کارشناسی ارشد... برنامه ریزی و خواندن گروهی

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نا امیدش می کنی؟:mad:
الهام جون به درس خوندنت ادامه بده میتونی روش حساب کنی سعی کن شاگرد اولتون بشی (البته با یه رقابت سالم :D) چون این جوری احتمال قبولیت بیشتره حتی از راه کنکور ولی کنکور رو هم حتما شرکت کن چون یه سهمیه ای برا شاگرد اولا داره شاگرد اول ما با یه رتبه نجومی دانشگاه تهران قبول شد.
من معدلم کمتر 18 بود ولی حشره شناسی دانشگاه خودمون قبول شدم چون دو نفر قبل از من با کنکور قبول شدن
نخیر عزیزم. من تو امیدواری حرف اولو میزنم. گفتم بخونه و حواسش به بقیه هم باشه. اون کس دیگه ای هم که میگه من میخوام باشرط معدل برم و از دست تقدیر همکلاسیش میشه. بله استاد. عرض بنده این بود. معلومه که الهام جون اون شاگرد اولست.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بازی. هستم همه جوره.

من زراعت خوندم واسه ارشد میخوام بیو شرکت کنم. ببخشدا منم معدلم نزدیک 18 بود ولی یه معدل19 داشتیم که ارشدشو از شانس من بد داد و جالبه مال 1 استان دیگه بود ولی سهمیه دانشگاه شهر ما به اون خورد.
این که میگن فقط یک بار از سهمیه شاگرد اولی میشه استفاده کرد راستـــــــــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منو که دعوت نکرده قاطی شدم .ولی هنوز شروع نکردم اما معروفم به جغد شبا تا صب بیدار روزا هم صب پامیشم. نه مثه بعضیا بعدازظهر. حاا اگه دوس دارید منم قاطی شما. چون منم تنها تنبلم.
خوش به حالت.....قورباغه ناهارتhttp://www.iran-eng.com/index.php?sid=86d460a9065dc4904dd65f8f570f761b(افطارت)http://www.iran-eng.com/index.php?sid=86d460a9065dc4904dd65f8f570f761b...منظورت از بعضیاااااااا کیا بود دقیقاااااا؟؟؟؟؟؟
آره دوس داریم.ولی بیا ارشد باغبانی بخون بیشتر دوس داریمhttp://www.iran-eng.com/index.php?sid=86d460a9065dc4904dd65f8f570f761bhttp://www.iran-eng.com/index.php?sid=86d460a9065dc4904dd65f8f570f761b

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهام جون به درس خوندنت ادامه بده میتونی روش حساب کنی سعی کن شاگرد اولتون بشی (البته با یه رقابت سالم :D) چون این جوری احتمال قبولیت بیشتره حتی از راه کنکور ولی کنکور رو هم حتما شرکت کن چون یه سهمیه ای برا شاگرد اولا داره شاگرد اول ما با یه رتبه نجومی دانشگاه تهران قبول شد.
من معدلم کمتر 18 بود ولی حشره شناسی دانشگاه خودمون قبول شدم چون دو نفر قبل از من با کنکور قبول شدن

معدلش چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟رتبش چیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟http://www.iran-eng.com/index.php?sid=86d460a9065dc4904dd65f8f570f761bhttp://www.iran-eng.com/index.php?sid=86d460a9065dc4904dd65f8f570f761b

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاااا حالا که گرایشامون فرق میکنه بیایم راهکار و برنامه کلی بدیم و هر کسی درسای خودش رو بخونه ولی اینجا پیشرفتشو بنویسه اینجوری حالش بیشتره و با هم رقابت میکنیم مثلا ساعت مطالعمون یا غیره بره بالاااااااااا...........دور همی حال میده هاااااااا!!!!!!
مثلا بگیم من از فردا شروع میکنم.بعد فردا هر کی بیاد بنویسه چقد خونده و ........مثلا من بگم 1 ساعت 15 صفحه فیزیولوژی خوندم.....اینجوری منظورمه.

