کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ج
سلام سعید جان
خوبی داداش
کجایی کمپیدا شدی؟
هرجاهستی شادوسالموموفق باشی داداش
بیشتر بما سر بزن دلمون تنگیده.

آره از اوایل بازی اعصابخوردکن بود.
.
این خلیل زاده هم واقعا شورشو درآورده بود،تو اون صحنه برخورد با امید خیلی صحنه بدی بودا،خدا بخیر کرد.امیدبدجور به زمین خورد.
دمش گرم امید برگشت به بازی و به تیم کمک کرد،هرچندکیفیت بازیش افت کرد اما خداییش هرکی دیگه بود ازین بازیکنای امروزی مصدوم میشد میرفت بیرون.

سلام داداش
چاکرم
همین دور و برا میپلکیم

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] مظلومی: هواداران فردا به کمک استقلال بیایند/ مجبوریم در هوای آلوده تمرین کنیم

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 94100502604
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴

سرمربی تیم استقلال می‌گوید اینطور نیست که تیمش بتواند به راحتی سیاه جامگان را شکست دهد.
به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سیاه جامگان اظهار کرد: همگان فکر می‌کنند که ما راحت می توانیم سیاه جامگان را می بریم ولی اینطور نخواهد بود. آنها تغییراتی داشته اند و مربی بسیار خوبی دارند و مطمئنا اگر تلاش نکنیم و حریف را دست کم بگیریم مشکل می‌خوریم.
او افزود: امیدواریم با همت بازیکنان سه امتیاز اول را در نیم فصل دوم بگیریم. ان‌شاءالله هواداران با وجود سرما به کمک ما بیایند. سیاه جامگانی‌ها تیم بسیار خوبی هستند و ما تلاش داریم تا هر سه امتیاز بازی را بگیریم.
سرمربی استقلال در مورد آلودگی هوای تهران گفت: ما نمی توانیم پاسخگو باشیم. سلامتی بازیکنان برای ما مهم است. چون بازی انجام می‌شود مجبوریم در این هوا تمرین کنیم. آلودگی هوا در وضعیت خطرناک است و باید یک فکر اساسی برای آن شود. سازمان لیگ و مسئولان شهر تهران باید در این باره تصمیم بگیرند.
وی در پاسخ به سوالی درباره میزان آمادگی طالب لو برای بازی با سیاه جامگان بیان کرد: وحید بازیکن بزرگی است و خیلی خوب تمرین کرده است. مطمئن باشید مشکلی نخواهد بود.
او درباره محرومان و مصدومان تیمش بیان کرد: برزای محروم است و یعقوب کریمی و رحمتی هم مصدوم هستند، هرچند که رحمتی گفته که اگر لازم باشد بازی می‌کند. جا دارد از تیم پزشکی‌مان هم تشکر کنم.
مظلومی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره احتمال جذب دو بازیکن اسپانیایی از سوی تیمش گفت: ما هنوز صحبت قطعی در این‌باره نکرده‌ایم. فیلم زیاد به ما داده می‌شود. در وهله اول دنبال بازیکن داخلی هستیم و اگر نتوانیم آنها را جذب کنیم بازیکن خارجی می‌گیریم و شرط ما هم تست فنی است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] چشمی: از آلمان و روسیه پیشنهاد دارم/ به نبود جهانبخش و آزمون عادت کرده‌ایم
[/h]
کد خبر: 94100502624
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰

هافبک تدافعی تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید از بوندسلیگا، لیگ دسته دو آلمان و نیز لیگ روسیه پیشنهادهایی دارد، اما قطعا تا پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران آبی‌پوشان را همراهی خواهد کرد و تمام تلاش خود برای موفقیت استقلال به کار می‌گیرد.
روزبه چشمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در ارتباط با شرایط استقلال پس از صعود به فینال جام حذفی، شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران، پیشنهادهایش از کشورهای اروپایی، آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال امید ایران و نیز احتمال عدم حضور لژیونرهایی همچون جهانبخش و آزمون در رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی المپیک 2016 ریو صحبت‌هایی را مطرح کرد که در ادامه آن را می خوانید.

