کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبیدلان عزیز شب همگی خوش از من به شما نصیحت هیچ وقت نزارید کلوپ آبیدلان تو لیست پایین تر از کلوپ لنگی ها قرار بگیره.............
در ضمن تو این شبای عزیز به یاد من هم باشید التماس دعا...........

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا فکر کنم سرما خوردی چون خیلی خ داری...........!!!!!!!!!! در آخر هم باید بگم......... من تمام ایران رانندگی کردم.............تو رانندگی فاجعه اول دزفول بعد شیراز بعدشم مشهد................. کلا معلومه فرهنگ رانندگی تو تهران خیلی بیشتر شهرای دیگه هستش............
تو همون شهر شما راننده خاور فکر کرده هندا 125 سواره انداخته بود تو شونه خاکی با 100 سرعت داشت می رفت.............. اگه تو تهران بود یکی میپیچید جلوش بعدش میشد فوقع ماوقع..........
همشهریامون دل وجیگردارن پس چی؟
معلومه نژادپرستی بچه تهروونی تعصبات همش آبکیه هرکی ندونه فک میکنی تهروونتون بهشته اونم ازنوع برشته ودودشده:biggrin:
اگه نمیدونی بدون به من میگن المیراشیرازی عاشق شهرمم ونژادپرستم بدجورتوهین کنی چنان بزنم که نفهمی ازکجاخوردی عامووووووو

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشهریامون دل وجیگردارن پس چی؟
معلومه نژادپرستی بچه تهروونی تعصبات همش آبکیه هرکی ندونه فک میکنی تهروونتون بهشته اونم ازنوع برشته ودودشده:biggrin:
اگه نمیدونی بدون به من میگن المیراشیرازی عاشق شهرمم ونژادپرستم بدجورتوهین کنی چنان بزنم که نفهمی ازکجاخوردی عامووووووو

خوب منم می گم فقط جیگر دارن اون چیزی که باید داشته باشن ندارن............بعدشم خودتو ناراحت نکن........من نزاد پرست نیستم........ فقط گفتم رانندگی شون افتضاحه همین........... من علاوه بر تهرونی بودن شمرونی هم همستم غیرتی و مذهبی.................تهرون هم قبل از اومدن این قریب غربتی ها بهشت بوده عملا تا وقتی دروازه داشته......... ولی الان نیست............
در آخر هم بگم شاه چراغتون نو عشقه.......... اعصابتو خورد نکن دونیا دو روزه................

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم می گم فقط جیگر دارن اون چیزی که باید داشته باشن ندارن............بعدشم خودتو ناراحت نکن........من نزاد پرست نیستم........ فقط گفتم رانندگی شون افتضاحه همین........... من علاوه بر تهرونی بودن شمرونی هم همستم غیرتی و مذهبی.................تهرون هم قبل از اومدن این قریب غربتی ها بهشت بوده عملا تا وقتی دروازه داشته......... ولی الان نیست............
در آخر هم بگم شاه چراغتون نو عشقه.......... اعصابتو خورد نکن دونیا دو روزه................
مگه تهروونیه خالص دارین اونجا؟همش که مال جای دیگن ساکن تهروونن

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تهروونیه خالص دارین اونجا؟همش که مال جای دیگن ساکن تهروونن

بله داریم من خودم 5 نسل پدری 6 نسل ملدری بچه تهرونم......... خانواده هایی مثل افتخاری و غیره هم هستن که خیلی از ما قدیمی تر هستند.............
متاسفانه 60% ترکن و 35% بقیه ایران................ اصیل ها بیشتر تو شمرون هستند و جنوب تهران بقیه مهاجرند..............
یادم رفت بگم دفعه دیگم با من اینجوری حرف زدی.......نزدی هاااااا.:mad:............از یه جا بزنم که نفهمی از کجا خوردی یعنی چی؟؟؟؟؟؟ مگه اینجا رینگه...؟؟؟؟؟؟؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله داریم من خودم 5 نسل پدری 6 نسل ملدری بچه تهرونم......... خانواده هایی مثل افتخاری و غیره هم هستن که خیلی از ما قدیمی تر هستند.............
متاسفانه 60% ترکن و 35% بقیه ایران................ اصیل ها بیشتر تو شمرون هستند و جنوب تهران بقیه مهاجرند..............
یادم رفت بگم دفعه دیگم با من اینجوری حرف زدی.......نزدی هاااااا.:mad:............از یه جا بزنم که نفهمی از کجا خوردی یعنی چی؟؟؟؟؟؟ مگه اینجا رینگه...؟؟؟؟؟؟؟
خوومیزنم دیگه چیه مگه
هیییییییییییییییییی

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ جون دعوا

m.a.r.y.jooon

عضو جدید
سلام دوستان ...
میدانم که خیلی دیر تبریک میگم ولی بازم گفتنش بهتر از نگفتنشه
باخت دیشب پرسپولیس رو به همه تبریییییییییییییک میگم

jade meh alod

عضو جدید
سلام به همه استقلالی های عزیز;)
اومدم دیدم تاپیک لنگیا بالاتر از ماست اونم فقط بخاطر اینک دیشب ذوب اهن ته جدولی رو با کمک امدادهای داور بردن حرصم گرفت!!!فقط نظر دادم که سروریمون در همه جا چه جدول چه تاپیک حفظ بشه:biggrin:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...
میدانم که خیلی دیر تبریک میگم ولی بازم گفتنش بهتر از نگفتنشه
باخت دیشب پرسپولیس رو به همه تبریییییییییییییک میگم
شانسی شانسی بردن
البته سلام:D
اومدم دیدم تاپیک لنگیا بالاتر از ماست اونم فقط بخاطر اینک دیشب ذوب اهن ته جدولی رو با کمک امدادهای داور بردن حرصم گرفت!!!فقط نظر دادم که سروریمون در همه جا چه جدول چه تاپیک حفظ بشه:biggrin:
سلام عزیز
خیلی آقایی

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

آبیدلان عزیز شب همگی خوش از من به شما نصیحت هیچ وقت نزارید کلوپ آبیدلان تو لیست پایین تر از کلوپ لنگی ها قرار بگیره.............
در ضمن تو این شبای عزیز به یاد من هم باشید التماس دعا...........
اینم واسه نصیحتت بابا:D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ب بچه های گل روزگار آبیدل.خوبید ک?
بابا بیخیال این لنگیا بزار در نبود آبیدلا کمی خوش باشن