کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن دیگه نگرفتی!!!!باىد ب کی اعتراض کنم!؟!؟!
سیاسیش نکن بچه........... من خودم ته سیاستم همونی که خودتم می دونی.......... یه کاری نکن منو اخراج کننااااااا.......... من تو این جور بحث ها همیشه مستعد اخراج هستم...........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجيد جان خوبي
مرسي اي بگم خدا چيكارت نكنه پسر:biggrin:
اقا تبريك برديم

منم تبریک می گم........ ولی من همه بازیو خواب بودم هیچی ندیدم..........
چرا خدا باید منو یه کار کنه........؟؟؟؟؟؟؟
خوبه از وقتی مهندس شدی لفظ قلم حرف میز نی..........!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجيد دوس دارم بزنمت:biggrin:

با هات ابراز هم دردی می کنم......... راستش تو دانشگاهم خیلی ها این آرزو رو دارن........... ولی هر کی اونجا این جمله رو بهم گفته الان یا تو بیمارستانه یا کتلت شده................
ولی چون نه تو دستت به من میرسه نه من به تو بهتره زیاد به زدن من فکر نکنی...............
مهندس نگفتی چرا خدا باید منو یه کاری بکنه......... من که کاری نکردم بگو دیگه مهندس............!!!!!!!!!!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
با هات ابراز هم دردی می کنم......... راستش تو دانشگاهم خیلی ها این آرزو رو دارن........... ولی هر کی اونجا این جمله رو بهم گفته الان یا تو بیمارستانه یا کتلت شده................
ولی چون نه تو دستت به من میرسه نه من به تو بهتره زیاد به زدن من فکر نکنی...............
مهندس نگفتی چرا خدا باید منو یه کاری بکنه......... من که کاری نکردم بگو دیگه مهندس............!!!!!!!!!!!

مجيد اذيت نكن من
:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجيد اذيت نكن من
:biggrin:
خوب می خوای بگم دکتر........1!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه جان افتخار کن شدی مهندس............فردا می بینیم محسن و تو تلویزیون نشون میده............. به عنوان دانشمند مکانیک زدن شهیدش کردن.................اسراییل دیده ممکنه به تکنولژی اونا دست پیدا کنی......... شهیدت می کنن..........
خود من مدرک پیزوری دانشگاه آزاد رو بگیرم دیگه از فرداش چواب سلامتون رو هم نمی دم................ باور کن مهندس.................

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه قرمزنه آبی فقط فجرسپاسی:w32:

اگرآن تیم شیرازی بدست آرددل مارا
بخاطرگل رویشان بخشم استخلال وپرسپولیک را
:w15:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیب نداره مهم اینه بردیم .ایشالا بازی بعدی میبریم و شماهم میبینید واسه قهرمانی بردای زیادی میبینیم ایشالا;)
ان شاا.. من که از خدامه........... ولی چشم از این امیر آب نمی خوره......... امسال یه جوریه......... دلش با استقلال نیست...........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان فجر کجای جدوله؟؟؟؟؟؟؟
شعرت فقط وزن داره معنی نداره.............
بازم از اون اصفهانیا قابل تحمل ترید................

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شاا.. من که از خدامه........... ولی چشم از این امیر آب نمی خوره......... امسال یه جوریه......... دلش با استقلال نیست...........
آره دیگه دل هیشکی بااستخلال نیس عامو دیگه همه میرن به سمت زردیاتیم خوشگله فجرسپاسیومیگم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستی یادم رفت بگم چقدر رانندگی مردم شهرتون افتضاحه........... گفتم سر دلم نمونه.................

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه دل هیشکی بااستخلال نیس عامو دیگه همه میرن به سمت زردیاتیم خوشگله فجرسپاسیومیگم
دل من با استقلاله بوده و خواهد بود..............بعدشم تیم امید استقلال شرف داره به کل تیم های اسیا چه برسه تیم های ایران.............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا نه اینکه تهرووونیاخشنگ رانندگی میکنن؟اه اه بااون سرعتشون ایییییش دیگ به دیگ میگه روت سیا
کلا فکر کنم سرما خوردی چون خیلی خ داری...........!!!!!!!!!! در آخر هم باید بگم......... من تمام ایران رانندگی کردم.............تو رانندگی فاجعه اول دزفول بعد شیراز بعدشم مشهد................. کلا معلومه فرهنگ رانندگی تو تهران خیلی بیشتر شهرای دیگه هستش............
تو همون شهر شما راننده خاور فکر کرده هندا 125 سواره انداخته بود تو شونه خاکی با 100 سرعت داشت می رفت.............. اگه تو تهران بود یکی میپیچید جلوش بعدش میشد فوقع ماوقع..........