کدام سریال را در ماه رمضان امسال تماشا کردید؟

کدام سریال را در ماه رمضان امسال تماشا کردید؟

• خاک و نمک/ایاد نحاس/شبکه پنج

رای: 0 0.0%
  • باب المراد/فهمد میری/شبکه افق

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    31

fatima kiani

عضو جدید
فرهنگی که مد نظر شماست به جای گفتن منتظر دیدار نوشتن سی یوست؟....این فرهنگ مورد علاقه شماست؟.....سوال میپرسم از خدمتتون......چر انقدر کلی صحبت میفرمائید و بنده رو به این و اون حواله میدین...شما اومدین یک حرفی زدید....خب پس باید به طبع اگر موضع دفاع در این باره دارید پشت حرفتون منطق و تمثال باشه.....نمایش نادرست فرهنگ جامعه؟......میشه بفرمائید کدام مجموعه در سال های اخیر فرهنگ کشور ما رو به خوبی نشون داده که مورد تقدیر شماست ......تا با ذائقه شما آشنا شویم...عجیب است!......شما در طول دو روز عضویت این همه آشنایی نسبت به تفکرات و تاپیک های بنده به دست اوردین؟...اگر واقعا این چنین است به خودتون افتخار کنید!
چون من هنوز نمیتونم بگم شناختی نسبت به شما با 56 پستتون دارم......و سوالاتی که میپرسم در همین جهت است
جناب آقای محمد این آیدی جدید من هست
توقع داشتم وقتی میگم از قبل میشناسم درک این رو داشته باشین که من از قبل با این سایت اشنایی دارم
من عاشق زبانم هر موقع هم ازش بخوام استفاده میکنم. همونطور که از فرهنگ کشور خودم استفاده میکنم
شما مثل نماینده تهران میمونی که شعار مرگ بر آمریکا میده ولی از موبایل آیفون استفاده میکنه
در اینکه شما یک آدم تعصب گرا و پوپولیست و به قول یکی از دوستان که چند ماه پیش باهاتون بحث میکرد، که میگفت اذعان عمومی رو تشویش میکنید، شکی نیست
استفاده نادرست از لحجه، دسته جمعی(بالای 20 نفر) سیگار کشیدن، نمایش بیش از حد نیسان زیر پل و مدرک گرایی راننده نیسان و مغایرتش با شغلش، نوع برخورد زن و مرد نسبت به هم، و هزاران هزار مسئله دیگه از نظر من توهین محسوب میشه، در کنار بی محتوا بودن فیلم . که خیلی از این مسائل نظر خیلی از دوستان هست
اینکه رسانه ما قدرت فیلم ساختن نداره توجیح خوبی برای حرفاتون نیست و دلیل نمیشه یک فرهنگ رو زیر سوال برد. مثل فیلم چند هفته پیش که اینکارو با مردم لر انجام داد
فیلم خوب ساختن بلد نیستیم فیلم نساختن که بلدیم
نمیخواد با زیر سوال بردن مدت عضویت و تعداد پست های نداشتم پوششی بر ناتوانی خودتون در پاسخ دادن بذارین
کاملا مشخصه که شما تا تفکرات و نظر خودتون رو تلقین نکنید و عوام فریبی نکنید دست بردار نیستین پس من ترجیح میدم دیگه سکوت کنم
موفق باشین
سی یوووو