بیاید دیگه!!!!!!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر عزیزم. من تو امیدواری حرف اولو میزنم. گفتم بخونه و حواسش به بقیه هم باشه. اون کس دیگه ای هم که میگه من میخوام باشرط معدل برم و از دست تقدیر همکلاسیش میشه. بله استاد. عرض بنده این بود. معلومه که الهام جون اون شاگرد اولست.

نخیرشم کیییی گفته ؟؟؟؟؟؟
تو امیواری من حرف اول رو میزنم

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
من معدلم 18 هست تا الان البته !!! ولی شاگرد اول نیستم !! شاگرد دوم کلاس و ورودی های خودمون شاگرد 5 کل گروه گیاه پزشکی دانشگاه !! اما تصمیم دارم اول بشم انشالله ... (با رقابت سالم ;) ) من تو کنکورم خودم گول این رقابت ناسالم و زیر آبی رفتن دوستان خوردم مطمئنا این حرکت زشت بعضی ز دوستانمو تکرار نمیکنم فقط شوخی میکنم !!!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دیگه بحث بسه!!

چون من از همتون زرنگ ترم! بچه ها پشت سر من! :D

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که میگن فقط یک بار از سهمیه شاگرد اولی میشه استفاده کرد راستـــــــــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوش به حالت.....قورباغه ناهارت(افطارت)...منظورت از بعضیاااااااا کیا بود دقیقاااااا؟؟؟؟؟؟
آره دوس داریم.ولی بیا ارشد باغبانی بخون بیشتر دوس داریم

آره راسته. مثلا اگه واسه کاردانی به کارشناسی استفاده کردی دیگه کوپنت سوختس گلم. خب بعضیا اونان که صبحشون از بعدازظهر ما شروع میشه.

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا چقدر حرف دانشگاه ماست اینجا!!

چون من دانشگاه تهران بودم انگیزه ای ندارم ترک تحصیل خودمو از همینجا اعلام میکنم!:D

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاااا حالا که گرایشامون فرق میکنه بیایم راهکار و برنامه کلی بدیم و هر کسی درسای خودش رو بخونه ولی اینجا پیشرفتشو بنویسه اینجوری حالش بیشتره و با هم رقابت میکنیم مثلا ساعت مطالعمون یا غیره بره بالاااااااااا...........دور همی حال میده هاااااااا!!!!!!
مثلا بگیم من از فردا شروع میکنم.بعد فردا هر کی بیاد بنویسه چقد خونده و ........مثلا من بگم 1 ساعت 15 صفحه فیزیولوژی خوندم.....اینجوری منظورمه.

بیاید دیگه!!!!!!
عالیه. چه جالب خب منم فیزیولوژی دارم. یچی باحال بگم من اصن کتابامو جمع کده بودم گذاشه بودم بالا کمد. امروز برم بیارم برنامه بریزیم از فردا بخونیم. خب ساعت چن؟چند ساعت؟ اساتید... عالمان.... چه کنیم ؟ ها؟

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معدلم 18 هست تا الان البته !!! ولی شاگرد اول نیستم !! شاگرد دوم کلاس و ورودی های خودمون شاگرد 5 کل گروه گیاه پزشکی دانشگاه !! اما تصمیم دارم اول بشم انشالله ... (با رقابت سالم ;) ) من تو کنکورم خودم گول این رقابت ناسالم و زیر آبی رفتن دوستان خوردم مطمئنا این حرکت زشت بعضی ز دوستانمو تکرار نمیکنم فقط شوخی میکنم !!!
خب گلی فدات شم. نفر اول هر گرایشو تو کل دانشکده میگیرن...ولی تو ناراحن نباش. ترم چندی؟ اگه وقت داشته باشی خوبه؟یا اصن بگو چند صدم معدلاتون اختلاف داره؟

senjed A

عضو جدید

معدلش چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟رتبش چیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معدلش که به 18 نرسید کلا معدلای کلاس ما خیلی پایین بود از یه طرف استادا دست نمره پایین داشتن از یه طرفم بچه ها خیلی درس خون نبودن
رتبشم 260

