کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

• مجموع رای دهندگان
    84

n.nemati

عضو جدید
د.ستان درباره پژوهش محور پژوهشکده رنگ اطلاعی دارید؟ فکر میکنید این بهتره یا صنعتی سهند تبریز؟

sh sh

عضو جدید
دوستان میدونید سطح علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی در چه حده؟ مدرکش معتبر هست اصلا؟

raba

عضو جدید
سلام.من رتبم 140 شده امسال.. میتونم تهران بمونم؟ من فقط می خوام تهران بمونم...تا فردا باید انتخاب رشته کنم.خواهش زود ج بدید..شبانه یا روزانه مهم نیست

آخرین ویرایش:

jungle bird

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خیلی هم بد نشدی! حتما روزانه میاری اگر هم دلت نخواست شاید بتونی شبانه دانشگاههای خوب رو قبول بشی! امسال کنکور آسونتر بود واسه همین میانگین ها بالاتر رفته مثلا پارسال رتبه ۹۰ میانگین درصداش حدودا ۲۷ درصد بوده اما امسال رتبه ۹۰ میانگینی حدود ۳۰ درصد داشته! نمی دونم این خوبه یا بد؟
به هر حال برات آرزوی موفقیت دارم!

raba

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خیلی هم بد نشدی! حتما روزانه میاری اگر هم دلت نخواست شاید بتونی شبانه دانشگاههای خوب رو قبول بشی! امسال کنکور آسونتر بود واسه همین میانگین ها بالاتر رفته مثلا پارسال رتبه ۹۰ میانگین درصداش حدودا ۲۷ درصد بوده اما امسال رتبه ۹۰ میانگینی حدود ۳۰ درصد داشته! نمی دونم این خوبه یا بد؟
به هر حال برات آرزوی موفقیت دارم!

می تونم تهران بمونم؟:(

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله مال خودمه

احسنت
تبریک عرض میکنم
ان شاء دکترا هم ببینیمت
خوب دیگه تو که از خودمونی
بیا ما رو هم راهنمایی کن برا کنکور بعدی
چجوری خوندی؟ چی خوندی؟ چقدر خوندی؟ برنامت چی بود؟؟
خورد خورد بگو
دمت گرم

adasal

عضو جدید
سلام
بچه ها نظرتون درمورد بسته ها و آزمون های علوی و مدرسان شریف چیه ؟کدوم بهتره ؟

emad_90

عضو جدید
آزموناي علوي پر از غلط بود.آزموناي مدرسان هم زياد استاندارد نبودن،مخصوصا رياضيش.(البته من فقط تو آزمونهاي جامعش شركت كردم)
از بسته علوي كتاباي شيمي سينتيك،كامپوزيت،خواص،رئو و كنترلش بد نبود.بسته مدرسان رو هم نديدم

ساحل مهتابي

عضو جدید
دوستان میدونید سطح علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی در چه حده؟ مدرکش معتبر هست اصلا؟

من از استادام راجع به پژوهشکده پرسیدم استاداشو تایید کردن
اما جز دانشگاه بحساب نمیاد انگاری
اما ازمایشگاه های فوق العاده ای داره

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از استادام راجع به پژوهشکده پرسیدم استاداشو تایید کردن
اما جز دانشگاه بحساب نمیاد انگاری
اما ازمایشگاه های فوق العاده ای داره

دو تا از استاداشونو که من میدونم و عضو هیئت علمیش هم هستن و استاد خود من هم بودن، یکیشون دکتر خنکداره که مدام میره آلمان و میاد و یکیشون هم دکتر قاسم نادریه که دکترای الاستومر از کانداست و پیش carreau درس خونده(همونی که رابطش هم تو رئولوژی هست)

neda.5522

عضو جدید
دو تا از استاداشونو که من میدونم و عضو هیئت علمیش هم هستن و استاد خود من هم بودن، یکیشون دکتر خنکداره که مدام میره آلمان و میاد و یکیشون هم دکتر قاسم نادریه که دکترای الاستومر از کانداست و پیش carreau درس خونده(همونی که رابطش هم تو رئولوژی هست)

نه بابا، شما کجا درس خوندی؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درستون تموم شده؟ چند وقته؟ بعد از فارغ التحصیلی چیکار کردین؟
ادامه تحصیل یا کار؟

نه ...ولی خدا بخواد تماوه..این ترم پروژه و کاراموزی و.....دیگه تمام
بعدشم میخوام بخونم برا ارشد و اول بشم

ساحل مهتابي

عضو جدید

خوبه پس!

ساحل مهتابي

عضو جدید
سلام
بچه ها نظرتون درمورد بسته ها و آزمون های علوی و مدرسان شریف چیه ؟کدوم بهتره ؟
آزمون های علوی و بسته هاش که واسه مهندسی پلیمر خوبه ...کتاباش رفرنس و قابل فهمه... مدرسان هم یکی از دوستای خودم باهاش پیشرفت که رتبش 225 شد!

ساحل مهتابي

عضو جدید
rotbe":140
zaban:0
riazi:37
senitik: 37
tecno:10
shimi fiz:33
enteghal:27
control va sayalat:47

vaqean nemidunam chera inghadr bad shod:(
kasi midune koja qabul misham?

سلام
واقعاخسته نباشید
اگه ساله اولیه که امتحان دادید درصداتون عالیه
ریاضی سخت بود؟؟؟ و همین طور کنترل و سیالات؟؟؟
شما این دو تا درسو خیلی خوب زدید:smile:
اگه امکانش هست بگید از رو چه منابعی این دو تا رو خوندید
ممنوووووون مهندس

adaryabaz

عضو جدید
نظرسنجی درباره ی کنکور ارشد مهندسی پلیمر 92

نظرسنجی درباره ی کنکور ارشد مهندسی پلیمر 92

دوست عزیزی که این تایپیک باز کردی اگه امکانش هست به سوالات ما جواب بدید فقط چند دقیقه وقتتو می گیره؟
به نظرتون توی کنکور امسال کیفیت سوالاچطور بود؟
برای بهتر زدن تستا چه سرفصلایی از درسابیشتر می خوندی بهتر نتیجه می گرفتی؟
بنظرتون سوالای تکراری ازپارسال داشت؟
شمایی که امسال کنکور دادید اگه دوباره شرکت می کردید چه کاریایی را انجام می دادید؟
مهم نیست چه رتبه ایی داری اگه امکانش هست رتبه و درصدتون بنویسد

marzie polimeri

عضو جدید
سلام سوالای امسال خیلی خیلی آسون بود.من رتبه ام 100شد و توی درس شیمی فیزیک و خواص کلی تست تکراری داشت.درصدام دقیق یادم نیست ولی بیشترینش سنتیک و شیمی فیزیک بود60 خورده ای ریاضی40الاستومر20 پدیده 30کنترل و سیالات خراب کردم.تکراری هر سال میدن.سر فصل هم انتخاب نکن از پاش همه رو بخون بره.من قراره دوباره شرکت کنم چون انتخاب رشته نکردم.به نظرم اگه مفهومی بخونهی حله.البته به نظر میاد امسال یه مقدار سخت تر بشه سوالا.در هر صورت اگه توی تست ها مشکلی داشتی پیغام بذار تا اونجایی که بتونم کمکت میکنم.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من درست نخوندم.همینجوری الکی رفتم نشستم سر جلسه.شیمی پلیمر رو 33 درصد زدم که بهترینش بود.به نظرم میشه راحت روی درصد بالای این درس سرمایه گذاری کرد
توی شیمی فیزیک و خواص هم سوال تکراری داشت از سالای قبل.بقیه درسا رو دیگه اطلاع زیادی ندارم...اها راستی ریاضی ی سوال داده بودن دقیقا ی فرمول ساده بود که تو کتاب رفیع زاده هم بودش...فقط باید حفظش بودی

ali2019

عضو جدید
سلام
من پلیمر رنگ 35 شدم با این درصدها
زبان 20
ریاضی 6.6
رنگرزی38
واسطه 56
روکش 15
سیالات و انتقال 0.0
امیدوارم کمکتون بکنه،مخصوصا بچه های رنگ