* همان طور که پرویز مظلومی عنوان کرده بود گویا انتظار از استقلال پیش از آغاز فصل کسب سهمیه ر‌قا‌بت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده بوده است، اما نتایج به گونه‌ای رقم خورده که با حضور استقلال در فینال جام حذفی و نیز دومی نیم فصل ر‌قا‌بت‌های لیگ انتظار هو‌اد‌ا‌ران از تیم بالا رفته است.

همان طور که عنوان کردید امسال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا مدنظر باشگاه بود، اما خدا را شکر روند تیم به گونه‌ای بوده که انتظارات از ما بالا رفته است. پیش از آغاز فصل هم قسم شدیم که مدعی هر دو جام باشیم. هو‌اد‌ا‌ران استقلال نیز از ما انتظار قهرمانی دارند. باز هم خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به فینال جام حذفی برسیم، اما علاوه بر این باید تمام تلاشمان را به کار گیریم تا در ر‌قا‌بت‌های لیگ برتر به بهترین جایگاه دست یابیم.

* در فینال جام حذفی به مصاف ذوب آهنی خواهید رفت که در دو سال اخیر روند بسیار رو به رشدی داشته است. فکر می‌کنید چقدر بتوانید در این مصاف موفق ظاهر شوید؟

بله، دقیقا. ذوب آهن با حضور گل‌محمدی در دو سال گذشته روند رو به رشدی داشته است. آن‌ها یک تیم خوب هستند که فو‌تبا‌ل زیبایی را به نمایش می‌گذارند، اما فینال جام حذفی شرایطش کاملا فرق می‌کند. ما در لیگ هم هر چند بازی را به آن‌ها واگذار کردیم اما می‌توانستیم نتیجه‌ بهتری را به دست بیاوریم. باید بدانیم که فینال جام حذفی از شرایط بسیار متفاوتی برخوردار است و ما باید این شرایط را مدنظر قرار دهیم.

* پیشنهادهایی از کشورهای اروپایی برای به خدمت گرفتن تو ارائه شد. آخرین وضعیت این مساله به چه صورت است؟

ابتدای فصل نیز پیشنهاداتی به من ارائه و در طول فصل نیز یکی، دو پیشنهاد دیگر نیز اضافه شد که همه آن‌ها را به باشگاه و مدیر برنامه‌هایم واگذار کردم. تمام تلاشم موفقیت استقلال است و خودم را به هیچ‌وجه درگیر این پیشنهادات نکردم.

* از چه تیم‌هایی پیشنهاد داشتی؟

علاوه بر لیگ روسیه از بوندسلیگا و لیگ دسته دو آلمان نیز پیشنهادهایی داشتم که همه آن‌ها را به باشگاه واگذار کردم و در حال‌ حاضر تمام فکر و ذهنم موفقیت و تلاش برای استقلال است.

* تا پایان فصل جاری در استقلال می‌مانی یا ممکن است این تیم را ترک کنی؟

قطعا تا پایان پانزدهمین دوره ر‌قا‌بت‌های لیگ برتر در استقلال خواهم ماند. هر تصمیمی هم باشد پس از آن اعمال خواهد شد. در حال‌ حاضر و در فصل جاری تمام تلاشم را برای موفقیت استقلال انجام خواهم داد تا بتوانیم هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر موفق باشیم.

روزبه چشمی

* بسیاری بازی تو را با جواد نکونام مقایسه می‌کنند و معتقدند از نظر فیزیکی و سبک بازی تشابه زیادی بین شما وجود دارد.