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب آقای محمد این آیدی جدید من هست
توقع داشتم وقتی میگم از قبل میشناسم درک این رو داشته باشین که من از قبل با این سایت اشنایی دارم
من عاشق زبانم هر موقع هم ازش بخوام استفاده میکنم. همونطور که از فرهنگ کشور خودم استفاده میکنم
شما مثل نماینده تهران میمونی که شعار مرگ بر آمریکا میده ولی از موبایل آیفون استفاده میکنه
در اینکه شما یک آدم تعصب گرا و پوپولیست و به قول یکی از دوستان که چند ماه پیش باهاتون بحث میکرد، که میگفت اذعان عمومی رو تشویش میکنید، شکی نیست
استفاده نادرست از لحجه، دسته جمعی(بالای 20 نفر) سیگار کشیدن، نمایش بیش از حد نیسان زیر پل و مدرک گرایی راننده نیسان و مغایرتش با شغلش، نوع برخورد زن و مرد نسبت به هم، و هزاران هزار مسئله دیگه از نظر من توهین محسوب میشه، در کنار بی محتوا بودن فیلم . که خیلی از این مسائل نظر خیلی از دوستان هست
اینکه رسانه ما قدرت فیلم ساختن نداره توجیح خوبی برای حرفاتون نیست و دلیل نمیشه یک فرهنگ رو زیر سوال برد. مثل فیلم چند هفته پیش که اینکارو با مردم لر انجام داد
فیلم خوب ساختن بلد نیستیم فیلم نساختن که بلدیم
نمیخواد با زیر سوال بردن مدت عضویت و تعداد پست های نداشتم پوششی بر ناتوانی خودتون در پاسخ دادن بذارین
کاملا مشخصه که شما تا تفکرات و نظر خودتون رو تلقین نکنید و عوام فریبی نکنید دست بردار نیستین پس من ترجیح میدم دیگه سکوت کنم
موفق باشین
سی یوووو
سلام علیکم......مگه آیدی قبلیتون چه مشکلی داشت؟.......آیا قانون برای شما مهم نیست؟......قوانین سایت رو نخونده اید؟....
خیر من از تلفن های هوشمند استفاده نمیکنم.......نظر لطف شماست.......
معدرت میخوام غیر خمسه و نقی که اسمش الآن از خاطرم پرید چه کسی به لهجه شمالی صحبت میکنه؟.....تمسخر؟!
مورد دوم......خود بنده بهش نقد داشتم و در وب نوشت هام میتونید ببینید......پس من از نگاه شما متعصب متحجر پوپولیست میتونیم دغدغه های مشتکر داشته باشیم....البته اونجا خیلی از دوستان این مسئله رو نکته منفی فیلم نمیدونستند.....
برخی مسائل واقعیات جامعه است......ربطی به شمالی بودن و غیر اون نداره......آیا کم افرادی دور و ورمون میبینیم که شغلشون یه چیز دیگه است و مدرکشون یک چیز دیگه؟......مثال میزنم متاسفانه پسر یکی از همکارانم که مهندس صنایع در ارشد هستن بعد بسته بستن اخیر کارخانه مجبور به کار در زرگری شدند ......حالا ایشون شانس داشت و یکی از آشنایان بهش همچین پیشنهادی رو داد.....
و شما ازشمال به دلیل نبود کارخانه ها و اینکه برخی اجازه نمیدن چه خبر دارید.....اینکه مازندرانه تازه......آیا دغدغه ای رو با طنز نشون دادن توهین تلقی میشه؟.......برخورد زن و مرد......ساده دلی و زندگی محبت آمیز از نگاه شما توهین است؟.....آیا شخصیت هما که لهجه هم نمیگیره در این فیلم بد است؟!......خب این از این چند مورد سایر موارد توهینی را بفرمائید!
خیر......بحث پاسخ دادن نبود.....بلکه بحث این بود که کجا میشه فعال بود و دو روز 50 پست زذ و تازه وارد بود و شناخت داشته......خب با توضیحات شما این شبهه برطرف شد.....اصولا فکر میکنم هر کسی این تاپیک رو ببینه به خوبی متوجه میشه چه کسی از پاسخ سوالات در میره خانم کیانی
این سی یو به درد موقعی میخوره که خارج کشور تشریف بردین......اینجا ایران است......سرزمینی کهن و متمدن با فرهنگ و آداب تحسین برانگیز

