کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول..ما هم لرستان فامیل داری...بروجرد چند تا فامیل داریم
اگه خواستی ادرس بدم برو دم خونشون اب بخور

نه قربونت ما اینجا اینقدرآب داریم که صادر میکنیم
ازاینجا تا قم همه از آب اینجا استفاده میکنن

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هستم
سلام به آبیدلان

ایشالله اگه بوریرام رو حذف کنیم ، برای دور بعد کدوم تیم رو ترجیح میدید؟؟ الاهلی عربستان یا اف سی سئول کره؟؟
اونور فکر کنم گوانگژو چین بیاد برای فینال ، با مارچلو لیپی تیم قدرتمندی دارن ، ما اگه برسیم فینال بازی رفت رو میزبانیم و برگشت میهمان

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هستم
سلام به آبیدلان

ایشالله اگه بوریرام رو حذف کنیم ، برای دور بعد کدوم تیم رو ترجیح میدید؟؟ الاهلی عربستان یا اف سی سئول کره؟؟
اونور فکر کنم گوانگژو چین بیاد برای فینال ، با مارچلو لیپی تیم قدرتمندی دارن ، ما اگه برسیم فینال بازی رفت رو میزبانیم و برگشت میهمان

سلام
من هیچکدومو ترجیح نمیدونم...من دوست دارم استقلالمون خودش باشه...اون استقلال قدرتمند...دیگه خستهمون کرده با این بازیهاش

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هیچکدومو ترجیح نمیدونم...من دوست دارم استقلالمون خودش باشه...اون استقلال قدرتمند...دیگه خستهمون کرده با این بازیهاش

البته الاهلی و سئول در یک وضعیت و یه حد به نظر میرسن هر دو هم تیمهای سرعتی هستن تقریبا ، کلا گفتم کدومو ترجیح میدید
یعنی بازی با سئول هیجان انگیز تره ، یا الاهلی ؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته الاهلی و سئول در یک وضعیت و یه حد به نظر میرسن هر دو هم تیمهای سرعتی هستن تقریبا ، کلا گفتم کدومو ترجیح میدید
یعنی بازی با سئول هیجان انگیز تره ، یا الاهلی ؟؟

دوتاشون هیجان انگیزن
الاهلی...جون روی عربها رو کم میکنیم
سئول...چون با ی تیم قدر بازی میکنیم و محک جدی میخوریم
.
.
من سئول رو انتخاب میکنم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوتاشون هیجان انگیزن
الاهلی...جون روی عربها رو کم میکنیم
سئول...چون با ی تیم قدر بازی میکنیم و محک جدی میخوریم
.
.
من سئول رو انتخاب میکنم

منم سئول
بازی تو ورزشگاههای عربی نسبت به شرقی هیجان کمتری داره ، اون صدای بلند گویی که یه نفر همش آواز میخونه کلا رو اعصاب منه
البته قبلش باید بوریرام رو حذف کنیم که اگه بخوایم مثل دور رفت باشیم کارمون به مشکل میخوره

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هستم
سلام به آبیدلان

سلام !
به هر حال چون نیمه نهاییه کار خیلی سخت تر میشه مخصوصا با نحوه ی بازیمون مقابل بوریرام ک با یه گل شانسی تونستیم ببریم !!!!!
ب نظرم الاهلی خیلی سرتر از اف سی سئوله با توجه به نتایجی ک به دست آورده ولی ما کلا جلو عربا بهتر بازی می کنیم !!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم سئول
بازی تو ورزشگاههای عربی نسبت به شرقی هیجان کمتری داره ، اون صدای بلند گویی که یه نفر همش آواز میخونه کلا رو اعصاب منه
البته قبلش باید بوریرام رو حذف کنیم که اگه بخوایم مثل دور رفت باشیم کارمون به مشکل میخوره

جایزه نداشت نظرم؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام !
به هر حال چون نیمه نهاییه کار خیلی سخت تر میشه مخصوصا با نحوه ی بازیمون مقابل بوریرام ک با یه گل شانسی تونستیم ببریم !!!!!
ب نظرم الاهلی خیلی سرتر از اف سی سئوله با توجه به نتایجی ک به دست آورده ولی ما کلا جلو عربا بهتر بازی می کنیم !!!!!

البته جلوی تیمهای عربستانی عملکردمون منفیه ، تعداد باختامون بیشتر از بردامونه

جایزه نداشت نظرم؟

نه ، پول هم باید بدی

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D.....................استقلال.........................:D
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بهههههههههههههههههه همگي......
:D