جواد نکونام یکی از بزرگان فو‌تبا‌ل ایران است. این که من را با وی مقایسه می‌کنند قطعا لطف بزرگی است. امیدوارم که روزی بتوانم به سطح جواد نکونام برسم تا انتظارات را برآورده کنم، اما حالا حالاها باید در این رابطه تلاش کنم.

* به سراغ تیم فو‌تبا‌ل امید برویم. گویا خاکپور از آخرین اردوی تیم رضایت چندانی نداشته است.

تا پیش از این اردو شرایط خوب بود. گویا اردوی آخر چندان رضایت بخش نبوده چرا که بازیکنان تیم کاملا در اختیار نبودند و شرایط و امکانات نیز نسبت به اردوهای قبلی متفاوت بوده است. تیم امید همواره این مشکل را به خود می‌دیده که تمام بازیکنانش را در اختیار نداشته باشد. خیلی سخت اردویی را برگزار کردیم که کلیه بازیکنان در اختیار کادر فنی قرار داشته باشند، اما باز هم به هر نحوی بود اردو به اردو جلو رفتیم و شرایط تیم از لحاظ فنی بالاتر رفت. بعد از بازی‌های لیگ نیز جمع خواهیم شد تا راهی قطر شویم.

* گویا عدم حضور بازیکنانی همچون جهانبخش، آزمون و عزت اللهی در ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک در قطر قطعی شده است. این بازیکنان به دلیل مخالفت باشگاه‌هایشان به احتمال بسیار فراوان تیم را در این ر‌قا‌بت‌ها همراهی نخواهند کرد.

به غیر از بازی‌هایی که در فروردین ماه برگزار شد تیم امید سردار و علیرضا را در جمع خود نداشته‌ است، آن‌ها یا درگیر باشگاه‌هایشان بودند یا در اردوی تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان به سر می‌بردند. ما به نوعی به نبود آن‌ها عادت کرده‌ایم، ولی می‌دانیم که بودن آن‌ها از نظر فنی خیلی به تیم کمک خواهد کرد.
مسئولان تیم نیز از ماه‌ها پیش پیگیر وضعیت لژیونرها بودند. ان‌شا‌ء‌الله آن اتفاقی که خوب است برای تیم امید رخ دهد. ما در حال‌ حاضر نیز بازیکنان خوبی داریم که در لیگ برتر ایران بازی می‌کنند.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به امید برد امروز و استفاده از فرصتی که نیمفصل اول استقلال اهواز و ذوب آهن از مساوی کردنای ما استفاده میکردن.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای باباااااااااا. واقعا گندشودرآوردن بااین فرصت سوزیایی که همیشه دارن...
همیشه فرصتای فاصله گرفتن از تیمارو تو صدر براحتی از دست میدن.متاسفانه،اونم درمقابل این تیم ملوان که همه تیما میبرنش.
آخه چرا اینجوریه من نمیدونم،چرا 5تا موقعیت صددرصد گل رو گل نمیکنن خدا میدونه.
بابا یکم دقت . آرش خجالت نمیکشه با این تجربه تک به تکهارو گل نمیکنه نه یکی اونم دوتا و ...
اینقد زورم اومد چنددقیقه آخر اون گزارشگر ملوان میگفت آیا ملوان میتونه گل دیگری بثمر برسونه.
واقعا جای تاسف داشت...

.SAMAN.

عضو جدید
طرفداری که با یه بازی بد تیمشو میبره زیر سوال طرفدار نیست
استقلال افتخار ایرانه
طرفداراش باید در حد تیمشون باشه
باید جنبه داشته باشن، باید درک اینو داشته باشن که فوتبال دو سر داره، یکی برد یکی باخت
این همه تیم صدر جدول بود کدومتون رفتین باشگاه حمایت کردین که الان دارین اعتراض میکنین
استقلال تیم جوونیه و اول فصل هم قول قهرمانی نداده فقط گفته سهمیه اسیا، با این حال باز صدر جدوله
کمی تعمل عزیزان
لنگی 14 نفره بازی میکنه، شب بیسکوئیت میخوره ولی بلیط رایگان میکنه، ولی استقلال با ناداوری داره پیش میره
منکه تا اخر عمرم با ایمانی راسخ و با تمام وجود از تیم محبوبم همایت میکنم
عشق است حنیف

