کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام من رتبم106 منابع شدم، رتبه ی اول کلاس هم هستم ،کجا قبول می شم

سلام و مبارکه
من فک کنم با شاگرد اولی و معدل تهران یا مدرس قبولی
و یا اگه اهوازم نزدیکته میتونی روی اونم حساب کنی

fattahpour

عضو جدید
سلام ، لطفاً دانشگاههای زیر رو برای گرایش سازه اولویت بندی کنید:

تهران ، تربیت مدرس ، ارومیه ، ایلام ، همدان ، تبریز ، کرمانشاه ، زنجان ، شاهرود ، شهرکرد ، کرمان ، اهواز ، شیراز ، ساری ، گرگان ، فردوسی مشهد ، گیلان ، لرستان
سلام
من دانشجوی صنعتی اصفهان بودم...
سازه رو دوساله که آوردن...
دوستای خودم که پارسال قبول شدن اصلا راضی نیستن..
میگن هنوز جا نیفتاده و رو هواست....

fuchsia

عضو جدید
سلام دوستان
من رتبم 3 شده تو زهکشی . الان تنها مشکلی که هست اینه که نمیدونم تو شهر تبریز ادامه بدم یا برم تهران . خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم به خصوص اونایی خودشون یه جورایی این شرایط رو تجربه کردن .
فقط اینم بگم که کار برای من تو اولویت قرار داره و 100% قصدم اینه که در کنار تحصیل ارشد کار هم پیدا کنم ... پیدا کردن کار تو تبریز راحت تره یا تهران ؟

به همه کسایی هم که قبول شدن تبریک میگم ...

سلام تبریک میگم بهتون؛ دکتر حسن نیا میگفتن یکی از بچه ها رتبه 3شدن پس شمائید؛
بازم تبریک؛موفق باشید.

fuchsia

عضو جدید
دوست عزیز با این رتبه شاید از شبانه ارومیه بشه قبول شد . ولی اگه ظرفیت ها نسبت به سال قبل تغییر نکنه از روزانه زنجان و دانشگاه های هم سطحش قبولید ...

مرسی؛به نظرتون شبانه ارومیه بهتره یا روزانه زنجان؟ اردبیل و رشت چطور؟شبانه قبول میشم؟

bayan20

عضو جدید
من دقیقا وضعیت الان تورو پارسال داشتم
ولی با توجه به اوضاع و هزینه ها شبانه نری بهتره
سازه شبانه تهران نمی ارزه و من با استادم که ارشد و دکتری تهران بود مشورت کردم نذاشت برم شبانه تهران
اگه اهواز نزدیکه برو اهواز وگرنه تبریز و فردوسی مشهد با توجه به دکتری داشتن گزینه های بهتری از اصفهانن
باز اگه به اصفهان نزدیکی یا کارشناسی اونجا بودی بزن همون اصفهان که البته فک کنم دکتری نداشته باشه!!

من همدان زندگی میکنم و کارشناسیم هم همینجا بودم، من خودم زیاد رغبتی به رفتن اهواز ندارم، مشهد و اهواز هم برام دورن، خانواده ام اصرار شدیدی روی دانشگاه تهران دارم فقط بزرگترین مشکل تهرا خوابگاهه، بنظر شما خوابگاه به شبانه ها میدن؟ من از دوستان پرسیم گفتن دو سال پیش به شبانه ها داده بود ..

اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ...
:confused:

fattahpour

عضو جدید
دانشگاه همدان چجوریه؟؟

من منابع آب 15 شدم...

اول و دوم تهران رو میزنم ..
بعدش نمیدونم همدان رو بزنم یا مشهد رو؟؟؟؟؟

کمکم کنید.....

ممنون

bayan20

عضو جدید
دانشگاه همدان چجوریه؟؟

من منابع آب 15 شدم...

اول و دوم تهران رو میزنم ..
بعدش نمیدونم همدان رو بزنم یا مشهد رو؟؟؟؟؟

کمکم کنید.....