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازیگر، طراح و بازیگردان سریال پایتخت می‌گوید به همه مخالفان احترام می‌گذارد ولی معتقد است پاسخ دادن به مداح مشهوری که چند وقت قبل عوامل این سریال را «ملعون» خوانده بود، کاری بی‌معنی است.
«محسن تنابنده» در یک گفت‌وگوی تصویری با شبکه تی وی پلاس، پاسخ جالبی به انتقادات حاج منصور ارضی از سریال پایتخت داده است. تنابنده در بخشی از این مصاحبه گفته است: من به همه مخالفان احترام می‌گذارم ولی به نظرم پاسخ دادن به حاج منصور کاری بی‌معنی است.
چند روز قبل حاج منصور ارضی – مداح مشهور تهران – در مسجد ارک از سریال «پایتخت 4» به شدت انتقاد کرد و با اشاره به سکانس مرده‌شورخانه در قسمت دوم این سریال، آن را «تمسخر مرگ» نامید و گفت: با این کارها معارف دینی را زیر سوال می‌برند و دین را به تمسخر گرفتند.
یواش یواش به مبانی دین رخنه می‌کنند این ملعونین. مردم حواسشان باشد. به این فیلم‌ها نخندید.

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزم فکر می کنم همه اینهایی ک گفتی بستگی به زاویه دید مخاطب داره که اونها رو توهین ببینی یا اینکه اونو حاوی ی نکته ببینی در مورد لهجه اتفاقا من برعکس فکر می کنم من خودم از وقتی ک این سریالو دیدم واقعا عاشق لهجه شمالی شدم و فکر می کنم خیلی زیباست ... خوب داستان از ابتدا هم تو شمال اتفاق افتادو این طبیعیه ادامه داستان همه شمالی باشن
سیگار کشیدنشونم اولش که میخاستن بکشن بهشون گفتن برین بیرون بکشین و این اشاره داشت ب اینکه تو جایی ک بقیه افرادم هستن نباید کشید که ما متاسفانه تو جامعه میبینیم خیلیا اینو تو خونه . بیرون رعایت نمی کنن
از طرفی دسته جمعی کشیدن همون بالای بیست نفر نشون دهنده اینه ک متاسفانه همه دارن ب سمت دخانیات میرن و نویسنده منظورش این نبوده شمالیا اینطورین
اخرشم پنجعلی میادو چون سیگار کشیدن ی سیلی میزنه و اینم نشون دهنده نظر بده نویسند در مورد سیگاره
وانت نیسان ابی توهین نیست ی حقیقت میتونه باشه از اوضاع کار اونجا
راننده نیسان با مدرک غیر مرتبت هم ی واقعیت جامعست ما چقدر لیسانس و فوق لیسانس راننده تاکسی داریم

نوع برخورد زن با مردم من چیز بدی درش ندیدم
هر شخصیتی تو سریال ی جورایی ی واقعیتو نشون میدن از نظر من

ی مثال مادر ارسطو ی دیالوگ داره باید زن بگیری اشاره ب این داره تو جامعه ما جوون بد اخلاقی می کنه میگن زن بگیره درست میشه ولخرجه زن بگیریم درست میشخ فلانه زن بگیریم درست میشه. ب جای اینکه دنبال راه حل باشن

برای من ک ب شخصه این سریال هیچ ذهنیت منفی ای ایجاد نکرده در مورد شمالیا
دوست گرامی من مازندرانی هستم و مثل شما فکر نمیکنم
تندروی های خانم فاطیما رو هم قبول ندارم
ولی با این فیلم مخالفم و منم قبول دارم که این فیلم توهین هایی داشته
این مسائل برای مازندرانی های عزیز بیشتر قابل درک هستش
در کل من نوعی با شناختی که از آقای تنابنده دارم و این روندی که در سریال پیش گرفتن مخالفم
واژه ها عبارات شرطی بین ما انسان هاست و خیلی اوقات معانی متفاوتی برای هر یک از ما داره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامی من مازندرانی هستم و مثل شما فکر نمیکنم
تندروی های خانم فاطیما رو هم قبول ندارم
ولی با این فیلم مخالفم و منم قبول دارم که این فیلم توهین هایی داشته
این مسائل برای مازندرانی های عزیز بیشتر قابل درک هستش
در کل من نوعی با شناختی که از آقای تنابنده دارم و این روندی که در سریال پیش گرفتن مخالفم
واژه ها عبارات شرطی بین ما انسان هاست و خیلی اوقات معانی متفاوتی برای هر یک از ما داره