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرفداری که با یه بازی بد تیمشو میبره زیر سوال طرفدار نیست
استقلال افتخار ایرانه
طرفداراش باید در حد تیمشون باشه
باید جنبه داشته باشن، باید درک اینو داشته باشن که فوتبال دو سر داره، یکی برد یکی باخت
این همه تیم صدر جدول بود کدومتون رفتین باشگاه حمایت کردین که الان دارین اعتراض میکنین
استقلال تیم جوونیه و اول فصل هم قول قهرمانی نداده فقط گفته سهمیه اسیا، با این حال باز صدر جدوله
کمی تعمل عزیزان
لنگی 14 نفره بازی میکنه، شب بیسکوئیت میخوره ولی بلیط رایگان میکنه، ولی استقلال با ناداوری داره پیش میره
منکه تا اخر عمرم با ایمانی راسخ و با تمام وجود از تیم محبوبم همایت میکنم
عشق است حنیف

من عرزخواهی میکنم از شما
لنگ هرغلطی میکنه مفت میبره باداوری کارشو پیش میبره من کاری ندارم،گورباباش.
همیشه هم ازاستقلال حمایت کردم،اما تنها چیزیکه از اول تا الان یادمه استقلال همیشه ازین فرصت سوزیای مزخرف ضربه خورده.
بارها استقلال بخاطر این امتیاز از دست دادنای مفت قهرمانی رو ازدست داده.چندبار استقلال بازیای آخرو بابرد یا مساوی قهرمان میشد اما با ازدست دادن امتیز قهرمانی رو از دست میداده؟ توی چند سال اخیر چندبار استقلال میتونست قهرمان بشه اما با امتیازای مفتی که به تیمایی امثال تیمای ملوان و راه آهن و ... که همه میبرنشون داده و قهرمانی رو از دست داده.
نمیدونم شما چندساله فوتبال نگاه میکنین ،اما من سالهاست دارم دنبال میکنم اس اسو، از فوتبال زیاد سردرنمیارم اما چیزیکه یادمه همین مفت امتیاز دادن به تیمای مزخرفیه که به همه میبازن و بخاطر همینا امتیازاتو ازدست دادن قهرمانی رو میپرونن.
آخه یکی نیست بهشون بگه شما که دارین زحمتشو میکشین یکسال دوندگی میکنین پس از فرصتای خوب، خوب استفاده بکنین.الان که اس اس خوزستان و ذوب آهن متوقف شدن پس تو پیش برو و یه فاصله بنداز و یه حاشیه امن درست کن. اما دریغ از ...
تیم تیم خوبیه اما خیلی از سالهایی که تیم خوبی بودیم با کمی بی دقتی های مزخرف قهرمانی از چنگمون پریده.
دیروز چندتا موقعیت تک به تکو خراب کردن ؟!
امیدوارم بابرد مدعیا این امتیاز ازدست دادنای مفت رو برگردونن.هم مدعیا رو متوقف کنن و هم فاصله بندازن بین خودشون و مدعیا.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم خواهشا هر کی تو تایپیک خودش نظر بده، ممنونم منم از تیم شما انتقاد دارم اما هیچ وقت اینجا نمیام بگم

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] تیموریان: استقلال خانه خودمان است/ هرگز نگفتم آندو به استقلال برنمی‌گردد
[/h]
کد خبر: 94102112141
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱

سرژیک تیموریان می‌گوید اولویت کاپیتان تیم ملی حضور در لیگ‌های خارجی است و او درباره آینده‌اش تصمیم می‌گیرد نه جریان‌های رسانه‌های.

