کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]درخواست مدیرعامل آبی ها از طرفداران/فتح الله زاده:می خواهیم سومین ستاره آسیایی را بگیریم[/h]
مدیرعامل باشگاه استقلال از هواداران این تیم خواست علیه مدیر عامل پرسپولیس شعار ندهند.

به گزارش اوج نیوز،علی فتح الله زاده پس از حضورش در تمرین عصر روز سه شنبه استقلال مورد تشویق شدید طرفداران قرار گرفت.

پس از لحظاتی،برخی تماشاگران علیه رویانیان شعار سر دادند که فتح الله زاده با تکان دست از آنها خواست این کار را انجام ندهند.

وی سپس به جمع بازیکنان تیم رفت و خطاب به آنها گفت:خیلی خوشحالم بهترین های ایران را جمع کردیم.20 تا 25 سال طول می کشد تا یک ستاره متولد شود اما در استقلال بهترین ستاره های ایران را جمع کردیم.

فتح الله زاده افزود:امیدوارم به کمک خداوند بتوانید بهترین بازیهایتان را انجام بدهید.باید همه دست به دست هم بدهیم تا سومین ستاره را برای استقلال در آسیا کسب کنیم.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
بله من غیر از ایشون arch.mi
بقیه رو میشناسم........
خانوم fantastic girl
هم جزء هیئت موسسین هر وقت بتونه میاد.......
archi mi هم تضمین میشه رفیقمونه...

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]حاشیه های پیش از تمرین استقلال/ روبوسی نکونام و رحمتی[/h]
مدیرعامل استقلال روی دوش هواداران این تیم وارد زمین چمن کمپ مرحوم ناصر حجازی شد.

به گزارش اوج نیوز، علی فتح الله زاده امروز با استقبال هواداران و رو دست آنها وارد کمپ مرحوم ناصر حجازی شد.

* جواد نکونام و مهدی رحمت با هم خوش و بش کردند تا دوباره پایان اختلافاتشان را به همه نشان دهند.

* میرشاد ماجدی به صورت خصوصی با رحمت صحبت کرد.

* آندرانیک تیموریان هم در تمرین امروز حضور دارد.

* حدود 250 هوادار تمرین استقلال را از نزدیک تماشا می کنند.

* هواداران استقلال محمد قاضی را روی دست بلند کرده و به تشویقش پرداختند.

* تمرین با صحبتهای امیر قلعه نوعی آغاز شد.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]فتح‌الله‌زاده: مهمترین خرید ما، حفظ قلعه‌نویی بود[/h]
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم با حضور مدیرعامل استقلال در کمپ زنده‌یاد حجازی، از ایشان بابت ساختن تیمی با بازیکنان بزرگ تشکر کرد.
امیر قلعه‌نویی در بدو ورود مدیرعامل استقلال به کمپ، استقبال گرمی از ایشان داشت. دکتر فتح‌الله‌زاده در بدو ورود به سمت اتاق مربیان رفت و خوش‌وبشی با منصور پورحیدری، دکتر نوروزی، میرشاد ماجدی، علی امیری، سیروس دین‌محمدی، ستار همدانی، شاهرخ بیانی، علیرضا اکبرپور و ایوب اصغرخانی داشت.
سرمربی استقلال در ادامه ضمن تشکر از مدیرعامل استقلال برای ساختن تیمی قدرتمند، بابت جذب بازیکنان موردنظر و همینطور تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی، به دکتر فتح‌الله‌زاده خسته نباشید گفت.
مدیرعامل استقلال هم در پاسخ سرمربی استقلال این چنین گفت: مهمترین خرید امسال ما، حفظ شما در استقلال بود. امیدوارم همراه شما و بازیکنان خوب‌مان با کسب نتایج مهم، بتوانیم قهرمان آسیا شویم و این مهم را به هواداران تقدیم کنیم.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

لنگTVتقدیم میکند:
سینمایی ترسناک فرهاد قاتل لنگ
جاماندگان آسیا
تاریخچه لنگ(تاریخی)
مستند قهرمانی لنگ در جام ولایت
حسرت اسیا
اسیا کجاست؟(اموزشی)
ما همه لنگی هستیم(حماسی)
هر لنگی هزار تومن(اقتصادی)
ام الفساد کیست؟(دینی مذهبی)
چگونه اسطوره ها رو تحقیر کنیم؟(اموزشی)
سفری به بنگال شرقی و بنگلادش(جهانگردی)
سینمایی هم جنس بازان با حضور شیث و نصرتی
مرور خاطرات موضوع قهرمانی جام ولایت
انگشتان کثیف
چرا همیشه گند میزنیم؟(اسیب شناسی)
سینمایی آن مرد با لنگ امد
سینمایی مردان لنگپوش

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوالی دارم چرا رتبه محسن برای خیلی ها خار شده تو چشمشون؟؟؟؟؟؟؟
داش محسن من شخصا بهت تبریک میگم دمت گرم که یه عمری کلوپ رو بالا نگه داشتی........پرو نشووووووو حالااااااااا.......خخخخخخخخ
با این که اس نمی دی ولی خیلی می خوامت.........
;):biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
لنگTVتقدیم میکند:
سینمایی ترسناک فرهاد قاتل لنگ
جاماندگان آسیا
تاریخچه لنگ(تاریخی)
مستند قهرمانی لنگ در جام ولایت
حسرت اسیا
اسیا کجاست؟(اموزشی)
ما همه لنگی هستیم(حماسی)
هر لنگی هزار تومن(اقتصادی)
ام الفساد کیست؟(دینی مذهبی)
چگونه اسطوره ها رو تحقیر کنیم؟(اموزشی)
سفری به بنگال شرقی و بنگلادش(جهانگردی)
سینمایی هم جنس بازان با حضور شیث و نصرتی
مرور خاطرات موضوع قهرمانی جام ولایت
انگشتان کثیف
چرا همیشه گند میزنیم؟(اسیب شناسی)
سینمایی آن مرد با لنگ امد
سینمایی مردان لنگپوش
تازه تو کتاب درسی هاشون هم این جمله رو زدن........:biggrin:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه آبیدل خهشنی...

انجام وظیفه اس...قانونه مریم:smile:
من یه سوالی دارم چرا ربته محسن برای خیلی ها خوار شده تو چشمشون؟؟؟؟؟؟؟
داش محسن من شخصا بهت تبریک میگم دمت گرم که یه عمری کلوپ رو بالا نگه داشتی........
کلن موسن تو چشمه....همه چش ندارن ببین اش....:biggrin:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
من یه سوالی دارم چرا ربته محسن برای خیلی ها خوار شده تو چشمشون؟؟؟؟؟؟؟
داش محسن من شخصا بهت تبریک میگم دمت گرم که یه عمری کلوپ رو بالا نگه داشتی........
بش بوگو بابا واس موصن آخه آدم چش وچالشو اذیت میکنه..:D

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﻟﻨﮕﯽ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﮐﺮﯼ ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺗﯿﻤﺶ ﮐﻬﮑﺸﺎﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﺑﻬﺶ ﻧﺨﻨﺪﯾﺪ،ﻣﺴﺨﺮﺵ ﻧﮑﻨﯿﺪ. ﺁﺭﻭﻡ ﺗﻮ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﺁﺭﻭﻣﯽ ﻣﻮﻫﺎﺵ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺣﻖ ﺑﺎ ﺍﻭﻧﻪ .!
ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﻟﻨﮕﯽ ﺑﺎ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﺑﺮﺍﻓﺮﻭﺧﺘﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺷﯿﺶ ﺗﺎﯾﯽ ﻫﺎﺍﺍﺍﺍ،ﺷﻤﺎ ﻓﻮﺭﺃ ﭼﻬﺎﺭ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻬﺶ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﺪﯾﺪ ﺑﻠﮑﻪ ﺁﺭﻭﻡ ﺍﻭﻧﻮ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﺍﻫﻪ ﻭ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺑﺎﺷﻪ.ﻗﺪﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﻨﮕﯽ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ،ﻟﻨﮕﯿﺎ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻧﺪ . ﻫﺮ ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﻮﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﺩﺍﺷﺘﯿﺪ ﺟﺎﯼ ﺍﻭﻧﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻟﻨﮓ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ.!ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺳﻮﺭﭘﺮﺍﯾﺰ ﮐﻨﯿﺪ،ﯾﻪ ﺷﺎﺧﻪ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﻭﺭ ﮐﻤﺮﺷﻮﻥ ﺣﻠﻘﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺁﺭﻭﻡ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﺸﻮﻥ ﺑﮕﯿﺪ " ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﭘﺮ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﭘﺮ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﯿﻢ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﺴﺘﯽ ."!!!ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﻟﻨﮕﯽ ﺑﺎ ﺟﺪﯾﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯿﺰﻧﻪ "ﻋﻠﯿﯿﯿﯿﯽ ﯾﻪ ﺩﺍﯾﯽ "ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺍﻭﻧﻮ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﮐﻨﯿﺪ،ﻧﺬﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻏﺮﺑﺖ ﮐﻨﻪ.!ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﺩﺳﺘﺎﺵ ﺭﻭ ﻣﺤﮑﻢ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺗﻮ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ ﻭ ﺍﺯﺵ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯿﺪ،ﺍﺯ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﺟﺎﻡ ﻭﻻﯾﺖ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﮕﯿﺪ،ﺍﺯ ﺷﯿﺚ ﻭ ﻧﺼﺮﺗﯽ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﻭ ﺷﺮﯾﻔﯽ ﻋﻠﯽ ﭘﺮﻭﯾﻦ ﻧﺪﯾﺪﯾﺪ.! ﺑﻪ ﭼﺸﻢ یک ﻣﺠﺮﻡ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻟﻨﮕﯿﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻨﯿﺪ،ﺍﯾﻨﺎ ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻦ،ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ .! ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻧﺒﻮﺩﻩ،ﮐﺴﯽ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﯾﻌﻨﯽ چی ،ﺣﻖ ﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ ﻟﻨﮕﯽ ﺑﺎﺷﻦ .!ﻓﺸﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﻭﯼ ﺍﻭﻧﺎ ﻫﺴﺖ. ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻬﻤﻮﻧﻤﻮﻥ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ،ﺑﻌﺪ ﺩﺭﺑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﭘﯿﺪﺍﺷﻮﻥ ﻧﻤﯿﮑﻨﯿﺪ. ﺍﻻﻥ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﻦ ﻗﺪﺭﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ،ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮﺩﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺑﺎﺷﻪ!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بش بوگو بابا واس موصن آخه آدم چش وچالشو اذیت میکنه..:D
بابا مسن پسر خوبیه......میدونم آدم بودن براش سخته ولی من تاییدش میکنم...........خخخخخخخ

کلن موسن تو چشمه....همه چش ندارن ببین اش....:biggrin:

آخه بچم نه این که نخبه مملکته........تا حالا چند بار خواستن بدزنش من نذاشتم........:biggrin:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخه بچم نه این که نخبه مملکته........تا حالا چند بار خواستن بدزنش من نذاشتم........:biggrin:

ببین کسی میخره شا....من میفروشمش....

نخبه چی؟نخبه فراری؟برم گزارش بدم نطام وظیفه......بگم اینجاس....:w15:تحته تعقیبه....