کلوپ آبیدلان.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]چهار غایب بوریرام برای بازی با استقلال[/h]
قانون آنلاین- سرمربی بوریرام از غایبان تیمش در بازی چهارشنبه شب برابر استقلال خبر داد و تغییراتی که قرار است در ترکیب تیمش بدهد. اسکات کوپر ترکیب تیمش را برای بازی یک‌چهارم نهایی با خاویر پاتینو فیلیپینی و برونو هررو و خسوس بروکال اسپانیایی به همراه سورنچای سوکلوم، دروازه‌بان تایلندی تغییر داده است در حالی که کای هیرانو، دروازه‌بان ژاپنی، کارملو گونزالز اسپانیایی، رامسس بوستوس شیلیایی و سیریسکا فایدونگ دروازه‌بان نیز در تیم حضور ندارند.
پاتینو که به راهیابی فیلیپین به رقابت‌های قهرمانی آسیا 2014 کمک کرده است، آمار گلزنی خود را در لیگ تایلند دو رقمی کرده است.
کوپر درباره ترکیب بوریرام گفت: «ترکیب واقعا خوبی داریم. تعداد بازیکنان جوان و با تجربه به اندازه در تیم وجود دارند و بازیکنان خارجی که واقعا به حضورشان در تیم نیاز داریم. روی بازیکنان خارجی، یا بازیکنان جوان و یا بازیکنان باتجربه به تنهایی حساب باز نمی‌کنیم وفتی آنها کنار هم جمع می‌شوند ترکیب تیم به تعادل می‌رسد. می‌توانیم تیم را هر طور که دوست داریم تغییر دهیم زیرا انتخاب‌های زیادی داریم و به عنوان یک سرمربی همیشه خوب است که بتوانی روی نیمکت حساب کنی. بازیکنان باتجربه تایلندی واقعا خوب هستند و چند بازیکن جوان فوق‌العاده داریم که عالی کار می‌کنند. آنها با بازیکنان خارجی با تجربه ترکیب کردیم و فکر می‌کنم این کار را درست انجام داده‌ایم.»

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بر دروغگویان
جان مادراتون اینو نذارین...ارواح صدام

باشه فقط چون تو گفتیا!!!!!:surprised:

:Dبله.
خیلی هم خوبه :biggrin:

ایشششششششششششش:D

نمیخوام خونی از دماغه کسی بیاد،ملت ازمون فاصله بگیرن :w08:

ریز میبینمت:w43::D

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در تمرین صبح امروز استقلال چهار بازیکن این تیم غایب بودند.

به گزارش جوان ایرانی، تمرین صبح امروز تیم استقلال از ساعت 10و 30 دقیقه در سالن وزنی آکادمی ملی المپیک آغاز شد و امیر قلعه‌نویی نیز با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین بازیکنان بود.
*بازیکنان ابتدا کار حواشی کردند و سپس زیرنظر حاج قاسم دویدند و پس از آن یک ساعت وزنه زدند.
*اعضای تیم فوتسال میثاق تهران نیز در سالن حضور داشتند و کار بدنسازی انجام می‌دادند. محمود خوراکچی، دروازه‌بان سابق پرسپولیس و سرمربی حال حاضر میثاق برخورد گرمی با مجید صالح، ستار همدانی و کادر فنی استقلال داشت.
*آرش برهانی، امیرحسین صادقی، گوران لاوره و آندرانیک تیموریان در تمرین امروز غایب بودند. همچنین میرشاد ماجدی سرپرست استقلال نیز در تمرین آبی‌پوشان حضور نداشت. مهدی رحمتی هم در مشهد به سر می برد و امروز به تهران باز می گردد.
*مهرداد حسینی دروازه‌بان سوم استقلال نتوانست به تمرین بپردازد و نظاره‌گر تمرین سایر بازیکنان بود.
*ساموئل و هاشم بیک‌زاده که دوران مصدومیت خود را به پایان رساندند در تمرین امروز وزنه زدند.
تمرین عصر امروز استقلال تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان امروز یک جلسه تمرین در نوبت صبح برگزار کردند.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها امروز ناهار چی دارید؟
من که خیلی گرسنه هستم
مامان ناهارو بکش:)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بییییییییرییییییییییییم!!!!!!!!!!!!
:w43:

بچه ببینید اسم تمام آبیدلا اینجاس...........چقد زیاده..........فک نکنین برای مردم آزاری گذاشتم ها...:D

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگید بابا گشنم شد!!!!!!!!من مامانم خونه نیس!!!!!!!! از دیشب یکم مرغ داریم!!!!!!!!!!:(

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی بچه ها تا کسی نیومده خواستم بگم به من رای بدید واست صندلی داغ
همه شام ذعوت من البته به حساب سعید..خخخخخخخخ

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد بیا غذا بخوریم پسرم :دی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بالاخره من تونستم مچ این دستای پشته پرده کلوپ رو بگیرم....

میدونید کی در مقابل شماس؟مأمور مخصوصه حاکم بزرگ شادیییییییییی.....احترام بگذارید:D

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ببینید اسم تمام آبیدلا اینجاس...........چقد زیاده..........فک نکنین برای مردم آزاری گذاشتم ها...:D

این اسامی رو از کجا گیر اوردی؟؟؟؟؟؟/

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

قربون سرت حسابم کجا بود...از زانو تا جمجمه ام همه پیوندیه.هیچی از خودم ندارم
حالا تو حساب کن.ابرو خوزستانیو رو بخر