سلام علیکم.....اولا خوشحالم که شما به عنوان یک مازندرانی در این تاپیک حضور پیدا کردین...جای بسی خوشحالی است......ارادت ویژه ای به مردم مازندران دارم.......اما در قبال توضیحاتی که دادین.......منظور شما مشکل هجاست؟......سایر مواردی هم که به نطرتون توهین است رو بفرمائید
نکته بعد .....شما با پایتخت مشکل دارین یا آقای تنابنده ...منظور بنده اینه اگه غیر آقای تنابنده این نقش رو بر عهده داشتن دیگه مشکل برطرف میشد؟......یا شما انتظار داشتین از بازیگران بومی استفاده بشه.....بنده خودم که شبکه مازندران رو میبینم ......بیشتر به تقلید خوب آقای تنابنده پی میبرم....و فکر میکنم خمسه بعضا اشتباه میگه چند کلمه ای رو که به کار میبره....ضمن اینکه معذرت میخوام ........مگر لهجه مازنی ها در همه استان یکی است؟!......این جا در قبال علی آباد هست.....به قول یک نفر اگر سری سوم پخش نمیشد ما فکر میکردیم منطور علی آباد گلستان هست
و نکته آخر......خب شما مازنی هستید و با دوستان مازندرانیمون بیشتر آشنا هستید.........ممنون میشم این لطف رو بکنید و از اونها دعوت کنید برای شرکت در بحث این تاپیک.....تا هم نظر محترمشونو بدن ......هم ما بشنویم و هم سایرین استفاده برند..........یا حق

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام علیکم.....اولا خوشحالم که شما به عنوان یک مازندرانی در این تاپیک حضور پیدا کردین...جای بسی خوشحالی است......ارادت ویژه ای به مردم مازندران دارم.......اما در قبال توضیحاتی که دادین.......منظور شما مشکل هجاست؟......سایر مواردی هم که به نطرتون توهین است رو بفرمائید
نکته بعد .....شما با پایتخت مشکل دارین یا آقای تنابنده ...منظور بنده اینه اگه غیر آقای تنابنده این نقش رو بر عهده داشتن دیگه مشکل برطرف میشد؟......یا شما انتظار داشتین از بازیگران بومی استفاده بشه.....بنده خودم که شبکه مازندران رو میبینم ......بیشتر به تقلید خوب آقای تنابنده پی میبرم....و فکر میکنم خمسه بعضا اشتباه میگه چند کلمه ای رو که به کار میبره....ضمن اینکه معذرت میخوام ........مگر لهجه مازنی ها در همه استان یکی است؟!......این جا در قبال علی آباد هست.....به قول یک نفر اگر سری سوم پخش نمیشد ما فکر میکردیم منطور علی آباد گلستان هست
و نکته آخر......خب شما مازنی هستید و با دوستان مازندرانیمون بیشتر آشنا هستید.........ممنون میشم این لطف رو بکنید و از اونها دعوت کنید برای شرکت در بحث این تاپیک.....تا هم نظر محترمشونو بدن ......هم ما بشنویم و هم سایرین استفاده برند..........یا حق
توضیحات دوستان رو خوندم
گویا شما متوجه منظور من نمیشید
قصد جسارت ندارم ولی این فیلم اهمیتی برام نداره که بخوام در موردش بحث کنم
نظر هر شخصی برام قابل احترامه
دیدگاه افراد متفاوته منم نظر خودمو دارم و به دیگران تلقین نمیکنم
هدف از ساخت فیلم انتقال مفاهیم ایست که عوامل سازنده مد نظرشون هست و خوشحالم که این فیلم تاثیر گذار و قابل قبول شما دوستان بوده
سربلند باشید
خدانگهدار