برادر آندرانیک تیموریان درباره اینکه از قول او نوشته شده برادرش به استقلال بازنمی‌گردد توضیحاتی به ایسنا داد و گفت: متاسفانه این نقل قول به طور اشتباه از قول بنده منتشر شده و من هرگز نگفتم که آندو قطعا به استقلال بر نمی‌گردد. همه می‌دانند که استقلال خانه خودمان است و او هر وقت که نیاز باشد به این تیم بر می‌گردد. از دوستان رسانه‌ای که همواره به خانواده تیموریان لطف داشته‌اند می‌خواهم قبل از انتشار مطالبی که برای هواداران واقعی حساسیت ایجاد می‌کند، عینا جملاتی که از قول بنده یا برادرم گفته شده را به دقت مرور کنند و بعد آن را در رسانه خود منتشر کنند. تیموریان که از این موضوع ناراحت بود در ادامه حرف‌هایش گفت: « همیشه سعی کرده‌ام پاسخگوی رسانه‌ها باشم و از برادرم هم خواسته‌ام ارتباط خوبی با اصحاب رسانه داشته باشد و به آنها احترام بگذارد. می‌دانم که آنها حق زیادی به گردن ما دارند اما گاهی مطالبی منتشر می‌شود که برای خانواده تیموریان که همگی استقلالی هستند مشکل‌ساز می‌شود. امیدوارم دوستان عزیزمان در رسانه‌ها از این به بعد با دقت بیشتری از قول من مصاحبه منتشر کنند تا این رابطه دوستانه همچنان حفظ شود.»
تیموریان درباره اینکه چرا برخی رسانه‌های قطری اعلام کرده‌اند که آندو از فوتبال قطر به فوتبال ایران باز می‌گردد و آیا این اخبار ارتباطی به مسائل سیاسی اخیر دارد، گفت: بعید می‌دانم که موضوع سیاسی باشد. تاکید می‌کنم که خودم و برادرم هرگز دوست نداریم وارد این فضاها شویم و منتظر می‌مانیم تا تکلیف در روزهای آینده مشخص شود. اینکه آن رسانه قطری بر چه مبنایی آن خبر را منتشر کرده من بی اطلاع هستم اما قطع به یقین این آندو است که تیم آینده‌اش را انتخاب می کند نه جریان‌های رسانه‌ای.
تیموریان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد آندو در استقلال یا دیگر تیم‌های ایرانی بازی کند، گفت: همان طور که دیروز هم گفتم اولویت برادرم بازی در لیگ‌های خارجی است و طی روزهای آتی همه چیزمشخص می شود.
تیموریان در پایان حرف‌هایش درباره اینکه برخی رسانه‌ها از اخراج برادرش نوشته‌اند گفت: به کاربردن لفظ اخراج اصلا صحیح نیست و از دوستان رسانه‌ای می‌خواهم کمی دقت کنند. چه طور می‌شود بازیکنی که در اغلب بازی‌های تیمش فیکس بوده و براساس آمار منتشره بهترین و موثرترین بازیکن تیمش لقب گرفته ازتیم اخراج شود؟ آندو تنها در روزهایی برای ام اصلال به میدان نرفت که تازه از اردوی تیم ملی بازگشته بود یا محروم بود بنابراین اگرخوب فکر کنیم به این نتیجه می‌رسیم که به کاربردن لفظ اخراج درقبال کاپیتان تیم ملی ایران هرگز زیبنده و درست نیست.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کلوپ جوانی:)آخیش...یادش بخیر:)

استقلال قهرمان میشه....خدا میدونه که حقشه...به لطف یزدان ای بچه های....استقلال قهرمان میشه...استقلال قهرمان میشه

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] ژاردل برای مذاکره با استقلال، پنج‌شنبه در تهران
[/h]
کد خبر: 94102917864
سه‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸

هافبک برزیلی مورد نظر باشگاه استقلال برای مذاکره با این مسئولان باشگاه صبح پنج‌شنبه به تهران می‌رسد.

