کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
توي اين بازي تعصب آندرانيك ستودني بود درسته؟

آره جنگنده تر از همه بود ، من از خسرو بیشتر توقع داشتم ، البته ترکیب اولیه تیم خوب نبود به نظرم ، مهرداد اولادی ضعیف ترین بازیکنمون بود ، قاضی هم که سرعتی و تکنیکی نیست که گذاشته بودش سمت چپ ، بیگ زاده هم خوب نبود بخصوص اوایل نیمه دوم ، غلام نژاد رو آورد و بازیکنها جابجا شدن تو زمین کمی شرایط بهتر شد ، اما فراموش نکنیم این ضعیف ترین استقلال چند سال اخیر به لحاظ تاکتیکی و بازیکنای هجومیه که با این حال بازم پرسپولیس کاری نتونست کنه .... اما برای استقلال زشته این نوع بازیها ، فرقی نمیکنه حریفش کی باشه ، همینجوری بازی میکنن ، نه تیمی میتونه بهمون گل بزنه و نه خودمون تاکتیک خاصی داریم که بتونیم خلق موقعیت کنیم ، متاسفانه بازیکن خلاق هم نداریم ، این بازی هم ریسک باید میکرد و تونی کاروالیو رو نیمه دوم میاورد جای مثلا اکبرپور که اینکارو نکرد ، اگه پژمان نوری اون اشتباه بازی با صبا رو نکرده بود الان 10 بازی ( با احتساب جام جذفی ) بود گل نخورده بودیم

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
من اول تو پیش بینی گفتم صفر صفر میشه ولی گول خوردم یک یکش کردم
به نظر من معني نداره يه آبيدل برد تيمشو نخواد. كساني كه مساوي پيش بيني ميكنن در طول بازي دوست داشتن تيم گل نزنه. بنظر من اين كار صحيح نيست و به اونا بايد 0 امتياز داده بشه! " سانيجون "

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من معني نداره يه آبيدل برد تيمشو نخواد. كساني كه مساوي پيش بيني ميكنن در طول بازي دوست داشتن تيم گل نزنه. بنظر من اين كار صحيح نيست و به اونا بايد 0 امتياز داده بشه! " سانيجون "

مطمئنا همه کسانی که پیش بینی مساوی هم کردن دوست داشتن استقلال با اختلاف ببره و اصلا امتیاز هم نگیرن ، اما پیش بینی با آرزو فرق داره ، منم دوست داشتم ببریم اما واقعا احتمال مساوی زیاد بود

sanijoon

کاربر ممتاز
مطمئنا همه کسانی که پیش بینی مساوی هم کردن دوست داشتن استقلال با اختلاف ببره و اصلا امتیاز هم نگیرن ، اما پیش بینی با آرزو فرق داره ، منم دوست داشتم ببریم اما واقعا احتمال مساوی زیاد بود
درسته حرف شما صحيحه. در اين بازي عاليشاه و صادقيان و خلعتبري هيچ حرفي براي گفتن نداشتن و من تعجب ميكنم چرا تيموريان بهترين بازيكن زمين نشد؟ نوري به جز شوتي كه زد هيچ كاري انجام نداد!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته حرف شما صحيحه. در اين بازي عاليشاه و صادقيان و خلعتبري هيچ حرفي براي گفتن نداشتن و من تعجب ميكنم چرا تيموريان بهترين بازيكن زمين نشد؟ نوري به جز شوتي كه زد هيچ كاري انجام نداد!

اون اوایل بازی صحنه برخورد صادقیان و اکبرپور و بعدش درگیری لفظی صادقیان با خلعتبری چی بود ؟؟ من از اون بالا ندیدم خوب ، فقط حس کردم بازم صادقیان بدون توپ زد اکبرپور رو زد و منم مثل بقیه داد و بیداد کردم :redface:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون اوایل بازی صحنه برخورد صادقیان و اکبرپور و بعدش درگیری لفظی صادقیان با خلعتبری چی بود ؟؟ من از اون بالا ندیدم خوب ، فقط حس کردم بازم صادقیان بدون توپ زد اکبرپور رو زد و منم مثل بقیه داد و بیداد کردم :redface:

:biggrin:.............................

sanijoon

کاربر ممتاز
آره اكبرپور رو بدون توپ زد. خب حالا چي گفتين؟!! :D
اعتراض هاي نيلسون هم جالب بود يكي دو دقيقه اي رو تلف كرد!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره اكبرپور رو بدون توپ زد. خب حالا چي گفتين؟!! :D
اعتراض هاي نيلسون هم جالب بود يكي دو دقيقه اي رو تلف كرد!

