کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

siyahtiree.reza

عضو جدید
قبولی های ارشد88 مهندسی اب un lorestan

قبولی های ارشد88 مهندسی اب un lorestan

علی صمدی با کسب رتبه 23سازه تربیت مدرس تهران
رضا سلحشور با کسب رتبه 50 مدیریت منابع اب تهران
سید علی دژن مدیریت منابع اب زابل

siyahtiree.reza

عضو جدید
دانشگاه وضرفیت پذیرش در ازمون ارشد اب

دانشگاه وضرفیت پذیرش در ازمون ارشد اب

1302 - مهندسي كشاورزي -آبياري وزهكشي 0 5 دانشگاه اروميه 4013 0 7 دانشگاه بوعلي سينا-همدان 4014 0 4 دانشگاه تبريز 4015 محل تحصيل دانشكده كشاورزي واقع دراتوبان تهران -كرج 0 5 دانشگاه تربيت مدرس 4016 0 4 دانشگاه تهران 4017 پرديس ابوريحان-پاكدشت 0 4 دانشگاه تهران 4018 0 3 دانشگاه رازي كرمانشاه 4019 0 5 دانشگاه زابل 4020 0 4 دانشگاه شهركرد 4021 0 10 دانشگاه شهيدچمران اهواز 4022 0 10 دانشگاه شيراز 4023 0 10 دانشگاه صنعتي اصفهان 4024 0 5 دانشگاه فردوسي مشهد 4025 0 6 دانشگاه كردستان 4026 1302 - مهندسي كشاورزي -سازه هاي آبي 0 5 دانشگاه اروميه 4027 0 4 دانشگاه تبريز 4028 محل تحصيل دانشكده كشاورزي واقع دراتوبان تهران – كرج 0 6 دانشگاه تربيت مدرس 4029 0 5 دانشگاه تهران 4030 0 3 دانشگاه شهركرد 4031 0 4 دانشگاه شهيدباهنركرمان 4032 0 10 دانشگاه شهيدچمران اهواز 4033 0 3 دانشگاه شيراز 4034 0 3 دانشگاه مازندران 4035 1302 - مهندسي كشاورزي -منابع آب 0 4 دانشگاه تبريز 4036 محل تحصيل دانشكده كشاورزي واقع دراتوبان تهران-كرج 0 5 دانشگاه تربيت مدرس 4037 0 3 دانشگاه تهران 4038 پرديس ابوريحان-پاكدشت 0 3 دانشگاه تهران 4039 0 3 دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان 4040 1320 - هواشناسي كشاورزي 0 3 دانشگاه تهران 4282 0 3 دانشگاه شيراز 4283 0 4 دانشگاه فردوسي مشهد 4284

آخرین ویرایش:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا بعضي از اين عددا با هم فاصله داره. مثلا نوشتي فردوسي مشهد 4025 0 6

golnar14

عضو جدید
سلام من سال سوم مهندسی آب هستم ومیخوام برای ارشد رشته مدیریت منابع اب شرکت کنم لطفا منو راهنمایی کنید.از چه کتابهایی استفاده کنم ؟:)از کی باید شروع کنم؟:)

ehsan_r_s2

عضو جدید
سلام من سال سوم مهندسی آب هستم ومیخوام برای ارشد رشته مدیریت منابع اب شرکت کنم لطفا منو راهنمایی کنید.از چه کتابهایی استفاده کنم ؟:)از کی باید شروع کنم؟:)
سلام golnar14 برای کنکور ارشد از همین سال سوم شروع کن درسهایی رو که پاس کردی مثل هیدرولوژی و آمار رو مرور کن، برای هیدرولوژی و هیدرولیک میتونی از کتاب دیباگران تهران استفاده کنی تو انقلاب میتونی گیر بیاری.

siyahtiree.reza

عضو جدید
سلام ابتدا از ریاضیات 123شروع کن آمار رو هم دسته کم نگیر اگر میخوای منابع شرکت کنی راستی کدوم unدرس میخونید؟

شادی.س

عضو جدید
سلام.من سال دوم مهندسی آب پردیس ابوریحان دانشگاه تهران هستم.
لطفا منو راهنمایی کنید که از بین گرایشهای رشته ی خودم برای ارشد کدوم رشته مناسبتره از نظر بازار کار و...
و اینکه اگر بخوام برای ارشد عمران-آب بخونم لطفا منابع درسی مورد نیاز برای کنکور ارشد این رشته و ضرائب اونهارو برای من بنویسید.با تشکر

siyahtiree.reza

عضو جدید
سلام شادی خانم!!!