به گزارش ایسنا، دیه‌گو ژاردل هافبک برزیلی فصل گذشته بوتافوگو که در دسته B فوتبال برزیل حضور دارد، برای مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال صبح پنج‌شنبه وارد تهران می‌شود.

این بازیکن قرار بود چهارشنبه در تهران باشد اما به دلیل برخی مشکلات، ورودش یک روز به تعویق افتاد. ژاردل در صورت توافق با استقلال جای خالی کرار جاسم، هافبک عراقی این تیم را که در میانه‌های نیم‌فصل جمع آبی‌ها را ترک کرد، پر خواهد کرد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] مظلومی: به خاطر شرکت در مراسم احدی تمرین را تعطیل کردیم
[/h]
کد خبر: 94102917836
سه‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳

سرمربی استقلال درباره درگذشت مرحوم احدی مطالب جدیدی را مطرح کرد.

به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با ابراز تاسف از درگذشت مرحوم رضا احدی، گفت: بدون تردید درگذشت رضا احدی خبر بسیار بدی برای فوتبال ایران و جامعه ورزش بود. بعد از شنیدن این خبر بسیار ناراحت و متاثر شدم و شرایط خوبی نداشتم. رضا خیلی زود از میان ما رفت و امیدوارم خداوند روح او را در آرامش قرار دهد. برای خانواده محترم او هم از خداوند متعال طلب صبر دارم.

او افزود: هیچ کدام از ما دوست نداریم درگذشت یکی از پیشکسوتان و اهالی فوتبال را ببینیم اما وقتی این اتفاق رخ می‌دهد، وظیفه و مسیولیت حکم می کند تا در مراسم او شرکت کنیم. رضا احدی هم همینطور است و به همین دلیل تمرین چهارشنبه را لغو کردیم تا در مراسم درگذشت او شرکت کنیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: باید تشکر ویژه‌ای از آقای افشارزاده داشته باشم، ایشان هزینه بیمارستان مرحوم احدی را متقبل شده اند. باشگاه استقلال در مشکلات مالی قرار دارد ولی آقای افشارزاده هزینه‌های بیمارستان و مراسم درگذشت مرحوم احدی را بر عهده گرفته است. این امر نشان دهنده احترامی است که باشگاه برای بازیکنان قدیمی خود قایل می شود. شاید خود افشارزاده راضی نباشد که اینها را به زبان آورده‌ام چون خودش این مساله را نگفته اما کار خوبی انجام شده است.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژاردل برای مذاکره با استقلال، پنج‌شنبه در تهران

هافبک برزیلی مورد نظر باشگاه استقلال برای مذاکره با این مسئولان باشگاه صبح پنج‌شنبه به تهران می‌رسد.

به گزارش ایسنا، دیه‌گو ژاردل هافبک برزیلی فصل گذشته بوتافوگو که در دسته B فوتبال برزیل حضور دارد، برای مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال صبح پنج‌شنبه وارد تهران می‌شود.

این بازیکن قرار بود چهارشنبه در تهران باشد اما به دلیل برخی مشکلات، ورودش یک روز به تعویق افتاد. ژاردل در صورت توافق با استقلال جای خالی کرار جاسم، هافبک عراقی این تیم را که در میانه‌های نیم‌فصل جمع آبی‌ها را ترک کرد، پر خواهد کرد.

