کسی میدونه این عکسه چیه ؟

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز

shahin.20

عضو جدید
خواهر محترم شما عکس من و بدون اجازه مورد نمایش قرار داری....
یا این تاپیک و حذف کنید یا که پیگرد قانونی داره...
آره

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا شبیه اون عروسکایی نیستن که تا چند سال مثل یه بچه عمر میکنن........

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه بچه ها جواب دادن. اینا با پیشرفت علم ژنتیک به وجود اومدن، وقتی از بسته بندی خارج میشن بعد از فکر کنم یک یا دو ساعت شروع به کار میکنن، یه تعداد از کارای انسانها رو البته محدود، در حد همون بچه ها مثل خوردن و خوابیدن و گلاب به روتون دفع و ... انجام میدن، نمیدونم رشدم میکنن یا نه، اما فکر کنم نتونن. بعد از دو سال هم عمرشون تموم میشه.

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دیگه بچه ها جواب دادن. اینا با پیشرفت علم ژنتیک به وجود اومدن، وقتی از بسته بندی خارج میشن بعد از فکر کنم یک یا دو ساعت شروع به کار میکنن، یه تعداد از کارای انسانها رو البته محدود، در حد همون بچه ها مثل خوردن و خوابیدن و گلاب به روتون دفع و ... انجام میدن، نمیدونم رشدم میکنن یا نه، اما فکر کنم نتونن. بعد از دو سال هم عمرشون تموم میشه.

من شنیدم قدشون یه خرده بلندتر میشه....

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شنیدم قدشون یه خرده بلندتر میشه....

اااااااا
خب نمیدونستم مرسی که گفتی
ولی باحاله ها! زمان ما اون عروسک پلاستیکیا که موشون مثل اسکاچ بودو یادتونه؟ ببین تورو خدا تفاوت نسل هارو.

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااااا
ولی باحاله ها! زمان ما اون عروسک پلاستیکیا که موشون مثل اسکاچ بودو یادتونه؟ ببین تورو خدا تفاوت نسل هارو.
ولی این جوری هم بده
آدم عادت میکنه چون بالاخره شبیه موجود زنده است بعد دو سال بمیره ناراحت میشیم اینش سخته.
من زیاد عروسک دوست نداشتم از اولش.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااااا

بدتر از حیوون خونگی هستن
یه حیوون رو نگه‌داری می‌کنی، به هردلیلی، می‌میره یه زمانی، کلی غصه دار می‌شی

این موجودات، هرچند که زشتن، ولی سعی کردن شبیه انسان بسازن، و به همین دلیل، انسان باهاش اخت بیشتری پیدا می‌کنه و بعد از دو سال ....

seren

عضو جدید
من شنیدم این عروسک ها رو طوری ساختن که نه میتونه از خودش دفاع کنه نه حتی ناله کنه.ولی درد رو احساس می کنه
یعنی اگه بزاریش زیر دست یه بچه هر بلایی هم که سرش بیاره فقط زجر میکشه و کاری از دستش بر نمیاد.
این موجود جون داره و میفهمه حتی رنگ های مختلفش هم شخصیت های مختلف دارن...
خودخواهی بشر تا کجا رسیده...:w09: