کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خیلی وقته بازی نکردیم
یاد جوبلیو ایواتا بخیر...هستش هنوز این تیم؟؟
میگم ی سوال دیگه..این جام در جام اسیا چیه که لنگیا بهش مینازن میگن قهرمان شدن؟ من یادم نمیاد

الان ازش خبری ندارم ، بازی ای بود اون بازی با جوبیلیو ایواتا من دیگه هیچ وقت پیش نیومد بعد از بازی از تلویزیون گلها رو ببینم چون استادیوم بودم و بر گشتم دیگه نای هیچ کاری نداشتم
قبلا قهرمانای جام حذفی کشورها میرفتن واسه جام در جام و قهرمانای لیگ میرفتن واسه جام باشگاههای آسیا تا حدود 10 سال پیش که این دو تا جام ادغام شد ، البته الان یه جام دیگه هم هست به اسم afc کاپ که مخصوص کشورهایی هست که نتونستن مجوز باشگاههای آسیا رو بگیرن

ولی همین الهلال تو خونه تو بازی با اف سی فقط تونست مساوی کنه اونم با زحمت! میدونین ایرانیا تو بازی با این چشم بادومیا اعتماد ب نفس ندارن اصن!!!!!!!!!

الاهلی
ما قبلا الاهلی رو بردیم تو دوره مظلومی ، تو عربستان هم 2-1 بردیمشون ، فرهاد مجیدی گل زد ، اما این الاهلی قوی تره تا اون موقع
هر دوشون به نظرم قوی هستن اما خوب ... باید بتونیم ببریم و برسیم فینال

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
الاهلی
ما قبلا الاهلی رو بردیم تو دوره مظلومی ، تو عربستان هم 2-1 بردیمشون ، فرهاد مجیدی گل زد ، اما این الاهلی قوی تره تا اون موقع

ایشالا ک برسیم ب فینال !!!!! با توکل و توسل:)

سلااااااااااااااااااااااااااااااااام فرزانه جووووون....
چقدر دلم واست سوخت..... ناز بشي ....... :D

خودمم دلم واسه خودم سوخت :D

عیب نداره واسه آینده ت خوبه :دی

مامانمم همینو میگه!:دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان ازش خبری ندارم ، بازی ای بود اون بازی با جوبیلیو ایواتا من دیگه هیچ وقت پیش نیومد بعد از بازی از تلویزیون گلها رو ببینم چون استادیوم بودم و بر گشتم دیگه نای هیچ کاری نداشتم
قبلا قهرمانای جام حذفی کشورها میرفتن واسه جام در جام و قهرمانای لیگ میرفتن واسه جام باشگاههای آسیا تا حدود 10 سال پیش که این دو تا جام ادغام شد ، البته الان یه جام دیگه هم هست به اسم afc کاپ که مخصوص کشورهایی هست که نتونستن مجوز باشگاههای آسیا رو بگیرن

الاهلی

فقط ی لحظه فکرشو بکن دوباره قهرمان اسیا شدیم..واااااااااااااااای چه حالی میده

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها بیاین سعید پلیمر اومده با ی عالمه خوراکیای خوشمزه!!!
.
.
تبلیغات دوران بچگیمون

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غریبه ی سوال:
نظرت در مورد تفکرات قلعه نویی چیه؟؟ به نظرت نسبت به اون سه سالی که قبلا تو استقلال بود تغییر نکرده؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چه خوراکیایی داری؟؟؟؟؟؟؟
بیا شادیهامون رو با هم شریک شیم!

لواشک و غارا(نمیدونم میدونین چیه)...پسته و گردو رو با دندون بشکنین...سعید دون دون:)
شما حاجتی ندارین تو مشهد؟ بگین برا همه ابیا دعا میکنم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالاخرههههههههههههه پليمر خوراكي آووردهههههههههههه يا باباهاموووون؟......:surprised: :D

پلیمر خوراکی اورده بود..ولی قاچاقی از اب دراومدن..تو راه افتادن دنبالش با تیر زدن تو پاش..ماشینش کله پا شد

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
از صبح خاموشه این چراغه بدبخت :دی
پیر شدم دیگه...