خداکنه بیاد ویکی باشه مثل ژانوریو.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژاردل برای مذاکره با استقلال، پنج‌شنبه در تهران

با منتفی شدن ژاردل در استقلال جفرسون گومز طی یکی دو روز آینده به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش پارس به نقل از فارس، پرویز مظلومی پس از تماشای فیلم چند بازیکن خارجی ماریو ژاردل و جفرسون گومز را انتخاب کرد و از مسئولان باشگاه استقلال خواست تا مقدمات سفر این دو بازیکن را به استقلال فراهم کنند.
از طریفی سرمربی تیم استقلال پس از پیگیری‌های لازم و تماس‌های مکرر با مدیر برنامه‌های هر دو بازیکن متوجه شد که ماریو ژاردل یک مهاجم است و به همین علت قید حضور این بازیکن را در استقلال زد و تنها خواستار حضور جفرسون بریتو گومز در استقلال شد.
قرار است این بازیکن برزیلی 25 ساله که در لیگ دو کشور برزیل بازی کرده است طی چند روز آینده به تهران سفر کرده و در تمرینات تیم فوتبال استقلال شرکت کند.
به گزارش فارس، مهدی مؤمنی تنها بازیکن جذب شده در نیم‌فصل دوم در فهرست تیم استقلال است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] احدی در کنار حجازی آرام گرفت/ مراسم ختم، جمعه صبح
[/h]
کد خبر: 94103018525
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷

مرحوم رضا احدی در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، مرحوم رضا احدی در قطعه نام‌آوران بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد. وی دقیقا در کنار قبر مرحوم ناصر حجازی دفن شده است. مرحوم احدی چند روز پیش از درگذشتش از خوابی تعریف کرده بود که در آن مرحوم حجازی به او گفته بود به زودی به او می‌پیوندد.

مراسم درگذشت مرحوم احدی نیز در روز جمعه ساعت 10 تا 11:30 صبح در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار خواهد شد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] حمله نظری جویباری به عضو هیئت مدیره استقلال!
[/h]
کد خبر: 94103018276
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰

معاون ورزشی باشگاه استقلال انتقادات تندی را علیه مسعود معینی، عضو هیات مدیره این باشگاه مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی نظری جویباری با ابراز تاسف از درگذشت مرحوم "رضا احدی" گفت: مرحوم احدی بازیکن بزرگی بود که به حقش در فو‌تبا‌ل ایران نرسید. او دینش را به فو‌تبا‌ل ایران با خدماتش ادا کرد، ولی فو‌تبا‌ل ایران دینش را به "رضا احدی" ادا نکرد. او سال‌های سال بازیکن تیم ‌ملی و استقلال بوده است، ولی فو‌تبا‌ل ایران در حق او ظلم کرد و آن مرحوم مظلومانه از بین ما رفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از استقلال قهر کرده است؟ بیا‌ن‌ کرد: آنهایی که دوست نداشتند استقلال نتیجه‌ بگیرد کار خودشان را کرده‌اند. آنها مستقیم و غیر مستقیم علیه من صحبت کردند و کاری کردند تا من کمترین فعالیتی نداشته باشم. اصلا رغبت ندارم به سمت باشگاه استقلال بروم. بعضی از کسانی که استقلالی نیستند، در استقلال تصمیم گیرنده شده‌اند.

وی در پاسخ به سوالی درباره اظهارات معینی علیه خودش، نیز بیا‌ن‌ کرد: من در این دو سال چیزی جز تضعیف استقلال از آقای معینی ندیدم. حالا اگر آقای معینی برای استقلال عملکرد مثبتی داشته است باید در این باره مردم قضاوت کنند. آیا معینی منافع باشگاه را در نظر می‌گیرد یا منافع خودش را؟ اگر ایشان می‌تواند به استقلال کمک کند بسم الله. ما از آن زمانی که دیدیم دارند علیه استقلال توطئه می‌کنند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا همچنان حکم معاونت وی همچنان پا برجاست؟ گفت: بودن من در استقلال در حال‌ حاضر به ضرر این تیم است. عده ای به خاطر زدن من متاسفانه استقلال را می‌زنند. من کنار می روم تا استقلال به مسیرش ادامه دهد. مطمئن هستم اگر یک ذره این تیم را کمک کنند قهرمان می‌شود. مگر استقلال فقط جای من است؟ من حکم معاونت ورزشی باشگاه استقلال را دارم، ولی به نظرم بهتر است که باشگاه استقلال نروم، چون به خاطر من استقلال لطمه می‌خورد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ایران ورزشی: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی راهی سایپا شد که قبل از آن با مسوولان باشگاه استقلال نشستی را برگزار کرد اما به خاطر مسائل مالی و مطالباتی که از قبل وجود داشت طرفین به توافق نرسیدند.