داد و بی داد فقط ....:redface: :D
در کل بازی خوبی نبود اما چقدر زود گذشت ، هر نیمه برای من 15-20 دقیقه طول کشید انگاری

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که نباختیم خوبه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا این پولی که استقلالیا و پرسپولیسیا میگیرن اصلا حقشون نیست.نه بخاطر اینکه زیاده،اتفاقا کمه.پژمان جمشیدی بین دو نیمه گفت اینا استرس دارن.باید علاوه بر اون میلیونها تومنی که میگیرن،به هر نفر 200 میلیون حق استرس پرداخت کنن.
طرف 100 تا بازی ملی داره ده تا دربی دیده چندین بازی اسیایی،پولهای کلون گرفته،جلو اینهمه تماشاگر بازی کرده بعد هنوز استرس داره!
من خره بگو خواستم بشینم درسمو بخونما گفتم نه بذار بازی رو نگاه کنم.
اینام دیگه شورشه دراوردن با این بازی حساسشون.بازی بارسا رئال،ارسنال منچستر،میلان اینتر اصلااااااااا حساس نیست،در حد ی گل کوچیکته محلیه فقط مال اینا حساسه.بازی اونا رو با اینکه کری شدید هم ممکنه با هم داشته باشن نگاه میکنی کیف میکنی بعد مال اقایون......حسسسسسسسساسه
تو انگلیس ی بازی زنده داشت نشون میداد بعد کرنومتر معکوس رو زیر صفحه زدن بودن که چقد تا ال کلاسیکو مونده.انگلستان که اصلا ی کشور دیگه است.بعد با یارو مصاحبه میکنن از کجا اومدی،میگه از بندرعباس اومدم شب قبلم اینجا تو سرما خوابیدم.ی بازی مسخره هم فرداش میبینه دوباره 1000 کیلومتر برمیگرده
من نمیدونم این مردم ما چراااااا اینجورین؟!! پرایدو ده برابر میکنن بعد هجوم میارن برا خرید! انگار بعضیا از بنجول خریدن و بونجول دیدن لذت میبرن.بابا دو سه تا بازی نرین ورزشگاه تا اقایون اسسسسسسسترس نداشته باشن بتونن بازیشونو بکنن.بخدا بازی بدون استرس قشنگ و صفر صفر بهتر از بازی با 100 هزار تماشاگر و مسخره است.
این وحدت و همدلی مردممون منو کشته.شانس اوردیم صدام گور به گور شد.وگرنه معلوم نبود اگه الان بخواست بهمون حمله کنه چی میشد!

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ليگ برتر جام خليج فارس

تيمبازيهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتياز
1استقلال23137326151145 (1-)
2فولاد2312743021943
3پرسپوليس23126524101441 (1-)
4سپاهان231010326131340
5نفت تهران22108427171038
6تراکتورسازي23911333231037 (1-)
7ملوان2310582823534 (1-)
8سايپا2379722242-30
9گسترش فولاد236892726126
10استقلال خوزستان2368923296-26
11صباي قم23651225316-23
12داماش گيلان23581024317-22 (1-)
13ذوب آهن234910193011-21
14راه‌آهن سورينت234712173013-19
15فجر سپاسي234712153015-19
16مس221138183113-16

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازیکن تیم استقلال اعتقاد دارد این تیم با کمبود بازیکن مواجه است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل ازفارس، آندرانیک تیموریان بعد از تساوی استقلال و پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: توانستیم بازی نسبتا خوبی برای تماشاگران به نمایش بگذاریم و امتیازی هم به امتیازهایمان اضافه کنیم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

وی درباره موقعیت‌های کم گل‌زنی این مسابقه اظهار داشت: هر 2 تیم محتاط بازی می‌کنند و این خاصیت دربی است.

تیموریان همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره درگیری امروزش از وی سوال کرد عنوان کرد: مشکل خاصی نیست. ما با همدیگر دوست هستیم. محمد نوری فکر می‌کرد خطای آنها شده و من می‌گفتم خطا به نفع ماست. وی از دوستان خوبم است و از بازی بعدی دیگر عصبانی نخواهم شد.

بازیکن تیم استقلال درباره خداحافظی مظفری‌زاده عنوان کرد: به او تبریک می‌گویم. وی برای جامعه فوتبال زحمت زیادی کشیده و دوست نداشتیم برود اما تصمیم شخصی‌اش بوده امیدوارم موفق باشد. او بهترین سوت‌ها را زد.

تیموریان درباره بازی خشونت‌آمیز امروزش گفت: فکر نمی‌کنم با خشونت بازی کرده باشم در این صورت مظفری‌زاده کوتاه نمی‌آمد. برخوردهای من روی توپ بود.

وی درباره صحبت‌های پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه باید این مسابقه را با پیروزی پشت سر می‌گذاشتند تصریح کرد: به نظر آنها احترام می‌گذارم. آنها خواسته‌هایی دارند و ما هم خواسته‌هایی داریم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که تا اتمام لیگ با خواسته سرمربی پیش برویم.

وی درباره عقب‌نشینی آبی‌پوشان در 20 دقیقه دوم گفت: استقلال با کمبود بازیکن مواجه است و لیگ هم به صورت فشرده برگزار می‌شود. دست قلعه‌نویی خالی است. ما کاری می‌کردیم تا ضدحمله ایجاد شود که این اتفاق رخ نداد.

تیموریان در پایان درباره اینکه شنیده می‌شود شما بازیکن بعدی هستید که استقلال را ترک خواهید کرد گفت: بعد از بازی‌های استقلال تصمیم می‌گیرم.