اولا الان هم برای شماوهم برای بنده زوده که در مورد ارشد صحبت کنیم

ثانیا گرایشهای خودمون چشه که میخوای بری عمران اونا خودشون دارن میان سمت سازه-اب
در نهایت اینکه همه گرایشهای اب از نظر بازار کار آلی هستن هرکدومشون به نوبه خود از بقیه بهتره
راستی ID RS_CARSPEED2006 منه اگه مایل بودی ساعتهای ON شدنتو بگو تا بیشتر صحبت کنیم.......
موفق باشید

alestromeria

عضو جدید
بچه ها در کنکور ارشد میشه از ماشین حساب استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeed.niknia

عضو جدید
سلام
متاسفانه نمی شه با اینکه بعضی سوالارو بدون ماشین حساب نمی شه حل کرد!!!!!!!!!!!!

siyahtiree.reza

عضو جدید
جزییات آزمون کارشناسی ارشد و کنکور۸۸

جزییات آزمون کارشناسی ارشد و کنکور۸۸

رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به نهایی شدن کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸، نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد اوایل خرداد ماه اعلام خواهد شد البته احتمال اعلام نتایج در هفته آخر اردیبهشت ماه نیز وجود دارد.
به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرسول پورعباس در دانشگاه امیرکبیر و در جمع خبرنگاران با اشاره به نهایی شدن کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸، اظهار کرد: از این هفته تصحیح پاسخنامه داوطلبان در چندین مرحله و با کنترل شدید آغاز می‌شود و قطعا تا اوایل خرداد ماه نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد اعلام خواهد شد، البته احتمال اعلام نتایج در هفته آخر اردیبهشت ماه نیز وجود دارد.
پذیرش نهایی ۴۵ هزار تن در آزمون ارشد ۸۸
وی با اشاره به ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸، اظهار کرد: در آزمون امسال در مجموع ۴۵ هزار نفر پذیرفته خواهند شد، به عبارت دیگر بیش از ۳۹ هزار نفر از طریق آزمون، دو هزار و۸۳۰ نفر در روش آموزش محور و در۱۲ دانشگاه برتر کشور، حدود ۴ هزار نفر از دانشجویان ممتاز و ۳ هزار نفر نیز از طریق طرح استعدادهای درخشان و بدون شرکت در آزمون در دانشگاه‌ها پذیرفته خواهند شد.
اعلام تغییرات بومی‌گزینی و سهمیه‌های کنکور۸۸ تا اواخر اردیبهشت؛
افزایش سهم پذیرش آزاد در۱۲ رشته مطلوب دانشگاهی
دکتر پورعباس در رابطه با تغییرات احتمالی کنکور سراسری ۸۸، اظهار کرد: در رابطه تغییر شرایط بومی گزینی کنکور ۸۸ پیشنهاداتی در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شده است که این امر در دستور کار شورا قرار گرفته و کمیته‌ای چند نفره از اعضای شورا بر روی این طرح کار می‌کنند.
وی با بیان اینکه پذیرش بومی دانشجو در هیچ رشته‌ای حذف نمی‌شود، گفت:‌پیشنهاد وزارت علوم افزایش سهم پذیرش آزاد نسبت به پذیرش بومی در ۱۲ رشته مطلوب دانشگاهی برای کنکور ۸۸ بوده است.
به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: بحث بومی گزینی جزو اختیارات شورای عالی انقلاب فرهنگی است و در این رابطه در این شورا تصمیم گیری خواهد شد.
وی با اشاره به طرح ساماندهی سهمیه‌های کنکور در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: کمیته‌ای در مجلس بر روی این طرح در حال فعالیت است ولی احتمالا این طرح به کنکور امسال نمی‌رسد.
رییس سازمان سنجش در خاتمه تصریح کرد: تغییرات مرتبط با بومی‌گزینی و سهمیه‌های کنکور ۸۸ تا اواخر اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد

masoud69

عضو جدید
سوال

سوال

میشه بگین منابعی که خوندین /روش خوندن /زمانی که در روز صرف مطالعه میکردین/ازکی شروع به خوندن کردین؟ با تشکر

avayeab

عضو جدید
سلام:gol:دوست عزیز نوشتتون خیلی متقاضی داره لطفاویرایشش کنید مخصوصا اعدادشو :confused:ممنون:)

saeed.niknia

عضو جدید
ارشد چی کار کردین

ارشد چی کار کردین

سلام دوستان
من سازه شرکت کردم.اصلا خوب نبود.فکر می کردم بهتر از اینا بزنم:(
شما چی کار کردین؟
فکر می کنین با میانگین 30-40% قبول بشم؟؟؟
اگه از کارنامه های سالای پیش دارین بذارین.......

lvl

عضو جدید
به نظر منم سوالا مشکل بود یعنی به قول بچه ها خیلی غیر منتظره بود برام سوالای سالای پیشو راحتتر میزدم ! منم سازه شرکت کرده بودم امیدوارم با یه رتبه ی درستو حسابی قبول شم.:confused:

pariaa

عضو جدید
به نظر منم سوالا مشکل بود یعنی به قول بچه ها خیلی غیر منتظره بود برام سوالای سالای پیشو راحتتر میزدم ! منم سازه شرکت کرده بودم امیدوارم با یه رتبه ی درستو حسابی قبول شم.:confused:

سلام به دوستان عزیز
خسته نباشید
منم سوالای سالهای گذشته رو خیلی بهتر میزدم. سازه سوالایی که می شد بزنی هم به نظر من نیاز یه ماشین حساب داشت!
من که امیدی به قبولی ندارم:(

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من سازه شرکت کردم.اصلا خوب نبود.فکر می کردم بهتر از اینا بزنم:(
شما چی کار کردین؟
فکر می کنین با میانگین 30-40% قبول بشم؟؟؟
اگه از کارنامه های سالای پیش دارین بذارین.......
افتضاح بود، همه وقتم صرف جمع و تفریق سوالای آبیاری و زهکشی شد.

ehsan_r_s2

عضو جدید
مهندسی سازههای آبی

جدول مربوط به موادامتحانی وضرایب آنها برای رشته مهندسی سازههای آبی
1- زبان تخصصی و عمومی ضریب 2
2- ریاضیات (2)3- هیدرولیک و هیدرولیک انهار ضریب 3
4- مکانیک خاک ضریب 2
5- هیدرولوژیضریب 2
6- ساختمان انتقال و توریع آب ضریب 3

لیست منابع پیشنهادی:

ریاضی : - برای خواندن مفهومی نیکوکار جلد 1 و2

- تست ریاضی کارشناسی ارشد رشته های، آبیاری و زهکشی تاسیسات آبیاری، سازه های آبی، منابع آب
محمدجواد تفکری، محمدمهدی فولادی

مشخصات کتاب
تعداد صفحه: 288
نشر: سخن گستر (1383)
شابک: 964-8388-99-7
قیمت پشت جلد:
35000 ریال

2- هیدرولیک انهار وسیالات:هیدرولیک جلیل ابریشمی – هیدرولیک مقصودی و مکانیک سیالات استریتر ( فقط چند فصل خاص) واسه فهم مطلب
کتاب مکانیک سیالات دیباگران (تست های هیدرولیک انهار خوبی داره)کتاب سیالات کله چی ***3- هیدرولوژی:هیدرولوژی کاربردی امین علیزاده- کتاب هیدرولوژی مهدوی جلد 1و2 برای فهم مطالب و برای تست انتشارات دیباگران تهران4- مکانیک خاک:
مکانیک خاک شاپور طاعونی- مکانیک خاک رضا ابن جلال انتشارات چمران اهواز برای خواندن
تست و خلاصه درس: ساسان امیر افشاری

5-
سازه های انتقال آب:- جزوه دانشگاه شهید چمران اهواز
- کتاب طراحی سازه های هیدرولیکی کانالها از مهندس علی اکبریان انتشارات دانشگاه تبریز یا ارومیه
- کتاب سازه های انتقال آب کریم بیرامی انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان برای فهم مطالب وکتاب سازه های انتقال دیباگران تهران برای تست
- یک کتاب تست معتبر (من از دفترچه تست سالهای قبل، 12 سال) استفاده می کردم.

6-زبان : اگه بخوای روش وقت بزاری کتاب 504 خوبه

کتابهای تست جدید هم که الان توی بازار (حداقل بازار تهران رو مطمئنم) موجود است خوب است و بجای استفاده از کتابهای تست بالائی می توانید از این کتتابها هم استفاده کنید:
خلاصه راهنمای دروس تخصصی و حل مسائل کنکور کارشناسی ارشدسازههایآبی
پدیدآورنده: کامران محمدی، زهرا کریمی، رسول قبادیان
ناشر: چشمه هنر و دانش - 26 اسفند، 1387
قیمت: 45000 ریال

_یه کتاب هم پردازش منتشر کرده که 2 جلد هست : مجموعه سوالات سازه های ابی تا سال 87
و یه چیز دیگه هم اینکه ارشد رشته ما نیاز به کلاس کنکور و جزوه خاصی نداره وبا کمی تلاش وپشتکار راحت یه جای خوب میتونی قبول شوید. فقط سعی کن خوندن مفهومی مطالب رو از تابستون شروع کنی. حتی بچه هایئ بودن که زبان رو اصلا هیچی نزدن( صفر درصد). ریاضی رو هم فقط نصف. در آزمونهای ارشد خیلی از تستها تکراری است مثلا حتی تست ریاضی با همان اعداد و ارقام تکراری سالهای قبل بوده است. - تستهای تکراری زیاده مخصوصا توی درس سازه های آبی- حتما حتما تستهای سالهای قبل رو پیدا کنید. دفترچه های 10-15 سال قبل رو تهیه کنید. از تابستون هم یواش یواش شروع کنید و همزمان که یک مطلب یا فصلی را می خوانید تستهایش را هم حل کنید تا با تستها آشنا شوید، و اینکه از چه بخشهائی بیشتر می آید- در ضمن باید حتما مطالب را بفهمید و کمتر حفظ کنید( البته برخی اعداد و معیارها است که باید حفظ شود).

منابع معرفی شده آقای اصغر عزیزیان رتبه اول کارشناسی ارشد سازه های آبی1387
1-ریاضیات:1-دیفرانسیل( دکتر مسعود نیکوکار)-جلد 1و2 توماس
2-مکانیک خاک:مکانیک خاک داس و براجا-مکانیک خاک دکتر ابن جلال-تست مکانیک خاک ساسان امین افشاری
3-هیدرولوژی:هیدرولوژی کاربردی دکترامین علیزاده-هیدرولوژی دکتر مهدوی-تست هیدرولوژی دکتر علیرضا شکوهی انتشارات دیباگران
4-سازه های انتقال آب:سازه های انتقال آب دکتر بیرامی دانشگاه اصفهان-کتابdesign of small canal-تست سازه های انتقال آب مهندس کیاسالاری
5- هیدرولیک انهارو مکانیک سیالات:کتاب مکانیک سیالات استرایر-هیدرولیک انهار دکتر مقصودی-هیدرولیک کانال ها دکتر جلیل ابریشمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

abyari83

عضو
سلام
من خیلی خونده بودم واسه رتبه زیر 10 الان دعا میکنم 100 بیارم میانگین درسام 25تا 30 هست
خاک آسون بود ولی وقت کم بود سازه که ماین حسابی بود با هیدرولو سخت بود با ماشین حساب هیدرولیکم 30 زدم ریاضی 25 درصد شما چیکار کردید

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من خیلی خونده بودم واسه رتبه زیر 10 الان دعا میکنم 100 بیارم میانگین درسام 25تا 30 هست
خاک آسون بود ولی وقت کم بود سازه که ماین حسابی بود با هیدرولو سخت بود با ماشین حساب هیدرولیکم 30 زدم ریاضی 25 درصد شما چیکار کردید
با ماشین حساب؟

pariaa

عضو جدید
سلام

سلام شما سوالا رو دارید من خیلی دوست دارم درصدامو بگیرم:(
اگه کسی داره لطف کنه اینجا قرار بده