ممنون

بنظر من همدان رو بذار اون آخرا ... بوعلی تازه 2 ساله که ارشدهای منابع و سازه رو آورده... خیلی ضعیفه، 3 تا استاد هم برا هر گرایش داره ... این اشتباه رو نکن ... من خودم ساکن همدانم و رتبه ام هم از شما بالاتره (25) با این وجود همدان رو نزدم!

راستی شما کارشناسی کجا بودین؟

loyal_boy

عضو جدید
سلام تبریک میگم بهتون؛ دکتر حسن نیا میگفتن یکی از بچه ها رتبه 3شدن پس شمائید؛
بازم تبریک؛موفق باشید.

سلام . خیلی ممنون . البته فکر کنم ورودی های متفاوتیم . من ورودی 87 ام ...
از بچه های کنکوری پارسال با رتبه 200 ، روزانه زنجان قبول شدن . ارومیه هم در مورد زهکشی خیلی اطلاع ندارم اما سازه اش که میگن خیلی خوبه حتی از تبریز هم بهتره . در کل به نظرم حتما اول ارومیه رو بزنید . هم روزانه و هم شبانه . از مزیت هاش علاوه بر نزدیک بودنش به تبریز ، سطح علمیش هم پایینتر از تبریز نیست ...

fuchsia

عضو جدید
سلام . خیلی ممنون . البته فکر کنم ورودی های متفاوتیم . من ورودی 87 ام ...
از بچه های کنکوری پارسال با رتبه 200 ، روزانه زنجان قبول شدن . ارومیه هم در مورد زهکشی خیلی اطلاع ندارم اما سازه اش که میگن خیلی خوبه حتی از تبریز هم بهتره . در کل به نظرم حتما اول ارومیه رو بزنید . هم روزانه و هم شبانه . از مزیت هاش علاوه بر نزدیک بودنش به تبریز ، سطح علمیش هم پایینتر از تبریز نیست ...

ممنون،پس اول ارومیه رو میزنم زنجانو بعدش، در مورد زهکشی اردبیل اطلاع ندارین؟

n.taranom

عضو جدید
تهران
تربیت مدرس
اهواز
تبریز-شیراز-فردوسی مشهد
بعقیه زیاد با هم توفیری نمیکنن
تقریبا بعد سه گزینه اول همه تو یه سطح هستن

البته اهواز هم میتونه اولویت اولتون باشه اگه محل زندگیتون به اهواز نزدیکتره چون تو رشته سازه اهواز از همه قویتره
رتبه چند آوردین؟

41 شدم ، کارشناسی اهواز بودم. دانشگاه برام مهمتره، راهش مسئله ای نیست.
با این رتبه کجا رو میتونم بیارم؟
مشهد دکترا داره ، قبل از شیراز بزنم یا بعد از اون؟

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
من همدان زندگی میکنم و کارشناسیم هم همینجا بودم، من خودم زیاد رغبتی به رفتن اهواز ندارم، مشهد و اهواز هم برام دورن، خانواده ام اصرار شدیدی روی دانشگاه تهران دارم فقط بزرگترین مشکل تهرا خوابگاهه، بنظر شما خوابگاه به شبانه ها میدن؟ من از دوستان پرسیم گفتن دو سال پیش به شبانه ها داده بود ..

اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ...
:confused:

اگه با هزینه هاش مشکل نداری بزن تهران
من تا اونجا که اطلاع دارم تهران به شبانه خوابگاه میدن
رفیقام که رفتن و اصرار داشتن منم برم پیششون گفتن تهران به شبانه خوابگاه میدن
ولی الان پرسیدم شبانه تهران میومدم می ارزید رفیقم گفت نه نمی ارزید شبانه!!!
باز به خودت ربط داره

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
41 شدم ، کارشناسی اهواز بودم. دانشگاه برام مهمتره، راهش مسئله ای نیست.
با این رتبه کجا رو میتونم بیارم؟
مشهد دکترا داره ، قبل از شیراز بزنم یا بعد از اون؟

با این رتبه میتونین جز روزانه تهران و تربیت مدرس بعقیه دانشگاه ها منجمله شبانه تهران رو قبول بشبن
تو سازه اهواز و تبریز و فردوسی مشهد فک کنم گزینه های خوبی باشن

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
مرسی؛به نظرتون شبانه ارومیه بهتره یا روزانه زنجان؟ اردبیل و رشت چطور؟شبانه قبول میشم؟

نه شبانه ارومیه در صورتی می ارزه که خودتون مال ارومیه باشین
رتبتون چنده؟؟

رشت گزینه خیلی خوبیه
من کارشناسی اونجا بودم
استادای خیلی خوب و جوون و فعالی داره
مطمئنم برین رشت پشیمون نمیشین

masoud69

عضو جدید
سلام دوستان
من رتبم 3 شده تو زهکشی . الان تنها مشکلی که هست اینه که نمیدونم تو شهر تبریز ادامه بدم یا برم تهران . خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم به خصوص اونایی خودشون یه جورایی این شرایط رو تجربه کردن .
فقط اینم بگم که کار برای من تو اولویت قرار داره و 100% قصدم اینه که در کنار تحصیل ارشد کار هم پیدا کنم ... پیدا کردن کار تو تبریز راحت تره یا تهران ؟

تبریک می گم ترکوندی داداش

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ، لطفاً دانشگاههای زیر رو برای گرایش سازه اولویت بندی کنید:

تهران ، تربیت مدرس ، ارومیه ، ایلام ، همدان ، تبریز ، کرمانشاه ، زنجان ، شاهرود ، شهرکرد ، کرمان ، اهواز ، شیراز ، ساری ، گرگان ، فردوسی مشهد ، گیلان ، لرستان
من زیاد اطلاعی ندارم ولی دانشگاهی بهتره که دکترا هم داشته باشه و سال زیادی داشته باشه که دکترا آورده .دانشگاه چمران اهواز از نظر سازه قویه خوبه .دانشگاه صنعتی اصفهان هم امسال ساله سومه که سازه آورده و هنوز کار داره البته توی گرایش زهکشی خوبه ها. دانشگاه شهرکردم از دور شنیدم بد نیست متوسط،

loyal_boy

عضو جدید

در مورد اردبیل نه ... ولی تاجایی که میدونم ارومیه خیلی بهتر از اردبیله . به نظرم بهتره حتما با آقای مهندس میرزایی مشورت کنید در این مورد ... ایشون اطلاعاتشون خوبه ...
اما من اگه جای شما بودم با توجه به اینکه نزدیکی مسیر به شهر خودم مهمه ، حتما اول ارومیه رو انتخاب میکردم ...

تبریک می گم ترکوندی داداش

ممنون دوست عزیز

yekariay عزیز از شما هم ممنون بابت راهنماییتون

armx

عضو جدید
سلام قبولیتونو تو ارشد تبریک می گم،‌ من دانشگاه اردبیل هستم،‌ اردبیل زهکشی رو تازه گرفته و کمی طول میکشه مثل بقیه دانشگاها رو ریل بیفته، من جای شما بودم ارومیه رو انتخاب می کردم که نزدیکتره بعد زنجان بعدش رشت یا اردبیل ،‌ ولی اگه از لحاظ بار علمی بخوایین اول ارومیه بعد رشت یا اردبیل بعد زنجان رو انتخاب می کردم،‌ حالا تصمیم با شماست ایشالا که جایی که دلخواهتونه قبول میشین.

armx

عضو جدید
سلام دوستان

سلام قبولیتونو تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم:smile:

fattahpour

عضو جدید
بنظر من همدان رو بذار اون آخرا ... بوعلی تازه 2 ساله که ارشدهای منابع و سازه رو آورده... خیلی ضعیفه، 3 تا استاد هم برا هر گرایش داره ... این اشتباه رو نکن ... من خودم ساکن همدانم و رتبه ام هم از شما بالاتره (25) با این وجود همدان رو نزدم!

راستی شما کارشناسی کجا بودین؟

آخیش;)
خدا خیرتون بده....

همش دنبال یه نفر بودم که اطلاعات بهم بده...
همدان قوی نیس؟؟؟؟
پس چرا دکتری منابع آب رو هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کارشناسی ام دانشگاه صنعتی اصفهان بودم....
اینقدر رو مخ این اساتید گرامی پیاده روی کردم که ارشد منابع رو بیارن، الان آوردن اما متاسفانه فقط مرد میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چیکار باید کرد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!1

من فکر کنم اول تهران بعد تربیت مدرس بعد مشهد بعد شبانه تهران و تربیت مدرس بعد همدان و بعدش گرگان رو بزنم!!!!!!!!!!!! به نظرت خوبه؟؟؟؟؟

irriman2012

عضو جدید
سلام من البته بعد 3 سال از کارشناسی امسال تو ارشد شرکت کردم و زهکشی رتبم 106 شد لطفا بگید با این رتبه کجا قبول میشم ؟ قزوین و رشت روزانه قبول میشم؟چون شاغلم نزدیک میخوام باشم.

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام من البته بعد 3 سال از کارشناسی امسال تو ارشد شرکت کردم و زهکشی رتبم 106 شد لطفا بگید با این رتبه کجا قبول میشم ؟ قزوین و رشت روزانه قبول میشم؟چون شاغلم نزدیک میخوام باشم.

سلام
مبارکه
رشت رو حتما قبولی ولی قزوینو دقیق نمیدونم
پارسال یکی از دوستان با رتبه 75 قزوین قبول شد
هردوتاشم روزانه منظورم بود

• Like
واکنش ها: armx

fuchsia

عضو جدید
نه شبانه ارومیه در صورتی می ارزه که خودتون مال ارومیه باشین
رتبتون چنده؟؟

رشت گزینه خیلی خوبیه
من کارشناسی اونجا بودم
استادای خیلی خوب و جوون و فعالی داره
مطمئنم برین رشت پشیمون نمیشین
مرسی بابت راهنماییتون
ارومیه از بقیه جاها نزدیک تره(من تبریزم)
رتبم 172 شده
میدونین پارسال رشت روزانه و شبانه رتبه چند قبول شده؟

آخرین ویرایش:
  • Like

fuchsia

عضو جدید
در مورد اردبیل نه ... ولی تاجایی که میدونم ارومیه خیلی بهتر از اردبیله . به نظرم بهتره حتما با آقای مهندس میرزایی مشورت کنید در این مورد ... ایشون اطلاعاتشون خوبه ...
اما من اگه جای شما بودم با توجه به اینکه نزدیکی مسیر به شهر خودم مهمه ، حتما اول ارومیه رو انتخاب میکردم ...

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

fuchsia

عضو جدید
سلام قبولیتونو تو ارشد تبریک می گم،‌ من دانشگاه اردبیل هستم،‌ اردبیل زهکشی رو تازه گرفته و کمی طول میکشه مثل بقیه دانشگاها رو ریل بیفته، من جای شما بودم ارومیه رو انتخاب می کردم که نزدیکتره بعد زنجان بعدش رشت یا اردبیل ،‌ ولی اگه از لحاظ بار علمی بخوایین اول ارومیه بعد رشت یا اردبیل بعد زنجان رو انتخاب می کردم،‌ حالا تصمیم با شماست ایشالا که جایی که دلخواهتونه قبول میشین.

مرسی،نزدیک باشه که خیلی بهتره،ولی خوب بار علمی دانشگاه هم مهمه،
واقعا موندم چیکار کنم!نمیدونم اول شبانه ارومیه رو بزنم یا روزانه زنجان و اردبیل و رشت؟اصلا رتبم میرسه یا نه؟

• Like