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت هموطنای عزیزم
تو این کتیبه میخوام در مورد مردم صبوری باهاتون حرف بزنم که 4 سال زبون باستانیشونو مسخره میکنن و این مردم بخاطر عشق به وطنشون دم نمیزنن...
مازنی هایی که از قدیمی ترین اقوام ایران عزیزمون هستن و در تمام زمینه ها واسه ایران افتخارآفرینی میکنن...
در ورزش،علم،هنر و...
بیشترین مدال در بازیهای المپیک و جهانی و آسیایی رو واسه ایران میگیرند در هنر سرآمدند...
ولی مزد این همه زحمت و وطن پرستی ما چیزی نشد جز توهین...
بالاخره کاسه صبر ما هم لبریز شد.
از همه ایرانی های عزیز میخوایم که خواهان توقف این فیلم بشن...
شک نکنید بعد از ما نوبت به آذری ها،کردها،لرها،بلوچ ها،خراسانی ها و... میرسه..
ایران متحد یعنی اینکه به هم احترام بگذاریم نه اینکه به هم بخندیم...
به ما،به اجداد ما،به اسپهبدان ما،به مازیار تبرستانی و به زبان مادریمان خندیدند و اسمشو گذاشتن هنر...
ترس از این دارم که به نوادگان بابک و ابومسلم هم بخندند...
هموطن خودت قضاوت کن
.
.
.
.
منتقدین محترم نظرتون برام قابل احترامه ولی لطفا بحث نکنید..!

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر سنجی گویاست !

افراد محدودی در نظر سنجی شرکت کردند و مگر چند درصدشون مازندرانی هستن!!!!
نمیخوام بحثی کنم اما در کل میزان افسردگی در میان مردم ما بالاست و مردم خواهان برنامه طنز هستند و یکی از دلایل پر بیننده بودن این فیلم همینه

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسبت به اعضای باشگاه محدود نیستن! مشت نمونه خروار است !!
میزان چاقی و قند خون و فشار خون هم در مردم ما بالاس پس چرا دنبال استفاده از میوه و سبزی جات نیستن!!
اینکه مردم دنبال برنامه طنز هستن دلیل بر سرزندگی و شادی اوناست !!
اگه افسرده باشن دنبال برنامه های غمگین و آهنگ های غمگینن !!
بله حق با شماست!!!!:biggrin:
خدا عاقبت همه ی مارو بخیر کنه
سربلند باشید...
:smile:

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایتخت که فوق العادس! خیلی خوشم می آد،چیزی که امسال توجهمو به خودش جلب کرد سریال "پرده نشین" بود که از شبکه ی آفیلم پخش شده. فک کنم قبلا شبکه 1
نشان داده،ولی من ندیده بودم،اما امسال تو ماه رمضون دیدم،خیلی خوشم اومد!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت هموطنای عزیزم
تو این کتیبه میخوام در مورد مردم صبوری باهاتون حرف بزنم که 4 سال زبون باستانیشونو مسخره میکنن و این مردم بخاطر عشق به وطنشون دم نمیزنن...
مازنی هایی که از قدیمی ترین اقوام ایران عزیزمون هستن و در تمام زمینه ها واسه ایران افتخارآفرینی میکنن...
در ورزش،علم،هنر و...
بیشترین مدال در بازیهای المپیک و جهانی و آسیایی رو واسه ایران میگیرند در هنر سرآمدند...
ولی مزد این همه زحمت و وطن پرستی ما چیزی نشد جز توهین...
بالاخره کاسه صبر ما هم لبریز شد.
از همه ایرانی های عزیز میخوایم که خواهان توقف این فیلم بشن...
شک نکنید بعد از ما نوبت به آذری ها،کردها،لرها،بلوچ ها،خراسانی ها و... میرسه..
ایران متحد یعنی اینکه به هم احترام بگذاریم نه اینکه به هم بخندیم...
به ما،به اجداد ما،به اسپهبدان ما،به مازیار تبرستانی و به زبان مادریمان خندیدند و اسمشو گذاشتن هنر...
ترس از این دارم که به نوادگان بابک و ابومسلم هم بخندند...
هموطن خودت قضاوت کن
.
.
.
.
منتقدین محترم نظرتون برام قابل احترامه ولی لطفا بحث نکنید..!

