کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بچه های عزیز شب تون بخیر بعد از این چند شبی که ندیده بودموتون خیلی بهم خوش گذشت...........
در ضمن اگر هم با کسی شوخی کردم که رنجش خاطرش رو فراهم کردم................... فدای سرم بازم شوخی می کنم................

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بچه های عزیز شب تون بخیر بعد از این چند شبی که ندیده بودموتون خیلی بهم خوش گذشت...........
در ضمن اگر هم با کسی شوخی کردم که رنجش خاطرش رو فراهم کردم................... فدای سرم بازم شوخی می کنم................

منم میرم دیگه.....

شب همگی خوش

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب...
خیلی خوشم میاد کسی به متنای اهنگ های خارجی توجه میکنه...
توجه کردی؟
با متن بخونی حالش خیلی بیشتره...
بله کاملا ...دارم جدیدا رو متنا کار میکنم ...فعلا این اهنگ و ayear without rain ...selenaرو خوب بلدم...عالین

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم از هفته ی دیگه اهنگ گوش نمیدم...خب بذار از راه برسه محرم ...
ما عاشق هیچ چیزی نباشیم...عاشق امام حسینمون هستیم که

دمت گرم داداش آقایی.......... از هر وقت که دوست داری باهاش حال کن........... ما قصمون فرق می کنه.............. نوکرشیم............ نون و نمکش و خوردیم همه عمرم عزا داری کنیم براش کمه............آخه بیش از این حرفا بهش مدیونیم..........

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
E]
برو بچه های عزیز شب تون بخیر بعد از این چند شبی که ندیده بودموتون خیلی بهم خوش گذشت...........در ضمن اگر هم با کسی شوخی کردم که رنجش خاطرش رو فراهم کردم................... فدای سرم بازم شوخی می کنم................
شبت خوش.اره خوش گذشت.منم برم.شبه همگی خوش.خدافظ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر بهترین دوستان این باشگاه..............
همتون فوق العاده هستید............ هم صحبتی با هر کدومتون برای من یه نعمته.............. همه تو رو دوست دارم آبیدلای گل
استقلالی خای با تعصب

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
UOTE]
سلام بر بهترین دوستان این باشگاه..............همتون فوق العاده هستید............ هم صحبتی با هر کدومتون برای من یه نعمته.............. همه تو رو دوست دارم آبیدلای گل استقلالی خای با تعصب
سلام ب بابای خاصو با غیرتم.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا من از دست این آبیدلان بپیچون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه تو بگو خوب تو بگو دیگه..................!!!!!!!!!!!!!!

sami.20

عضو جدید

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا این جانواریو هم که رفت برزیل مصدوم شد و برگشت ، انگاری 4-5 هفته هم نمیتونه بازی کنه
قلعه نویی امروز گفته فرهاد مجیدی و نظری جویباری از سرمایه های استقلال هستند ، امیدوارم مجیدی برگرده و همون فرهاد آماده فصل پیش باشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر آبیدلان عزیز.خوبید؟!؟!پ کوجایید!!!!!!نیستید.

سلام بر نرگس خودمون

سلام دوستان آبی .منم اس اسیم اساسیم.

ایول دمت گرم
خوش اومدی

دیشب کسی برنامه بفرمایید شام رو دید؟؟
هر کی ندیده از دستش در رفته
یه استقلالی بود که کاربرد های لنگ رو توضیح داد و حال پرسپولیسیه رو گرفت
حال کردم

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیشب کسی برنامه بفرمایید شام رو دید؟؟
هر کی ندیده از دستش در رفته
یه استقلالی بود که کاربرد های لنگ رو توضیح داد و حال پرسپولیسیه رو گرفت
حال کردم
خیلییییییییییییی جالب بود مخصوصا لنگههههههههههههه
دیشبم میگفت ازش واسه تمییز کردن شیشه ی ماشین استفاده کردههههههههههه
کلا جالب بود...

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان بخصوص دختر گلم نرگس بانوی عزیز...............ببخشید این برنامه رو کدوم کانال نشون داده؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام بابای گلم شدید و سلام ب همه آبیدلای گرام.خیلی ماهید

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بابای گلم شدید و سلام ب همه آبیدلای گرام.خیلی ماهید
خودت ماهی الکی به بقیه نگو ماه........... خوبه دخترم امشب هم معلومه از دنده راست پاشدی با محبت و مهربونی.............!!!!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدا این برنامه بفرمایید شام خیلی جالب بود
اون پرسپولیسیه واقعا آدم ضایعی بود ، همه لنگیا رو ضایع کرد

استقلالیه خیلی با حال بود ، همه جوره با حال بود

همه استقلالیا با حالن ، دم همشون گرم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
خودت ماهی الکی به بقیه نگو ماه........... خوبه دخترم امشب هم معلومه از دنده راست پاشدی با محبت و مهربونی.............!!!!!!!!!!!

آره درسته .. ولی الان می کنمش از دنده چپ .. خوب دختر جون پدرت بازم شلوارش 3 تا شده .. البته تازگی ها شنیدم .. نظر تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دیگه.سلام بر عزیزان آبیدل.بابا باز اینجا رو خلوت کردین آخه چرا!؟!؟ن واقعن چرا!؟!؟حالا ک اینجور شد محسن اخراجی.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعن !!!!!!بابا خودت خاستی.حالا ک اینجوری شد ب سه قسمت نامساوی تقسیمت میکنم.خودت خاستی.دوتاهم نه سه تا
آره درسته .. ولی الان می کنمش از دنده چپ .. خوب دختر جون پدرت بازم شلوارش 3 تا شده .. البته تازگی ها شنیدم .. نظر تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام نرگس عزیز ... خوبی ..منم وقتی میام هیچ کس نیست اینجا ....
اگه جهان پهلوان بیاد و ببینه .. انوقت حتما می ره و 3 تا زن می گیرهههههههه تاااااااااااااااااااااا

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام قاصدک جون.خیلی خلوت شده.
بابای من نگو.بابا ب این گلی قول دادة ازدواج نکنه بلاخره مردو حرفش:D:biggrin:

سلام نرگس عزیز ... خوبی ..منم وقتی میام هیچ کس نیست اینجا ....
اگه جهان پهلوان بیاد و ببینه .. انوقت حتما می ره و 3 تا زن می گیرهههههههه تاااااااااااااااااااااا