در حالی که پرویز مظلومی شخصا پیگیر عقد قرارداد با کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران شد و صبح روز سه‌شنبه به محض ورود تیموریان به ایران با او تماس گرفته بود اما این قرارداد هرگز نوشته و نهایی نشد. ناکام ماندن مذاکرات استقلال و آندو برای عقد قرارداد از آن جهت غیرقابل پیش بینی بود که هم تیموریان و هم مظلومی تمایل داشتند که آندو در استقلال برای نیم‌فصل دوم به میدان برود اما با وجود این تمایل این قرارداد بسته نشد. البته مسائل عجیبی هم در این مسیر وجود داشت؛ به عنوان مثال با وجود درخواست رسمی و رسانه‌ای مظلومی نام آندرانیک تیموریان در لیست خرید استقلال اعلام نشد که این می‌توانست نشان از مخالفت بخشی از بدنه باشگاه با این قرارداد داشته باشد. حتی نظری‌جویباری هم اعلام کرد که «من را کنار گذاشتند تا بازیکن خودشان را بیاورند ».

اما علت اصلی توافق نکردن آندرانیک تیموریان با باشگاه استقلال شاید این بود که تیموریان سال گذشته از استقلال پولی دریافت نکرده بود و در حدود یک میلیارد تومان طلبکار شد، حدود ۶۰۰ میلیون تومان هم مالیات او که باید باشگاه پرداخت می‌کرده، پرداخت نشده است.

تیموریان اگر قصد داشت برای استقلال بازی کند باید یک میلیارد فصل گذشته را دریافت می‌کرد، ۶۰۰ میلیون تومان مالیات را هم از آنها می‌گرفت و برای نیم‌فصل دوم هم حدود ۴۰۰ میلیون دریافت می‌کرد که مجموعا ۲ میلیارد تومان می‌شد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران عصر روز سه‌شنبه جلسه‌ای با پرویز مظلومی و بهرام افشارزاده داشت تا تکلیفش را برای حضور در استقلال مشخص کند. ظاهرا در این نشست مسوولان استقلال حاضر به پذیرش پیشنهاد تیموریان نشده‌اند و در مقابل تیموریان هم پیشنهاد پایین مالی باشگاه استقلال را نپذیرفته است.

ضمن اینکه به دلیل مشکلات مالی که در باشگاه استقلال وجود دارد مسوولان حاضر به پرداخت بخشی از مطالبات این بازیکنان به صورت نقدی نشده‌اند. به همین خاطر تیموریان راهی سایپا شد و پول نسبتا خوبی هم از این باشگاه دریافت کرد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خبرگزاری فارس: وحید طالب لو بامداد امروز به دلیل افت فشار در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. البته بعد از یکی دو ساعت او ترخیص شد.

ظاهرا این بازیکن به دلیل آلودگی هوا دچار مشکل شده و پزشکان از وی خواسته اند برای بهتر شدن شرایط جسمانی از منزل بیرون نرود.

طالب لو امروز نیز به همین دلیل با فرزاد مجیدی تماس گرفت و سرپرست تیم استقلال هم اعلام کرد با توجه به شرایط در بازی دوستانه امروز شرکت نکند.

با توجه به مصدومیت رحمتی و اینکه حضور این بازیکن در دیدار دوستانه امروز ریسک محسوب می شود امیر حسین نجفی دروزاه بان جوان استقلال مقابل تیم ملی دانشجویان بازی خواهد کرد.

دیدار استقلال و تیم ملی دانشجویان در ورزشگاه شهر قدس برگزار خواهد شد.