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا... باز دوستان خوابیدن؟چی شد؟اسم برنامه ریزی و درس اومد همه زیر آبی؟ :eek: نه بابا این چه حرفیه خانوم. زبونتو گاز بگیر بچه ها دارن میفکرن... آره؟ همه با هم یک صدا بگید که هستید... پایه خوندن. خب من تنها درس خون نیستم.:cry:

senjed A

عضو جدید
حتما موفق میشی عزیزم:smile:

senjed A

عضو جدید
ای بابا... باز دوستان خوابیدن؟چی شد؟اسم برنامه ریزی و درس اومد همه زیر آبی؟ :eek: نه بابا این چه حرفیه خانوم. زبونتو گاز بگیر بچه ها دارن میفکرن... آره؟ همه با هم یک صدا بگید که هستید... پایه خوندن. خب من تنها درس خون نیستم.:cry:
منم تنها درس خون نیستم و پایه خوندن هستم ولی ما تصمیم گرفتیم از مهر نت نیایم

senjed A

عضو جدید
خب گلی فدات شم. نفر اول هر گرایشو تو کل دانشکده میگیرن...ولی تو ناراحن نباش. ترم چندی؟ اگه وقت داشته باشی خوبه؟یا اصن بگو چند صدم معدلاتون اختلاف داره؟
10 درصد اول کل هر گرایشو تو کل دانشکده میگیرنا

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
10 درصد اول کل هر گرایشو تو کل دانشکده میگیرنا
کلا تصمیم گرفتید که هیچکدوم نیاین؟
خب بستگی به تعداد ظرفیتی که دانشگاه واسه شرط معدل میزاره هم داره دیگه. مثن دانشگاه یکی برداره خب اون وقت چی؟ انگار نیومده مخالف سرسخت پیدا کردم؟آره؟:cry:

senjed A

عضو جدید
کلا تصمیم گرفتید که هیچکدوم نیاین؟
خب بستگی به تعداد ظرفیتی که دانشگاه واسه شرط معدل میزاره هم داره دیگه. مثن دانشگاه یکی برداره خب اون وقت چی؟ انگار نیومده مخالف سرسخت پیدا کردم؟آره؟:cry:
ای بابا!
نه عزیزم هر چی شما بگین :w30: من تو موافقت حرف اولو میزنم:D

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم برا برنامه ریزی و اینا بود که با مشکل مواجه میشیم:cool:
نه خب ببین ما که همه هم رشته نیسیم.ولی من یکی اگه بدونم یه خیلی آدمو و دوست جون دارن درس میخونن منم حتما میخونم. هر از چند گاهی آمار بدیم که چقد خوندیم خب اونموقع اگه یکی کم خونده باشه خجالت میکشه و بخودش میاد که بدو از دوستای گلت عقب نیفتی. انگار بشیم پشتیبان هم که وضع درسی همو چک کنیم؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خب ببین ما که همه هم رشته نیسیم.ولی من یکی اگه بدونم یه خیلی آدمو و دوست جون دارن درس میخونن منم حتما میخونم. هر از چند گاهی آمار بدیم که چقد خوندیم خب اونموقع اگه یکی کم خونده باشه خجالت میکشه و بخودش میاد که بدو از دوستای گلت عقب نیفتی. انگار بشیم پشتیبان هم که وضع درسی همو چک کنیم؟

شما گرایشت چیه؟ اصلا تازه واردی خودتو واسه ما معرفی کن!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما گرایشت چیه؟ اصلا تازه واردی خودتو واسه ما معرفی کن!
من ناپیوسته خوندم. کاردانی، بعدش کارشناسی . تولیدات گیاهی گرایش زراعت. که واسه ارشد میخوام بیو شرکت کنم. سال اول رتبم بد شد فقط مجاز شدم. امسال با اجازتون میخوام دوباره شرکت کنم. خوب بود معرفیم؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ناپیوسته خوندم. کاردانی، بعدش کارشناسی . تولیدات گیاهی گرایش زراعت. که واسه ارشد میخوام بیو شرکت کنم. سال اول رتبم بد شد فقط مجاز شدم. امسال با اجازتون میخوام دوباره شرکت کنم. خوب بود معرفیم؟

آره خوب بود! قبولی:D ... اسمتم بگو یه چیزی صدات کنیم...

بالا