتوانددر کمپ تمريني هم همه را تحت تاثير قراردهد.»

ريو فرديناند 33 ساله که در اردوي تيم ملي کشورش در رقابتهاي يورو2012 جايي نداشت درانتظار آغاز تور پيش فصل تيمش درآفريقاي جنوبي، چين و اروپاست:« من اردوهاي پيش فصل را دوست دارم. اين طولاني ترين زمان من درجدايي از فوتبال بود و واقعا منتظر بازگشت به تمرينات هستم. حتي اعضاي خانواده من هم سعي مي کنند تا من را از خانه بيرون کنندتا برسر تمرينات تيم بروم.من از خانه نشستن و بيکار بودن خسته شده ام. سخت است ولي اين را دوست دارم.»

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان ارسال : جمعه 1391/04/16 21:24

تيم فوتبال منچستر يونايتد پيوستن پائول پوگبا به يوونتوس را تاييد کرد و آن را بي احترامي به تيم خواند.

چندي است که آينده ي پوگبا در ميان شياطين سرخ به شدت تحت تاثير شايعات پيرامون پيوستن وي به يوونتوس قرار گرفته است.

مسئولان منچستر يونايتد با خاتمه دادن به اين شبهات اعلام کردند که پوگبا زماني که قرارداد خود با آنها را تمام شده ديده است، قرارداد جديدي را با تيم يوونتوس به امضاء رسانده است.

پوگبا که در سال 2009 از موسسه ي جوانان هاروي به منچستر يونايتد پيوست همواره مورد تاييد و تشويق مربيان اين تيم بوده و از وي به عنوان بازيکني موفق ياد شده است.

وي در فصل گذشته تنها براي منچستر يونايتد توپ زده است.

مسئولان اين تيم تمايل داشتند که وي را حفظ کنند با اين حال اين هافبک با استعداد 19 ساله به دنبال چيزي بيشتر از اين بوده و تصميم گرفته به تيمي برود که بتواند هميشه در ترکيب اصلي اش باشد.

فرگوسن در اين ارتباط گفته است که اين جوان فرانسوي هيچ احترامي براي باشگاه قائل نبوده است.

وي در ادامه گفت: اين واقعا نااميد کننده است من حس مي کنم آنها هيچ احترامي براي ما قائل نيستند و حالا که اين چنين است بهتر است از باشگاه دور باشند. پوگبا مدت ها قبل با يوونتوس قرارداد بسته است.
بره اونطور که نادر رفت
خیلی گنده تر از اون به خیلی تیم های مطرح تر رفتن و هیچی نشدن
اینا ظرفیت بزرگ شدن ندارن
نیستلروی و رونالدو وو بکهام هم رفتن از منچستر
منچستر جای اونها رو پر کرد اما ضرر واقعی رو خود بازیکنها کردن
آخریش همین رونالدو
رونالدو تنها باری که تونست توپ طلا بگیره تو منچستر بود

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/20 16:22

[h=1]ويديچ آماده بازگشت به ميدان مي‌شود[/h]
[h=2]انتظار بلندمدت "نمانيا ويديچ" براي بازگشت به تيم فوتبال منچستريونايتد به پايان مي‌رسد.[/h]

ويديچ 30 ساله در دسامبر سال گذشته از ناحيه زانو دچار آسيب ديدگي شد و اکنون با به دست آوردن بهبودي خود آماده مي‌شود تا اوايل ماه اوت به ترکيب تيم بازگردد.

به گزارش ساکرنت، تيم منچستريونايتد روز دوشنبه انگلستان را به قصد برپايي تور در آفريقاي جنوبي ترک کرد و پس از آن راهي چين خواهد شد. شياطين سرخ در بازگشت از شرق دور به نروژ و سوئد مي‌روند تا دو ديدار دوستانه با تيم‌هاي والرنگا و بارسلونا برگزار کنند که ويديچ مي‌تواند من يونايتد را در سفر به اسکانديناوي همراهي کند.

"جاني ايوانز"، مدافع اهل ايرلندشمالي در نبود ويديچ جاي اين ملي پوش صربستاني را در تيم فوتبال منچستريونايتد پر کرد و بازي‌هاي خوبي را به همراه اين تيم به نمايش گذاشت.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : شنبه 1391/04/24 21:39

استيوارت پيرس:
[h=1]گيگز از حمايت کامل اعضاي تيم برخوردار است[/h]
[h=2]گيگز که بين سال هاي 2004 تا 2007 کاپيتان تيم ملي ولز نيز بود، يکي از بازيکنان بالاي 23 سال تيم بريتانيا براي رقابت هاي المپيک لندن محسوب مي شود.[/h]

استيوارت پيرس، سرمربي تيم المپيک بريتانيا، با ستايش از رايان گيگز، کاپيتان باتجربه تيمش، تاکيد کرد که اين بازيکن از حمايت کامل تمام اعضاي تيم برخوردار است.

گيگز که بين سال هاي 2004 تا 2007 کاپيتان تيم ملي ولز نيز بود، يکي از بازيکنان بالاي 23 سال تيم بريتانيا براي رقابت هاي المپيک لندن محسوب مي شود.

پيرس در گفتگو با راديو منچستر گفت:" او از همه ويژگي هاي لازم برخوردار است و واقعا فوق العاده است.

ما 6-5 روز در اسپانيا بوديم و همه هم تيمي هايش احترام زيادي براي او قائل بودند. ضمن اينکه او فصل گذشته بازي هاي بسيار خوبي براي منچستريونايتد انجام داد."

ملي پوش سابق انگليسي همچنين از قدرت رهبري گيگز تعريف کرد و تاکيد کرد که همه بازيکنان بايد به کاپيتان شان اطمينان داشته باشند.

" دانستن اينکه بازيکنان چه احساسي دارند، بسيار مهم است."

تيم بريتانيا در آخرين ديدار دوستانه اش قبل از رقابت هاي المپيک با برزيل روبرو خواهد شد.