اگه این جوری باشه که من دیگه فسیل شدم !!!!
:D

لواشک و غارا(نمیدونم میدونین چیه)...پسته و گردو رو با دندون بشکنین...سعید دون دون:)
شما حاجتی ندارین تو مشهد؟ بگین برا همه ابیا دعا میکنم

یه استادس با من لجه !!!!! دعا کنین سر پایان نامم بهم گیر نده :cry:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا دعا کنید دیگه
نمیشه گفت که.

باشه.مد نظرتون باشه فقط
میگه طرف رفته بود حرم امام رضا زار میزد میگفت اقا جان تو قرعه کشی بانک برنده بشم...تا یه هفته کارش همین بود...امام رضا ی شب اومد تو خواب زنش گفت بابا اول به شوهرت بگو حساب باز کنه بعدا!!!

اگه این جوری باشه که من دیگه فسیل شدم !!!!
:D

یه استادس با من لجه !!!!! دعا کنین سر پایان نامم بهم گیر نده :cry:

چشم حتما...ی کاری کنم استدتون موقع ارائه پروژه لکنت زبون بگیره...مفاتیح الجنان / اعمال چفت کردن دهن استاد

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که فسیلی منم که جای مادرتم ببین چه شود :دی

:biggrin::biggrin:

چشم حتما...ی کاری کنم استدتون موقع ارائه پروژه لکنت زبون بگیره...مفاتیح الجنان / اعمال چفت کردن دهن استاد
:w15:
آره خیلی خوبه مرسی بشین ...... ااصن یه اتفاق خوب بیفته واسش نتونه اون روز بیاد دانشگاه!!! می بینمش دیگه نفسم بالا نمیاد:razz:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا جریان این چراغ خاموش و روشن چیه؟؟؟

این چراغی که کنار اسمته وقتی سبزه یعنی آنلاینی وقتی سفیده یعنی نیستی.
حالا اگه تو تنظیماتت invisibleبشی یعنی پنهانی آنلاین بشی چراغ واسه خودت زرد نمایش داده میشه ولی دیگران نمیتونن بفهمن آنلاینی یا نه.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:w15:
آره خیلی خوبه مرسی بشین ...... ااصن یه اتفاق خوب بیفته واسش نتونه اون روز بیاد دانشگاه!!! می بینمش دیگه نفسم بالا نمیاد:razz:

په دعا تغییر کرد...عکس استادو بدین بندازمش تو ضریح...فرداش تبخیر شده

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
په دعا تغییر کرد...عکس استادو بدین بندازمش تو ضریح...فرداش تبخیر شده

ایششششششششش انقد زشته ک نگووووووووووووووو!!!!!!!!!! بیچاره شوهرش!!!!! اگه تبخیر بشه ک جماعتی راحت میشن از دستش!!!!!!(شکلک خنده):دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ایششششششششش انقد زشته ک نگووووووووووووووو!!!!!!!!!! بیچاره شوهرش!!!!! اگه تبخیر بشه ک جماعتی راحت میشن از دستش!!!!!!(شکلک خنده):دی

خو اگه زشته ندین..زائرا زهره ترک میشن...
میگم تو قسمت زنا تو حرم اقا معلومه چه خبره؟؟؟ پارسال رفته بودم...یهو یکی از تو زنا داد زد:وعععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع...یکککک دادی زد انگار دایناسور گازش گرفته!!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو اگه زشته ندین..زائرا زهره ترک میشن...
میگم تو قسمت زنا تو حرم اقا معلومه چه خبره؟؟؟ پارسال رفته بودم...یهو یکی از تو زنا داد زد:وعععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع...یکککک دادی زد انگار دایناسور گازش گرفته!!

به خانوما چیکار داری؟؟