البته نمیشه مصداقی در قبال میزان قهرمانی ها صحبت کرد......چه بسا مردم خطه آذربایجان ما یا جنوب یا حتی مرکز هم همچین ادعایی بکنند.....مهم پرچم کشور هست که بره بالا حالا با هر قومیتی.....شما از یک طرف ادعا میکنی توهینه در این سریال به مردم عزیز مازندران.....از یک طرف هیچ دلیلی نمیاری......و از طرفی هم منتقدینتو به سکوت تشویق میکنی.....به نظرم این بدترین توع دفاع است و خوب نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایتخت که فوق العادس! خیلی خوشم می آد،چیزی که امسال توجهمو به خودش جلب کرد سریال "پرده نشین" بود که از شبکه ی آفیلم پخش شده. فک کنم قبلا شبکه 1
نشان داده،ولی من ندیده بودم،اما امسال تو ماه رمضون دیدم،خیلی خوشم اومد!

سلام برادرم......انصافا این فیلم هایی که در زمان شب های قدر هم گذاشتن خوب بوده......به خصوص نیاز داستان جالب و پندآموزی داره.....لا اقل تا الآن

h.abd

عضو جدید
سریال ؟!!!!

جفا و ظلم در حق سریالهای هنری و با ارزشی است اگر این زباله ها را اسمش رو بزاریم سریال (نظر شخصی)

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دارم نیاز میبینم ولی نمیدونم چی به چیه. خخ

fatima kiani

عضو جدید
البته نمیشه مصداقی در قبال میزان قهرمانی ها صحبت کرد......چه بسا مردم خطه آذربایجان ما یا جنوب یا حتی مرکز هم همچین ادعایی بکنند.....مهم پرچم کشور هست که بره بالا حالا با هر قومیتی.....شما از یک طرف ادعا میکنی توهینه در این سریال به مردم عزیز مازندران.....از یک طرف هیچ دلیلی نمیاری......و از طرفی هم منتقدینتو به سکوت تشویق میکنی.....به نظرم این بدترین توع دفاع است و خوب نیست
سکوت میکنه ولی سکوتش معنا داره
در کل با هیچکس بحث نمیکنه به دلایل شخصیش
گفتم در جریان باشین که مها با این حرفا تغییر موضع نمیده
بعدشم فکر نمیکنم منظورش اینی باشه که شما میگی
داره میگه که اینها هم هستن با همچین افتخاراتی، لطفا بهشون توهین نکنید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکوت میکنه ولی سکوتش معنا داره
در کل با هیچکس بحث نمیکنه به دلایل شخصیش
گفتم در جریان باشین که مها با این حرفا تغییر موضع نمیده
بعدشم فکر نمیکنم منظورش اینی باشه که شما میگی
داره میگه که اینها هم هستن با همچین افتخاراتی، لطفا بهشون توهین نکنید

برای بنده سوال پیش اومد!......شما چه کاره ایشون هستید؟........مگر خدایی نکرده ایشون خودشون نمیتونن صحبت کنند؟
شما که انقدر منتقدین یک خورده نقد پذیر باشید......این حرف من توهین بود؟......گزارش تخلف کنید رسیدگی کنند

چند قسمت اخیر پایتخت با نگاه برخی دوستان توهین به اعضای شورای شهر مازندران است!.......آنجایی که هر روز افتتاح پروژه ها رو عقب می اندازن تا یک مناسبی بشه و به این فکر نمیکنن افتتاح نشدنش ممکنه باعث تلفات جانی یا خسارت ملی بشه.....

شاید شما فکر کنید این توهینه!......ولی در واقع یک طعنه تلخ هست اونم نه به اعضای شورای شهر شمال......نه اعضای شورای شهر کشور......بلکه به کل مسئولان
یا ماشین های شاسی بلندی که برخی اعضا باهاش رفت و آمد میکنن......در شرایطی که امام خمینی فرمودن مسئولین بایستی ساده زیست باشن

آخرین ویرایش: