کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

bayan20

عضو جدید
آخیش;)
خدا خیرتون بده....

همش دنبال یه نفر بودم که اطلاعات بهم بده...
همدان قوی نیس؟؟؟؟
پس چرا دکتری منابع آب رو هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کارشناسی ام دانشگاه صنعتی اصفهان بودم....
اینقدر رو مخ این اساتید گرامی پیاده روی کردم که ارشد منابع رو بیارن، الان آوردن اما متاسفانه فقط مرد میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چیکار باید کرد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!1

من فکر کنم اول تهران بعد تربیت مدرس بعد مشهد بعد شبانه تهران و تربیت مدرس بعد همدان و بعدش گرگان رو بزنم!!!!!!!!!!!! به نظرت خوبه؟؟؟؟؟

قراره مگه هر جا که دکترا داشته باشه تو ارشد هم قوی باشه؟ ... هم ارشد و هم دکترا رو تازه آورده !

الویت بندیت بدک نیست ... از نظر مالی مشکلی که نداری (شبانه رو عرض میکنم) ... میدونی هزینه اش چقدره دیگه؟ ... راستی تبریز مگه منابع اش ضعیفه؟

armx

عضو جدید
مرسی،نزدیک باشه که خیلی بهتره،ولی خوب بار علمی دانشگاه هم مهمه،
واقعا موندم چیکار کنم!نمیدونم اول شبانه ارومیه رو بزنم یا روزانه زنجان و اردبیل و رشت؟اصلا رتبم میرسه یا نه؟
اگه از لحاظ علمی و شرایط دیگه... بررسی کنیم ، اول شبانه ارومیه ( اگر شهرتون باشه ) بهتره بعد دانشگاه گیلان که استادای خیلی خوب و باسوادی داره و در آینده ی نزدیک احتمالا دکترا هم بگیرن بعد اون اردبیل بعدش زنجان، اینو واسه این میگم آخر بزنین چون یکی از دوستام که الان همکلاسیم زیاد تعریف خوبی از زنجان نمی کنه! حالا اینم بگم شبانه ی ارومیه احتمال قبولی ضعیفه! ولی رشت و اردبیل و زنجان حتما قبول میشین ،‌ رشت پارسال تا رتبه ی 190 هم روزانه گرفته بود،‌ حالا تمام شرایطو در نظر بگیرین و انتخاب کنین

armx

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون دوست گرامی , حالا دانشگاه رشت چطوره خوبه؟
قبولیتو تبریک میگم دوست عزیز ،‌ با این رتبه رشت حتما قبول میشین،‌ رشت دانشگاه خیلی خوبیه و سطح علمی استاداشون هم خیلی بالاست و بسیار باتجربه هستن، پس از نظر علمی هیچ مشکلی نداره و در آینده ی نزدیک احتمالا دکترا هم بگیرن،‌از نظر اجتماعی هم آدمای خیلی مهربون و خونگرمی داره و در کل اونجا برین از هر نظر راضی خواهید بود
موفق باشین:smile:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
خب armx عزیز جواب دوستان رو کامل داد
دانشگاه گیلان رو من از نظر علمی تایید میکنم
چون کارشناسی گیلان بودم و الانم شنیدم نزدیکه دکتری زهکشی هم بگیره

راستی دانشگاه علوم کشاورزی ساری هم خیلی خوبه
دکتری هم سازه و هم زهکشی رو داره
میتونین رو اونم حساب کنین
البته اگه براتون دور نباشه

fuchsia

عضو جدید
اگه از لحاظ علمی و شرایط دیگه... بررسی کنیم ، اول شبانه ارومیه ( اگر شهرتون باشه ) بهتره بعد دانشگاه گیلان که استادای خیلی خوب و باسوادی داره و در آینده ی نزدیک احتمالا دکترا هم بگیرن بعد اون اردبیل بعدش زنجان، اینو واسه این میگم آخر بزنین چون یکی از دوستام که الان همکلاسیم زیاد تعریف خوبی از زنجان نمی کنه! حالا اینم بگم شبانه ی ارومیه احتمال قبولی ضعیفه! ولی رشت و اردبیل و زنجان حتما قبول میشین ،‌ رشت پارسال تا رتبه ی 190 هم روزانه گرفته بود،‌ حالا تمام شرایطو در نظر بگیرین و انتخاب کنین

خیلی ممنون از راهنماییتون،امسال یکم ظرفیتها کم شده فک نکنم روزانه رشت قبول بشم ولی بازم انتخاب میکنم
توکل به خدا
بازم ممنون به خاطر توضیحات کاملتون

mahsa_water

عضو جدید
دوستان اگه ممکنه من رو هم راهنمایی کنین. با رتبه ی 112 منابع کجا رو بزنم؟ خیلی سر در گمم. راه دور برام مشکل از طرفی می خوام امسال برم. گیلانیم هستم. شبانه هم می رم. به نظرتون کجا قبول می شم؟

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از راهنماییتون،امسال یکم ظرفیتها کم شده فک نکنم روزانه رشت قبول بشم ولی بازم انتخاب میکنم
توکل به خدا
بازم ممنون به خاطر توضیحات کاملتون

من تاحدودی مطمئنم روزانه گیلان رو قبول بشین
ساری رو هم میتونین روش حساب کنید که دکتری هم داره

• Like
واکنش ها: armx

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
دوستان اگه ممکنه من رو هم راهنمایی کنین. با رتبه ی 112 منابع کجا رو بزنم؟ خیلی سر در گمم. راه دور برام مشکل از طرفی می خوام امسال برم. گیلانیم هستم. شبانه هم می رم. به نظرتون کجا قبول می شم؟

ساری امسال ارشد منابع آورده
ظرفیتش کمه ولی شاید چون اولین سال منابع آورده بتونین قبول بشین
گرگانم نمیدونم تا چند میگیره ولی برای نزدیکی راه شاید گزینه مناسبی باشه و دانشگاه خوبیه

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام به همگی

با این درصدا چه رتبه ای رو میشه انتظار داشت:

زبان صفر
ریاضی40 %

هیدرولیک 30%

هیدرولوژی 60%

آمار 80%

منابع آب 30-40%

armx

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
به همه تبریک میگم امیدوارم تو مقطع ارشد هم موفق باشن
منم رتبم 8 شد آبیاری زهکشی بودم
به به agri boy عزیز :smile: آقا قبولیتو از صمیم دل تبریک میگم ،‌ امیدوارم در تمام مراحل زندگی سلامت و موفق و پیروز باشی، اتفاقا این روزا داشتم فکر می کردم چیکارا کردی آخر نتیجه رو فهمیدم خوشحال شدم‌، امیدوارم eglima هم رتبه ی خوبی آورده باشه ، برای تمامی شرکت کنندگان در کنکور و قبول شدگان آرزوی موفقیت دارم:)

irriman2012

عضو جدید
قبولیتو تبریک میگم دوست عزیز ،‌ با این رتبه رشت حتما قبول میشین،‌ رشت دانشگاه خیلی خوبیه و سطح علمی استاداشون هم خیلی بالاست و بسیار باتجربه هستن، پس از نظر علمی هیچ مشکلی نداره و در آینده ی نزدیک احتمالا دکترا هم بگیرن،‌از نظر اجتماعی هم آدمای خیلی مهربون و خونگرمی داره و در کل اونجا برین از هر نظر راضی خواهید بود
موفق باشین:smile:
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز .

agriboy

عضو جدید
به به agri boy عزیز :smile: آقا قبولیتو از صمیم دل تبریک میگم ،‌ امیدوارم در تمام مراحل زندگی سلامت و موفق و پیروز باشی، اتفاقا این روزا داشتم فکر می کردم چیکارا کردی آخر نتیجه رو فهمیدم خوشحال شدم‌، امیدوارم eglima هم رتبه ی خوبی آورده باشه ، برای تمامی شرکت کنندگان در کنکور و قبول شدگان آرزوی موفقیت دارم:)

ممنونم منم آرزوی موفقیت های بیشتر تو همه مراحل زندگیت رو دارم . اتفاقا خودمم خیلی دوست داشتم اطلاع بدم به هر حال اینجا خیلیا بهمون کمک کردن و راهنمایی کردن. مخصوصا امیر صداقت دوست عزیز که خودش پارسال رتبه 6 رو آورد خیلی کمکم کرد. اگه خدا بخواد امسال میرم پیشش

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت مهندسین عزیز

واااااااااااااای چه خبره اینجااا
بچه ها اول ببخشید که دیر اومدم و دوم بسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار تبریک به همگی،به تموم مهندس هایی که نتیجه زحماتشونو گرفتن... مخصوصا شما agriboy عزیز...
امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشین:gol:
خوندن من برای ارشد خلاصه شد تو تابستون یکمم کمتر از این بازه .. بابت شرایط کاری ایی که پیش اومد..
رتبمم قابل توجه نشده اما خب ان شاا.. کارا که خوب پیش بره ارشدمم فراموش نمیشه.
بـــــــــــــازم تبریک به همگی.

shalizeh-0123

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز

سلام........
واقعا آفرین،مبارکه!!!!
امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشین......

20e20

عضو جدید
سلام به همگی.اول از همه به دوستانی که رتبه خوبی واسه ارشد آوردن تبریک میگم :smile:
بعدش میخواستم بپرسم به نظرتون برای گرایش سازه دانشگاه زنجان بهتره یا همدان؟
اگه کسی دانشگاه هارو طبق اولویت برام بیاره خیلی خیلی ممنون میشم

agriboy

عضو جدید
سلام به همگی.اول از همه به دوستانی که رتبه خوبی واسه ارشد آوردن تبریک میگم :smile:
بعدش میخواستم بپرسم به نظرتون برای گرایش سازه دانشگاه زنجان بهتره یا همدان؟
اگه کسی دانشگاه هارو طبق اولویت برام بیاره خیلی خیلی ممنون میشم
سلام دوست عزیز من خودم کارشناسی بوعلی خوندم سازه رو یه 2سالی هست آوردن هنوز زیاد جا نیفتاده البته زنجان هم به مین شکل تقریبا. به قول یکی از بچه ها واسه ارشد یا برین تهران یا شهر خودتون بمونین بقیه دانشگاهها تقریبا تو یه سطح اند. تنها فرقی که این دو دانشگاه میتونن واست داشته باشن اینه که به محل زندگیت نزدیک باشن واسه رفت و آمدت و اینکه موقعیت دانشگاه بوعلی تو شهر بهتره

loyal_boy

عضو جدید
از اولی قبول نشید (که ایشالا حتما میشید) دومی رو قبولید .
تو دفترچه ظرفیت ها ، ظرفیت دانشگاه تهران رو 6 تا زده بود واسه روزانه . البته ظرفیت های نهایی فردا اعلام میشه که فکر نکنم خیلی تغییر بکنه ...

امیدوارم از تهران قبول بشید ...

agriboy

عضو جدید
از اولی قبول نشید (که ایشالا حتما میشید) دومی رو قبولید .
تو دفترچه ظرفیت ها ، ظرفیت دانشگاه تهران رو 6 تا زده بود واسه روزانه . البته ظرفیت های نهایی فردا اعلام میشه که فکر نکنم خیلی تغییر بکنه ...

امیدوارم از تهران قبول بشید ...
مثل اینکه دفترچه سال91 رو میفرمائید. ظرفیت امسال زهکشی دانشگاه تهران 8 نفر شده

20e20

عضو جدید
سلام دوست عزیز من خودم کارشناسی بوعلی خوندم سازه رو یه 2سالی هست آوردن هنوز زیاد جا نیفتاده البته زنجان هم به مین شکل تقریبا. به قول یکی از بچه ها واسه ارشد یا برین تهران یا شهر خودتون بمونین بقیه دانشگاهها تقریبا تو یه سطح اند. تنها فرقی که این دو دانشگاه میتونن واست داشته باشن اینه که به محل زندگیت نزدیک باشن واسه رفت و آمدت و اینکه موقعیت دانشگاه بوعلی تو شهر بهتره
ممنون از راهنمایی خوبتون

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام

به نظر شما برای درس هیدرولیک و سیالات چه کتابایی رو باید خواند؟

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
منبع هیدرولیک انهار کتاب هیدرولیک مجاری باز جلیل ابریشمی انتشارات دانشگاه امام رضا
منبع سیالات و هیدرولیک کتاب استریتر وایلی

برای منبع تستش کتاب سیالات و هیدرولیک که دوتاست انتشارات سیمای دانش سری عمران و یا بهزاد خدا کرمی انتشارات راهیان ارشد
البته من دوتای اولی رو پیشنهاد میکنم

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام

خیلی ممنون از راهنمایی که کردین.شما در مورد درس منابع آب هم اطلاع دارین که چه جزوه یا کتابی رو خواند؟

(من فقط جزوه دکتر حداد و قانون توزیع عادلانه رو دارم).میدانم که اینها کافی نیستن.

ممنون میشم که کمکم کنید.