کجا دوس دارین کار کنین ؟

کجا دوس دارین کار کنین ؟

• مجموع رای دهندگان
    89

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تيكه كلام بچه هاي اونجاست؟؟ يا با متريال زياد در ارتباطي;)

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بگو کجا کار هست تا من با کله برم توش :w39::evil:

توی تاپیک کار بچه ها یه چیزایی هر از چن گاهی مینویسن . اما یکی از اعضا به صورت خصوصی راجع بع کار ازم پرسید منم یه موقعیت شغلی معرفی کردم . الان ایشون میرن سر کار.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی تاپیک کار بچه ها یه چیزایی هر از چن گاهی مینویسن . اما یکی از اعضا به صورت خصوصی راجع بع کار ازم پرسید منم یه موقعیت شغلی معرفی کردم . الان ایشون میرن سر کار.
آفرینننننننننن، زینب خانم ِ دست به خیر! پیر شی جوون!

m.baghani

عضو جدید
سلام دوستان

من دوست دارم يه كارخونه بزنم با كلي كارگر . . .

بعد از يه مدت بشم وزير يا حداقل معاون وزير . . .!
با اينكه وزير شدن كار سخت و مشكليه ولي من ميتونم.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من دوست دارم يه كارخونه بزنم با كلي كارگر . . .

بعد از يه مدت بشم وزير يا حداقل معاون وزير . . .!
با اينكه وزير شدن كار سخت و مشكليه ولي من ميتونم.

آفریییییین . اهدافت عالیههههه . موفق باشی ;)

nano.gemini

عضو جدید
من یه کاری دوس دارم که روتین نباشه. هرروزش با دیروزش فرق کنه، چون اگه کارم تکراری باشه دق میکنم میافتم میمیرممممممممممممممممممممم!!!!!!!! از اون آدمای تنوع طلبم (البته از نوعه خوبش!!!;)) اصلاً خوبیه رشتمونم همینه که هرروزه خدا توش چیزای نو کفش میشه:)
در ضمن کارم باید یه طوری باشه که قسمت اعظم انرژیمو ازم بگیرههههههههه (نه که من خیلی اکتیومممممممم:D) یکم از انرژیمم بذاره واسه تو خونه و تفریحام. گفتم تفریح، یاد این نکته ام افتادم، باید وقت واسه تفریحمم بمونه، از کار کردن مثل تراکتورای این کارخونه ی تراکتورسازی خوشم نمیاد، آدم نباید تک بعدی باشه، هرچی سر جای خودش;)
(گرچه ترم پیشو کلاً تو تفریح بودیم!!!!:biggrin:)
کلاً این شد که کار تو محیطای تحقیقاتی رو ترجیح (املاش؟!) میدم:)
(البته بعد از اینکه املا یاد گرفتم!!!:surprised::biggrin:)

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه کاری دوس دارم که روتین نباشه. هرروزش با دیروزش فرق کنه، چون اگه کارم تکراری باشه دق میکنم میافتم میمیرممممممممممممممممممممم!!!!!!!! از اون آدمای تنوع طلبم (البته از نوعه خوبش!!!;)) اصلاً خوبیه رشتمونم همینه که هرروزه خدا توش چیزای نو کفش میشه:)
در ضمن کارم باید یه طوری باشه که قسمت اعظم انرژیمو ازم بگیرههههههههه (نه که من خیلی اکتیومممممممم:D) یکم از انرژیمم بذاره واسه تو خونه و تفریحام. گفتم تفریح، یاد این نکته ام افتادم، باید وقت واسه تفریحمم بمونه، از کار کردن مثل تراکتورای این کارخونه ی تراکتورسازی خوشم نمیاد، آدم نباید تک بعدی باشه، هرچی سر جای خودش;)

اوهوم اینو خوب گفتی . هر چند من خودم کارگاهی کار کردن رو بیشتر ترجیح میدم . آقا بالا سر نداشتن و اینکه خودت صاحب کار باشی حال وده.

nano.gemini

عضو جدید
اوهوم اینو خوب گفتی . هر چند من خودم کارگاهی کار کردن رو بیشتر ترجیح میدم . آقا بالا سر نداشتن و اینکه خودت صاحب کار باشی حال وده.
خب تو کارای تحقیقاتیم میشه خودت رآس همه کار باشی! بیاین این پروفسور کیانوشو نشونتون بدم!!! اوه اوه!!! هیشکی جرآت نداره بهش بگه بالا چشت ابروهههههه!!!:D

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز

صد در هزار تایید میشود
البته به جز قسمت اکتیو بودن در کار
تنبلی رو عشقه

mohsenfv

عضو جدید
من چون علاقه ی زیادی به اسلحه و از این جور چیزها دارم دوست دارم برم تو همین کارها!!!!!!
راستی میگم حیلی بده یکی عاشق تفنگ باشه؟؟؟؟

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون علاقه ی زیادی به اسلحه و از این جور چیزها دارم دوست دارم برم تو همین کارها!!!!!!
راستی میگم حیلی بده یکی عاشق تفنگ باشه؟؟؟؟
اگرچه کاربرد متالورژی و سرامیک تازه توی جنگ و سلاح معلوم میشه ولی متاسفانه تو کشور ما یه سری قید و بندهای نامعقولی وجود داره که هر کسی نمی تونه توش دوام بیاره. برای همین نه متالورژی مون اونچنان پیشرفت می کنه و نه سلاح هامون.

mohsenfv

عضو جدید
من فقط از این جور چیزها خوشم میاد. نه اینکه عاشق جنگ باشم!!!!

shahab-e.din

عضو جدید
سلام بچه ها . شما دوس دارین بیشتر تو کدوم محیط کار کنین . دلیلش رو هم اگه میشه توضیح بدید.
سلام
من کار کردن تو محیط های پژوهشی رو دوست دارم
چون کار کردن توی محیطی که مثل خودم زیاد هستم بهم الهام می ده تا کارامو بهتر پیش ببرم

kambadena

کاربر بیش فعال
تو یه محیط کوچیک کارای |زوهشی انجام بدم و یه گروه بزرگ کارای عملی و کاربردی رو اداره کنم

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . شما دوس دارین بیشتر تو کدوم محیط کار کنین . دلیلش رو هم اگه میشه توضیح بدید.

من هم دوست دارم تو کارخونه کار کنم هم دانشگاه یا پژوهشگاه که بازهم کارهای تحقیقاتی و پژوهشی رو بیشتر دوست دارم از کارخانه کاشی اینا بدم میاد:(
البته ادامه تحصیل می دم تاPh.D تا بتونم به اهدافم برسم

بالا