کلوپ آبیدلان.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آره رحمتی باید خیلی بیشتر از اینا حواسشو جمع کنه و قبل از اون هم دفاعمون. خیلی بده تو سه تا بازی 5 تا گل خورده.
ما دلمون خوشه که دفاع های پارسالو حفظ کردیم .اگه دفاعمون مثل پارسال عمل کنه با تقویت حمله مون امسال عالی خواهیم بود.خداکنه.
...............................
آقا سعید هم با یکی از بچه ها بحثش شد. آقا سعید به شوخی به یکی از بچه ها چیزی گفت اون یکی فکر کرد جدی میگه جواب سعیدو جدی و با کمی بی احترامی داد بعدش سعید هم جواب اونو داد گفت به شوخی بوده بعدش دوتایی کوتاه اومدن .فکر میکنم آقا سعید یه دلخوری کوچیکی از اونجا داشت که یکی از بچه های تازه وارد بهش بی احترامی کرد.

مرسی بابت توضیحات. ایشاا... که این فصل هم خوب باشیم. تا اینجا که انگار خط حملمون بد نبوده.....

منم حدس زدم سر اون موضوع بوده باشه. ما همه سعیدو میشناسیم، میدونیم که اکثر حرفاش شوخیه ولی ایشون مثل اینکه نمیدونستن... طوری نیست حالا. امیدوارم زودتر همه چی حل شه ...:w16:.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا خودت الکی داستانی درس کردیااااااااااا.............:surprised:
چه رفتاری؟؟!میشه توضیح بدی؟؟!!!!ایشون اومد سلام کرد منم همون لحظه آن بودم و جواب دادم!اینم لینکش http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/328366-کلوپ-آبیدلان/page1442
بعدش اشیون یهو گفت من رفتم که اصن بنظر من جدی نگفت و مثل خیلی از پستای دیگشون فقط ی شوخی بود !
تازه من هر موقع میخوام آف شم میگم من رفتم ینی قهر کردم؟؟!!!!چه ماجراهایی میسازناااااااااااا...........
:confused:
من الکی داستان درست کردم.........؟؟؟؟؟
شما یا درست نخوندی یا اصلا این پست #14437رو ندیدی................ چون من به هیچ وجه تو این پست شوخی ندیدم..........
منم راجع به شما که حرفی نزدم........تو اون تایم 5نفر ذیگه هم بودن و فقط شما جواب دادی.........
من بازم میگم بحثم شخص رو شامل نمیشه.........
اون روح هم دلی و صمیمیت رو تو کلوپ نمی بینم........... بازم میگم حسی که به سعید دست داد به منم دست داد...........:razz:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم و رحمه الله..........
سلام....این پست آقای جهان پهلوانه.....#14530
درهرحال آقاسعید و آقای جهان پهلوان ازبزرگترای کلوپن و احترامشون واجبه....
مرسی مهنا خانم.........شما لطف دارید من کوچیکه همه برو بچ آبی دل هم هستم.........
من رفم از سر دل سوزیه دلم می خواد رفاقت و صمیمیت بچه ها با هم خیلی بیشتر از این باشه.............
خود من میام اینجا با برو بچ خودی کل کل می کنم که هممون آبی دل و هم دل باشیم دور هم بخندیم..... مطمئن هستم سعید هم غیر شاد کردن دل بچه های اینجا هدفی نداره......وگرنه به اندازه کافی مثل همتون درگیری روزانه دارم که حال بوجود اومدن دلخوری رو ندارم.......هدفم از اومدن تو دنیای مجازی فقط فراموش کردن اون مسائل روزتنه هست........
بازم میگم برای بار صدم من به فرد خاصی نگفتم کلی میگم برای بهبودی روابط..........

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
بچه ها چیزی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

سعید پلیمر قهر کرده؟؟؟:confused:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نه چیزی نشده..........سعیدم قهر نکرده...........فقط گفتم با هم مهربون باشید............

سلام !

آخه از ی سری پستا ی برداشتای خاصی کردم !!!!:|

منک ب مهربونی مشهورم دوستام میتونن بیان شهادت بدن :دی ، باورکنید !!!!!!!:cool:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام !

آخه از ی سری پستا ی برداشتای خاصی کردم !!!!:|

منک ب مهربونی مشهورم دوستام میتونن بیان شهادت بدن :دی ، باورکنید !!!!!!!:cool:

ببخشید سلام از بندست..........از بس پستاتون رو تو نظر سنجی خوندم فکر کردم سلام کردم.......خخخخخخخخ
دقیقا چه برداشتی کردید؟؟؟؟؟؟؟
من چیزی نشنیدم...........خخخخخخخخخ بگو بیان شهادت بدن..........
عیدتونم مبارک

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ببخشید سلام از بندست..........از بس پستاتون رو تو نظر سنجی خوندم فکر کردم سلام کردم.......خخخخخخخخ
دقیقا چه برداشتی کردید؟؟؟؟؟؟؟
من چیزی نشنیدم...........خخخخخخخخخ بگو بیان شهادت بدن..........
عیدتونم مبارک

خواهش میکنم اختیار دارید !

هه ! ینی اونقـــــــــــــــد پست گذاشتم :D

ک مثینک سعیدپلیمر و محمد5موسوی ی برخورد فیزیکی داشتن درهمین حد .....خخخخ ....و بعد آقا پلیمر میدوه میره و قهر میکنه !!!!

.

منم گفتم دوستام :دی
جدی بگم بیان ! ابیدل نیستن آ .... خخخ

عید شماهم مبارک

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم اختیار دارید !

هه ! ینی اونقـــــــــــــــد پست گذاشتم :D

ک مثینک سعیدپلیمر و محمد5موسوی ی برخورد فیزیکی داشتن درهمین حد .....خخخخ ....و بعد آقا پلیمر میدوه میره و قهر میکنه !!!!

منم گفتم دوستام :دی
جدی بگم بیان ! ابیدل نیستن آ .... خخخ

عید شماهم مبارک

نه اتفاقا جالب و خوب بود............حوصلم سر نرفت از خوندنش...........خوب خیالمون راحته آبیس خالی نمی بنده...........
بله یه تنش لفظی پیش اومد ولی من منطورم صرف اون بحث نبود..........من منظورم به همه دوستان بود که چرا جواب سلام سعید رو ندادن.............
حالا از من به شما ها نصیحت با هم مهربون باشید.......خخخخخخخخ
عب نداره لنگی دلخون نباشن آبی هم نبودن نبودن.........خخخخخخخخخخ

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
با هم مهربون باشيد:cool:

همديگه رو نزنيد!:cool:

دعوا نكنيد:cool:

از همه مهم تر با هم دوست باشيد:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نه اتفاقا جالب و خوب بود............حوصلم سر نرفت از خوندنش...........خوب خیالمون راحته آبیس خالی نمی بنده...........
بله یه تنش لفظی پیش اومد ولی من منطورم صرف اون بحث نبود..........من منظورم به همه دوستان بود که چرا جواب سلام سعید رو ندادن.............
حالا از من به شما ها نصیحت با هم مهربون باشید.......خخخخخخخخ
عب نداره لنگی دلخون نباشن آبی هم نبودن نبودن.........خخخخخخخخخخ

آره خودم حواسم بش هس:دی

جدی؟

من ک ندیدم وگرنه جواب میدادم :دی ، باور کنید !

ب نصیحتتون عمل میشه .....خخخخ

آره گوشِ دوشمنامون کر !..خخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
با هم مهربون باشيد:cool:

همديگه رو نزنيد!:cool:

دعوا نكنيد:cool:

از همه مهم تر با هم دوست باشيد:D
بله.........اینم منشور صلح جهانی و حقوق بشر محسن...........خخخخخخخ
سلام محسنوووووووو............عاشق دل خسته........خخخخخخخخخ
آره خودم حواسم بش هس:دی

جدی؟

من ک ندیدم وگرنه جواب میدادم :دی ، باور کنید !

ب نصیحتتون عمل میشه .....خخخخ

آره گوشِ دوشمنامون کر !..خخخ

آفرین........درود بر شرفت..........مدرک تخصص بیاد طرفت..........
تشکر و سپاس از شما و همه پیروان حق...........
چششونم کور.......دندشونم نرم..........
راستی اونجا که گفتم من که چیزی نشنیدم در جواب این بود که گفتیم تو مهربونی مشهور هستید........

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
حریف استقلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا لقب جدیدی پیدا کرد.
به گزارش آبینه و به نقل از اوج، سایت اسپانیایی مارکا با اشاره به حضور ۷ بازیکن اسپانیایی در ترکیب تیم بوریرام یونایتد تایلند، به این تیم لقب بوریرام اسپانیا داده است.
به نوشته مارکا، بوریرام با داشتن بازیکن اسپانیایی اش قصد دارد نام خود را در فوتبال تایلند و آسیا مطرح کند که با رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در این امر موفق بوده است.
بوریرام برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید قهرمان لیگ برتر ایران یعنی استقلال را شکست دهد.

ايشالا اين تيم و ميبريم و ميريم جز چهار تا:redface: